Salomon Cappadocia Short Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 12,6 376 322 -479 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,8 698 422 -433 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 07:00

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

17:00 - 18:00 Teknik Toplantı (Cappadocia Team Games) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00              CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00              CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00              CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30              CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00              CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 7 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonları) sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar kapadokyaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021, saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021, saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1500 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 390 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 450 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 450 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Barış Özkaya Salomon Running TR Erkek 40+
2 Hakan Birol Koşu Forum Erkek 40+
3 Tamara Georgadze Kadın 40+
4 Ionescu Simona Kadın 40+
5 Braniste Nicoleta Kadın 40+
6 Özlem Örnek Bireysel Kadın 40-
7 Mehmet Nuri Yavuzer Erkek 50+
8 Oya Yavuzer Kadın 40+
9 Bülent Türker Erkek 50+
10 Suzana Marjanovic Kadın 40-
11 Juan Carlos Izaguirre Gamboa Individual Erkek 60+
12 Soner Can Sezgün RUNIST Erkek 40-
13 Ercan Şen Erkek 40+
14 Sinem Yalçınkaya Salomon Running Türkiye Kadın 40-
15 Ritvan Kılıç Erkek 50+
16 Elnalene Cornelius Mustlovehills Runcrew Kadın 40-
17 Ramazan Yıldırım Ferdi Erkek 50+
18 Mehmet Baysan Zirvedekiler Koşu Erkek 50+
19 Yıldız Bayer Kadın 40+
20 Stephanie Schwatlo SA rockstars Kadın 40+
21 Alex Roberts SA rockstars Erkek 50+
22 Ali Koç Erkek 40+
23 Wilmotte Cedric Erkek 40+
24 Lütfi Postalcı Erkek 50+
25 Olha Marchenko Kadın 40-
26 Nazar Ivantsiv Run4U Erkek 40-
27 Gulnara Ziiatdinova Kadın 50+
28 Sarp Ünlütokmak Erkek 40+
29 Egor Volkov Greensight Run Erkek 40-
30 Mehmet Yazıcı İSTANBUL MASTERS Erkek 50+
31 Sara Bachmann Kadın 40-
32 Jose Antonio García Pérez Los levanta polvasera Erkek 40+
33 Çiğdem Keçeci Adım Adım Florya Kadın 40+
34 İlhami Ayber Erkek 50+
35 Oksana Kryzhanovska RC BilaTserkva Marathon Kadın 40-
36 Simina Ilies Kadın 40+
37 Çağlayan Kılınç Kadın 40+
38 Medina Gashi Kadın 40-
39 Yaman Pamukcu Team Gorilla Erkek 40+
40 Ma Floresa Joyce Garcia Kadın 40-
41 Viktoriya Zhukova Almila water sports Kadın 40-
42 Marina Mustafina I Love Supersport Dubai Kadın 40+
43 Eyermann Loic Erkek 40+
44 Tolga Dener Erkek 40+
45 Ruhi Yılmaz Erkek 50+
46 Özer Başar Yüksek Doğa Severler İzmir Erkek 60+
47 Hatice Omur Babayigit Kadın 40+
