Salomon Cappadocia Short Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 12,6 352 322 -479 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,8 674 446 -433 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 07:00

Program

13 Ekim 2022

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

14 Ekim 2022

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 22:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

11:00 - 12:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' 

17:00 - 18:00 CUT/CMT ve TCMT Teknik Toplantı Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 19:00 CST/TCST Teknik Toplantı Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

15 Ekim 2022

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & TCMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi (CUT & CMT & TCMT) - Start & Finish Noktası

07:00              CUT, CMT ve TCMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & TCST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST & TCST) - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve TCST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & TCST  Zaman Limiti

19:30             CMT & TCMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16 Ekim 2022

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 15 Ekim 2022 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 7 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 15 Ekim 2022 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonlarından onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 4 Ekim 2022, saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 4 Ekim 2022, saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1500 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 600 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 700 TL (25 Eylül 2022 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 25 Eylül 2022 tarihinden sonra kayıt ücreti: 700 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Volkan Baykut Erkek 40-
2 Barış Sipahioğlu Erkek 40+
3 Güray Güner Ö.K.Ö Erkek 40+
4 Anna Popova BALANCE Kadın 40-
5 Sabri Keser Charisma Fitness Erkek 40+
6 Ozan Yıldırım Erkek 40-
7 Sofia Ragozina Kadın 40-
8 Emrah Yavaşal NUXNACK Erkek 40+
9 Alperen Çetin Twilight Erkek 40+
10 Gülfer Altun Kadın 40-
11 Ahmet Aydın Runner’s High SRC Erkek 40+
12 Hakan Çakıroğlu FK Running 6 Erkek 50+
13 Çağlayan Altun Kadın 40+
14 Abdi Moinian JKARUN Erkek 40+
15 Davut TEKYOL Erkek 40-
16 Şeymanur Yıldırım Doğuş Koşu Kulübü Kadın 40-
17 Nimet Yolcu PoseiDON ve Kırmızı Donlar Kadın 40-
18 Aleksandr Arbuzov Erkek 50+
19 Elena Stolbovskikh Kadın 40+
20 Semih Şenyüz Salomon Running TR - How To Trail Run Erkek 40-
21 Ayhan Yaşar Erkek 50+
22 Buğrahan Cemil USLU Bold Union Erkek 40-
23 Freya Swinnen Belgium Kadın 40+
24 Philippe Coppens BELGIUM Erkek 40+
25 Hadi Kiomarsy Ultra Sky Trail Erkek 40+
26 Milhan Dalgıc InBody Tr Erkek 50+
27 Savaş Akkuş ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-
