Salomon Cappadocia Medium Trail

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 16,6 352 533 -479 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -289 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,9 1884 137 -144 11:00
Finish Ürgüp 63,6 0 2030 0 0 12:30

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 22:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

11:00 - 12:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' 

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30             CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Medium Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 63 km uzunluğunda ve 2030+ m tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonları) sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar kapadokyaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 490 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 550 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 550 TL (İadesiz). 

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Mehmet Akın Büyükdağ ALL RUNNERs Erkek 40+
2 Coren Hanley Kadın 40-
3 Dylan Netter Erkek 40+
4 Babak Alizadeh Ultra Sky Trail Erkek 40+
5 Alexey Pustovitin Erkek 40+
6 Alper Uysal Patika Sevenler Derneği Erkek 40-
7 Mehmet Türkmen Short Trail Sarıyer Erkek 40+
8 Salim Akdaş Teamistrunbul Erkek 40+
9 Berkit Çetin Adım Adım İzmir Kadın 40+
10 Ugut Ernalbant Erkek 40-
11 Hakan Alp R.E.D. RUNNERS Erkek 40+
12 Kaya Çorak Erkek 40+
13 Oleg Iablonskyi Begano Erkek 40-
14 Olena Tokova Tverdokhleb Team Kadın 40-
15 Yevhen Silionov Erkek 40-
16 Vedat Kalfa Adım Adım İzmir Erkek 40+
17 Tami Aziz Erkek 40+
18 Abdulaziz Alhazeem Erkek 40-
19 Tekin Alabaş Karadeniz Ereğli Koşu Klübü Erkek 40-
20 Chefia Hendaoui No team Kadın 40+
21 Hakan Akben Red Team Erkek 40-
22 Lorraine Kelsey Kelsey Fulham Running Club Kadın 40-
23 Sergey Chulkov Trail Running School Erkek 40-
24 İskender Güney ALL RUNNERs Erkek 40-
25 Katherine Elmore-jones Fulham Running Club Kadın 40+
26 Morteza Kashani CROSSFIT BOX Erkek 40-
27 Banafsheh Rahgozar CROSSFIT BOX Kadın 40-
28 Bünyan Aşık İznik Spor Erkek 50+
29 Sinem Özmen Çayır Manyakları Kadın 40+
30 Tanzer Satır Aydos 537 Erkek 50+
31 Simone Schober Trailrennerei Kadın 50+
32 Katja Geres Trailrennerei Kadın 50+
33 Akylbek Kamispayev Atyrau Athletics (Kazakhstan) Erkek 40+
34 Murat Esenoluk BiKosuAdanaSK Erkek 40+
35 Séphora Delpouys Runing conseil Kadın 40+
36 Oğuzhan Emre Singer SASfit Erkek 40-
37 Cenk Turan Erkek 40+
38 Meltem Aydın BİKOSUADANA Kadın 40+
39 Mikail Topcu ADANA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ Erkek 40+
40 Oleg Karataev Red Bull Erkek 40-
41 Grégory Delpouys RUNNING CONSEIL TOURS Erkek 40+
42 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü Erkek 40-
43 Erhan Kurt Garanti Yatırım Koşu Kulübü Erkek 40+
44 Frank Blank Erkek 50+
45 Katrin Jeschke Kadın 50+
46 Enver Peker Bireysel Erkek 50+
