Salomon Cappadocia Short Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 12,6 376 322 -479 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,8 698 422 -433 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 07:00

Program

17 Ekim 2019

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

18 Ekim 2019

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Panel ''Yabancı Organizatörler ile Buluşma'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

19 Ekim 2019

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

20 Ekim 2019

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 19 Ekim 2019 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 7 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Göğüs No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori    
3001 Abbas Salame Persenk Erkek 50+    
3002 Abdul Samet Yıldırım KARSPOR SALEWA DYNAFİT / PANDA DOĞA SPORLARI Erkek 40-    
3003 Aboozar Safarizadeh Erkek 40-    
3004 Adil İlker Güven Ankaruning Erkek 40+    
3005 Adnan Ek Yüz Bin KOş Erkek 50+    
3006 Adnan Berkay Kısakürek Erkek 40-    
3007 Adrian Iordache Erkek 40+    
3008 Adrian Stroea Erkek 40+    
3009 Adrienn Jokuti CORFU MOUNTAIN TRAIL Kadın 40+    
3010 Agata Rzepniewska Kadın 40-    
3011 Agnes Tan Salomon Kadın 50+    
3012 Ahmet Aktan RUNDENİZLİ Erkek 40-    
3013 Ahmet Arslan Red Bull TR/ ALANYASPOR Erkek 40-    
3014 Ahmet Babur ANKE MİMARLIK & PEYZAJ Erkek 40+    
3015 Ahmet Barlak Erkek 40-    
3016 Ahmet İblikli Erkek 40-    
3017 Ahmet Karacan Erkek 40-    
3018 Ahmet Karaman Erkek 40+    
3019 Ahmet Kavalcı ODTÜ MÇG Erkek 50+    
3020 Ahmet Mumcu Adidas Runners İstanbul Erkek 40-    
3021 Ahmet Oruç Burgan Runners Erkek 40+    
3022 Ahmet Özdemir Erkek 50+    
3023 Ahmet Şentürk Volt Floyd Erkek 40-    
3024 Ahmet Can Avcı Limit sensin Erkek 40-    
3025 Ahmet Ercan Turan Ankarunning Erkek 40-    
3026 Ahmet Hakan Ünsal Erkek 50+    
3027 Ahmet Kamil Uzunok Tüpraş Erkek 40-    
3028 Ahmet Kerem Yıldız RUNFORMANCE Erkek 40-    
3029 Ahmet Nesimi Solmaz Tüpraş Erkek 40-    
3030 Ahmet Tuğrul Bayrak Erkek 40-    
3031 Aidana Tulkibek Shymkent Run Club Kadın 40-    
3032 Aigerim Iskhakova I Love Supersport Kazakhstan Kadın 40-    
3033 Ainur Kaparova Run your mind Kadın 40-    
3034 Akın Uluçevik Erkek 50+    
3035 Alejandro I Morales Socorro Tropisport Erkek 40-    
3036 Aleksandr Astafev Mikkeller Running Club Moscow Erkek 40-    
3037 Aleksandr Kuramyshev Erkek 40-    
3038 Aleksandr Peskovoi Erkek 40-    
3039 Aleksei Maksimov Erkek 50+    
3040 Aleksey Brozas Parsek Erkek 40-    
3041 Aleksndra Davydova Kadın 40-    
3042 Alexander Galaydyuk Erkek 40-    
3043 Alexander Rostovtsev Rostov-on-Don Erkek 40+    
3044 Alexandr Palkin PALKIN FAMILY Erkek 50+    
3045 Alexey Likharev Erkek 40-    
3046 Alexey Safoshkin Erkek 40-    
3047 Alexey Zarubin Goldfinch team Erkek 40+    
3048 Aleyeh Khajavi Ultra.sky.trail Kadın 40+    
3049 Ali Ashrafighahi Ultra.sky.trail Erkek 40-    
3050 Ali Baghaei hi. runclub Erkek 40+    
3051 Ali Eryurt Bireysel Erkek 40-    
3052 Ali Firoozi WODrunners Erkek 40-    
3053 Ali Gheibi Ghahremani.Running.Club Erkek 40-    
3054 Ali Hafta bireysel Erkek 60+    
3055 Ali Lotfi Shiraz Runners Erkek 40-    
3056 Ali Mehran Shad Ultra.sky.trail Erkek 40-    
3057 Ali Özdemir ADANA MARATON Erkek 50+    
3058 Ali Sevinç Bucak Oğuzhan Doğa Sporları Klübü Erkek 40+    
3059 Ali Şahin ferdi Erkek 50+    
3060 Ali Can Akyüz ULTRUN Erkek 40-    
3061 Ali Cem Aktaş Limit Sensin Erkek 40+    
3062 Ali Değer Özbakır Erkek 40-    
3063 Ali Emre Akcan İSTANBUL MASTER Erkek 50+    
3064 Ali Mert Kocer Erkek 40-    
3065 Ali Mert Yavuzoğlu Rossist Team Erkek 40-    
3066 Ali Orkun Yalım ADIM ADIM Erkek 40+    
3067 Ali Rıza Tekgül Erkek 40+    
3068 Ali Rıza Özata Erkek 40+    
3069 Ali Riza Karabacak İDADİK Erkek 60+    
3070 Aliaksandra Cherkas Kadın 40-    
3071 Alibek Kudaibergenov Erkek 40-    
3072 Alican Cömertpınar BiKoşuAdana Erkek 40-    
3073 Alice Berti Pussylandia Kadın 40-    
3074 Alina Kruglova SpaceTeam Kadın 40-    
3075 Alina Stanciu Kadın 40+    
3076 Alina Yerzhanova Mura_champion Kadın 40-    
3077 Alireza Abdi Shiraz Runners Erkek 40-    
3078 Alireza Guity ULTRA.SKY.TRAIL Erkek 40-    
3079 Alireza Khosroshahi ultra.sky.trail Erkek 40-    
3080 Alireza Safaee SHİRAZ RUNNERS Erkek 40-    
3081 Alireza Safaeian Erkek 40-    
3082 Alireza Torkestani Erkek 40-    
3083 Alla Masliennikova Kadın 40-    
3084 Alma Buirakulova I Love Running Kazakhstan Kadın 40-    
3085 Alp Arısoy Erkek 40-    
3086 Alper Kutluk Erkek 40-    
3087 Alper Sezer Erkek 40-    
3088 Alperen Çetin TWILIGHT TEAM Erkek 40+    
3089 Alptekin Yıldırım Erkek 50+    
3090 Altuğ Dinçgör Kosucanlar Erkek 50+    
3091 Amelia Beer Kadın 40+    
3092 Amir Mirabnahrazam Erkek 40-    
3093 Amir Valijani DalahooShop Erkek 40+    
