İstasyonlar

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 Salomon İbrahimpaşa 11,2 12,6 352 322 -479 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,8 674 446 -433 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 07:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 19 Ekim 2024 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 7 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu, 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 19 Ekim 2024 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir yarışma tarihinden önceki bir yıl içerisinde alınmış bir sağlık belgesine veya Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonlarından onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 7 Ekim 2024, saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 7 Ekim 2024, saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1500 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - 4 farklı ödeme dönemine göre farklı fiyatlandırılmıştır.
  • - 5 Ocak 2024 ile 5 Mart 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 2000 TL'dir.
  • - 6 Mart 2024 ile 5 Mayıs 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 2300 TL'dir.
  • - 6 Mayıs 2024 ile 5 Ağustos 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 2645 TL'dir.
  • - 6 Ağustos 2024 ile 7 Ekim 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 3040 TL'dir.
  • - Tüm ücretler iade edilebilir ücretlerdir. İptal ve iadeler için son talep tarihi 1 Ekim 2024 saat 23:59'dur. 
  • - Emniyet ve Silahlı Kuvvetler personeli için kayıt ücreti %50 indirimlidir. Kayıt öncesinde emniyet ve silah kuvvetler mensubu olduklarını belirten belgelerini e-posta yoluyla iletenlere, indirim kuponu ile geri dönüş sağlanacaktır.
  • -2000 yılı ve sonrası doğumlu öğrenci katılımcılarımız için kayıt ücretlerimiz %50 indirimlidir. Kayıt öncesinde öğrenci belgelerini e-posta yoluyla ileten öğrencilerimize, indirim kuponu ile geri dönüş sağlanacaktır.

Katılımcı Listesi

Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Oleksandr Zagrebelnyi Nike Run CLub Erkek 40-
2 Pınar Aslan ferdi Kadın 40+
3 İlayda Gürel Özgüvenir Art Of Run Kadın 40-
4 Sinem Boduroğlu Runformance Kadın 40-
5 Yener Aydın Basf Erkek 50+
6 Kılıçali Ersoy Türkiye İş Bankası Ç.İ.P.P. Erkek 40+
7 Yaman Kayabalı DAG Erkek 40-
8 Nil Ece Beken Runner’s High SRC Kadın 40+
9 Metin Eken BASF Erkek 50+
10 Figen Kiper Bireysel Kadın 40+
11 Mehmet Ali Kiper Bireysel Erkek 50+
12 Mert Beşe Onaran Academy Erkek 40-
13 AYDIN YURT BUKA Erkek 40+
14 Süleyman Araz Runformance Erkek 40-
15 Zeynep Ötegen Studiocamp Kadın 40-
16 Nazlı Savaş Noreason.co Kadın 40-
17 Asena Çifçi Adım Adım Kadın 40+
18 Fehmi Anaç Erkek 40-
19 Özgür Ökten Erkek 50+
20 Özer Özel Erkek 40+
21 Yağmur Söylemez Kadın 40-
22 Neslihan Üretmen Hiitpain & 7CRun TEAM Kadın 50+