47 Hakan Demiröz ANKARAKOŞUYOR Erkek 40+
48 Zhanyl Saidaliyeva Kadın 40-
49 Yurii Kryzhanovskyi RC BilaTserkva Marathon Erkek 40-
50 Ali Emre Üçüncüoğlu ZirvedekileR Erkek 40+
51 Blanfune Stephane WİLD TEAM TRIATHLON Erkek 60+
52 Serhii Shlapak Erkek 40-
53 Sertaç Eker ÇANAKKALE TRUVAARITMA Erkek 40+
54 Jose Eduardo Egas Pio Erkek 40-
55 Vadim Bondar vadimbondar.ru Erkek 40+
56 Sondag Patrice Erkek 50+
57 Alexis Hindle Erkek 40-
58 Evgeny Puzyrev ilovesupersport Erkek 40+
59 Igor Burdin Erkek 40+
60 Ömer Satılmışoğlu TRİA TEAM Erkek 40+
61 Nikolai Matveev Erkek 50+
62 Köksal Karslı Erkek 40+
63 Tamara Radovic Kadın 50+
64 Taras Pysmenniy Road Runners Kharkov Erkek 50+
65 Mehmet Karahasanoğlu Erkek 40-
66 Robert Predescu Herzlauf - Hilden Erkek 50+
67 Gregor Jamrozy Herzlauf Hilden Erkek 50+
68 Can Erturan BiKoşuAdana SK Erkek 40+
69 Philipp Witassek Erkek 40-
70 Medin Erdoğan ferdi Erkek 60+
71 Ali Kansu Manavgat 07 Erkek 40-
72 Atilla Altuntaş DAG Doğa Aktiviteleri Grubu Erkek 50+
73 Ufuk Güven Kaş Koş Erkek 60+
74 Hakan Karakaş Buldan vakfı Erkek 40-
75 Mafer YILMAZ AYDOS KARTALLARI Erkek 40+
76 Eren Erdoğan Erkek 40-
77 Ersin Erdoğan Ultrun Erkek 40-
78 Michael Nielsen Erkek 50+
79 Andrii Kysil Erkek 40-
80 Matthew Brough Erkek 40-
81 Vanessa Wai Lam Choi Kadın 40-
82 Lilly Ng Kadın 40-
83 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik Erkek 50+
84 Özgür Özdoğan buldan vakfı Erkek 40-
85 Sarmad Seyed Mohammad Reza Erkek 40+
86 Suat Demirci PROBETA (TRAFO) Erkek 50+
87 Serhat Kırali BJK Erkek 40+
88 Adil İlker Güven Ankarunning Erkek 40+
89 Oliver Thorogood Erkek 40-
90 Julia Lemm Kadın 40-
91 Dina Kamal Run for Palestine Kadın 40-
92 Bermond Lucille Lilaw Kadın 40-
93 Alexei Chmyrev Erkek 40+
94 Alexander Mayorov Erkek 50+
95 Arzum Soylu kaskosu Kadın 40+
96 Halil Oruç Erkek 40-
97 Michael Bartlett Erkek 50+
98 Serhat Çulhalık Zirvedekiler Erkek 40-
99 Kerem Çalkılıç Runformance Erkek 40-
100 Şafak Koç Ankyra SK Erkek 40+
101 Tatiana Bardasova Trail Running School Kadın 40-
102 Mustafa Bent RM BENT FOOD CO Erkek 40-
103 Meral Çağlar Doruk Dağcılık Kadın 40+
104 Sergei Senchenko Gornostai Erkek 50+
105 Mehmet Ali Ok Aydos 537 Erkek 40+
106 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir Erkek 40+
107 Mehmet Masum Karaaslan Adım Adım Izmir Erkek 40+
108 Vedat Nisanoğlu VultraN Erkek 50+
109 Ali Riza Pamuk OBERON Erkek 40+
110 Seda Kurtuldu Kadın 40-
111 Abdulla Husain Spark Run Club Erkek 50+
112 DIMITRIOS TOULIATOS Erkek 40+
113 Umit Sahin Her Kosulda Erkek 40+
114 Candoğan Akkaya OR KOŞUYOR Erkek 40-
115 Aylin Sezenler Arbak ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+
116 Akın Kaygısız Ankara Koşuyor Erkek 40-
117 Nicholas Corner Erkek 40-
118 Juan Ricardo Ferrero Mv Adventure Team Erkek 50+
119 Mehmet Soytürk Salomon Turkey Erkek 40-
120 Ömer Doğan Dinçer Kolay Erkek 40-
121 Özgür Özmen Adım Adım Ankara Erkek 40+