48 Boris Mrdalj ind Erkek 50+
49 Agata Synowiec-juda Kadın 40+
50 Tomasz Juda Erkek 50+
51 Svetlana Matveeva Kadın 40+
52 Alejandro Oostlander Wild Trail Runners London Erkek 40+
53 Simon Simonsen Erkek 40-
54 Taras Berezyuk Run4U Erkek 40+
55 Hande Şıktaşlı Ferdi Kadın 40+
56 Faruk Karslı Bolu sağlık müdürlüğü Erkek 50+
57 Furlanetto Laura Kadın 40-
58 Mehtap Tan RUNFORMANCE Kadın 40+
59 Anıl Güçlü Likyalılar Running Erkek 40-
60 Zeynep Gül Aktaş Kadın 50+
61 Samuele Morisoli Running Team Montecarasso Erkek 40-
62 Ksenya Shpakova I love supersport krsk Kadın 40-
63 Arsen Mukhambetov Kazakhstan Team Erkek 40-
64 Adilet Kazhmuratov Kazakhstan Team Erkek 40-
65 Alyona Shevtsova Kazakhstan Team Kadın 40-
66 Aigul Jumaniyazova Kazakhstan team Kadın 40-
67 Assem Spanova ANR team Kadın 40-
68 Zhakyp Balmaganbetov Kazakhstan Team Erkek 40-
69 Nursultan Kemesh Kazakhstan Team Erkek 40-
70 Ulyana Kyrychuk ITFORU Kadın 40-
71 Federico Cinus ITFORU Erkek 40+
72 Canan Adıgüzel welovetriturkey Kadın 40-
73 Inna Dalkıran Kadın 40-
74 Yeldar Zhunussov Kazakhstan Team Erkek 40-
75 Sevim Özlem Çağlar Kadın 40-
76 Başak Uluyılmaz Kadın 40-
77 Mert Eken Adım Adım Ankara Erkek 40-
78 Metin Akbaş YAPI KREDİ SPOR KULÜBÜ Erkek 60+
79 Ömer Faruk Eroğlu f Erkek 50+
80 Hossein Khosravani Erkek 40-
81 Elif Bozacıoğlu Bireysel Kadın 50+
82 Serpil Kütük Kadın 40-
83 İsmail Şen ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
84 Abdi Moinian JKARUN Erkek 40+
85 Ahmet Özbecetek Teamİstrunbul Erkek 50+
86 Katayoun Karimi JKARUN Kadın 40+
87 Yasamin Dashti Kadın 40-
88 Kazım Topuz ÇİMTAŞ RUN Erkek 40+
89 Caner Turay Erkek 40-
90 Ilker Ivdıl Ferdi Erkek 40+
91 Rıza Çaylı DenizliRun Erkek 40+
92 Masab Haghirizadehroodan Erkek 40-
93 Müge Daştan MErak etME Kosup Geceriz Kanseri Kadın 40+
94 Cavit Oral Erkek 40+
95 Umut Arat Garmin Türkiye Erkek 40-
96 Hakan Tugal Erkek 40+
97 Eren Turgut TUSAŞ TRİATLON Erkek 40-
98 Ali Emrah Ünlü Erkek 40+
99 Davut TEKYOL Erkek 40-
100 Alexey Gussarov Alay.pro Erkek 40-
101 Metin Şermikli YüzBinKoş Erkek 40+
102 Jeremy Welty Erkek 40+
103 Maksim Shatov Erkek 40+
104 Ferdi Aktaş RUNFORMANCE Erkek 40-
105 Ezgi Keskin Runformance Kadın 40-
106 Anna Nikolaeva Kadın 40-
107 Oleksandr Potapkov Erkek 50+
108 Hüsnü Kara Erkek 40-
109 Yener Aydın Erkek 50+
110 Musa Tütüneken KIRMIZI PAPUÇLAR Erkek 40-
111 Şeyma Tütüneken KIRMIZI PAPUÇLAR Kadın 40-
112 Fatih Yetmoğlu Erkek 40+
113 Kübra Yüksel Todev run team Kadın 40-
114 Nakşiye Aksoy Runformance Kadın 40+
115 Alp Aktas Runformance Erkek 40+
116 Dilek Demirtaş ADIDASRUNNERSISTANBUL Kadın 40+
117 Recep Murat Güler How To Trail Run TR Erkek 40-
118 Şeymanur Yıldırım Doğuş Koşu Kulübü Kadın 40-
119 Ali Biyabani XBODY Erkek 40-
120 Kemal Esen INFINITE GROUP Erkek 40+
121 Juliane Weymann Kadın 40-
122 İlkin Erkorkut PoseiDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
123 Celal Karaca PoseiDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