23 İbrahim Karasakal BUKA Erkek 40-
24 Hakkı KAZANCI Endorfin Erkek 50+
25 Serhat Karaçanta Erkek 40+
26 HİCRAN ERDEM ADIM ADIM FLORYA Kadın 40+
27 Serbay Talip Demirkoparan Erkek 40-
28 Sergei Trokhin Erkek 40-
29 Semih Erdem Şahnaoğlu Erkek 40-
30 Murat Tuskan Erkek 50+
31 Canan Arpacık Kadın 40+
32 Ali Koçak Erkek 40+
33 Siarhei Novoselov RunStudio Erkek 40-
34 Iuliia Daniuk Kadın 40-
35 Ceren Hancioglu Kadın 40+
36 Nicolaas Huyg Erkek 40+
37 Atilla Gümüş Bursa koşu akademisi Erkek 40+
38 Namık Baydar Erkek 50+
39 Carole Muller Emeklioglu Kadın 40+
40 Mert Şıpar Erkek 40-
41 Dasha Kurban RunStudio Kadın 40-
42 Olga Borisenko OZ RUN Kadın 40-
43 Pavel Ulanov OZ Run Erkek 40+
44 Maxim Titov OZ RUN Erkek 40-
45 Mahmut KARAPIÇAK Erkek 40+
46 Mustafa Yılmaz Academy of running Erkek 40-
47 Emrah Tunç VARGAS Erkek 40+
48 Natallia Varvashevich LETO Sports Kadın 40-
49 Gaetan Bourgois Terre de running Albertville Erkek 40+
50 Anastasiia Guskova Kadın 40-
51 Rafael Shavaddinov OZ RUN Erkek 40+
52 Sergei Shalaev Erkek 40-
53 Veli Ersin Gönülçalan MG Atletizm Erkek 40+
54 Ayşegül Turupcu Kadın 40-
55 YEŞİM AKIN Adım Adım Florya Kadın 40+
56 HÜSEYİN DEMİREL Bursa Koşu Akademisi Erkek 40+
57 Emel Özcan Zinde Kadın 40-
58 Ertan Yeşilöz Erkek 50+
59 Erhan Ağzıtemiz Erkek 40+
60 Serkan Atasoy Erkek 50+
61 Oleg Zhuravlev Oz Run Erkek 40+
62 Berna İskifoğlu Kadın 40-
63 FATMA ÖZTÜRK Ferdi Kadın 40-
64 Екатерина Самарина OZ RUN Kadın 40+
65 Nastya Scott Nechaeva Runners Kadın 40-
66 Büşra Büyükdağ Academy of Running Kadın 40-
67 Atakan Büyükdağ Erkek 40-
68 Astrid Paul Kadın 50+
69 Serdar Özdemir Erkek 50+
70 Gleb Svirskiy Erkek 40-
71 Arzu Beltekin Academy of Running Kadın 40+
72 REMZİ EŞKİ Erkek 40+
73 Yasin Kaplan Yok Erkek 40-
74 Hüseyin Arslan LETO Sports Erkek 40+
75 EMRE OZAN KAYMAK ACADEMY OF RUNNİNG Erkek 40-
76 GÖKHAN GÜNERKAYA Erkek 40-
77 Hakan ÖZEL ADIM ADIM FLORYA Erkek 40+
78 Irina Osokina AcademyMarathon Kadın 40+
79 Gökhan Uzun Erkek 40-
80 Liubov Chernook Kadın 40+
81 Anatolii Stepanchuk Erkek 40-
82 Onur Tayiz Erkek 40+
83 Mariia Fateeva Kadın 40-
84 Evgenii Fateev Erkek 40+
85 Michiko Murakami Kadın 60+
86 Kübra Doğan Kadın 40-
87 Hakkı Şimşek Erkek 40-
88 Burak Bayraktargil Doğuş Koşu Erkek 40-
89 Ali Güre Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Erkek 50+
90 HALUK VARDAR VARGAS Erkek 50+
91 Tezcan Saz VARGAS Erkek 40+
92 SERHAN HEKE VARGAS Erkek 40+
93 Tuncay Çelik Erkek 40+
94 Erdem Muhendisler VARGAS Erkek 50+
95 Sergei Popov Erkek 40+
96 Andrea Bugar TSV Harburg Kadın 50+
97 Marco Rommeis LG Stadtwerke München Erkek 50+
98 Hüseyin Eren SARI TriWorks Erkek 40-
99 May Alasfour Kadın 40-
100 Ronelle Lorna Daniels The Clique The Deers Kadın 40-
101 Ufuk Bildik Adana Atletizm spor kulübü Erkek 40-
102 Ayçin Saygılı Bursa Koşu Akademisi Kadın 40-
