Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 0 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,8 17 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,3 1884 137 -120 11:00
CP6 Suunto Ürgüp 63 13,5 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

18 Ekim 2019

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15:00 - 16:00 Panel ''Yabancı Organizatörler ile Buluşma'' - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

19 Ekim 2019

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

20 Ekim 2019

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 19 Ekim 2019 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori    
1 Tamer Kılıç ILKBERTAM Erkek 40+    
2 Benjamin Pralong Erkek 40-    
3 Narcis Mihai Jderii Erkek 40-    
4 Tomasz Horowski RUNHOGS Tychy Erkek 40+    
5 Ungureanu Elena Alexandra Kadın 40-    
6 Alexandru Nedelcu Erkek 40-    
7 Bekir Çakaroğlu İZELTAŞ Erkek 40-    
8 Michele Marengo Erkek 40+    
9 Alireza / Abed Rezaei Iran Ironman Erkek 40+    
10 Keven Brunnbauer Austria Erkek 40-    
11 Serkan İmrak Twilight Team Erkek 40+    
12 Jens Heid Erkek 40+    
13 Sena Otlu Odtü sk Kadın 40-    
14 Jie Shao Erkek 40-    
15 Eric Cuenot KALENJI Erkek 40+    
16 Radu Andrei Marcu Free Spirit Erkek 40-    
17 Carlos Alberto Carrera Muñoz Infamous Run Club Erkek 40+    
18 Matjaz Campa Erkek 50+    
19 Vlad Ionut Mustata Jderii Erkek 40-    
20 Simon Bernhard Marmottteam Ticino Erkek 40+    
21 Andrej Drobez Energe Ultra Team Erkek 50+    
22 Roberto Olmedo Erkek 40-    
23 Katja Drobez Energe Ultra Team Kadın 40+    
24 Oleksandr Smolnikov Erkek 40+    
25 Eren Mumcu Zyna Team Erkek 40-    
26 Sebastien Poirier Uglow Erkek 40-    
27 Murat Baygeldi Erkek 50+    
28 Zoltan Komlosi Erkek 40-    
29 Michael Obery Strong 2 Run Erkek 40-    
30 Patrick Tabone Erkek 40+    
31 Jason Greenaway Erkek 40+    
32 Osman Kömürcü Erkek 40+    
33 Dmitry Belyaev Running Heroes Russia Erkek 40-    
34 Stefan Pracht C.A. Totana Erkek 50+    
35 Emily Clay Kadın 40-    
36 Amelia Watts Kadın 40+    
37 Michael Dolgy Running Heroes Russia Erkek 40+    
38 Hüseyin Tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ Erkek 50+    
39 Ka Yung Chau Erkek 40-    
40 Mecit Çelebi Bireysel Erkek 50+    
41 Paulius Sukys Erkek 40-    
42 Vladimir Korsun Running Heroes Russia Erkek 40-    
43 Andriy Snisarenko Erkek 40+    
44 Dmitrii Zhelnov Openmint Erkek 40-    
45 Marko Novak Ultra trail Ribnica Erkek 40+    
46 Michael-orhan Bartlett Erkek 50+    
47 Denis Azzheurov Erkek 50+    
48 Youssef Amaoui CFC Erkek 40+    
49 Amaoui Soufiane CFC Erkek 40+    
50 Abdullah Nalbantoğlu SASFIT Erkek 40-    
51 Ercan Balioğlu KOŞU TUTKUNLARI Erkek 50+    
52 Li Jun wiz Erkek 40+    
53 Alexander Ivanov Ural 100 Erkek 40+    
54 Feutry Philippe FVL Erkek 50+    
55 Sebastien Nain Team Instinct Erkek 40+    
56 Alexandra Heintz Kadın 40+    
57 Alexander Martins Munarim TOP TEAM Erkek 40+    
58 Aykut Saral Erkek 50+    
59 Vitalii Chibisov BIM Erkek 50+    
60 Roberto Casavecchia Marmottteam Ticino Erkek 40+    
61 Engin Çetinay BodRunners Erkek 40-    
62 Jefferson Santana TOP TEAM Erkek 40-    
63 Andras Kulcsar Erkek 40+    
64 Olivier Merai Erkek 40+    
65 Gerald Meyer SpVgg Höhenkirchen Erkek 40+    
66 Martin Cox SOUTH WEST VETERANS Erkek 50+    
67 Khaled Alzaabi Kuwait Erkek 40-    
68 Aleksandr Vikulin Erkek 40+    
69 Budak Timuralp Erkek 40+    
70 Lafitte Gregory Erkek 40-    
71 Bela Szabo Kanizsai Futóklub Erkek 50+    
72 Igor Batrakov Erkek 40-    
73 Ádám Kovács CoffeeRUN SE Erkek 40+    
74 Stefan Laake ASICS-Frontrunner-Germany Erkek 40-    
75 Levente Vasas Erkek 40-    
76 Zoe Salt N/a Kadın 40-    
77 Ben Attra Riadh Erkek 40-    
78 Alexandru Ionascu Erkek 40-    
79 Ainars Bralitis Supervaroņi Erkek 40-    
80 Onur Sezer Bakar Erkek 40-    
81 David Restall Love Trails Festival Erkek 40+    
82 Dudley Desborough Fulham Erkek 40+    
83 Serdar Özer Voltron Erkek 40-    
84 Lukas Kekrt JKOB Frydlant Erkek 40-    
85 Roger Hsieh Erkek 40-    
86 Oleksandr Slipets RunBaseKyiv Erkek 40-    