124 Nimet Yolcu PoseiDON ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
125 Zehra Er PoseiDon ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
126 Ali Biyabani Erkek 40-
127 Aleksandr Arbuzov Erkek 40+
128 Elena Stolbovskikh Kadın 40+
129 Halil Onalt PoseiDon ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
130 Semih Şenyüz Salomon Running TR - How To Trail Run Erkek 40-
131 Boris Delanotte PAUSE CAFE Erkek 40+
132 Ömer Boğaçhan Beyhan İlk yarışım ısparta Erkek 40-
133 Ali Orhun RUNFORMANCE Erkek 40-
134 Ayhan Serpen Runformance Erkek 40-
135 Serhan Demirtaş Adidas Runners Istanbul Erkek 40+
136 Selim Önen Blackstone Erkek 40+
137 Cenk Kurt Runformance Erkek 40+
138 Ivan Voloshko Erkek 40-
139 Seydi Kirez Erkek 40+
140 İsmail İrfan Köse Erkek 40-
141 Javid Najafov Erkek 40-
142 Oleh Baranov Nike+Run club Erkek 40+
143 Celal Sonmez Erkek 40+
144 Jo-andri Raubenheimer Kadın 40-
145 Wessel Van Wyk Erkek 50+
146 Serdar Tuysuz TUR-HALL Erkek 40-
147 Janine Harrison Kadın 40-
148 Ayhan Yaşar Erkek 50+
149 Ercüment Bulut Erkek 60+
150 Bike Geckinli Team Run.BO Kadın 50+
151 Gürcan Ürkmez Erkek 40+
152 Taras Sheremeta adidas Runners Kyiv Erkek 40-
153 Burak Göğercin Running Academy Erkek 40-
154 Serhat Güneri Erkek 40-
155 Arda Genç Erkek 40-
156 Cem Güllüoğlu Erkek 50+
157 Oğuzhan Ulu Erkek 40-
158 Ömer Atilla Erdoğan Erkek 40+
159 Ergün Günal Erkek 40-
160 Deniz Toker Öztürk Kadın 40-
161 Kudret Altak adidasrunnersistanbul Erkek 40-
162 İlker Yıldırım Erkek 40-
163 Elmira Dilara Topaloğlu Kadın 40-
164 Engin Ayan Ankara Anıttepe Erkek 40+
165 Murat Cakır ADIM ADIM BURSA Erkek 40-
166 Hana Xhemajli KTRA Kadın 40-
167 Gülfer Altun Kadın 40-
168 Cumhur Berker Erkek 40+
169 Yekta Kara ADIM ADIM ANKARA Kadın 40-
170 Ali Alkaya ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
171 Buğrahan Cemil USLU Adım Adım ANKARA Erkek 40-
172 Fatih Kaval Erkek 40+
173 Marlena Grzegorzewska DaisyPless Kadın 50+
174 Heste-mari Viviers Private Kadın 40-
175 Yahya Kale ADİDAS RUNNERS Erkek 50+
176 Max Arthur Schiebler Erkek 40-
177 Oleksii Sukhetskyi Erkek 40-
178 Kübra Sarıoğlu Kadın 40-
179 Taha Enes Şener Erkek 40+
180 Tekiner Kaya Erkek 40+
181 Adil Bozpolat Erkek 40-
182 Bilkay Bıyık Runformance Erkek 40+
183 Pablo Luna Erkek 40+
184 Bilun Çetinkaya Kadın 40+
185 Ertan Çetinkaya Erkek 50+
186 Dorota Niedzwiecka SKIPARK-WYSOWA Kadın 60+
187 Onur Altuğ Sakallı Erkek 40-
188 Salih Çalık SASfit Erkek 40-
189 Meral Miniç Kadın 40-
190 Mikhail Ten Almaty Night Run Erkek 40-
191 Rezvan Rashidi ultra sky trail Kadın 40-
192 Bade Tomruk Kadın 50+
193 Abdullah Er HAZİRMİSİN Erkek 40+
194 Marcin Michnowski STAR Erkek 40-
195 Witold Kociołek INŻYNIERIA BIEGANIA Erkek 40+
196 Dimitrios Potonos Path to Ultra Erkek 40-
197 Alexandros Bellos Path to Ultra Erkek 40-
198 Süleyman Aşkargenç Scr Erkek 40+
199 Bora Uysal Ankara Koşuyor Erkek 40+
200 Dmitry Palkin ILSS Erkek 40-
201 Bülent Aydın Erkek 50+