28 Ayşegül Özduman Kadiköy Runners Kadın 40+
29 Oleksandr Zagrebelnyi Nike Run CLub Erkek 40-
30 Elif Küpeli Kadın 40+
31 Hüseyin Kerem Şenal TEMPO ATLETİZM Erkek 40-
32 Ida Navid Kadın 40-
33 Paolo Bagozzi 9,92 runnin asd Erkek 40+
34 Giorgia Boscardin 9,92 runnin asd Kadın 40+
35 Pınar Aslan ferdi Kadın 40+
36 Mustafa Bülent Başaran Erkek 40+
37 Ömer Faruk Hilmi Çökmez Erkek 40-
38 Zeynep Can Özket Kadın 40-
39 Galyna Petrenko Slavutych Kadın 40+
40 Olha Havlytska Nike Run Club Kadın 40-
41 Mehmet Gürsel Yeğen Rundamental Erkek 40-
42 Esen Cıvlan Ege maraton Kadın 40+
43 Tayfun Uzunkaya İdadik Erkek 50+
44 Funda Bacı Bold Union Kadın 40-
45 Melis İnan BEAT RUN CREW Kadın 40+
46 Elif Çağla Tekin Kadın 40+
47 Önay Bayram Erkek 40+
48 Burcu Gezegen Kadın 40-
49 Bülent Eldut PoseiDON ve Kırmızı Donlar Erkek 40+
50 Seyedramtin Zahedzahedani Erkek 40-
51 Valeria Rees 30 Grados Trail Running Kadın 40-
52 Hüseyin Gökhan Ulusoy Ö.K.Ö Erkek 50+
53 Daniel Loria 30 Grados Trail Running Erkek 40+
54 Bothayna Güner Ö.K.Ö Kadın 40+
55 Agnieszka Saintemarie #MarcinSwiercTeam Kadın 40-
56 Aleksei Kim Erkek 40-
57 Murat Hakkı Aydoğan Erkek 40+
58 Kıvanç Özvardar Bahar Kadın 40-
59 Renat Khusaenov BALANCE Erkek 40-
60 Marianne Storbråten-gullhaug ArenaTrening Kadın 40-
61 Elena Isakova Kadın 40-
62 Pavlo Pohuts Erkek 40-
63 Salim Akdaş Teamİstrunbul Erkek 40+
64 Uğur Aydoğan Erkek 40-
65 Alina Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team Kadın 40-
66 Mehmet Sarıdedeoğlu kuşadası belediye spor kulübü Erkek 40+
67 Kubilay Çevik Charisma Fitness Runners Erkek 40-
68 Anton Ivanov BL-running Erkek 40-
69 Yulia Surova bl-running Kadın 40+
70 Gülçin Ayşe Atay Psiko Team Kadın 50+
71 Olha Drohobetska Erkek 40-
72 Nadiia Zhyhalova Kadın 40-
73 Sergei Taschilkin 1K Erkek 40+
74 Atakan Gençbüyür Erkek 40+
75 Fatih Özdemir Erkek 40+
76 Halit Tunç Erkek 60+
77 Elia Peso Team Istrunbul Erkek 60+
78 Akın Ulucevik Erkek 60+
79 Erdinç Kazak Aksa Sağlam Adımlar Erkek 40-
80 Onur Koşar Erkek 40-
81 Uwe Wiedersprecher PV Triathlon TG Witten Erkek 60+
82 Gülami Altunyay PV Triathlon TG Witten Erkek 40+
83 Sven Knoop PV Triathlon TG Witten Erkek 50+
84 Anton Licht Erkek 40-
85 Aleksandr Corin Erkek 40+
86 Mariia Gorina Kadın 40-
87 Marina Sotnikova Kadın 60+
88 Stephen Massam Erkek 50+
89 Sarah Massam Kadın 40+
90 Maria Sirotinina Da Running Kadın 40-
91 Alper Cemal Ekiz NUXNACK Erkek 40+
92 Olga Eliseeva BL_running Kadın 40-
93 Anastasiia Liubchenkova Kadın 40-
94 Mert Çetin Fitkafa Foxes Erkek 40-
95 Ekaterina Konova Kadın 40+
96 Dmitrii Andreev GSK Running Community Erkek 40-
97 Sepehr Khamooshi Ultra Sky Trail Erkek 40-
98 Stanislav Sabirov Erkek 40+
99 Alexey Kraynov Hodim Peshkom Erkek 40-
100 Yulia Kraynova Kadın 40-
101 Aleksandra Li Kadın 40-
102 Çetin Oruç Erkek 40+
103 Umidjon Abdullaev Erkek 40-
104 Erbil Ümit Akay Erkek 50+
105 Hürmüz Biçer Kadın 40-
106 Gözde Berber Özbalaban Kadın 40+
107 Serdar Güyük Training Zone Erkek 40+