87 Paul Christian Maverick Trail Division Erkek 40-    
88 Morgane Thillien Kadın 40-    
89 Bahadır Ozan Singer SASFİT Erkek 40-    
90 Nikolaj Christiansen Erkek 40+    
91 Razvan Ionescu Erkek 40+    
92 Paul Costin Erkek 40-    
93 Jakob Bloch Danish.Ultrarunner Erkek 40+    
94 Mahmut Yavuz Erkek 40-    
95 Thomas Christophe TraKKs Team Belgium Erkek 40+    
96 Aleksandr Mantcev Erkek 40-    
97 Alexander Kargapoltsev Kurovo running club Erkek 40-    
98 Hassan Khweldih RUNNING CLUB TUNIS Erkek 40-    
99 Oliver Knight Erkek 40-    
100 Artur Krajewski Erkek 40+    
101 Junghanns Thomas SV Wesenitztal Erkek 50+    
102 Assaf Abutbul Erkek 40+    
103 Tuğba Tetik Salomon Türkiye Kadın 40-    
104 Özgür Tetik Running Academy Erkek 40+    
105 Marco Schiavetti TEAM PASTURO a.s.d Erkek 40-    
106 Patrizia Besomi USCapriaschese Kadın 40+    
107 Myriam Khaldi Carthage run and fun Kadın 40+    
108 Engin Önder Erkek 40+    
109 Paolo Marcoli Marmottteam Ticino Erkek 40+    
110 Tolga Güler QNB FINANSBANK Erkek 40+    
111 Hilmi Güven TWILIGHT TEAM Erkek 40-    
112 Vaidas Zlabys La Sportiva Team Erkek 40-    
113 José Fernandes Runners do demo Erkek 40+    
114 Abderrahim Guelfane CFC Erkek 40-    
115 Denis Butkai Vernadka Erkek 40-    
116 Artem Gonchar 3Life Erkek 40-    
117 Mattia Biffi Asd Falchi Lecco Erkek 40-    
118 Alessio Stefanoni A.S.D. Falchi Lecco Erkek 40-    
119 Helio Fumo Compressport Erkek 40-    
120 Sergio Blotti Marmottteam Ticino Erkek 40+    
121 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kukübü Erkek 50+    
122 Gürsel Demircan Erkek 50+    
123 Silviu Alexandru Serban Erkek 40-    
124 Mariano Ontanon Waa Expert Erkek 40-    
125 Sercan Asan Runarchy Erkek 40-    
126 Sam Bracke Erkek 40-    
127 Robert Kereži Non+Ultra Erkek 50+    
128 Vlatko Tounec Erkek 40+    
129 Sanda Berzenji AK forca / OK Kapela Kadın 40+    
130 Eric De Ladoucette Erkek 50+    
131 Alex Unzi Anyewi Geneva Runners Erkek 40+    
132 Erçin Çaçan CORE RUNNERS Erkek 40+    
133 Anna Maczka Kadın 40+    
134 Naoyuki Kudoh Team Ebi-gawa Erkek 50+    
135 Lee Glover Unattached Erkek 40+    
136 Alexandre Batz Erkek 40-    
137 Damien Semely Erkek 40-    
138 Olga Vorontsova Running Heroes Russia Kadın 40-    
139 Yuriy Shagin Erkek 40+    
140 Mehmet Yener Erkek 40+    
141 Krist Boonpilai Hoka One One Thailand Erkek 40-    
142 Matteo Amigoni O.S.A. Valmadrera Erkek 40-    
143 Kok Wah Tham Erkek 50+    
144 Ori Gur-ari TIKVOT Erkek 40-    
145 Sergei Bir Capitals Moscow Erkek 40-    
146 Tekin Alabaş Kdz Ereğli Koşu Kulübü Erkek 40-    
147 Silviu Marian Curuciuc Erkek 40-    
148 Yuliya Tsvirbut Kadın 40-    
149 Andrii Shymko Erkek 40-    
150 Iosif Narcis Tamas Erkek 40-    
151 Andrei Ailenei Erkek 40-    
152 Denis Balter boroda team Erkek 40-    
153 Renuart Thomas TraKKs Team Belgium Erkek 40+    
154 Maciej Murawski Miki Team Erkek 40+    
155 Dillon Mcevoy Serepentine Run Club London Erkek 40-    
156 Aliaksandr Yeusiuchenia Erkek 40-    
157 İbrahim Bozkurt YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+    
158 Vera Ponomareva PEDALKI Kadın 40+    
159 Gaetano Palazzi kinomana Erkek 50+    
160 Martin Burton Erkek 40+    
161 Pascal Lete Trakks Erkek 50+    
162 Lang Ming Erkek 40+    
163 Nurullah Cetin Erkek 50+    
164 Kseniia Avdeeva Wild FAMILY Kadın 40-    
165 Valentin Mihalcut Outdoors Ulm Erkek 40-    
166 Philip Nasr Adidas Runners Sofia Erkek 40-    
167 Roberts Sukonovs Gentlemen's Club / Supervaroņi Erkek 40-    
168 Kristaps Pilskalns Gentlemen's Club / Supervaroņi Erkek 40-    
169 Tom De Beukelaer Trailodge Trakks Erkek 40+    
170 Agris Noviks Gentlemen's Club / Supervaroņi Erkek 40-    
171 Hüseyin Polat Ege maraton spor kulübü Erkek 50+    
172 Delpierre Tristan Erkek 40-    
173 Toni Metalfe Abu Dhabi Striders Kadın 40-    
174 Mario Bazzali runefun selva Erkek 50+    
175 Gaetano Carcano Erkek 40+    
176 Isabella Lucchini Kadın 40+    
177 Kazumichi Mori Erkek 50+    
178 Amit Har Paz SALOMON ISREAL Erkek 40-    
179 Cagatay Ulusoy Suunto Oy Erkek 40-    
180 İrem Sönmez Kadın 40-