Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 16,6 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,3 1884 137 -120 11:00
CP6 Suunto Ürgüp 63 13,5 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

14 Ekim 2021

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

15 Ekim 2021

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 22:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

11:00 - 12:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' 

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

16 Ekim 2021

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT & CTG/CMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT ve CTG/CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT, CMT ve CTG/CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & CTG/CST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve CTG/CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & CTG/CST Zaman Limiti

19:30             CMT CTG/CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17 Ekim 2021

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730+ m. tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 16 Ekim 2021 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 16 Ekim 2021 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına (Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonları)sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 5 Ekim 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 590 TL.
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 650 TL (31 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 650 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Aşağıdaki “Sıra No” kayıt sırasına göre otomatik olarak verilmektedir. Sırt numaraları kayıtlar kapandıktan sonra koşucuların ITRA puanına göre atanacaktır.
Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Maik Hänel Erkek 40+
2 Selahattin Ildırar ZirvedekileR Erkek 40+
3 Georg Jenner Team ESV Linz Erkek 40+
4 Cahit Şenyüz Salomon Running TR - How To Trail Run Erkek 50+
5 Matthias Pfaefflin Wiesbaden Erkek 50+
6 Laurean Itu Erkek 40+
7 Yevhen Sevastianov Leikin team Erkek 40-
8 Cimander Robert Team Ultra SPORTS Sandbox Warriors Pirat Erkek 50+
9 Hasan Kabal SASFİT Erkek 40+
10 Salih Bulut KIRIKKALE KOŞUYOR Erkek 40-
11 Nick Young Brighton & Hove AC Erkek 50+
12 Konstantins Biktimirovs Latvian Superhero Erkek 40-
13 Paul Christian Maverick Trail Division Erkek 40+
14 Remzi Aygün Salamonrunigtr Erkek 50+
15 Dai Davies Wild TR Erkek 40-
16 Vedat Yumşak ANKARUNNING Erkek 50+
17 Çiğdem Yumşak ANKARUNNING Kadın 40-
18 Barış Yavuz Electricman Erkek 40+
19 Selçuk Akbaba Erkek 40-
20 Çağatay Göksu Erkek 40+
21 Duygu Demir Göksu Kadın 40-
22 Arda Ergene Erkek 40+