202 Begüm Dikeçoğlu MezeBuddies Kadın 40-
203 Thomas Kaltenbrunner MezeBuddies Erkek 40-
204 Halil Özkaya Garmin Koşu Grubu Erkek 40+
205 Sebastien Joris RC NAMUR Erkek 50+
206 Jochen Anthierens BELGIUM Erkek 40+
207 Sofie Wuyts BELGIUM Kadın 40+
208 Danny Palmers BELGIUM Erkek 50+
209 Eleonora Dhoore BELGIUM Kadın 50+
210 Fedrik Vancraeynest BELGIUM Erkek 40+
211 Bülent Çakırer Beat Run Crew Erkek 40+
212 Enis Akay Adım Adım Bursa Erkek 40-
213 Raoul Spronken ASICS Frontrunner Erkek 50+
214 Aleksandra Kozlenkova Kadın 40-
215 Lidia Welty Kadın 40+
216 Leyla Ofli Kadın 40-
217 Oxana Prokopenko Rosatom Running Club Kadın 40-
218 Can Saldık Decathlon Koşu Takımı Erkek 40-
219 Yunus Emre Eminler SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
220 Muzaffer Kurtuluş SAKARYA GÜCÜ Erkek 40+
221 Doğan Erinç SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
222 Enes Eminler SAKARYA GÜCÜ Erkek 40-
223 Aslihan Hine Kadın 40+
224 Serap Arıkoglu Kadın 40-
225 Rıza Eker Her Koşulda Erkek 40-
226 Matthew Cann Erkek 40+
227 Kaan Oflaz Beat Run Crew Erkek 40-
228 Orçun Kutluad Salomon Türkiye Erkek 40-
229 Freya Swinnen Belgium Kadın 40+
230 Philippe Coppens BELGIUM Erkek 40+
231 Oksana Zubko Kadın 40-
232 Barette Nathalie Kadın 50+
233 Paris Isabelle Kadın 50+
234 Yahya Kemal Tür Erkek 50+
235 Erkan Öztürk Erkek 40-
236 Serge Lopez SPORTIPS Erkek 60+
237 Müslüme Gözalu Scarpa Kadın 40-
238 Ferhat Sevil Runformance Erkek 40+
239 Burçin Atli Runformance Kadın 40-
240 Ilia Danilov Erkek 40-
241 Ahmet Alparslan Bayram Aydos Kartalları Erkek 40+
242 Metin Alp Erkek 50+
243 Çağla Arundar Kadın 40+
244 Haluk Çığ Erkek 40+
245 Ünal Mecit ANADAK Erkek 50+
246 Fabrizio Guidi Help for hope Kadın 50+
247 Işıl Ataçoğlu kadıköyrunners Kadın 40+
248 Oksana Kirkina TriathlonMania Kadın 40+
249 Mestan TURHAN Erkek 40-
250 Burcu Öztorun MADEINÇELİK Kadın 40-
251 Yuliya Bondareva Salomon Russia Team Kadın 40-
252 Ece Başak Bilgör MADEINÇELİK Kadın 40-
253 Özlem Vural MADEINÇELİK Kadın 40+
254 Craig Phildius Erkek 40+
255 Ekaterina Savkina Kadın 40-
256 Svitlana Bulkovska TriathlonMania Kadın 40-
257 Yana Bohaichuk TriathlonMania Kadın 40-
258 Koray Yitmen Erkek 40+
259 Olha Artomova TriathlonMania Kadın 40-
260 Serkan Arıkan Erkek 40-
261 Gonca Ateş Arıkan Adana Atletizm S.K. Derneği Kadın 40-
262 Levent Paracı Erkek 40-
263 Asil Cengiz Erkek 40-
264 İsmail İlhan Bireysel Erkek 40+
265 Damla Sonat YBK Kadın 40+
266 İbrahim Kara Erkek 40+
267 Özgür Güner Erkek 40+
268 Yildirim Osman Runformance Erkek 40-
269 Diogo Gaivoto Erkek 40-
270 Bekir Ayan Erkek 40-
271 Özcan Altın Erkek 40-
272 Mustafa Emre Sarı Erkek 40-
273 Neslihan Orhan ferdi Kadın 50+
274 Fatih Çiçek istanbul masterler atletizm klubu Erkek 40-
275 Serdar Yüksel Bodrunners Erkek 40-
276 Firdes Mehmetoğlu LOVERUN Kadın 50+
277 Serhat Yetim KoçSistem Erkek 40-
278 Burak Bayındır Erkek 40-
279 Onur Yılmaz Erkek 40-
280 Yılmaz Durmaz Erkek 40-