3094 Amir Ahmad Azadgoo Persiantrailrunners Erkek 40-    
3095 Amir Hossein Ghaleh Golabi Shiraz Runners Erkek 40-    
3096 Amna Subasic ULTRUN Kadın 40-    
3097 Ana Marušić Kadın 50+    
3098 Ana Palii Gheorghita Team Kadın 40-    
3099 Ana Tukić Grgurić AK Sljeme Kadın 40-    
3100 Anas Diab Erkek 40+    
3101 Anastasia Cojocari Eldorado Terra Kadın 40-    
3102 Anastasia Smirnova Carrera Caracoles Kadın 40-    
3103 Anastasiia Stepashkina Kadın 40-    
3104 Anca Alexa Kadın 40-    
3105 Andrea Olivi Gheorghita running club Erkek 40+    
3106 Andreea Simionovici Kadın 40-    
3107 Andrey Dobrynin Angry Boys Erkek 40+    
3108 Andrey Gromov Erkek 40-    
3109 Andrey Kukin RT Club Erkek 40-    
3110 Anıl Sevinç Beat Run Crew Erkek 40-    
3111 Anıl Yaşagör Erkek 40-    
3112 Anita Lackovic AK Sljeme Kadın 40+    
3113 Anna Anishchenko Kadın 40-    
3114 Anna Bukatina Kadın 40+    
3115 Anna Choreva SKY WOMEN RUNNING TEAM Kadın 40-    
3116 Anna Hicks NFTO Kadın 40-    
3117 Anna Neskrebina Kadın 40-    
3118 Anna Panına TEAM KRONOS Kadın 40-    
3119 Anne Didier TRAKKS Kadın 50+    
3120 Ansaawf Jakoet Disfruta Kadın 40-    
3121 Anton Kreventsov GPN ME Running Erkek 40+    
3122 Anton Rudakov Nike Running Club Erkek 40-    
3123 Antonello Marrocco TOP TRAIL Erkek 50+    
3124 Aoife Hegarty Kadın 40-    
3125 Arda Ergene Erkek 40-    
3126 Arda Tunççekiç Kolejliler Koşuyor Erkek 40+    
3127 Ardeshir Babaei Yltra.sky.trail Erkek 40-    
3128 Arefeh Maleki Wodrunner Kadın 40-    
3129 Areti Talasoglou ADVENTURE Kadın 40-    
3130 Arif Oruç Çakmak LEFTRIGHT MULTI SPORT Erkek 40+    
3131 Arina Bochko Kadın 40-    
3132 Arnaud Dupoizat Erkek 40+    
3133 Arnaud Mace DECATHLON TURKEY Erkek 40+    
3134 Arsen Halieiev My Fucking Gym Erkek 40-    
3135 Artem Shiyan Erkek 40-    
3136 Arthur Russell Erkek 50+    
3137 Artur Nomeika Space team Erkek 40-    
3138 Arturas Solovjovas Erkek 40-    
3139 Aruash Omarova Kadın 40-    
3140 Arya Kassaeyan Wod Erkek 40-    
3141 Arzu Babaç Bireysel Kadın 40+    
3142 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia Kadın 40+    
3143 Arzu Çelik Zultanit Kadın 40-    
3144 Asimina Kaplani ADVENTURE Kadın 40-    
3145 Aslan Yiğit ALİKEV RUNNERS Erkek 50+    
3146 Aslı Duran Özcan Kadın 40-    
3147 Aslı Kaynak Kadın 40-    
3148 Aslı Sayıt Team istrunbul Kadın 40-    
3149 Aslı Vural Kadın 40+    
3150 Asli Zeynep Akkoyunlu Kadın 40+    
3151 Asofroniei Andreea Kadın 40-    
3152 Assel Sartayeva Shymkent Run Club Kadın 40-    
3153 Asuman Ataç Akut Kadın 40+    
3154 Atıf Yılmaz Kapadokya Kaplanları Erkek 40+    
3155 Atilla Alparslan Beşiktaş Erkek 50+    
3156 Atsuko Nakajima Kadın 40+    
3157 Aybars Aslan Rundamental Erkek 40-    
3158 Ayça Arslan Asics Run Tr Kadın 40+    
3159 Aydın Akıncı Ultrun Erkek 40-    
3160 Ayhan Akkuş ZirvedekileR Erkek 50+    
3161 Ayhan Hanagasi bodrumcheetahs Erkek 40+    
3162 Ayhan Kayan Maksat Spor Olsun Erkek 40-    
3163 Ayhan Serpen HOW TO TRAIL RUN Erkek 40-    
3164 Ayhan Yaşar Asla pes etme run Erkek 50+    
3165 Aykut Aydın Biraysel Erkek 40-    
3166 Aykut Çelikbaş Salomon Turkey Erkek 40+    
3167 Ayla Cekic Black Lions & the Hammers Kadın 40+    
3168 Ayla Gökmen Ankyra SK Kadın 40-    
3169 Ayla Onat Volt Floyd Kadın 40-    
3170 Aynur Özyılmaz ZirvedekileR Kadın 40+    
3171 Aysel Aydın Beat Run Crew Kadın 40-    
3172 Aysel Yalaç ANKARUNNING Kadın 40-    
3173 Aysun Can Kadın 40+    
3174 Ayşe Umutlu Yılmaz Zirvedekiler Kadın 40+    
3175 Ayşe Usta Kadın 40-    
3176 Ayşegül Aydın İZMİR ATATÜRK LİSESİ Kadın 40-    
3177 Ayşegül Özduman Kadıköy Runners Kadın 40-    
3178 Ayşen Aktaş ORDOS Kadın 40-    
3179 Aytekin Söylemez Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+    
3180 Ayten Demirtaş İDADİK Kadın 40+    
3181 Azam Yousefi Kadın 40-    
3182 Azar Ahmadi Olyaei Kadın 40-    
3183 Babak Alizadeh Ultra.Sky.Trail Erkek 40-    
3185 Bahadır Candemir velostrom Erkek 40-    
3186 Bahar Şener Pedgley ODTÜ Kadın 40+    
3187 Baharehsadat Seyedmahmoud Ultra.sky.trail Kadın 40-    
3188 Bahattin Çiniç Erkek 40-    
3189 Bahri Bülent Özel Erkek 40+    
3190 Banu Kiper yüzbinkoş Kadın 40+    
3191 Barış Andırınlı Erkek 40+    
3192 Barış Güroler Adim Adim Izmir Erkek 40+    
3193 Barış Küçük Bireysel Erkek 40-    
3194 Barış Özkaya N&B Erkek 40+    
3195 Barış Öztek Buddies34 Erkek 40+    
3196 Barış Sönmez Beat Run Crew Erkek 40-    
3197 Barış Timurkaynak Kolejliler Koşuyor Erkek 40-    
3198 Barış Tort Erkek 40+    
3199 Başak Kıraç Meral ANKARUNNING Kadın 40-    
3200 Başak Oktay Kadın 40+    
3201 Başar Göktaş Erkek 40-    
3202 Başaran Canbulat HOW TO TRAIL RUN Erkek 40-    
3203 Batuhan Kürdeşoğlu YEŞİLYURT RUNNERS Erkek 40-    
3204 Becky Read Kadın 40-    
3205 Behrooz Elahirad Erkek 40-    
3206 Behrooz Forjanizadeh Teambehi Erkek 40-    
3207 Bekir Coşkun Atasoy AĞVA İDMAN YURDU Erkek 40+    