122 Pınar Duman Adım Adım Kadın 40+
123 Mustafa Kütük FK RUNNING Erkek 40+
124 Mustafa Ünveren ferdi Erkek 40+
125 Alexander Sickert Erkek 40+
126 Alper Tutak R.E.D RUNNERs Erkek 40+
127 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik GSK Erkek 40+
128 Erhan Çalışkan Anadolu Dağcılık Erkek 40-
129 Özgür Özcan Erkek 40-
130 Erkan Konukçu Bold Union Erkek 40+
131 Mehmet İlgen ONARAN ACADEMY Erkek 40+
132 Ragnhild E Richards Axe Valley Runners Kadın 60+
133 İrem Can Ayaz Runformance Erkek 40-
134 Gheorghii Ursu Erkek 40-
135 Göksel Aslan Bold Union Erkek 40+
136 Sedat Serçe Niğde Üniversitesi GKGEDHSD Erkek 40+
137 Mahmut Akkus Erkek 40-
138 Maria Ledesma Kadın 40-
139 Ulaş Arslangiray Adım Adım Erkek 40+
140 Ali Levent Kurtoğlu Yüz Bin Koş Erkek 40+
141 Onur Ernalbant FK Running Erkek 40+
142 Mehmet Ali Uzun BiKoşuAdana Erkek 40+
143 Haluk Korkmazyürek Erkek 60+
144 Mustafa Ünal Erkek 50+
145 Mehmet Ali Kiper Bireysel Erkek 50+
146 Yevgeniy Tsvetov Erkek 40-
147 Erçin Çaçan Erkek 40+
148 Cumhur Amasyalı Erkek 40+
149 Serkan Turhan LÜLEBURGAZ RUNNERS Erkek 40+
150 Berat Özel Kadın 40+
151 Wojciech Kasiński Ultrapless Erkek 50+
152 Gjylinaze Braha KTRA Kadın 50+
153 Oleksii Sukhetskyi Erkek 40-
154 Olga Tyangaeva Kadın 40-
155 Amir Ahmadbeigi Stunner runners Erkek 40-
156 Maciej Niedzwiecki SKIPARK-WYSOWA Erkek 40-
157 Katarzyna Kolodziej SKIPARK-WYSOWA Kadın 40-
158 Özkan Çakmak BİREYSEL Erkek 40+
159 Satılmış Gündoğdu Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Erkek 50+
160 Tamer Aker adım adım Erkek 50+
161 Kadir Çelik ÇOCUK EĞİTİMİ DERNEĞİ Erkek 40-
162 Mykola Rykhliuk Wasted Heroes Erkek 40-
163 Polat Dede Erkek 40+
164 David Helsby Erkek 40+
165 Amanda Fraser Zooty Zebras Kadın 40-
166 Louise Hatch Kadın 40-
167 Marie Wessels Kadın 40-
168 Serhat Haccak bireysel Erkek 40-
169 Wim Michiels Erkek 50+
170 Tugrul Oral Erkek 50+
171 Fedrik Vancraeynest BELGIUM Erkek 40+
172 Dmitry Zubulin Erkek 40-
173 Andrey Ivanov RosatomRunningClub Erkek 40-
174 Sedat Kurtuluş SAKARYA GÜCÜ Erkek 40+
175 Yelda Çelik Kadın 40+
176 Yüksel Pekdüz KOŞ KOŞ Erkek 50+
177 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+
178 Yaşar Hazar AKUT Erkek 50+
179 Yavuz Ağaçdan Erkek 40-
180 Salih Cakal Erkek 40-
181 Judah David Vandervelde Erkek 40-
182 Mikhailina Motrunich Kadın 40+
183 Fevzi Çelik Erkek 40+
184 Tetiana Herasymchuk Kadın 40-
185 Ezgi Karaşin Kadın 40-
186 Bilgehan Aydoğan Erkek 40+
187 Volha Rahautsova Salomon Russia Team Kadın 40-
188 Zübeyde Sivriservi Ferdi Kadın 40+
189 Yasin Pamuk TEMPO Erkek 40+
190 Emin Emre Eren Adım Adım Antalya Erkek 40-
191 Andrew Coker Erkek 40-
192 Mustafa Baş Konya atletizm Erkek 40+
193 Muammer Çam RED FOXES Erkek 50+
194 Albina Khazipova Kadın 40-
195 Agnieszka Orzechowska Kadın 40+
196 Gönül Tezel Kadın 40-
197 Fatih Karakaş Erkek 40-
198 Şadiye Turaman Özbey Kadın 40-