103 Todor Atev Erkek 40+
104 Bulat Omarbekov Alay.pro Erkek 40+
105 İnci Atasoy Kadın 40+
106 Günay Öztaştan ACADEMY OF RUNNING Erkek 40+
107 Eylül Tunç Kaymak ACADEMY OF RUNNING Kadın 40-
108 Hasan Soyertik Runner House Erkek 40+
109 Balam Tuğba Yaşar Beat Run Crew Kadın 40-
110 CANPOLAT AKBAY Asics Turkey Erkek 40-
111 CORONA Nathalie Kadın 50+
112 Krasimira Gerasimova LABRADOR Kadın 50+
113 Andrzej Rabsztyn Funtri Erkek 40+
114 İsa Yardımcı Sakarya Büyükşehir Belediye S.K. Erkek 40-
115 Aleksandr ALTUNIN Fanat1k Squad Erkek 40-
116 Edoardo Malvenuti Erkek 40-
117 Danae Rivadeneyra Kadın 40-
118 OLEG OSOKIN Academy Marathon Erkek 50+
119 Cevriye SARIKAYA AVCI RUN FORREST RUN Kadın 40-
120 Cabir İlgar Academy of running Erkek 40+
121 Svetlana Kovaleva Kadın 40-
122 Bülent Saz VARGAS Erkek 50+
123 Nurzhan Rabatov DV-team Erkek 40+
124 MELAHAT Öztürk Rundamental Kadın 40-
125 Koray Het Het Running Club Erkek 40+
126 Selahattin Kerim Bayram Erkek 50+
127 Mehmet BERK Erkek 40-
128 Aysun Doğanay Kadın 40+
129 Bora SONMEZ Erkek 40-
130 EMRE UCUNCUOGLU AKADEMİKOŞU Erkek 40+
131 ORHAN TOLA ODTÜMİSTSPOR Erkek 60+
132 Gökmen Kılıçoğlu ADIM ADIM FLORYA Erkek 50+
133 İsmail Gürbüz Kaya Running Team Erkek 40-
134 Sıla Dursun Runformance Kadın 40-
135 Orhan Omay Erkek 50+
136 Talip Mavruk Kaya Running Team Erkek 40-
137 AHMET ANIL AYDIN FERDİ Erkek 40+
138 Hamza Tatlı Bodrum Running Club Erkek 40-
139 DOĞAN OĞUZ BOLD UNION Erkek 40-
140 MEHMET MEZHER ADIGÜZEL ENDORFİN Erkek 50+
141 Alisa Trevogina Trevogins Team Kadın 40-
142 Denis Trevogin Trevogins Team Erkek 40+
143 Özkan Arslan ENDORFİN Erkek 50+
144 Cüneyt Uşak Erkek 40+
145 Duygu Altekin Golden Team Kadın 40+
146 Gaye Naciye Koyuncu ADIM ADIM Kadın 40-
147 Hakan Kıroğlu Pikan Ajans Erkek 40-
148 Sami Cengiz Ferdi Erkek 50+
149 Halil İbrahim Arslan Erkek 50+
150 Patrick Arsenault Erkek 50+
151 Ozan Güllü Çukurova Runnig Team Erkek 40+
152 Övgü Şekercioğlu Kadın 40-
153 Siyami Altunbaş Karıncaları İncitmeden Koşanlar Erkek 50+
154 Özlem Mutlu Doğan Adım adım Kadın 40+
155 Kenan Doğan Adım Adım Erkek 40+
156 KADİR AYDIN Adım Adım Erkek 40-
157 MATHIEU MALHERBE Erkek 40+
158 Orkun Remzi Kumral Erkek 40+
159 İbrahim Aydin Erkek 40+
160 SAMİ MALKOÇ Erkek 40+
161 Süreyya KANITEMİZ KAYA RUNNİNG TEAM Kadın 50+
162 Iwona Fraczek FunTri Kadın 40+
163 Mieke Diels Fun adventure Trail running team Kadın 40+
164 RADY SELDA Kadın 40+
165 FATİH YILDIZ Erkek 40+
166 Kübra Gültekin Yıldız Kadın 40-
167 Dmitriy Dudkin Erkek 40+
168 RAŞİT KAHRAMAN KAYA RUNNİNG TEAM Erkek 40+
169 Deniz Olasek Rınformance Kadın 40+
170 Tansy Green The Clique Kadın 50+
171 Oktay Can Bursa koşu akademisi Erkek 40+
172 USTUN BUYUKKALFA TriWorks Erkek 40+
173 Ceyda Ülker Aydos537 Kadın 40+
174 Olga Gorokhova Probeg22 Kadın 40-