108 Ruslan Aisin Erkek 40+
109 Selda Çavdar Adım Adım Kadın 40+
110 Sara Søbakken Arena Trening Kadın 40-
111 Solvor Aarsland Arena trening Kadın 40+
112 Harald Solberg Arena trening Erkek 40+
113 Janne Haugerud Arena trening Kadın 50+
114 Sonıa Serpıl Aslan Kutuk Kadın 40-
115 Sükür Polat Erkek 40+
116 Metin Şermikli YüzBinKoş Erkek 40+
117 Ramon Moya Gonzalez Erkek 40+
118 Yehor Danyliuk Erkek 40+
119 Ekaterina Ponomarenko Kadın 40-
120 Özgür Sert QTerminals Antalya Erkek 40+
121 Hüseyin Yildiz ANKYRA S.K. Erkek 40+
122 Olgun Zeydan Erkek 40+
123 Teresa Pérez Sánchez Kadın 40+
124 Elvira Laidner Kadın 40-
125 Gökhan Uzun Erkek 40-
126 Murat Merdanoğlu Erkek 40-
127 Iuliia Kniazeva Kadın 40-
128 Doruk Bozbey Erkek 40-
129 Kinga Włoskowicz Kadın 40+
130 Ali Kursad Ganiyusufoglu Erkek 50+
131 Bilge Pakiş Runformance Erkek 40+
132 Mine Pakiş Kadın 40+
133 Nuri Cesurer KOŞUPEREST Erkek 50+
134 Vasilii Savenkov Erkek 40+
135 Muharrem Işıltan Erkek 40+
136 Nikita Zhukov Erkek 40-
137 Zeynep Gül Aktaş Huni İdman yurdu Kadın 50+
138 Mümtaz Aktaş Huni İdmanyurdu Erkek 50+
139 Barış Pakiş Erkek 50+
140 Bilal Hayatsever 3k triatlon Erkek 40-
141 Can Şaylan LOGO RUNNERS PLATFORM Erkek 40-
142 Murat Koç Alanya Running Erkek 40+
143 Lucia González Lobo Erkek 40-
144 Nikoloz Natsvlishvili Gurcistan Chipmunk Erkek 40-
145 Hilary Emma Kadın 40-
146 Genndii Zaporozhetc balance Erkek 50+
147 Tatiana Zhuravleva Buzz Kadın 40-
148 Evgeniy Pavlov Erkek 40-
149 Evgenii Butts Erkek 40+
150 Ogün Hızar Team Synergy Erkek 40-
151 Coşkun Şahin Team Synergy Erkek 40-
152 Elena Tarasova Kadın 40+
153 Schwarz Susanne Kadın 50+
154 İlker Türkmen Erkek 40-
155 Kamil Demiroğlu Erkek 40-
156 Serkan Coştu runperest Erkek 40+
157 Alexey Ivashchenko Drunk burgers Erkek 40-
158 Karina Gorbunova Drunk burgers Kadın 40-
159 Halil İbrahim Arslan TRIA Erkek 50+
160 Mikail Özer Erkek 40-
161 Azat Bitanov Erkek 40-
162 Aleksandra Minkh Kadın 40-
163 Natalia Vorobyeva I Love Running Kadın 40+
164 Beatrice Tonini A.S.D. Podistica Primavalle Kadın 40-
165 Özlem Ileri Kadın 40+
166 Irfan Altaş Erkek 40-
167 Elena Butz Kadın 40+
168 Emine Ögür Caspikteam Kadın 40-
169 Keyvan Safari Erkek 40-
170 Onur Doğru vestel roadrunner team Erkek 40+
171 Sarp Unlutokmak Runformance Erkek 40+
172 Murat Akyüz Erkek 40+
173 D'amore Dorian Erkek 40-
174 Ali Cetin Bireysel Erkek 60+
175 Ali İhsan Karaşin Erkek 50+
176 Yasemin Karaşin Kadın 50+
177 Ezgi Karaşin Kadın 40-
178 Esra Karaşin Kadın 40-
179 Zehra Karaşin Kadın 40-
180 Maryam Tahbaz Kadın 40+
181 Salih Cihan Sönmez yergedan Erkek 40-
182 Aysel Yalaç Salomon Team Turkey Kadın 40-
183 Türkay Berkay Erkek 40-
184 İbrahim Biçer Erkek 40-
185 Alper Arslan Erkek 40-
186 Serdar Elmakasta Erkek 40-
187 Özlem Özcan Kadın 40+
188 Mustafa Tekinel Runner’s High SRC Erkek 40+
189 Ahmet Uğur Kar Runners High SRC Erkek 40-
190 Kerim Can Erkek 40-
191 Sabrina Galante asd podistica primavalle Kadın 50+
192 Kübra Sarioğlu Runner's High SRC Kadın 40-