199 Hüseyin Polat Ege maraton Erkek 60+
200 Cüneyt Aygün Erkek 40+
201 Tayfun Bingöl Transmed gurmerunners Erkek 40-
202 Ceylin Eda Karacan Kadın 40-
203 Yusuf Özbey Erkek 40-
204 Giray Tözalgan Erkek 40+
205 Mikhail Shevchenko R.Athletes Erkek 40-
206 Anna Płocica Kadın 40+
207 Yulia Bazhenova Kadın 40-
208 Ekaterina Osmakova Trailrunningschool Kadın 40-
209 İdris Tosun Buldan vakfı Erkek 40+
210 Yıldıray Bölükdemir ege maraton Erkek 50+
211 Serkan Sezer Bold Union Erkek 40+
212 Burçin Özgün Erkek 40+
213 Octavian Sfecla Erkek 50+
214 Shahrokh Zarghami Erkek 40+
215 Victoria Shilkova Probiathlon Kadın 40-
216 Mathieu Blanchard SALOMON Erkek 40-
217 Osman Kesimal ANADAK Erkek 60+
218 Maziar Rafati Erkek 40-
219 Erdem Erdağ RiverWind Erkek 40-
220 Zeynep Aykan Kadın 40+
221 Resul Şimşek Adım Adım Erkek 40+
222 Hasan Sarı İzmak Erkek 50+
223 Ramazan Yümlü BiKoşuAdana Erkek 40+
224 Alireza Farzanpour Erkek 40+
225 Ece İbanoğlu Bold Union Kadın 40-
226 Orhan Bağlan Hattusas Erkek 40+
227 Pourya Mohammadi Erkek 40-
228 Mohammad Iravanian Erkek 40-
229 Rıfat Demir NARLIDERE KOŞU Erkek 50+
230 Fabio Grassi The Yorkshire Regiment Erkek 40-
231 Rory Williams Williams The Yorkshire Regiment Erkek 40-
232 Med Riadh Mkannez Erkek 40-
233 Carl Brindley Erkek 40-
234 Ümit Levent Çelik Erkek 40+
235 Seyed Mohammad Rokbadini Erkek 40+
236 Razieh Poorehsan Kadın 40+
237 Ewelina Wojciak Warriors Lodz Kadın 40-
238 Dmitrii Shilov DARUN Erkek 40-
239 Egemen Ümit Hazar BİREYSEL Erkek 40-
240 Nazli Aghayghazvini ULTRA IRAN Kadın 40+
241 Zeki Umdu Kırıkkale Koşuyor Erkek 40-
242 Canan Coşkun Kadın 40-
243 Engin İpek Erkek 40-
244 Bodesc Mihai Erkek 40-
245 Arzu Korkmaz TTRUNNING Kadın 40-
246 Erdoğan Özkan Mersin Running Erkek 40-
247 Yalçın Sarban Bireysel Erkek 50+
248 Onur Sarban Erkek 40-
249 Onur Yavaş ---- Erkek 40+
250 Ayşegül Yoltaş R.e.d. Runners Kadın 40-
251 Houda Bouhayat Kadın 40-
252 Sebastien Vaillant Desert Trail Runners Erkek 40-
253 Basri Orta Erkek 40+
254 Tezcan Oran Erkek 40+
255 İbrahim Samur Erkek 40+
256 Ayhan Delı BiKoşuAdana Erkek 40+
257 Taras Doroniuk Erkek 40-
258 Cengiz Demirel Homburg Erkek 40+
259 Daria Korchagina None Kadın 40-
260 Oktay Güler Erkek 40+
261 Uğur Taylan ADIM ADIM İZMİR Erkek 40-
262 Nadya Zuyeva Saçlı Bikosuadana Kadın 40-
263 Amar Hayati Lopersgroep De Grensrunners Erkek 40+
264 Hakkı Özkarakaş RedTeam Erkek 40+
265 Ahmet Çayıroğlu Erkek 50+
266 Ahu Yetiş Yenimahalle teknik Kadın 40+
267 Ali Elgün KANYONGDSK Erkek 50+
268 Timur Bondaryev KlimTeam Erkek 40+
269 Erdal Öbekli Kapadokya Kaplanları Erkek 50+
270 Yüksel Kaşıtoğlu İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM Erkek 50+
271 Mehmet Salih Temurcan Erkek 50+
272 İbrahim Aytekin KD Erkek 50+
273 Beste Gün Aslan Kadın 40-
274 Emine Kasap M.A.S.K Kadın 40+
275 Gareth Gallagher Run for Palestine Erkek 40+
276 Merih Aygün Run Urban Erkek 40-