23 Iryna Yavorska Squad UA Runners Kadın 40-
24 Yvette Casallas The North Face - Never Stop London Kadın 40-
25 Kemal Aksu RunTheMan Erkek 40-
26 Alpaslan Bodur Aydos 537 Erkek 40+
27 Eyüp Kutluhan Doğan Team EKD Erkek 40-
28 Selim Korkmaz Malatya44Runners Erkek 40+
29 Marcin Pleti Pleti Erkek 40+
30 Mikhail Afanasenkov 100km.ru Erkek 50+
31 Erol Dinneden Redteam Erkek 40+
32 Derya Duman Ankyra SK | Arzu&Derya Erkek 40+
33 Meruyert Mukhamed-rakhimova Alay.pro Kadın 40-
34 Yevhenii Marchenko Erkek 40-
35 Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık Erkek 50+
36 Zafer Dinç BiKoşu Adana SK Erkek 50+
37 Bahadır Ozan Singer SASfit Erkek 40-
38 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 60+
39 Tolga Güler QNB FINANSBANK Erkek 40+
40 Marcin Włoskowicz Erkek 50+
41 Mustafa Ucbilek Uniquerunner Erkek 50+
42 Varray Stephane Erkek 40+
43 Janis Snepste VSK Noskrien Erkek 40+
44 Alexandru Ivanov #RupicapraTeam Erkek 40-
45 Jorge Luis Rodríguez Zamora C.D. SAN URBANO Erkek 50+
46 Sarah Salt Kadın 40+
47 Dan Salt Erkek 40+
48 Mehmet Önelge BiKoşuAdana Erkek 40+
49 Tamer Kılıc Red Peppers Erkek 40+
50 Maarten Mulder Erkek 40-
51 John Mcarthur Not Kilian Erkek 40+
52 Witold Juda Erkek 40+
53 Özgür Öktem Twilight Erkek 40+
54 José Loureiro beAPT Erkek 40+
55 Viktor Tomilov Erkek 40-
56 Denis Shendrik 100km.ru Erkek 40-
57 Fadi Sultagi Erkek 40+
58 Edward Sharpe Midnight Runners Erkek 40-
59 Harry Stables Midnight Runners Erkek 40-
60 Sarah Riandet Midnight Runners Kadın 40-
61 Alper Dalkılıç Columbia Montrail Türkiye Erkek 40+
62 Budak Timuralp Erkek 40+
63 Calum Johnston Erkek 40-
64 Metodi Rizov Erkek 40+
65 Rolland Jacoub Alexis Erkek 40+
66 Robert Jørgensen Erkek 40-
67 Kemal Kadir Özkarakaş Red Team Erkek 40-
68 Pawel Apostol Costa Kliny Team Erkek 40-
69 Bohdan Kashyntsev Salomon Running Club Ukraine Erkek 40-
70 Callens Julien Erkek 40+
71 Noblet Philippe Erkek 40+
72 Furkan Kaplan RUNDAMENTAL Erkek 40-
73 Ellie Howard Kadın 40-
74 Burak Altındal ADIM ADIM Erkek 40+
75 Giuseppe De Rosa Carmax Camaldolese Erkek 40+
76 Michael Lutz LG Stadtwerke München Erkek 40-
77 Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye Kadın 40+
78 Caner Odabaşoğlu YDK Erkek 40+
79 Christian Grevelund Ej, nu ikke en gang til :-O Erkek 50+
80 Kenan Kıbıcı Erkek 50+
81 Habip Albayrak TÜRKMEN BEYİ Erkek 40+
82 Ahmet Kerem Yıldız Runformance Erkek 40-
83 Reza Yeganeh Erkek 40+
84 Mikhail Kosilov Erkek 50+
85 Jelena Filipović Ultra trkač Srbija Kadın 40+
86 Filippo Rossi Erkek 40-
87 Brissonnet Emma Team Rider Tattoo - Endurance Shop Quimper Kadın 40-
88 Kemal Kukul ABB Egospor / Bold Union Erkek 50+
89 Aykut Saral Kendi Halinde Bir Koşucu Erkek 50+
90 Osman Argat Runformance Erkek 40+