175 Serdar Ülker AYDOS 537 Erkek 50+
176 Ebony Clarke Kadın 40-
177 GÜLÜZAR EYMUR Giresun Maraton Kulübü Derneği Kadın 40+
178 Ömer Uslusoy Erkek 40+
179 ALİ AZİMİ Erkek 40+
180 AYTAÇ GAZİOĞLU İş Bankası A.Ş. Çipp Erkek 40+
181 SADIK GEZER Endorfin Erkek 40+
182 Melahat Turk ENDORFİN Kadın 40+
183 SAYGIN ÖZKAYA Adım Adım Erkek 40+
184 Kane Britten Tall boys Erkek 40-
185 Bilgehan AYDOGAN Erkek 40+
186 Estelle Biancelli Kadın 50+
187 Tracey Allum Kadın 50+
188 Philomena Skeffington Kadın 60+
189 Amelie Gesson Paute Kadın 40+
190 Amy Kartar Kadın 40-
191 ATA CAN BEKTAŞ Academy of Running Erkek 40-
192 Esra Haseki Beat Run Crew Kadın 40+
193 İbrahim Kurt Bro’s Erkek 40-
194 Hüseyin Yılmaz Çoban Rundamental Erkek 40+
195 Yağmur Şancı Rundamental Kadın 40-
196 Yuriy Kim Broteam Erkek 40+
197 Bushra Alharbi The Clique Kadın 40-
198 Sonnur Babayiğit Kara WandeRunners Kadın 40+
199 Abay Mankeyev Dv team Erkek 40+
200 Kerim Can Erkek 40+
201 Elif Aytekin Uzel Kadın 40+
202 Vasiliy Papin GlavPro Erkek 40-
203 Okan Savuş Erkek 40-
204 Tevfik Tunç AKAY Erkek 40-
205 ONUR UZUN Erkek 40+
206 Çiğdem Nur Turhan Kadın 40-
207 Ali Can Erdal Erkek 40-
208 Osman Fehmi Öztürk Adım Adım Erkek 50+
209 Ömer Emre Diker Erkek 40+
210 Çağrı Atila Erkek 40+
211 Selin KAHRAMAN BALKAN RUN Kadın 40-
212 Mikhail Kopylov AkkuyuRun Erkek 40+
213 Hüseyin Şanlı Erkek 40+
214 Ahmet Ekmel Erdoğan TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. ÇİPP Erkek 40+
215 Orhan Bahçekapılı Türkiye İş Bankası ÇİPP Erkek 40+
216 Cüneyt Polat S-Run Crew Erkek 40-
217 SELEN TURHAN Kadın 40+
218 ÖNDER ARICI Çukurova Runing Team Erkek 50+
219 Ece Ilgazlı Şirin Akademik Koşu Kadın 40-
220 BURCU KILIÇ Kadın 40-
221 MEHMET ŞERİF SÜRER ADİDASRUNNERSİSTANBUL Erkek 40+
222 Necdet Altan RunArchy Erkek 50+
223 UMUT SARAÇOĞLU Erkek 40-
224 Dursun Bayrak Erkek 40+
225 Aydın Çeliker Adanusrunningteam Erkek 40+
226 Stanislaw Kutyla NIepolomice Biegaja Erkek 50+
227 Kutyla Agnieszka Niepolomice Biegaja Kadın 50+
228 Hüseyin Gülpınar Bold Union Erkek 40+
229 TÜLİN BAYRAKTAR Sadece Koşmuyoruz Kadın 60+
230 RAMIS NURALIEVA AkkuyuRun, Trail Running School Erkek 40-
231 Kadir Yücel Erkek 40-
232 Remzi Gümüş SADECE KOŞMUYORUZ Erkek 50+
233 Gülsüm Topkaraoğlu Training Zone Kadın 40-
234 MERVE DUVA 42AKADEMİ Kadın 40-
235 Sophie Schellmoser Kadın 40-
236 Erşan Sönmezoğlu Erkek 40-
237 Erkan Özkal Sadece Koşmuyoruz Erkek 40-
238 Sıtkı Gönen Afşin Eshabı Kehf koşu grubu Erkek 60+
239 Rukiye Akman Bodrum Runnig Clup Kadın 40+
240 Caner Yapıcı Yalova runners Erkek 40+
241 Özlem Alparslan Kadın 40+
242 Gökhan Alparslan FERDİ Erkek 40+
243 Hakan Aküzüm YUDOSK Erkek 40-
244 Miceala Shocklee Kadın 40-
245 Nevin Göde YUDOSK Kadın 40-
246 İsrafil Akbaş LETO sports Erkek 40+
247 PERİHAN ATAĞ SADECE KOŞMUYORUZ Kadın 40-
248 Hakan Altun Tempo Atletizm Erkek 40+