3208 Benedict Balaba Team Balaba Erkek 40+    
3209 Benyamin Soleimani ULTRA.SKY.TRAIL Erkek 40-    
3210 Berfin Ozturk Rundamental Kadın 40-    
3211 Berkan Söylemez ODTÜ KEÇİLER Erkek 40-    
3212 Berkay Sezer Eker I Run Team Erkek 40-    
3213 Berkit Çetin Adım Adım İzmir Kadın 40+    
3214 Berkkan Güler Ourbroad Erkek 40-    
3215 Berna Mustehlık İDADİK Kadın 40-    
3216 Bertille Gallais Kadın 40-    
3217 Betül Ağaç Kadın 40-    
3218 Betül Akbaş Kadın 40+    
3219 Bilal Sayılan Erkek 40-    
3220 Bilal Ali Mert Yilmaz 3M Runners Erkek 40-    
3221 Bilge Gölge ORDOS Kadın 40-    
3222 Bilge Güven BiKoşuAdana Erkek 40-    
3223 Bilgehan Erdoğan Erkek 40-    
3224 Bilgin Utku Erbilgin Erkek 40-    
3226 Bogdan Catalin Bilec Erkek 40-    
3227 Bogos Ileana-linda Jderii Kadın 40-    
3228 Boris Delanotte Erkek 40+    
3229 Brad Cooper Erkek 40+    
3230 Burak Arslan Tahlilci Erkek 40-    
3231 Burak Fevzi Gündoğdu Beat Run Crew Erkek 40-    
3232 Burcu Ateş Kadın 40-    
3233 Burcu Hacıemiroğlu Kadın 40-    
3234 Burcu Özhan Yılmaz Corerunners Kadın 40-    
3236 Burcu Şanlıtürk Kadın 40-    
3237 Burçak Benli Kskoneteam / AKUT Kadın 40-    
3238 Burçe Dündar Kadın 40+    
3239 Burçin Atlı Kadın 40-    
3240 Burçin Özgün Otokar Koşu Kulübü Erkek 40+    
3241 Burçin Uğur San S.P.Q.R Erkek 40-    
3242 Burhan Kocaman Erkek 40-    
3243 Burtay Ari Erkek 40-    
3244 Bülent Öncüler Erkek 40+    
3245 Bülent Şatır TeamBlue Erkek 40+    
3246 Büşra Karataş Yergök ankarakoşuyor Kadın 40-    
3247 Büşra Topçu ODTÜ MÇG Kadın 40-    
3248 Cafer Dalar Sasfıt Erkek 40+    
3249 Cagri Imamoglu Erkek 40+    
3250 Cagri Can Kaynak LEFTRIGHT MULTISPORT Erkek 40-    
3251 Cahit Yılmaztürk Erkek 40-    
3252 Calabio Damien GOST Erkek 40-    
3253 Calabio Delphine GOST Kadın 40+    
3254 Caldei Christine AMSL Kadın 50+    
3255 Calin Nicoara DIA Cardio Erkek 50+    
3256 Can Altay Zirvedekiler Erkek 40-    
3257 Can Batur AG Training Erkek 40-    
3258 Can Onur Erkek 40+    
3259 Can Özbek Ankyra SK Erkek 40-    
3260 Can Özkaner Erkek 40-    
3261 Can Onur Demiralp Bireysel Erkek 40-    
3262 Canan Koca Arıtan ODTÜ MD MÇG Kadın 40+    
3263 Caner Aksoylu Erkek 40-    
3264 Caner Çelik Bireysel Erkek 40-    
3265 Caner Çopur Erkek 40-    
3266 Caner Odabaşoğlu YDK Erkek 40+    
3267 Cansel Torbalı SPX RUNNING Kadın 40-    
3268 Cansu İlaslan Kadın 40-    
3269 Cansu Memiş Kadın 40-    
3270 Cansu Nisanoğlu Kadın 40-    
3271 Carolyn Ricaplaza Kadın 40-    
3272 Cassiem Madatt Cape Town Rockjumpers Erkek 40+    
3273 Catalina Andriuscenco RunMoldova Kadın 40+    
3274 Catherine Hendy Kadın 40-    
3275 Celal Karaca ALİKEV RUNNERS Erkek 40+    
3276 Celil Akman Bursa Triatlon SK Erkek 40+    
3277 Cemil Kaplan Erkek 40-    
3278 Cemil Murat Şipal Heybeliada RC Erkek 40+    
3279 Cemile Karaarslan Black Lions & the Hammers Kadın 40+    
3280 Cenap Bıyıklı Erkek 40+    
3281 Cengiz Asmazoğlu Beat Run Crew Erkek 40-    
3282 Cengiz Turgut osmaneli belediye spor Erkek 40+    
3283 Cenk Dolay Ankarunning Erkek 40-    
3284 Cenk Kurt Runformance Erkek 40+    
3285 Cenk Öztürk Erkek 40+    
3286 Ceren Deveci Kadın 40-    
3287 Ceyda Zaptikar Limitüstü Kadın 40+    
3288 Charlene Cheung Tsang Hee Midnight Runners Kadın 40-    
3289 Charles-henri Dupoizat Erkek 40+    
3290 Christeen Babakhanians ultra.sky.trail Kadın 40-    
3291 Christina Sommer Sunny & Bubb Raceteam Kadın 50+    
3292 Christof Maix Erkek 50+    
3293 Christopher Knight Erkek 40-    
3294 Ciaran Browne Abu Dhabi Striders Erkek 40+    
3295 Cihan Bilge Çimtaş Run Erkek 40+    
3296 Cindy Barranco Kadın 40+    
3297 Ciprian Mihai Onofrei ACS AtletIS Erkek 40-    
3298 Claire Ashcraft Kadın 40-    
3299 Clint Van Diemel Totalsports / Weekend Warriors Erkek 40-    
3300 Cojocaru Constantin Erkek 40+    
3301 Corbeil Thibault DECATHLON Turkey Erkek 40-    
3302 Cristian Marian Ghirtoi Erkek 40+    
3303 Cristina Jgheban Kadın 40+    
3304 Cuma Ali Şahin Ferdi Erkek 40+    
3305 Cumhur Amasyalı Erkek 40+    
3306 Cüneyt Eşli toros dağ keçileri Erkek 40-    
3307 Cüneyt Gazioğlu Erkek 40+    
3308 Çağdaş Özer Runtep Kadın 40-    
3309 Çağkan Kocabaş FOAT - Ford Otosan Atletizm Topluluğu Erkek 40-    
3310 Çağlar Saçıntı Erkek 40-    
3311 Çağlar Tural ANKARUNNING Erkek 40-    
3312 Çağlar Yergök Ankarakoşuyor Erkek 40-    
3313 Çağlayan Yağmur Erkek 40+    
3314 Çelik İngin Erkek 40+    
3315 Çınar Över Erkek 50+    
3316 Çiğdem Isıkan HOW TO TRAIL RUN Kadın 50+    
3317 Çiğdem Kalaycıoğlu Rossist Kadın 40+    
3318 Çiğdem Keçeci Adım Adım Florya Kadın 40+    
3319 Damir Leskovšek AK Sljeme Erkek 40-    
3320 Damla Kadioglu Beat Run Crew Kadın 40-    
3321 Dan Luca Erkek 40+    
3322 Dana Myrzabekova Kadın 40-    
3323 Daniela Coman Kadın 40+    
3324 Daria Belendinova IIOVESUPERSPORT Kadın 40-    
3325 Daria Germash Salomon RC Kadın 40-    
3326 Daria Musenova Kadın 40-    