91 Hami Taheri HamiFitness Expert Academy Kadın 40+
92 Engin Çetinay Running Academy Erkek 40-
93 Ashley Brent Erkek 40-
94 Ayça Çömlekçiler Kadın 40+
95 Ioan Daniel Chis Erkek 40+
96 Ahmet Barlak Erkek 40+
97 Hilmi Güven Twilight Team Erkek 40+
98 Khwaldia Hassen THABRACA ultra Trail Erkek 40-
99 Utku Ünsal Erkek 40+
100 Sahar Samodian Asl Ilkhichi Ultra Kadın 40-
101 Muzaffer Özmen Erkek 40+
102 Marques Sula Caroline Team Courir et Sourire Kadın 40+
103 Özgür Sancak Erkek 40+
104 Omid Salevatifar ULTRA IRAN Erkek 40-
105 James Ashworth YORKS Erkek 40+
106 Craig Hillary YORKS Erkek 40-
107 Marek Niedzwiecki SKIPARK-WYSOWA Erkek 60+
108 Jelle Debouver Erkek 40-
109 Mehmet Ekinci DURMAK YOK KOŞUYA DEVAM Erkek 40+
110 Eisa Badami Erkek 40-
111 Halina BAHDANOVICH Kadın 40-
112 Filip Cenefels ready2win Erkek 40-
113 Levent Dalar The Honey Badger Athletics Erkek 50+
114 Yusuke Inanaga Erkek 50+
115 Volkan Murat Uzun veni vidi vici Erkek 40-
116 Marieke Geurts Salomon Kenya Kadın 40-
117 Dilem Koçak BiKosuAdana Kadın 40-
118 Silvere Mantz Salomon Kenya Erkek 40-
119 Cheruiyot Kirui Salomon Kenya Erkek 40-
120 Pavlo Assuirov Erkek 40-
121 Mykhailo Dobrilovskyi Phoenix Sport Club \ Myxomor Erkek 40-
122 Giulkhanym Tovekalova Kadın 40-
123 Engin Önder Ejder Erkek 40+
124 Zekai Yüce Ejder Erkek 50+
125 Murat Tanınmış İZELTAS Erkek 40-
126 Emrah Özcan IMAK Erkek 40-
127 Ercan Balioğlu Zirvedekiler Koşu Takımı Erkek 50+
128 Tuğrul Peker - Erkek 40-
129 Oleksandr Varlamov Erkek 40-
130 Fatih Tosun Koş Denizli Erkek 60+
131 Cengiz Yıldırım Teamkronous Erkek 50+
132 Güven Güçlütürk Erkek 50+
133 Aurélien "auro" Vilboux OXO Erkek 40-
134 David Peake Yorkshire regiment Erkek 40+
135 Nick Liddle Erkek 50+
136 Van Acker Emmanuel Erkek 50+
137 Ferdin Fabian Erkek 50+
138 Patrik Milata Erkek 40-
139 Ross Thomas The Yorkshire Regiment Erkek 40-
140 Meltem Aydın Kadın 40-
141 Nabil Dridi tunis Erkek 50+
142 Ali May No Erkek 50+
143 Adam Richardson The Yorkshire Regiment Erkek 40-
144 Fabrizio Guidi help for hope Erkek 50+
145 Ladislav HALASZ Slovak Ultra Trail Erkek 40+
146 Marharyta Fedorova TriathlonMania Kadın 40-
147 Ergün Kızılaslan Bireysel. Erkek 40+
148 Dominika Stelmach Erkek 40-
149 Hamdi Ben Belgacem Tunisia Erkek 40-
150 Lyudmila Muzelle Kadın 40-
151 Wei Shi IER Erkek 40+
152 Kaveh Rafati Erkek 40+
153 Geert Lambric Erkek 40+
154 Andrey Muratov Erkek 40-
155 Matthew Lawton The Yorkshire regiment Erkek 40-
156 Mohammadreza Bagheri Erkek 40-
157 Süreyya Acar yok Kadın 50+
158 İsmet Acar yok Erkek 50+
159 Patrycja Mokrzycka Impossible target Kadın 40+
160 Paolo Pischiutta Mmt Erkek 60+
161 Cristobal Lopez Alvarez DTRs Erkek 40+
162 Alberto Furlan atletica biotekna Erkek 40+
163 Emma Fleming DTRs Kadın 40-