249 Recep Eren Kocaeli masterlar atletizim spor kulübü Erkek 50+
250 İsmail Oypan Tempo atletizm Erkek 40-
251 Murat Koç Erkek 40+
252 Berk Aşkan Erkek 40-
253 Bünyamin Şenel İstanbul atletizm spor Kulübü Erkek 40+
254 Merve Asena Beyoğlu Kadın 40-
255 Hakan AYDIN S-Run Crew Erkek 40+
256 IPEK KARASU Kadın 40-
257 Ivan Sukhorukov Akkuyu run Erkek 40-
258 Mediha Toraman Bold Union Kadın 40-
259 Fatma Taş BODRUM RUNNİNG CLUB Kadın 40-
260 Ritvan Kılıç Erkek 50+
261 Baris Tulan Trail School Erkek 40+
262 Şule Nurhak BEAT RUN CREW Kadın 40+
263 Ürün Bakar Burşuk Kadın 40+
264 Veronika Gabidulina AkkuyuRun Kadın 40-
265 Reyhan Özcan Berber MFI Running Club Kadın 40-
266 ÖZGE YILDIRIM Do Koşu Planı Kadın 40-
267 Ayşe Zeren Training zone Kadın 40-
268 Ayşegül Özduman Kadiköy Runners Kadın 40+
269 Sinem Tuğral Kurultay Kadın 40+
270 Darko Mrsnik Nu3sport Erkek 50+
271 Zarina Öztek Kadın 40-
272 Inga Hoffmann-Tischner Kadın 40+
273 Oleg Gerasimov Erkek 40+
274 Cem Tunçay Tempo Atletizm Erkek 40+
275 Viacheslav Podoinikov Erkek 50+
276 METİN ÇAKTO BODRUM RUNNİNG CLUP Erkek 50+
277 ARTEM DROBILOV Erkek 40+
278 SALİH KESER Erkek 40-
279 Cihan BABİR BADGERS LEVİTATE Erkek 40-
280 Tamer Özgür Yağcı Erkek 40-
281 Hasan Rahmi ŞELE MFI Running Club Erkek 40+
282 Kıvanç Akşit MGKARE Endurance Erkek 40+
283 Damla Tavşan Kadın 40-
284 BORD Benjamin Erkek 40-
285 Alper ÖZTÜRK MFI Running Club Erkek 40-
286 Ogün OĞAN Erkek 40-
287 Denis Tataurov Yerevan Run Erkek 40-
288 Kamil Günas Erkek 50+
289 Gökçe Öztürk 42Akademi Kadın 40-
290 Tatiana Zhuravleva Kadın 40-
291 Erkan Bacak BİLİNÇLİ AMATÖR Erkek 40+
292 ŞAHKAN SALTIK BİLİNÇLİ AMATÖR Erkek 50+
293 Nurdoğan Demir Erkek 40+
294 Melek Say Kadın 40+
295 Nasra Deria Kadın 40+
296 Jeannette Bohrer Laufbewegung Baselland Kadın 60+
297 Orhan Demir Erkek 40+
298 İhsan Giren Erkek 40+
299 Mariya Panova Kadın 40-
300 UĞUR KARAKOÇLU MAGMAWELD RUNNING TEAM Erkek 40+
301 Karen Doyle North Endurance Kadın 40+
302 Levent Yildizgoren Erkek 60+
303 Natalia Gvozdeva Kadın 40+
304 Muhammet Al Erkek 50+
305 Emirhan Hızıroğlu Selnikel Erkek 40-
306 Burak Kılıç Erkek 40-
307 OLCAY KORAZ Erkek 40-
308 MEHMET YAY YARDAK Erkek 40+
309 Oktay Yıldız Ankara Kosuyor Erkek 40-
310 Kristian Ellertsen Dragefjellet Løpeklubb Erkek 40+
311 Yeliz Bolat RUNDAMENTAL Kadın 40-
312 Doğukan Kızıloğlusönmez Erkek 40-
313 NUREDA DENİZ ÇETİNKAYA MAGMAWELD RUNNING TEAM Kadın 40-
314 Zancan Julien Erkek 40-
315 Murat YONKUC 3k TRIATLON Erkek 50+
316 CIVAN ACIKALIN Erkek 40-
317 Bektaş Özkan ODTUMİSTSPOR Erkek 50+
318 İrfan Dönerci Erkek 40-
319 Murat TUĞASAYGI ODTUMİSTSPOR Erkek 50+
320 Eren Ekinci Erkek 40+
321 Kerim Destebasi Erkek 40-
322 Mehmet Fatih Ünal Run Urban Erkek 40-
323 Assel Kuttykozhanova I Love Running Almaty Kadın 40+
324 Gül Çalık Kapri Run Kadın 40-