3327 Daria Palkina PALKIN FAMILY Kadın 40-    
3328 Daria Shikunova #БалашихаБежит Kadın 40-    
3329 David Gadler La Zizanie Erkek 40-    
3330 Davor Videk AK Sljeme Erkek 40+    
3331 Davut Arslan S.P.Q.R Erkek 40-    
3332 Demet Kocakulak Ordos Kadın 50+    
3333 Denis Isaichkin Erkek 40-    
3334 Deniz Aytekin Göztepe Kulübü Erkek 40+    
3335 Deniz Borucu Asics Run Tr Kadın 40+    
3336 Deniz Cereb HOW TO TRAIL RUN Kadın 40-    
3337 Deniz Keskin Erkek 40+    
3338 Deniz Can Hubbell Hubbell Kadın 40+    
3339 Deniz Sesil Şahin Kadın 40+    
3340 Depré Luc Trakks Erkek 50+    
3341 Deriya Akiuchi Kadın 40-    
3342 Derya Kılıç Ege Maraton Erkek 40+    
3343 Derya Kuş OTOKAR Kadın 40+    
3344 Derya Mutlu Akdeniz university faculty of medicine Erkek 40+    
3345 Derya Dikmen Öztürk Kadın 40-    
3346 Despoina Atsali CHIOSRUNNING Kadın 40+    
3347 Devrim Başar Turgut Rundamental Erkek 40+    
3348 Diana Adueva Kadın 40-    
3349 Diana Lefter Kadın 40-    
3350 Diana Sinic Gheorghita running club Kadın 40-    
3351 Diana Nicoleta Ojog Kadın 40-    
3352 Dijana Rado Mountain Rescue Service - Station Sarajevo Kadın 40-    
3353 Dilek Demirtaş ADIDAS RUNNERS Kadın 40+    
3354 Dilek Özkan Asics Kadın 40-    
3355 Dilek Tort Kadın 40+    
3356 Dilem Koçak BiKoşuAdana Kadın 40-    
3357 Dimitrinka Chervenlieva Kadın 40+    
3358 Dionisi Pierre Erkek 40+    
3359 Dionisis Kalamakis Erkek 40-    
3360 Dmitrii Kvasov Erkek 40-    
3361 Dmitriy Budkov Erkek 40-    
3362 Dmytro Hryhoriev Tkachenko Team Erkek 40-    
3363 Doğan Kaygusuz Erkek 40+    
3364 Domenique Walters Kadın 40-    
3365 Dorra Sboui Kadın 40-    
3366 Draghici Ovidiu Erkek 40-    
3367 Drewek-kozlowska Magdalena Koziolki Kadın 40+    
3368 Duman Turebayev ILOVESUPERSPORT.KZ Erkek 40-    
3369 Dunja Tounec Ind Kadın 40+    
3370 Duygu Binici Ankara Koşuyor Kadın 40-    
3371 Ebru Boz Ludus Athetics Kadın 40+    
3372 Ebru Şahin Kadın 50+    
3373 Ebru Çiğdem Yavaş BiKoşuAdana Kadın 40+    
3374 Ece Büyükyurt Memecan Kadın 40+    
3375 Ece Öncü Runformance Kadın 40-    
3376 Eduardo Reneses Erkek 50+    
3377 Efe Erdem Erkek 40-    
3378 Efe Semih Canbay Erkek 40-    
3379 Efraim Doğan FERDİ Erkek 40+    
3380 Egehan Çelikten Erkek 40+    
3381 Egor Bogatov Erkek 40-    
3382 Egor Pavaliaev Lamoda Running Club Erkek 40-    
3383 Ekanop Suwannakosum Chiangmai, Thailand Erkek 40-    
3384 Ekaterina Borzykh Kadın 40-    
3385 Ekaterina Kamshilina Kadın 40+    
3386 Ekaterina Podbolotova Kadın 40-    
3387 Ekaterina Saunina Adidas Runners Mitino Kadın 40-    
3388 Ekaterina Uzgorova Wake&Run Kadın 40-    
3389 Elena Andrianova NechaevaRunners Kadın 40-    
3390 Elena Cergeeva Kadın 40+    
3391 Elena Lyamtseva Kurovo Running Club Kadın 40-    
3392 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Kadın 40-    
3393 Elena Yashina Kadın 40-    
3394 Elena Zholobova Runlab Kadın 40-    
3395 Elham Shamloo Montazer Moghadam Wod runners Kadın 40+    
3396 Elia Peso Team Istrunbul Erkek 60+    
3397 Elif Çolak Gündoğdu Beat Run Crew Kadın 40-    
3398 Elif Gürsoy Salomon Türkiye Kadın 40-    
3399 Elif Kurtulmuş Akbaş Adım Adım Kadın 40-    
3400 Elif Numanoğlu Ferdi Kadın 40-    
3401 Elif Tanyer Runtheman Kadın 50+    
3402 Elif Tepeli ÇSA Kadın 40+    
3403 Elmira Bashirova Run your mind Kadın 40-    
3404 Elmira Dilara Topaloğlu RunTheMan Kadın 40-    
3405 Elnaz Naseri Taheri Kadın 40-    
3406 Elvir Kurić GSS Erkek 40+    
3407 Elvira Bekker FastrunAlmaty Kadın 40-    
3408 Emel Bengöz SunExpress Kadın 40-    
3409 Emil Pospihalj Erkek 40+    
3410 Emil Costel Nedelcu Erkek 40+    
3411 Emilio Gascón Arctic Yeti Erkek 40+    
3412 Emily Douglass Totalsports Runcrew/Trail Life SA Kadın 40-    
3413 Emin Özden Erkek 40-    
3414 Emin Utku Özcan Erkek 40-    
3415 Emine Çağlayan Adım Adım Ankara Kadın 40-    
3416 Emine Kasap Mavi Ayaklı Sümsük Kuşu Kadın 40+    
3417 Emine Gözde Özgürel Başkent Bisiklet Kadın 40-    
3418 Emirhan Battalcioglu Corerunners Erkek 40+    
3419 Emrah Bayraktar LEFTRIGHT MULTISPORT Erkek 40-    
3420 Emrah Bozgeyik Asics TÜRKİYE Erkek 40-    
3421 Emrah Demir Atölyedomo Erkek 40-    
3422 Emrah Genç Erkek 40-    
3423 Emrah Kuzucu Erkek 40+    
3424 Emrah Tunç Asics Run TR Erkek 40-    
3425 Emre Akbaş Erkek 40-    
3426 Emre Demircan Gece Kulübü Erkek 40+    
3427 Emre Döğer Adım Adım İzmir Erkek 40-    
3428 Emre Ertekin Erkek 40+    
3429 Emre Koyuncu Bros Erkek 40+    
3430 Emre Özden Ankara Koşuyor Erkek 40-    
3431 Emre Özdil Ankarunning Erkek 40-    
3432 Emre Özkara Erkek 40-    
3433 Emre Sezgin Erkek 40-    
3434 Emre Şahin Roketsan Atletizm Erkek 40+    
3435 Emre Yıldırım TeamYıldırım Erkek 40-    
3436 Emre Can Gülmez Erkek 40-    
3437 Ender Halıcı Erkek 40+    
3438 Ender Öksüz Kata Sona Erkek 40+    
3439 Ender Kıvanç Kunt Bikoşu Adana BKA Erkek 40+    
3440 Enes Deveci Erkek 40-    