164 Tellissi Feryel RCM Tunisie Kadın 40+
165 Warrick Mac Nicol Suunto GCC Erkek 40-
166 Laurent Amond Run Together Chastre Erkek 50+
167 Savaş Yürekli Twilight Team Erkek 40+
168 Gulsen Eser PTT SPOR Kadın 40-
169 Stuart Service Erkek 40-
170 Bekir Çakaroğlu İZELTAS - Izmir Veteranlar Atletizm Ihtisas Kulübü Erkek 40-
171 Hamdi Ben Hadj Hamza Tunis Erkek 40-
172 Ben Majed Mohamed Faouzi RCM Tunisie Erkek 60+
173 Murat Kurtak tempo atletizm Erkek 40+
174 Azmi Erdoğan Erkek 40-
175 Kecko L Borneo Island Runner Erkek 50+
176 Kiarash Kavyani Ultra Sky Trail Erkek 40-
177 Barbara Szkaluba Kadın 40-
178 Faruk Camadan Erkek 40-
179 Mehmet Erkul Erkek 40+
180 Rosen Rusev Erkek 40-
181 Antanas Steponavicius NEKO Runners Erkek 40+
182 Vincent Duijnhouwer Weekend Warriors Erkek 40+
183 Fatema Husain BUTR 🇧🇭 Kadın 40-
184 Tetiana Maltseva Kadın 40-
185 Bayram Ülker Erkek 40-
186 Tamer Kurt Redteam Erkek 50+
187 İlker Laçalar twilight team Erkek 40+
188 Tomasz Śleziak BOMBERO Erkek 40+
189 Joaquin Sopalo Cafe Galletti Ecuador - Ibis Hotel Ecuador Erkek 40-
190 Christopher Kaya Bagger-Kaya Erkek 40+
191 Uran Ahmeti Erkek 40-
192 Iacob Andrei-mihai Erkek 40-
193 Rahim Ghahremani Ghahremani Running Club Erkek 40+
194 Grigory Savva Weekend Warriors Erkek 40-
195 Jasim Albastaki BUTR 🇧🇭 Erkek 50+
196 Anouar Brik Erkek 40-
197 Alp Karıkoğlu Anadak Erkek 50+
198 Michael Dolgy RHRULTRAS Erkek 40+
199 Kennedy Sekhuthe Individual Erkek 40-
200 Evgeniy Marzhyn Erkek 40-
201 Amer Ebrahim BUTR 🇧🇭 Erkek 40+
202 Hüseyin Gündüz Münferit Erkek 40-
203 Fırat Pamir Koçkar TeamDidi Erkek 40-
204 Ersin Demir TeamDidi Erkek 40-
205 Michael Mankus serious running / suicycle 161crew Erkek 50+
206 Mahmoud Sedigh Nejad IRAN ULTRA Erkek 40-
207 Andres Olivera Scollo The North Face Erkek 40-
208 Shirin Mohammadi ULTRA IRAN Kadın 40-
209 Emre Yıldırım TeamYILDIRIM Erkek 40-
210 Burak Yılmaz EvcilVet Erkek 40+
211 Baybars Alpaslan boldunion kolejliler koşuyor Erkek 40+
212 B. Sıtkı Kandemir Ankyra SK Erkek 50+
213 Natalie Forester Desert Trail Runners Kadın 40-
214 Oray Güngör Bold Union Erkek 40+
215 Daniel Ryan Who Runs the World Erkek 40+
216 Mehmet Burak Babaç Running Academy Erkek 50+
217 Gülhan Yaşar FK Running Erkek 40+
218 Charles De Groote Erkek 40-
219 Tom Byrne Running Amman Erkek 40-
220 Pouria Borhani Persian Trail Runners Erkek 40-
221 Savas Lutfi Kara Team Run.Bo Erkek 40+
222 Yaroslav Yaroshuk Erkek 40-
223 Alireza Rezaei Torong Hostel Erkek 40+
224 Çetin Altınkum YENİ EMNİYET SPOR Erkek 40+
225 Bilal Erdem EMN-TURCO Erkek 40+
226 Maria Davydenko Kadın 40-
227 Ahmet Şahinöz Erkek 40-
228 Christoph Mues Innerfight Endurance Erkek 40+
229 İdris Ay ASGARD Erkek 40-
230 Jasmin Pajević Kilpi Reacing Team - Bracom Shop Sarajevo Erkek 40-