325 Abdullah Onur Ustaoğlu Kapri Run Erkek 40-
326 Anfal Jaber THECLIQUE Kadın 40-
327 Belgrand Alice Kadın 40-
328 Schneider Noemie Kadın 40-
329 La Bella Julian Erkek 40-
330 Gina Kassem The Clique Kadın 40+
331 Sergei Nekrasov Erkek 40+
332 Mehmet Duman Erkek 40+
333 Serap Cevirgen Kadın 40+
334 Serdar Bekdaş Erkek 40+
335 Tatiana Bondareva Probeg 22 Kadın 40+
336 Selen Yüzüak Kepçeler Erkek 40-
337 Ozgur Kepceler Bro’s Erkek 40-
338 Burak Kepçeler BK Erkek 40-
339 Scott Thoutenhoofd Erkek 40+
340 Courtney Thoutenhoofd Kadın 40+
341 Natalya Bobrova Kadın 40+
342 Viacheslav Bobrov Erkek 40-
343 András Antal Erkek 40-
344 Adel Eva Antal Ensport/Kenguru Team Kadın 50+
345 Elmira Sabitova Sky Run Group Kadın 40-
346 Sinan Aksoy RUNDAMENTAL Erkek 40-
347 Selen Ozkan Kadın 40-
348 Fatih Yetimoğlu Bilgin Atıcılık Spor Klübü Erkek 40+
349 Giorgia Pagotto RYDE YOUR DREAM TREVISO Kadın 40-
350 TOLGA ÇELİK Erkek 40+
351 Anna Köpfer Cu.teym Kadın 40-
352 Çağdaş Çetinkaya bireysel Erkek 40+
353 Aleksandr Efimenko Erkek 40-
354 Heilmann Julia SSV Forchheim Kadın 40-
355 Deufert Ludwig SG Eltmann mainathlon Erkek 40-
356 Magdalena Ciaciura-Jarno Kadın 40+
357 Mustafa Kalkan Erkek 50+
358 HÜSEYİN SEREN Erkek 50+
359 Kaan Beyaz Bilgin Atıcılık Spor Kulübü Erkek 40-
360 ILYA Gorodetskiy Erkek 40+
361 Даниел Теишану Dикие Erkek 40-
362 Liubov Filimonova Leto sports Kadın 40-
363 Pavel Smirnov LETO SportS Erkek 40+
364 Ahu Demirci Leto sports Kadın 40+
365 Oksana Kozachenko LETO Sports Kadın 40+
366 ALEKSEI IUKHIN LETO Sports Erkek 40+
367 Tamara Bozhkova LETO Sports Kadın 40+
368 Anna Ivanova LETO Sports Kadın 40-
369 Alena Ivarouskaya LETO SportS Kadın 40-
370 ÜNAL ÇELİK BURSA KOŞU AKADEMİSİ Erkek 50+
371 Arkadiy Lobankov Leto SportS Erkek 40+
372 Alena Mavrina LETO Sports Kadın 40-
373 Egor Kinzhalov LETO SPORTS Erkek 40-
374 Marina Rzhevskaya LETO SPORTS Kadın 40-
375 Ömer Güneş Erkek 40-
376 Can Eroğlu Erkek 40+
377 Berat Küley Erkek 40-
378 Ruqaiah Altassan THE CLIQUE Kadın 40+
379 Kürşat Karkın Erkek 40-
380 Hüseyin Çopur SAGE Erkek 40-
381 Yagmur Atescan Yuksek CELIK KADIN Kadın 40-
382 Murat Altun Aydoscross Erkek 40+
383 Serdar Sumer Erkek 50+
384 Alla Poliakova Kadın 40-
385 Can Yalaman Bursa Triatlon SK Erkek 40-
386 İlkan Ulusoy Erkek 40-
387 Oğuz Baktır Ankara Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+
388 Ömer Bircan Spor Mafyası Erkek 40-
389 Onur Caba Spor Mafyası Erkek 40+
390 Bahadır Değirmenci Academy Of Runing Erkek 40-
391 Elidon Diko Bireysel Erkek 40+
392 Müge Naoko Gönül Kadın 40-
393 Mariam Elhadi Mohammed Haghegh Kadın 40-
394 Jon Marchant Erkek 40+
395 Burak Köroğlu Run Urban Erkek 40+
396 Georgii Velizhanin Steel fox Erkek 50+
397 SİNEM DİLAN DOĞAN RunUrban Kadın 40-
398 MEHMET BURAK DEMİR Erkek 40+
399 Nguyen Ho-Xung Erkek 40-