277 Ben Helel Seif Allah We Run In Djerba Erkek 40-
278 Alireza Babri TapeStorage.ir Erkek 40-
279 Can Keskinaslan Antrenos Erkek 40+
280 Bahareh Mohamadian Kadın 40+
281 Ata Tan BANDAK Erkek 40+
282 Muhammet Burak Koldan Antrenos Erkek 40-
283 Ömer Artan Bold Union Erkek 40+
284 Cahit Özgen Olgunus Mersin Runnıng Erkek 40+
285 Mindaugas Kvekšas Love Streams Running Erkek 40-
286 Rima Viliūnienė Love Streams Running Kadın 50+
287 Arda Küçük Erkek 40-
288 Jovita Bimbiryte Love Streams Running Kadın 40-
289 Güven Kara Bursa Triatlon SK Erkek 40+
290 Volkan Türkay Bursa Triatlon SK Erkek 40-
291 Zaneta Urbietiene Kadın 40+
292 Saulius Sologubovas Love Streams Running Erkek 40-
293 Hakan Yunus Ayırga Kapadokya Kaplanları Erkek 40+
294 Seyed Mohammad Shahidzade Yazdi Mahestan Sport Club Erkek 40+
295 Serter Buker Erkek 40-
296 Serdar Solak SERDAR BEKTAŞ SPOR KLÜBÜ Erkek 40+
297 Anton Hnatenko KM Running Club Erkek 40-
298 Cihan Gürler Erkek 40-
299 Giedre Gedeikiene Kauno BMK Kadın 40+
300 Fatih Vıcıl Erkek 40-
301 Bünyamin Türk ABİT Erkek 40-
302 Halil İbrahim Oğuz KAPADOKYA KAPLANLARI Erkek 50+
303 Dian Dimov Erkek 40+
304 Ionut Petcu Alergaceala Erkek 40+
305 Ümit Zengin Erkek 40-
306 Niels Thomalla Erkek 40-
307 Alper Daldal Onaran Academy Erkek 40+
308 Hakan Kerimoğlu Erkek 40+
309 Yusuf Özceylan Team.Run.Bo Erkek 40+
310 Hossein Mosapour Nihjeh Erkek 40-
311 Useyyid Gökcen Red Team Erkek 40-
312 Itır Atadiyen Veganrunners Kadın 40+
313 Tuğrul Yücebaş Runformance Erkek 40+
314 Tarık Anbarcı adidas runners İstanbul / AKADEMİKOŞU Erkek 40-
315 John Harmon Erciyes English Runners Erkek 40-
316 Scarlat Ioana Bianca Kadın 40-
317 Andrew Collins Erkek 40+
318 Petcu Costin Erkek 40+
319 Ali Özen rundamental Erkek 40+
320 Eker Ülkü AOSK Erkek 50+
321 Artem Orlyanskiy SRC Erkek 40-
322 Rezeda Galyamova Kadın 40+
323 Ilya Belov Erkek 40-
324 Tuba Can SAL kaplanları Kadın 40+
325 Cemal Ünlü Konya master atletizim Erkek 60+
326 Sharareh Esmaeili Kadın 40+
327 Ulus Sığırcı 01kaçkaç Erkek 50+
328 Hüseyin Temizsoy Ayakkabı CITY.com Erkek 40+
329 Reza Kashani Ahmadi Erkek 40+
330 Utku Arıcı Mersin Running Erkek 40-
331 Ferhat Güngör Erkek 40+
332 Chirap Ionut Erkek 40-
333 Serkan Yalız Kolejliler Koşuyor Erkek 40+
334 Gökhan Gerezlioğlu Runsider Erkek 40+
335 Cengiz Hacıbeyoğlu Aydos Kartalları Erkek 50+
336 Suphi Yılmaz Ankyra SK Erkek 40+
337 Akram Benfredj Erkek 40-
338 Bora Çoban Artofrun Erkek 40+
339 Fatma Taş Red Foxes Running Kadın 40-
340 Gönül Midesiz Akut Derneği spor kulübü Kadın 50+
341 Duran Altunbaş Tempo Atletizm Erkek 40+
342 Antonio Sala Running Amman Erkek 40+
343 Sedat Koyun Tempo atletizim Erkek 40+
344 Oleksii Sierik sparta runners club Erkek 40+
345 Halil Derya Sağlam Erkek 40+
346 Termeh Abrishami Mahestan Sport Club Kadın 40+
347 Mouna Ben Madhi Kadın 40+
348 Cengiz Tamer Mutlu Runformance Erkek 40+
349 Tugce Cesmeci Runsider Kadın 40-
350 Burakcan Çelik Bold Union Erkek 40-