231 Ruslan Sadykov AG Team Erkek 40-
232 Can Karadaş ASGARD Erkek 40-
233 Sezgin Sarban SIDAS-TR Erkek 50+
234 Devrani Korkmaz Fitjack Erkek 40+
235 Tuğba Tetik Salomon TR Kadın 40-
236 Özgür Tetik Running Academy Erkek 40+
237 Kourosh Behnam Erkek 40-
238 Mehmet Adem Şengül Twilight Team Erkek 40+
239 Nazarii Hnat Salomon Running Club Ukraine Erkek 40-
240 Mojtaba Tavasoli Iran Runners/Stunner Runners Erkek 40-
241 Iliya Shabalin Erkek 40-
242 Erzen Zyberaj GERMIA555 Erkek 40-
243 Mostafa Yousefi Zadegan Erkek 40-
244 Feyyaz Dumlu Ferdî Erkek 40+
245 Murat Akkaya Twilight Team Erkek 40+
246 Masoud Lak WODRUNNERS Erkek 40+
247 Yücel Kalem Erkek 50+
248 Zafer Özer Run_a_bike Erkek 40+
249 Henner Grote Erkek 40+
250 Devlet Pasin Ulutan İDADİK Kadın 40+
251 Mahmut Soner Ulutan İDADİK Erkek 60+
252 Bakiye Duran MerrellTürkiya Kadın 60+
253 Bilal Gül lawforrest Erkek 40-
254 Andres Mornet Erkek 40-
255 İsmail Selçuk Erkek 40-
256 Cafer Dalar Sasfit Erkek 50+
257 Zekeriya İğmar Movenpick Erkek 40+
258 Cengiz Çelik Erkek 50+
259 Serhat Sarıtaş Erkek 40-
260 Oleksii Krasnikov Zakharova Team Erkek 40-
261 İlyas Çokan Ankara Koşuyor Erkek 40-
262 Bejtush Kiçmari KTRA Erkek 40+
263 Mehmet Altın SASfit Erkek 40-
264 Payam Dibadge Pazan Trailrunning Erkek 40-
265 İbrahim Eravcı Ankara Orienteering SK Erkek 40+
266 Zülal Çalışkan Istanbul Masterleri Atletizm Kulubü Kadın 40-
267 Oguz Bekircan Twilight Team Erkek 40+
268 Mehmet Tuncturk Erkek 40-
269 Ferhat Toprak Bold Union Erkek 40-
270 Serpil Budak Kadın 40+
271 Hamed Ouchani Erkek 40-
272 Yasin İnanöz Erkek 40+
273 Hakan Tilgel Ankara Orienteering SK Erkek 40+
274 Emir Gülümser Bold Union Erkek 40-
275 Turgut Kozan Manda İdman Yurdu Erkek 40-
276 Sadık Taşkın Garmin Türkiye Erkek 40-
277 İbrahim Halil Gürpınar Erkek 50+
278 Dinçer Köse Turner Erkek 40+
279 Erdoğan Kirpi Manda İdman Yurdu Erkek 40+
280 Ivan Dimitrov Erkek 40+
281 Fatih Gürbüz Manda İdman Yurdu Erkek 40+
282 Valiantsin Malkou Mikkeller Running Club Minsk Erkek 40-
283 Schöps Sven Blei Beine Berlin Erkek 50+
284 Laval Benoot Raidlight Erkek 40+
285 Michael Frain Erkek 40-
286 Bakhyt Kabylbekov Partagas Erkek 40-
287 Viktor Derevianko Endurance school Erkek 40+
288 Ramūnas Grumbinas Erkek 40+
289 Bongers Dimitri No Limitt Erkek 40-
290 Blindeman Niels No Limitt Erkek 40-
291 Mohammadreza Jelodar hematshemiran club Erkek 40-
292 Elena Töreli İzmir koşu gücü Kadın 40-
293 Marius-adrian Bejan Erkek 40+
294 Ali Özcan Veganrunnerstr Erkek 40-
295 Evren Ozkarakasli Erkek 40-
296 Serkan Yıldız Sarıyer Short Trail Erkek 40+
297 Lee Brock Erkek 40-
298 Senem Bozkurt Asgard Kadın 40-
299 Sharifah Alqattan Boom Fitness Kadın 40-
300 Michał Piasecki AMAC Crazy Runners Erkek 40+