3441 Engin Reşat Mete Erkek 40-    
3442 Erdal Öbekli Kapadokya Kaplanları Erkek 50+    
3443 Erdem Efe BiKoşuAdana Erkek 40-    
3444 Erdem Özalevli Erkek 40+    
3445 Erdinç Deliktaş Erkek 50+    
3446 Erdinç Kazak Akkök Runner Erkek 40-    
3447 Erdoğan Sağdıç İzmir Veteranlar Atletizm İhtisas Kulübü Erkek 50+    
3448 Ergün Kürün DEFNE KBB Erkek 50+    
3449 Erhan Çalışkan Van Patika Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-    
3450 Erhan Dağlı Erkek 40-    
3451 Erhan Güler Ankara MASTERLARI Erkek 50+    
3452 Erhan Obuz ODTÜ Erkek 40-    
3453 Erik Klomp novodoor Erkek 50+    
3454 Erinç Çelik runformance Erkek 40-    
3455 Erkan Çakır Erkek 40-    
3456 Erkan Kuran Karsiyaka one team Erkek 40-    
3457 Erkan Yallıoğlu Adım Adım Antalya Erkek 40+    
3458 Erkan Yıldız KOLEJLİLER KOŞUYOR Erkek 40-    
3459 Ernest Roig Campi Erkek 40-    
3460 Erol Tunalı Erkek 50+    
3461 Ersin Bulut Ferdi Erkek 40-    
3462 Ertaç Yıldız Erkek 40-    
3463 Ertan Gonca Erkek 40+    
3464 Ertan Taşkın KurtaRUN Erkek 40-    
3465 Esin Saruhan Kadın 40+    
3466 Esma Kozanoglu ANKARUNNING Kadın 40-    
3467 Esma Yalıngök Kızıltaş Team 1 Kadın 40-    
3468 Esra Dinçer BiKoşuAdana Kadın 40-    
3469 Esra Karakaş Kadın 40-    
3470 Esra Sahin Kadın 40-    
3471 Esra Uçtu Kadın 40-    
3472 Eugen Anghel Erkek 40+    
3473 Eugeniia Vozzhaeva-pavlova Stride Kadın 40-    
3474 Evgeniia Busalaeva Wake and Run Kadın 40-    
3475 Evgeniy Davydov Erkek 40-    
3476 Evgeny Abramov Runners Erkek 50+    
3477 Evgeny Adaev PALKIN FAMILY Erkek 40-    
3478 Evin Tan Kadın 40-    
3479 Evrim Bilgen Runformance Kadın 40-    
3480 Eylem Eser Kadın 40-    
3481 Eylem Halila Zirvedekiler Kadın 40+    
3482 Eyüp Sultan Hasanbaşoğlu Erkek 40-    
3483 Ezgi Gözüyeşil Bireysel Kadın 40+    
3484 Ezgi Karaşin Kadın 40-    
3485 Ezgi Kusum ultrun Kadın 40-    
3486 Fabrizio Sola I CAN FLY Erkek 40+    
3487 Fadhl Solomon Erkek 40-    
3488 Fagnoni Olivier AMSLF Oxubii Erkek 40+    
3489 Fahri Akyol Adım Adım Antalya Erkek 50+    
3490 Fahwaaz Cornelius FIND Ventures Erkek 40-    
3491 Faizel Martin FIND Ventures Erkek 40-    
3492 Farhod Khamidov UNICEF Erkek 40-    
3493 Fariborz Parhazi Erkek 40-    
3494 Farshid Ghasemidamavandi Erkek 40-    
3495 Faruk Yigen Erkek 40-    
3496 Fataneh Yasi ultra.sky.trail Kadın 40+    
3497 Fatemeh Mirzaei Persian trail runner Kadın 40-    
3498 Fatemeh Mozafari Kadın 40-    
3499 Fatemeh Sereshti Kadın 40+    
3500 Fatemeh Sadat Ghanimat Shiraz Runners Kadın 40-    
3501 Fatih Akdaş Österreich/viyana Erkek 40-    
3502 Fatih Bulut Erkek 40+    
3503 Fatih Olak AFYONKARAHİSAR ATLETİZM GSK Erkek 40-    
3504 Fatih Önder Erkek 40-    
3505 Fatih Topçu Asla Durma Erkek 40+    
3506 Fatih Yıldız Erkek 40-    
3507 Fatma Musal Ege Maraton Spor Kulübü Kadın 60+    
3508 Fatma Ülker Bircan Kadın 40-    
3509 Fatma Bilge Akın Kadın 40+    
3510 Fatma Bilgen Cetin Ankarunning Kadın 40-    
3511 Fayyaadh Bassier Strong2Run Erkek 40-    
3512 Federica Bernardelli Azalai a.s.d. Kadın 40+    
3513 Ferda Tunçman Buddies34 Kadın 40+    
3514 Ferdi Miyanyedi Erkek 40+    
3515 Fereshteh Mousavi Alengagh Kadın 40-    
3516 Fereshteh Shams Safa Ojenclub Kadın 40-    
3517 Ferhat Sevil Erkek 40+    
3518 Fevzi Uzgişi ADIM ADIM İZMİR Erkek 40+    
3519 Fırat Duruşan - Erkek 40-    
3520 Fırat Küçükdalgıç Runarchy RC Erkek 40-    
3521 Fırat Zülkadir Ksk One Team Erkek 40-    
3522 Figen Erduran Kadın 50+    
3523 Fikret Ermek Rundamental Erkek 40-    
3524 Fikret Özkaplan BİREYSEL Erkek 50+    
3525 Fikret Umut İmren TMNRWORLD TRAINING CLUB Erkek 40+    
3526 Filiz Yalçın Kadın 50+    
3527 Filiz Yeni Kadın 40-    
3528 Florean Alexei Run Moldova Erkek 40-    
3529 Focsaneanu Valentina-Gratiela Bacu Running Club Kadın 40-    
3530 Franceline Bugatti Nova Equipe Kadın 40+    
3531 Francesco Boari Erkek 40+    
3532 Frank Blank Stutensee Erkek 50+    
3533 Frederic Kerbastard LES GRAMOUN Erkek 50+    
3534 Frederic Martial Morier Zen Running Team Erkek 50+    
3535 Fulya Yüksel Kadın 40-    
3536 Funda Seyrek Kantarlı Kadın 40+    
3537 Gabriel Pelmus Erkek 40-    
3538 Gabriela Gules Kadın 40+    
3539 Galina Vasina Kadın 40-    
3540 Gamiem Isaacs FIND Ventures Erkek 40+    
3541 Gamurari Veaceslav RunMoldova Erkek 40+    
3542 Gazi Emir Demir Spartanrun Erkek 40-    
3543 Gennady Shpynev Erkek 60+    
3544 Georges Yared Erkek 50+    
3545 Georgi Dzharov Erkek 50+    
3546 Ghazalehsadat Seyedmahmoud ultra.sky.trail Kadın 40-    
3547 Giedre Gedeikiene Kauno BMK Kadın 40+    
3548 Giorgia Pagotto Kadın 40-    
3549 Giovanni Da San Martino Erkek 40+    
3550 Giuseppe Didonna Runformance Erkek 40-    
3551 Gizem Barak Kadın 40-    
3552 Gizem Ersan DAG Kadın 40-    
3553 Gizem Yılmaz Çalık Kadın 40-    
3554 Glib Lushkin Erkek 40-    
3555 Golnarsadat Seyedmahmoud Ultra.sky.trail Kadın 40-    