351 Kursat Karabulut Bold Union Erkek 40-
352 Serdar Elgün RUNSIDER Erkek 40+
353 Ali Kir Ortahisar spor Erkek 50+
354 Hande Akalın Kadın 40-
355 Koray Ugur Erbas Ferdi Erkek 40-
356 Vahid Arabzadeh Iran Runners Erkek 40-
357 Mehmet Kamis Bold Union Erkek 40+
358 Sara Afshari Iran Runners Kadın 40-
359 Eyüp Duman Ankyra SK Erkek 40+
360 Ferruh Üste Ege Maraton S.K. Erkek 60+
361 Tolga Uz Ankyra SK Erkek 50+
362 Çiğdem Kalaycıoğlu Rossist Kadın 40+
363 Metin Can İlhan Kuzey Geyikleri Erkek 40-
364 Kadir Orak Bold Union Erkek 40-
365 Yurii Tsimbolynets Gutsul Running Club Erkek 40-
366 Jean-marc Juan Erkek 40-
367 Tetiana Berezhna Kadın 40-
368 Salih Çelebioğlu Erkek 40+
369 Mustafa Karahan FK RUNNING Erkek 40+
370 ASKHAT NURLYBAYEV SHYMKENT RUN CLUB Erkek 40-
371 Arash Rahimi Iran Runners Erkek 40-
372 Radana Stanar Srk Alba Kadın 60+
373 Anders Thorell Erkek 60+
374 Evren Kalaycıklıoğlu Erkek 40+
375 Levent Alkışlar ANKYRA SK Erkek 50+
376 Ali Akbar Davarifar Mahestan Sport Club Erkek 40+
377 Engin Çalışan Runner's High Erkek 40+
378 Kürşat Akdoğan BikoşuAdana SK Erkek 40+
379 Mustafa Özgür Ateş MERSİN RUNNİNG Erkek 40+
380 Baki Karaboce Zirvedekiler Erkek 50+
381 Alexander Korzun Decathlon Erkek 40+
382 Aleksandr Makarov Decathlon Erkek 40-
383 Kamil Uzgur Adım Adım Erkek 40-
384 Sevde Gökhan Rundamental Kadın 40-
385 Ozan Turna RUNDAMENTAL Erkek 40-
386 Saba Nazi Kadın 40-
387 Evgenia Libenzon #SvoiZabeg Kadın 40-
388 Sinan Güldalı Rundamental Erkek 50+
389 Iana Terenina Decathlon Kadın 40-
390 Mehmet Demir Erkek 40-
391 Ünsal Barbaros Ege Maraton Erkek 40-
392 Çağrı Ünal ANKARUNNING Erkek 40-
393 Milad Mirzaei Mahestan Sport Club Erkek 40-
394 İsmail Ünal Doğan Redteam Erkek 40-
395 Elif Ateş Kadın 40-
396 Andrii Lytvyn Muhomor Erkek 40+
397 Yassin Arous Sfax El Mezyena / Run in Sfax Erkek 40-
398 Tymur Polushkin Erkek 40-
399 Brian Gray Erkek 40+
400 Uğur Özgün TEAM KRONOS Erkek 40+
401 Orhan Şenol Şahin PROMER RUNNING Erkek 40+
402 Mustafa Oğraş Erkek 40+
403 Fatih Kale Bold Union Erkek 40-
404 Kevin Hunter Free to Run Erkek 40-
405 Ayhan Arı GAZİ HASTANESİ İZMİR KOŞU GÜCÜ Erkek 50+
406 Doğan Kaygusuz Huni idman yurdu Erkek 50+
407 ONUR ÇILGINOĞLU Erkek 40+
408 Bahri Bülent Özel Erkek 40+
409 Sergey Nifontov Erkek 40+
410 Halil Aktan limitsensin Erkek 40+
411 Abas Kavousi 530_run Erkek 40-
412 Osman Çalışkan Running acemedy Erkek 50+
413 Ramazan Can RUNDAMENTAL Erkek 40-
414 Sergei Shmakov Mountain Race Team Erkek 40-
415 Kirill Radchenko Erkek 40-
416 Evin Tan Kadın 40+
417 Ruslan Stolberg TRS Erkek 40+
418 Eylem Bezen Bireysel Kadın 40+
419 Silvio Braggiotti İDADİK Erkek 50+
420 Elvan Tekinkaya İDADİK Kadın 50+
421 Ramazan Ulam Koş Denizli Erkek 50+
422 Mostafa Masoudkhah Persian Trail runners Erkek 40-
423 Berk Günalp Erkek 50+
424 Sadik Sagkol Çayır Manyakları Erkek 40-
425 Kamildin Rakhimov SRG Erkek 40-