193 Ahmet Zeybek Erkek 50+
194 Turgay Atay Erkek 40-
195 Ahşan Esen Ankyra SK Kadın 40+
196 Burak Şahin Erkek 40-
197 Ra Surguladze ra.run Erkek 40-
198 Simona Ionescu Kadın 40+
199 Farzaneh Iranshahi WakeUp Kadın 40+
200 Ahmet Aşçıoğlu Erkek 40-
201 Elmira Khalili GHEYBI RUN TEAM Kadın 40-
202 Cavit Oral Erkek 40+
203 Nicoleta Braniste Kadın 40+
204 Ferhat Bahadır Aydın FBA ENDÜSTRİ SPOR Erkek 40+
205 Begum Yeşil Kadın 40-
206 Jeroen Bart Kuiper Erkek 40+
207 Sergey Fedulov Erkek 40-
208 Koray Yalçın Erkek 40-
209 Maurits Vandenboschkaag Erkek 50+
210 Güneş Saygılı Ferdi Kadın 40-
211 Yalçın Basut Yok Erkek 50+
212 Yasemin Kahraman Adım Adım İzmir Kadın 40-
213 Hakan Kahraman AdımAdımİzmir Erkek 40-
214 Sevgi Ünal Adım adım Kadın 40-
215 Feyyaz Alaçam Kılıçbalığı Erkek 40-
216 Çağlar Kasım Erkek 40-
217 Ahmet Yaşar Karteper Apçinus Erkek 40-
218 Hidayet Arıöz Apcinus Erkek 40-
219 Zaklina Maix Kadın 50+
220 Mustafa Ersin Usta Erkek 40+
221 Suzan Mert Kadın 40+
222 Craig Farmer Erkek 40-
223 Colin Howard Erkek 50+
224 Ozan Şahin AVESGo! Erkek 40-
225 Ali Şahin AVESGo! Erkek 40-
226 Bahar Albayrak AVESGo! Kadın 40-
227 Deniz Kaya AVESGo! Kadın 40-
228 Ayşegül Boyalı AVESGo! Kadın 40-
229 Polen Bahçivan AVESGo! Kadın 40-
230 Dmitry Soroka AVESGo! Erkek 40-
231 Caroff Philippe DENIV Erkek 50+
232 Melik Özmen Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Erkek 40-
233 Türkay Beşel Erkek 40+
234 Murat Cakır Erkek 40+
235 Sara Golabi Kadın 40+
236 Rahim Yousefi Pirlojeh Erkek 40+
237 Muzaffer Kurtuluş Sakarya Koşu Erkek 40+
238 Yunus Emre Eminler Sakarya Koşu Erkek 40-
239 Doğan Erinç Sakarya Koşu Erkek 40-
240 Fanchin Marie Vivianne DENIV Kadın 50+
241 Sidambarompoule Monika Kadın 50+
242 Erwin De Pooter Erkek 60+
243 Emine Büffor Kadın 50+
244 Servet Kılınçaslan TULPARRUNNING Erkek 40-
245 Elvira Bekker Fastrun_almaty Kadın 40-
246 Ayca Kutlu Kadın 40-
247 Alper Uyar Charisma Erkek 40+
248 Irena Kołakowska ULTRA SKY TRAIL Kadın 40-
249 Pedeau Brice ARC - Alençon Running Club Erkek 40-
250 Kaan Gucluer KaMuRun Erkek 40+
251 Ali Güre Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Erkek 40+
252 Ayla Seçgin adım adım izmir Kadın 50+
253 Simona Rutkovska Kadın 40-
254 David Olivier Deniv Erkek 50+
255 David Hélène Deniv Kadın 50+
256 Hülya Julia Soysal Kadın 40+
257 Isun Banihashemi Kadın 40-
258 İsmail İrfan Köse Runformance Erkek 40-
259 Saltuk Erdemli Ankara Orienteering SK Erkek 40+
260 Erhan Çetin Aydos537 Erkek 40-
261 Branka Šošić-jurjević BRC Trail Crew Kadın 50+
262 Yelena Telushkova Fast Run Kadın 40-
263 Lapathia Sarah Kadın 60+
264 Aigul Jumaniyazova Kadın 40-
265 Mevlüt Ayana ASYA DAĞCILIK Erkek 40-
266 Zeliha Betül Demir ASYA DAĞCILIK Kadın 40-
267 Bülent Kılıç Team Ares Erkek 40+
268 Nikolay Pchelintsev Fast Run Erkek 40+
269 Enver Üçbilek Erkek 40+
270 Semih Dedeoğlu Run_Semiotiks_Run Erkek 40+
271 Ferhat Sevil Runformance Erkek 40+
272 Olcay Özkan Sasfit Erkek 40-
273 Hamidreza Hakaki Fard Erkek 40-