3556 Gonca Taştemir Beat Run Crew Kadın 40+    
3557 Gordan Putanec AK Sljeme Erkek 50+    
3558 Gökçe Bilgin Firtik Koşuda Kadın 40+    
3559 Göker Tetik TRAİNİNG ZONE Erkek 40-    
3560 Göker Kemal Erkman Runformance Erkek 40+    
3561 Gökhan Özcan 3M Runners Erkek 40-    
3562 Gökhan Özer Globalrun Erkek 50+    
3563 Göksel Baydar Erkek 40+    
3564 Göksel Çelik Zultanit Erkek 40-    
3565 Göksel Karaarslan Black Lions & the Hammers Erkek 40+    
3566 Gönül Karadağ Adım Adım İzmir Kadın 50+    
3567 Gözde Coşan Ankara Koşuyor Kadın 40+    
3568 Grégoire Fatton La Zizanie Erkek 40-    
3569 Grigorii Bakhin Erkek 40-    
3570 Guadagnin Erika Kadın 40-    
3571 Guillaume Maire La Zizanie Erkek 40-    
3572 Gulriz Esma Karadeniz Kadın 50+    
3573 Gürkan Gülcan ultrun Erkek 40+    
3574 Gülcan Ürper Kadın 40+    
3575 Gülden Nalbant Kadın 40-    
3576 Gülfer Altun Runtheman Kadın 40-    
3577 Gülhan Avcı GÜÇLÜ BEYGİR Kadın 40-    
3578 Gülru Uyanır YUZBINKOS Kadın 40-    
3579 Gülser Yay TeamUltraTrail Runner Kadın 50+    
3580 Gülten Demir Ferdi Kadın 40+    
3581 Günay Aydos çakıl Kadın 40+    
3582 Güneş Aydın Roketsan Atletizm Erkek 40-    
3583 Gürbüz Talat Team Trail Pause Café Erkek 40+    
3584 Gürbüz Kocogül Caget Erkek 40-    
3585 Gürcan Ürkmez Erkek 40+    
3586 Gürkan Kazancı Asics Türkiye Erkek 40-    
3587 H.Hüseyin Uluçay Kapadokya Kaplanları Erkek 60+    
3588 Hacı Ali Uludag Adıyaman gençlik spor Erkek 40+    
3589 Hadeel Bani Hani Kadın 40-    
3590 Hakan Akalp Middle Earth Travel Erkek 40-    
3591 Hakan Akben Red Team Erkek 40-    
3592 Hakan Demiröz ANKARAKOŞUYOR Erkek 40+    
3593 Hakan Germiyenli Erkek 40+    
3594 Hakan Kahramanoğlu Erkek 50+    
3595 Hakan Karakuş Asics Türkiye Erkek 40-    
3596 Hakan Kırıcı KIRICIS Erkek 40+    
3597 Hakan Kocakulak Ordos Erkek 40+    
3598 Hakan Şahin Erkek 40+    
3599 Hakan Ünal Erkek 40+    
3600 Hakan Emden Biocore / Rocktape / Team Ludus Erkek 40+    
3601 Hakkı Yılmaz Çiyan FERDİ Erkek 60+    
3602 Hale Özsoy Bıyıklı Kadın 40+    
3603 Halil Ayyıldız Erkek 40-    
3604 Halil Berkuş Ferdi Erkek 40-    
3605 Halil Doğan Erkek 40+    
3606 Halil Kalafatoğlu Erkek 40-    
3607 Halil Kaynak Bireysel Erkek 40-    
3608 Halil Onalt Beat Run Crew Erkek 40+    
3609 Halil İbrahim Oğuz NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ Erkek 50+    
3610 Hamdi Burak Bakanay BASEMENT STORY Erkek 40-    
3611 Hamdiye Gördük DAG Kadın 40-    
3612 Hamed Aghaei ultra.sky.trail Erkek 40-    
3613 Hamed Deylame Erkek 40-    
3614 Hamidreza Taghizade Hesari Erkek 40-    
3615 Hande Coşkun Kolejliler Koşuyor Kadın 40+    
3616 Hanıyeh Mokhtarı SHİRAZ RUNNERS Kadın 40-    
3617 Haniyeh Khalilian Ashkzari Kadın 40-    
3618 Hanna Paulava Legenda Kadın 40-    
3619 Hannick Alexandra TraKKs Kadın 40+    
3620 Hasan Başusta Red Team Erkek 40-    
3621 Hasan İşbilir Seleuceia Erkek 50+    
3622 Hasan Kızıltaş Erkek 40-    
3623 Hasan Öz MANAVGATRUNNERS Erkek 60+    
3624 Hasan Öztürk Suunto Türkiye Erkek 40-    
3625 Hasan Yeşil Erkek 40-    
3626 Hashem Zolghadr Erkek 40+    
3627 Hassan Rastegar Persian Trail Runners Erkek 40-    
3628 Haticegül Tuncer Kadın 40-    
3629 Haumesser Rémy TEAM TRAIL PAUSE CAFE Erkek 50+    
3630 Hayati Akın Erkek 40+    
3631 Hazira Hamzah #JvstRvn Kadın 40+    
3632 Helen Cook Kadın 40+    
3633 Henning Sasse Erkek 50+    
3634 Hilal Karabulut Kadın 40-    
3635 Hilal Koyuncu Kata Sona Kadın 40-    
3636 Hossein Hajimalimahallati WOD Runners Erkek 40-    
3637 Hossein Mosapour Nigjeh Erkek 40-    
3638 Hossein Niroomandi Shiraz Runners Erkek 40-    
3639 Hurşit Yiğit Kapadokya Kaplanları Erkek 50+    
3640 Hülya Kirenci Ferdi Kadın 40-    
3641 Hüseyin Bayır BotanikRun Erkek 40+    
3642 Hüseyin Çakıcı KOŞAN ADAMLAR Erkek 40+    
3643 Hüseyin Çakırlı Erkek 40+    
3644 Hüseyin Çetin KOZAN MASTERLER Erkek 40+    
3645 Hüseyin Demir bodrumcheetahs Erkek 40-    
3646 Hüseyin Gündüz Münferit Erkek 40-    
3647 Hüseyin Kaplaner Sodexo Erkek 40-    
3648 Hüseyin Şirin Erkek 40-    
3649 Hüseyin Yaylak ALIKEV RUNNERS Erkek 50+    
3650 Hüsnü Erkan Hasdak Erkek 40-    
3651 Ibrahim Zaini Erkek 40-    
3652 Ievgen Forostovets Erkek 40-    
3653 Igor Nemyrovskyi Parkan.ua Erkek 40+    
3654 Ilayda Savurkac Kadın 40-    
3655 Ilgam Shaikhov Almaty Erkek 40-    
3656 Ilina Slavova Kadın 40+    
3657 Ilya Zmienko Erkek 40-    
3658 Ioan Victor Ioja Erkek 50+    
3659 Ioana Leaua Explore Runners Kadın 40-    
3660 Ioanna Zioga KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Kadın 40+    
3661 Ionela Nedelcu AtletIs Kadın 40-    
3662 Ionut Anghel ALPHA FIT Erkek 40-    
3663 Ionut Loghin Erkek 40-    
3664 Irena Plesea Kadın 40-    
3665 Irina Afanasenko Time4Run Kadın 40-    
3666 Iryna Savchuk Adidas Runners Kyiv Kadın 40-    
3667 Iryna Smolii Salomon Running Club Ukraine Kadın 40-    
3668 Ismar Klomp novodoor Erkek 40-    