426 Luka Karpiuk Erkek 40-
427 Mehmet Oral Bireysel Erkek 50+
428 Valentine Skubak Erkek 40+
429 Mehdi Aboudi Erkek 40+
430 Dilek Özgürel TeamBlue Kadın 40+
431 Pınar Ceylan Kadın 40-
432 Ferhat Tunca İDADİK Erkek 40-
433 Illia Miatka Nike+ Run Club Erkek 40-
434 Vadym Hech Erkek 40-
435 Stanislaw Janiszewski Urban Samurai Squad Erkek 40+
436 Adam Sciechowicz Urban Samurai Squad Erkek 40+
437 Utku Ozan Bayülken Kaş Koş Erkek 40+
438 Mykola Vikhtiuk Endurance School Erkek 40-
439 Sergey Zhukov Tryspo.com Erkek 40+
440 Olga Pokhvalova Tryspo.com Kadın 40-
441 Dmitry Petrochenko I LOVE SUPERSPORT Erkek 40-
442 Oksana Vyskvarka I love super sport Krasnoyarsk Erkek 40-
443 İsmail Ragıp Yılmaz ÇABADAK Erkek 40+
444 Abdullah Özdemir Kuzey Geyikleri Erkek 40-
445 Mehmet Aldıç İDADİK Erkek 40-
446 Ömür Çakır stopALS Erkek 40+
447 Roman Nekrasov Erkek 40-
448 Teyfik İnceoğlu Erkek 40-
449 Gamze Kaya İDADİK Kadın 40-
450 Levent Var Erkek 40-
451 Hasan Öztürk Erkek 40-
452 Dmitry Salikhov i’way Erkek 40-
453 Ferdi Cayir Erkek 40+
454 Oğuzhan Kapaklı Erkek 40-
455 Gökhan Özdemir Bold Union Erkek 40-
456 Pavel Krasnopolsky Erkek 40-
457 Majid Lotfi Bidakhavidi Erkek 40+
458 Mustafa Necip Dündar İstanbulmsterları /Adidas Erkek 50+
459 Hilal Koyuncu Kadın 40-
460 Gokhan Erciyes Erkek 40+
461 Kazım Menemencioğlu Erkek 40-
462 Belhiba Khaled Erkek 40+
463 Sergei Donets HOKA ONE ONE RUS Erkek 40-
464 Hacer Uslu Kadın 40+
465 Artem Karabasov Runtime Erkek 40-
466 Saide Feyzioğlu Kadın 40-
467 Merve Arslan Kadın 40-
468 Volkan Binici Erkek 40+
469 Nurettin Karabul Erkek 50+
470 Rıza Martaş Adım Adım Erkek 40+
471 Yevhenii Yermolenko Erkek 40-
472 Devrim Başar Turgut Rundamental Erkek 40+
473 Amin Aminian WOD Runners Erkek 50+
474 Fehime Serin Yılmaz ÇABADAK Kadın 40+
475 Dmitry Erokhin Dmitry Erokhin Squad Erkek 40+
476 Anna Norina Kadın 40-
477 Bülent Bilgin Komando Erkek 40+
478 Suha Akman Bold Union Erkek 40+
479 Cuma Şahin 01KaçKaç Erkek 40+
480 Mesut Gokalp Erkek 40-
481 Alexandr Silipitskiy HOT 30 Erkek 40-
482 Vassiliy Kechin Sky Run Group Erkek 40-
483 Zafer Mesut Zorlu Erkek 40+
484 Betül Ağaç Obuz Kadın 40-
485 Sercan Asan Erkek 40-
486 Deniz Çelik Erkek 40+
487 Seyhan Erdem Kadın 40+
488 Erhan Obuz Bold Union Erkek 40-
489 Tayfun Can Sasfit Erkek 40+
490 İbrahim Aydıncı Erkek 40+
491 Serkan Ülkütanır Erkek 40+
492 Ceren Deveci Bold Union Kadın 40-
493 Serhat Acar KOŞUDÜNYAMIZ Erkek 40-
494 Serhii Shchus Erkek 40-
495 Tankut Genç Bold Union Erkek 40-
496 Büşra Genç Bold Union Kadın 40-
497 Dmitrii Vinshu Novosibirsk Erkek 40-
498 Kathleen Leguin LK Running Performance Kadın 40-
499 Oleg Myshkin Erkek 40-
500 Gürkan Gülcan ULTRUN Erkek 40+
501 Ezgi Küşüm Gülcan ULTRUN Kadın 40-
502 Bahar Baltacı Merrell OneTrail Team Kadın 40-
503 İhsan Leblebici Merrell OneTrail Team Erkek 40-
504 Mesut Sarıoğlu Erkek 40-
505 Natalia Lenivtseva Ilovesupersport Kadın 40-