400 İsmail Parlak ege maraton Erkek 50+
401 Elif Pesen RunUrban Kadın 40-
402 Maral Devlet Runurban Kadın 40-
403 Taner Çetinel Capadokya runnig Erkek 50+
404 Selçuk Demirtaş Erkek 40-
405 Emre Yücel RunnerForce Erkek 40-
406 Ömer BEREKET Erkek 40-
407 Muhammed Ali Nazlı Erkek 40-
408 BURCU KÜÇÜKYILMAZ FERDİ Kadın 40+
409 Trofim Mikhailets Yolochka Team Erkek 40+
410 Iurii Abramov Erkek 40-
411 Olga Spivak Kadın 40-
412 Şefika Sinem Büküşoğlu Kadın 40-
413 Hakan Yılmaz Studiocamp Erkek 40+
414 Ali SAYIN BALKAN RUN Erkek 40-
415 İsmail Kaan ÜLKER BALKAN RUN Erkek 40-
416 Andrei Goncharov Erkek 40+
417 Hakan Özel Doğuş Koşu Kulübü Erkek 50+
418 Batuhan Tellioğlu Erkek 40-
419 Tuğba Dinç Özçırpan Run urban Kadın 40-
420 Selin Poçan Barutcuoğlu Runner’s High SRC Kadın 40+
421 Lori Elizabeth Ozmay Runners High SRC Kadın 40+
422 Seda Akman RUNURBAN Kadın 40-
423 Kaan Yılmaz Erkek 40-
424 ANIL YAŞAGÖR BALKAN RUN Erkek 40-
425 Necati Emre Duru Erkek 40-
426 Osman Bahadır KOCAİRİ Deniz Gücü Team Erkek 40-
427 Serdar Elmakasta Erkek 40-
428 Yalçın Giray Arıcan Erkek 60+
429 Ceyda Fettahlıoğlu Kadın 40+
430 Mustafa Burç Deniz BALKAN RUN Erkek 40+
431 Elif Gündüz BALKAN RUN Kadın 40-
432 Süleyman Donbaloğlu Ferdi Erkek 40-
433 Ozan Ertan Metropolis SK Erkek 40-
434 KAMİL Dayılar MFI RUNNING CLUB Erkek 40+
435 Enver Seven Erkek 40+
436 Arzu Çelik Kadın 40-
437 Kemal Dundar Studio Camp Erkek 40+
438 Alexia Gazel Kadın 40-
439 Erdal Öbekli Kapadokya Kaplanları Erkek 60+
440 Zeynep Avcıkurt Rundamental Kadın 40-
441 Tuncay Ceylan Erkek 40-
442 ESRA ÇELİK Kadın 40+
443 Harika Cesurlar Kadın 40-
444 SEMİHA KAYAKÜÇÜK Kadın 40+
445 Fikret Esengiller Maysan mando koşu Takımı Erkek 40+
446 Özkan Yelseli Maysan mando runing team Erkek 40+
447 İbrahim Küçük Maysan Mando Koşu Takımı Erkek 40-
448 Cihangir Yenice MAYSAN MANDO Erkek 40-
449 Iuliia Spatar Kadın 40-
450 Alpaslan Pamuk Erkek 40+
451 Kaan AYDINLIGİL Erkek 40-
452 Aleksandra Zdanowicz Kadın 40-
453 Furkan Adem Kılıç Maysan Mando Koşu Takımı Erkek 40-
454 Muzaffer Acar Rundamental Erkek 40+
455 RONG XU IER Kadın 40-
456 Tuğba Hancıoğlu LÖSEV-BOLD UNION Kadın 40-
457 Melih Hancıoğlu Lösev Erkek 40+
458 ATIF YILMAZ KAPADOKYA KAPLANLARI Erkek 40+
459 Bülent Eycan BOLD UNİON Erkek 40+
460 Houssein CHARKAOUI Trail School Erkek 40-
461 Maksim Eremeev Erkek 40-
462 Şevket Atasoy Tempo Atletizm Erkek 40+
463 Rinata Temirbayeva Homerun Kadın 40-
464 Ekaterina Karavaeva LETO SportS Kadın 40+
465 Gumyrbek Sandibekov Sandibekov Trail Runners Erkek 40+
466 Anastasiia Gaidai Kadın 40-
467 Michel Thierry Voutat Erkek 40-
468 MELİK ÖZMEN BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI Erkek 40-
469 Şükret Doğru Beyçelik Gestamp Erkek 40-
470 Merve Taşkıran Beyçelik Gestamp Kadın 40-
471 HAKAN KAZINDIR ERRUN Erkek 40+