281 Bülent Yeşilgöz Kata Sona Tunceli Erkek 40+
282 Emre Özkara Erkek 40-
283 Hadi Kiomarsy Ultra Sky Trail Erkek 40+
284 Hatice Yerlikaya Bireysel Kadın 40+
285 Yasin Ünal InBody Tr Erkek 40+
286 Milhan Dalgıc InBody Tr Erkek 50+
287 Özer Kılıçcıoğlu Erkek 40+
288 Ayşegül Turupcu Kadın 40-
289 Beyza Güzel Run urban Kadın 40-
290 Tuna Taşkın Decathlon Koşu Takımı Erkek 40-
291 Seda Nur Çelik MADEİNÇELİK Kadın 40-
292 Serdar Özdemir Erkek 40+
293 Onur Othan Erkek 40-
294 Ekrem Curnal Sun Park Hotel Erkek 40-
295 Tunç İlgenli Erkek 50+
296 Denis Podrezov Erkek 40-
297 Özne Bengi Gözen PoseiDON ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
298 Tanju Baş Runner's High Erkek 50+
299 Yalçın Barış Polat Rundamental Erkek 40+
300 Philippe Breton Erkek 50+
301 Sylvie Breton Kadın 50+
302 Mustafa Tekinel Runner’s High SRC Erkek 40+
303 Harald Martin Solberg Arena Trening Erkek 40+
304 Solvor Aarsland Arena Trening Kadın 40+
305 Güray Güner Erkek 40+
306 Can Eroğlu Ferdi Erkek 40+
307 Osman Darıcı Erkek 50+
308 Doğa Kahramangil DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
309 Ekin Yılmaz DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
310 Hande Kavaklı DÜLDÜLGÜL Kadın 40-
311 Somayeh Khezripourgharaei Kadın 40-
312 Önder Özyılmaz Erkek 40+
313 Sepideh Yaabdollahi Kadın 40-
314 Niklas Sandell Erkek 50+
315 Mahtab Talapour Kadın 40-
316 İsmail Bektaş Team Trail Paris Erkek 40+
317 Tayebeh Afshoun Persian Trail Runners Kadın 40-
318 Thomas Lechner Erkek 50+
319 Pouneh Mohammadi Kadın 40-
320 Rahim Nosratikia Erkek 40-
321 Naghmeh Amlaei Kadın 40+
322 Hakkı Şimşek Erkek 40-
323 Derya Özbek Şimşek Kadın 40-
324 Fetanet Simsek Kadın 40-
325 Atakan Özdemir Akademikoşu Erkek 50+
326 Farzaneh Pourebrahimi Kadın 40-
327 Sareh Sedighian Kadın 40-
328 Nikoo Salimi tehrun club Kadın 40-
329 Hashem Zolghadr Erkek 40+
330 Serpil Özyılmaz Kadın 40+
331 Hamed Zamani Erkek 40-
332 Mohsen Hojjatı Erkek 40-
333 Nooran Bahreini Kadın 40-
334 Sümeyye Dede Garmin Turkey Kadın 40-
335 Can Çevikbaş Erkek 50+
336 Emrah Birinci Erkek 40-
337 Cihan Sultanoğlu Bodrunners Erkek 40-
338 Mehri Ebadi Kadın 50+
339 Nasir Khoshkhabar HAMI FITNESS Erkek 40+
340 Sorush Purali Hemmat Nila club Erkek 40-
341 Saina Saleki Nila club Kadın 40-
342 Mahyar Vosoughi Nila club Erkek 40-
343 Dieter Van Den Bleeken Velocity Vector Erkek 40-
344 Danial Dadikord Nila club Erkek 40-
345 Forough Farokhnezhad Nila club Kadın 40-
346 Beren Üstünkaya Kadın 40-
347 Amir Yanaghi Nila club Erkek 40-
348 Onur Doğru Metro İstanbul Erkek 40+
349 Michel Lavrauw Velocity Vector Erkek 40+
350 Langerock Michiel Velocity vector Erkek 40+
351 Goeminne Gert Velocity Vector Erkek 40+
352 Gerlo Joeri Velocity Vector Erkek 40+
353 Fikret Vatansever BURSA TRİATLON SPOR KULÜBÜ Erkek 50+
354 Burak Davran Erkek 40-
355 Hacer Cihan Kadın 40-
356 Savaş Akkuş ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
357 Nazlı İldız The World’s Runners Kadın 40-