506 Sajad Tamrabadi Wodrunners Erkek 40-
507 Sergey Popov Erkek 40-
508 Pavel Rohozha Erkek 40-
509 Baris Ozdemir Erkek 40+
510 Kaan Bilgin Erkek 40+
511 Gökhan Serin Early Birds Erkek 40-
512 Atilla Gökhan Özyeşil Süphan Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
513 Cengiz Turgut RedTeam Erkek 40+
514 Yusuf Candan Erkek 40-
515 Stephane Lecuyot Erkek 40+
516 Ulan Karazhigitov Homerun KZ Erkek 40-
517 Viacheslav Salnikov Trail Running School Erkek 40-
518 Miguel Rubio Senglars de Cardedeu Erkek 50+
519 Omar Derbas Erkek 40+
520 Erkan Yıldız Yenimahalle Teknik Erkek 40-
521 Markus Merk 4ever2gether Erkek 50+
522 Zahra Goodarzi Ultra.sky.trail Kadın 40-
523 Fatma Sevik Çayır Manyakları Kadın 40+
524 İrfan Ozan Ongun Team Corendon Airlines Erkek 40-
525 Ismail Aykut Team Corendon Airlines Erkek 40-
526 Müjgan Yarar bireysel Kadın 50+
527 Abdelrahman Abujbara Running Amman Erkek 40-
528 Camille Cuveillier THE CUV TEAM 74 Erkek 40-
529 Ahmet Birkan Karaman Erkek 40-
530 Ali Baghaei Erkek 40+
531 Fatemeh Moslemi Stunner Kadın 40+
532 Petek Endam Özdemir sasfit Kadın 40+
533 Tacettin Ulusoy yenimahalle teknik spor kulübü Erkek 50+
534 Jean-François Cuveillier THE CUV TEAM 74 Erkek 50+
535 Baptiste Cuveillier THE CUV TEAM Erkek 40-
536 Yusuf Bakhtiari Erkek 40-
537 Servan Gökdal Erkek 40-
538 Servet Mutlu Tozkar Erkek 40-
539 Timur Kunanbayev Erkek 40+
540 Tuna Ozken Bireysel Erkek 40+
541 Şenol Meriç Ege Maraton Erkek 50+
542 Mustafa Cem Pehlivan TEAM RED Erkek 40-
543 Halil İbrahim Gül tempo atletizm Erkek 40+
544 Çağlar İnan Running Amman Erkek 40+
545 Ahmet Hocaoğlu Bold Union Erkek 40+
546 Talat Ak Tarsus Belediye Spor Erkek 40+
547 Aakriti Sanjeev Verma HappyFeet Kadın 40-
548 Murat Dağdemir Erkek 60+
549 Behram Levent Yılmaz ULTRUN Erkek 40-
550 Andrey Panasenko #СвойЗабег Erkek 40+
551 Burcu Suzan Bold Union Kadın 40-
552 Can Uğur Oflamaz Bold Union Erkek 40-
553 Fırat Duruşan Erkek 40-
554 Danguole Bickuniene Trail Running Factory Kadın 40+
555 Denis Torshin Erkek 40-
556 Sami Qatami Running Amman Erkek 40-
557 Cristina Bejan Kadın 40+
558 Celal Kuz Yesido Erkek 40+
559 Burak Aslan Erkek 40+
560 Mehmet Arı MERSİN RUNNING Erkek 40-
561 Murat Sarıkamışlı Kayseri Dağcılık ve İhtisas Kulübü Erkek 40+
562 Gökhan Akpınar Erkek 40+
563 Melih Tugay BiKoşuAdana official Erkek 40-
564 Sergei Granovski Erkek 50+
565 Oksana Granovskaja Kadın 40+
566 Angels Llobera Vicens inverseteam Kadın 40+
567 Jordi Gamito Baus FREE Erkek 40+
568 Ezgi Gözüyeşil Batuman BİREYSEL Kadın 40+
569 Cem Aktaş Erkek 40+
570 Tuncay Cetin Corendon Erkek 40-
571 Bekir Dağhan Çelik CORENDON Erkek 40+
572 Yurchenko Ihor Erkek 40+
573 Lujain Alfahad Boom Fitness Kadın 40-
574 Abeer Alqattan Boom Fitness Kadın 50+
575 Bogdan Kozhemiachenko Novosibirsk Erkek 40+
576 Vadim Terletskiy Novosibirsk Erkek 40-
577 Emilian Croitoru Erkek 40+
578 Samet Uysal Short Trail Sarıyer Erkek 40-