3669 Iulia Furtuna Run Moldova Kadın 50+    
3670 Iuliia Sitnik Kadın 40+    
3671 Ivana Krnic AK SLJEME Kadın 50+    
3672 Iveta Bērziņa Riga Runners Kadın 40-    
3673 İbrahim Aydıncı Erkek 40+    
3674 İbrahim Aydoğan Erkek 40-    
3675 İbrahim Cömert Monttırtıl Erkek 40-    
3676 İbrahim İncesu Isparta Gençlik spor Erkek 50+    
3677 İbrahim Keser Erkek 40+    
3678 İbrahim Nar Eker I Run Team Erkek 50+    
3679 İbrahim Özeren RUNDAMENTAL Erkek 40-    
3680 İbrahim Halil Gürpinar Erkek 50+    
3681 İbrahim Metin Koçkar Erkek 60+    
3682 İhsan Mustafa Kısar Erkek 40-    
3683 İlhami Ayber BİREYSEL Erkek 50+    
3684 İlhan Bölük QNB Finansbank Erkek 50+    
3685 İlhan Şen Kapadokya Kaplanları Erkek 50+    
3686 İlker İvdil ULTRA ALACAKARANLIK Erkek 40+    
3687 İlyas Seyfi Altıkanoğlu Erkek 40+    
3688 İmer Yeniçeri Koşuperest Kadın 40+    
3689 İpek Cebeci HOW TO TRAIL RUN Kadın 40-    
3690 İpek Kocaman Kadın 40-    
3691 İrfan Öner RUNFORRUN Erkek 40-    
3692 İsa Yavuz runist Erkek 40-    
3693 İsmail Akyol Kolejliler koşuyor Erkek 40+    
3694 İsmail Boyraz Erkek 50+    
3695 İsmail Bozkurt BODRUMCHEETAHS Erkek 40-    
3696 İsmail Güleçyüz Erkek 40-    
3697 İsmail Özbay Erkek 60+    
3698 İsmail Yolcu Erkek 50+    
3699 İsmail Alperen Sert BiKoşuAdana Erkek 40-    
3700 İsmet Acar yok Erkek 50+    
3701 İsmet Akçay FERDİ Erkek 50+    
3702 İzel Su Akgül Ankarunning Kadın 40-    
3703 James Hitchcock Team GB Erkek 40+    
3704 Jamshid Marzban Erkek 40-    
3705 Javad Karimi Jirandeh JKARUN Erkek 40-    
3706 Javad Mojaverian Ultra.sky.trail Erkek 40+    
3707 Jeffrey Hubbell Hubbell Erkek 50+    
3708 Jennifer Hattam Istanbul Expat Runners Kadın 40+    
3709 Jerome Rio Ankara Koşuyor Erkek 40+    
3710 Joanna Pyrcz Adidas Runners Frankfurt Kadın 40-    
3711 Johann Benedict Balaba Team Balaba Erkek 40-    
3712 Jonathan Monnin La Zizanie Erkek 40-    
3713 Jud Mensch Silvia Swiss-Walkers Kadın 60+    
3714 Julia Hartmann Adidas Runners Frankfurt Kadın 40-    
3715 Juniza Nasir #jvstrvn Kadın 40-    
3716 Junko Morishita Kadın 40+    
3717 Kaan Arıcı ODTU MD MCG Erkek 40-    
3718 Kaan Güçlüer Erkek 40-    
3719 Kaan Kırık Erkek 40-    
3720 Kadir Gökçe Bucak Oğuzhan Doğa Sporları Derneği Erkek 40+    
3721 Kadir Karslı Erkek 40-    
3722 Kadir Kızılçam Erkek 50+    
3723 Kadir Yekta Otokar Erkek 40-    
3724 Kameliya Atanasova Kadın 40-    
3725 Kamil Günas ODTÜ MD MÇG Erkek 50+    
3726 Kamil Koçak YAKAMOZ SPOR KLUBU Erkek 60+    
3727 Kamil Can Uzunkök Gezen Tilki Erkek 40-    
3728 Kamran Farnin Hamedani WOD Erkek 40+    
3729 Kamyar Jahangiri Safa WOD Erkek 40-    
3730 Kareemah Carelse Strong 2 Run Kadın 40+    
3731 Kasım Kozan Otokar Erkek 40-    
3732 Kateryna Timofieieva Nike+ Run Club Kadın 40-    
3733 Katy Gething Kadın 40+    
3734 Kazım Menemencioğlu Erkek 40-    
3736 Kenan Kahraman Erkek 40-    
3737 Kerem Çalkılıç Runformance Erkek 40-    
3738 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTİSAS SPOR KLUBÜ Erkek 40+    
3739 Kerem Özen STM A.Ş. Erkek 40+    
3740 Kerim Fevzi Karaoğul Erkek 40+    
3741 Kerstin Schmidt adidas Runners Berlin Kadın 40-    
3742 Khaled Alkhalfan Kuwait Erkek 40-    
3743 Kıvanç Özkorucu Erkek 40-    
3744 Kiarash Kavyani Ultra.Sky.Trail Erkek 40-    
3745 Kin Wai Lee Erkek 40-    
3746 Koray Özdamar Adım adım İzmir Erkek 40+    
3747 Kozlowski Przemyslaw Koziolki Erkek 40+    
3748 Köksal Kaşıtoğlu Erkek 40-    
3749 Kristina Ivanova Kadın 40-    
3750 Ksenia Kharchenko Свой забег Kadın 40-    
3751 Ksenia Morozova Krasnoyarsk Kadın 40-    
3752 Kübra Dönmezkol Runtheman Kadın 40-    
3753 Kübra Gültekin Yıldız Kadın 40-    
3754 Kübra Karakuş Koç Topluluğu Spor Kulübü Kadın 40-    
3755 Kübra Önem Ankara Koşuyor Kadın 40-    
3756 Kürşat Akdoğan BiKoşuAdana Erkek 40+    
3757 Kyriaki Lymperi ADVENTURE Kadın 40+    
3758 Laeeq Paulsen Strong 2 Run Erkek 40-    
3759 Lal Eda Erensoy Kadın 40-    
3760 Lale Gungen Cakmak 19226197388 Kadın 40+    
3761 Lale Saydemir Tüpraş Kadın 40+    
3762 Laure Chevalier Kadın 40-    
3763 Laurel Jordan Doha Bay Running Club Kadın 50+    
3764 Laya Mehdizadeh Fard ultra.sky.trail Kadın 40-    
3765 Leif Havre Varegg Erkek 60+    
3766 Leila Homayouni ULTRA.SKY.TRAIL Kadın 40-    
3767 Levent Kalın Erkek 50+    
3768 Levent Var Erkek 40-    
3769 Lidija Starčević AK Zaprešić Kadın 40-    
3770 Liesbeth Bourgeois Kadın 40-    
3771 Liliana Ochoa Duarte Epika Sports / OTSO Kadın 40+    
3772 Linda Kebbi Ezzane Athletic Club Kadın 40-    
3773 Liudmyla Rudenok Kadın 40-    
3774 Lokman Aslan Trabzonrunning Erkek 40-    
3775 Lorena Banagodos Banagodos Family Kadın 40+    
3776 Lovorka Pujic Kadın 40+    
3777 Lucy Williams Alabama Gun Show Kadın 40-    
3778 Luiz Carlos Alves Da Silva Top Team Erkek 40+    
3779 Ma Dulce Balaba Team Balaba Kadın 40+    
3780 Maamer Maha RCT Kadın 40-    
3781 Madina Akbayeva Extremal Athletex Kadın 40-    
3782 Mahdi Rahimijavid Ultra Sky Trail - Fitgroup_mehrshad Erkek 40-    
3783 Mahdieh Jafari Kadın 40-    
3784 Mahdis Golzar Ultra.sky.trail Kadın 40-    
3785 Mahdiyeh Alsadat Mohajeri ultra.sky.trail Kadın 40-    
3786 Mahmut Akkuş Erkek 40-    
3787 Mahmut Gümüş how to trail run Erkek 40-    
3788 Mahmut Yılmaz Erkek 40-    
3789 Mahmut Ercan Yılmaz Erkek 40-    
3790 Mahnaz Sedaghati Namin Wod home gym Kadın 40+    
3791 Mahsa Meykhosh Kadın 40-    
3792 Mahshid Alimadad WOD runners Kadın 40-    
3793 Mahshid Shaaker ultra.sky.trail Kadın 40-    
3794 Mahtab Saeidi Jkarun Kadın 40-    
3795 Majid Lotfi Erkek 40+    
3796 Maksym Mramornov Salomon Running Club Ukraine Erkek 40-    
3797 Malikah Madatt Cape Town Rockjumpers Kadın 40+    
3798 Mammola Luigi oxubii amslf Erkek 40+    
3799 Marais Conradie Erkek 40-    
3800 Mari Oye Kadın 40-    
3801 Maria Duta Explore Runners Kadın 50+    
3802 Maria Rovithi ADVENTURE Kadın 40+    
3804 Marie Leplus Kadın 40-    
3805 Mariia Boiko Kadın 40-    
3806 Marijana Sokolovic ZTŠ/Lechat Kadın 40+    
3807 Marina Bondarenko Kadın 40-    
3808 Marina Markotić AK Sljeme Kadın 50+    
3809 Mariya Berezneva Runners Siberia Kadın 40-    
3810 Marjan Abshar Kadın 40-    
3811 Marlene Ghajar Kadın 40-    
3812 Martin Casaubon Arc'teryx Erkek 40-    
3813 Martins Gutmanis Stirnubuks.lv I Engures Sportam Erkek 40+    
3814 Mary Kleyany BLIND WITH VISION Kadın 40-    
3815 Maryam Tahbaz persian trail runners Kadın 40+    
3816 Maryna Pushkarova Kadın 40-    
3817 Marziyeh Talei Kadın 40-    
3818 Masoud Lak WODrunners Erkek 40-    
3819 Masoumeh Hosseini Toudeshki Ultra.sky.trail Kadın 40-    
3820 Masumeh Maleki ultra.sky.trail Kadın 40-    
3821 Mateja Markotić AK Sljeme Kadın 40-    
3822 Mateusz Jarzębowicz Athletics Team Prusice Erkek 40-    
3823 Matyas Domokos Nagy Erkek 40-    
3824 Maxim Buzdugan Erkek 40+    
3825 Maxim Strugovets Malidak Race Erkek 40-    
3826 Medeni Soysal Ankara Orienteering Spor Kulubu (AOSK) Erkek 40-    
3827 Mehdi Ebrahimzade Adım Adım Erkek 40+    
3828 Mehdi Nanpazi giant Erkek 40-    
3829 Mehdi Yousefi ultra.sky.trail Erkek 40-    
3830 Mehmet Aldıç İDADİK Erkek 40-    
3831 Mehmet Alpar Runformance Erkek 40-    
3832 Mehmet Çalık Erkek 40-    
3833 Mehmet Çetin powerade Erkek 40-    
3834 Mehmet Dayı Kapadokya Kaplanları Erkek 50+    
3835 Mehmet Geçer Erkek 40-    
3836 Mehmet Kaplan Bucak Oğuzhan Doğa Sporları Erkek 40+    
3837 Mehmet Karahasanoğlu Erkek 40-    
3838 Mehmet Tugay BiKoşuAdana Erkek 40-    
3839 Mehmet Türkmen bireysel Erkek 40-    
3840 Mehmet Yazıcı Erkek 50+    
3841 Mehmet Akın Büyükdağ Ulubilge ticaret Erkek 40+    
3842 Mehmet Ali Kırmızıoğlu Erkek 40+    
3843 Mehmet Ali Kiper Kiper Erkek 50+    
3844 Mehmet Alper Temel Erkek 40+    
3845 Mehmet Hakan Sunar mersin runner Erkek 40+    
3846 Mehmet Korhan Uymaz Erkek 50+    
3847 Mehmet Masum Karaaslan Adım Adım Izmir Erkek 40+    
3848 Mehmet Muhtar Gücüm Erkek 40+    
3849 Mehmet Mustafa Kaya RunABike Erkek 40-    
3850 Mehmet Nuri Zorluoğlu TÜPRAŞ KOŞUYOR Erkek 40-    
3851 Mehmet Ömür Durmaz Erkek 40-    
3852 Mehmet Pars Sezer BİKOŞUADANA Erkek 50+    
3853 Mehmet Sedat Yakut SPX Running (Sport Point Extreme) Erkek 40-    
3854 Mehriban Tas Akpinar Kadın 40+    
3855 Mehrnoush Mehrnia Ultra.sky.trail Kadın 40-    
3856 Mehtap Kantemir ANKARUNNING Kadın 40-    
3857 Mehtap Tan Adidasrunnersistanbul Kadın 40+    
3858 Melda Tırpancı Kadın 40+    
3859 Melek Emir Sana dogru kosuyorum Kadın 40+    
3860 Melih Tugay BiKoşuAdana Erkek 40-    
3861 Melis Tunalı Kadın 40-    
3862 Meltem Alikan Training Zone Kadın 40-    
3863 Mensch Roland Swiss-Walkers Erkek 50+    
3864 Meriç Kiremitçi DOĞUŞ KOŞU KULUBÜ Kadın 40-    
3865 Mert Pekcan Erkek 40-    
3866 Mert Yalçın Ferdi Erkek 40+    
3867 Mert Andaç Gökay Erkek 40-    
3868 Meruert Mynbaeva Kadın 40-    
3869 Merve Arıkan KOŞU KADINI Kadın 40-    
3870 Merve Arslan KOLEJLİLER KOŞUYOR Kadın 40-    
3871 Merve Atilla Kadın 40-    
3872 Merve Sarikaya PAVE STUDIO Kadın 40-    
3873 Merve Yoldaş Çelik Kadın 40-    
3874 Mesut Semiz Erkek 40+    
3875 Mete Ayhan Rundamental Erkek 40-    
3876 Metin Alp Beat Run Crew Erkek 50+    
3877 Metin Çekmegül Erkek 40+    
3878 Metin Keleş RUN FOR LIFE Erkek 40-    
3879 Mevlüt Kabadayı MANAVGATRUNNERS Erkek 40+    
3880 Michal Czepukojc Salomon Export Team Erkek 40-    
3881 Michal Wroblewski Erkek 50+    
3882 Michel Zirnheld Team Trail Pause Café Erkek 40+    
3883 Mihaela Chirila Kadın 40+    
3884 Mihail Voda Biroul migratie si azil Erkek 40-    
3885 Mikhail Geysherik Erkek 40-    
3886 Milea Mihaela Kadın 40-    
3887 Milea Ciprian Erkek 40-    
3888 Milhan Dalgıç Ferdi Erkek 50+    
3889 Mine Aladağ Adım Adım İzmir Kadın 40+    
3890 Mine Nihan Arıkan Kadın 40-    
3891 Miray Tümer Kadın 40-