472 CAN TOKALI Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Erkek 40-
473 Ahmet Ziya Erdoğan Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Erkek 60+
474 Selim Çoşkun Erkek 40-
475 Yalçın BALCI Bursa Koşu Akademisi Erkek 50+
476 Gülseren Aksoy Kadın 50+
477 Mehmet Mutlu Up & Up Erkek 40-
478 ESMA BULUT ESPERTO EXECUTIVE Kadın 40-
479 Mesut Öztürk BUKA Erkek 40+
480 İLKAY DEMİREL BİREYSEL Erkek 40-
481 Eliana Mussin Kadın 40+
482 Hüsnü Zafer Kömürcü Bursa Koşu Akademisi Erkek 40+
483 YAŞAR YAĞCILAR Bursa Koşu Akademisi Erkek 40-
484 Chiharu Sasaki Kadın 50+
485 Patrycja A Wisniewska-Decressac Try2Tri Kadın 40+
486 Alireza Khoshamal Erkek 40-
487 Manzetti Johannes Laufsportbewegung Baselland / LSVB Erkek 50+
488 Hänggi Petra Kadın 50+
489 Olivier Vaillant LAUFBEWEGUNG BASELLAND Erkek 50+
490 ŞAFAK BULUT Kadın 50+
491 Özgür Yiğit FK Running Erkek 40+
492 Selim Atasoy RUNStars Erkek 40-
493 Hasenboehler Isabelle Laufbewegung Baselland Kadın 60+
494 Stadelmann Philipp Laufbewegung Baselland Erkek 60+
495 CAHİT ÇELİK Erkek 40-
496 Evgenii Fefelov Erkek 40-
497 Natalie Bogner Kadın 40-
498 Yasemin Çağdaş Kadın 50+
499 Deniz Yılmaz Tosun RUNStars Erkek 40-
500 Fatma Yaren Kaya RUNStars Erkek 40-
501 Aleksandr Gridnev AkkuyuRun Erkek 40-
502 Suleman Mulla Jeddah Trail Runners Erkek 50+
503 Dmitrii Repin Yerevan Run Erkek 40-
504 Svetlana Nechaeva NECHAEVA RUNNERS Kadın 60+
505 Anton Grisko NECHAEVA RUNNERS Erkek 40-
506 SERDAR KIZILKAYA Bireysel Erkek 40+
507 Asset Kassymbalinov Erkek 40+
508 Ahmet Topcu Erkek 40+
509 Mohammad Chehabeddine Tri2Be Erkek 40+
510 Anıl Yaman Errun Erkek 40-
511 Delbecq Dominique Kadın 60+
512 Laura Fankhauser Kadın 40-
513 Larroche Sali Kadın 50+
514 Ömür HANYALI Erkek 40+
515 NICOLETA BRANISTE Kadın 40+
516 Fatma Dilruba Avcı BEST Runners Kadın 40-
517 Adem Göktaş Kapadokya Kaplanları Erkek 40+
518 Furkan Ulussen BEST Runners Erkek 40-
519 Mehmet Muslu BEST Runners Erkek 40-
520 DECRESSAC Stephane Try2tri Erkek 40+
521 Doğan Çelik BEST Runners Erkek 40-
522 Pavel Smirnov YerevanRun Erkek 40-
523 Nerses Aznauryan Yerevan Run Erkek 50+
524 Elizaveta Golotina YEREVAN RUN Kadın 40-
525 Lokman KILINÇ Coachgokmenaras Erkek 40-
526 Viktoria Frank Kadın 40-
527 Zehra Karaşin Kadın 40-
528 Fatma Ulker Bircan Spor Mafyası Kadın 40-
529 Muna Alrabee Kadın 50+
530 Harun Can Öztürk Erkek 40-
531 Vladimir Konshin Erkek 40+
532 Hasibe Çelik BOLD UNION Kadın 40-
533 Mihaela Bucur - Kadın 40-
534 Steve Gathercole Erkek 60+
535 Caroline Rattray Trail Runners DXB Kadın 40+
536 Ahmad Sharmy Solo Erkek 40-
537 Sebastian Zelechowski ASF Joggi-Trailers Erkek 40+
538 Melis Erduran Kadın 40-
539 RECEP MERT OKTER Erkek 40-
540 Patrycja Skalska BUDMAX Kadın 40-
541 Aleksandr Sidorov Erkek 40-
542 Evgenii Antonov ILoveSupersport Erkek 40-
543 Galina Avdonina Kadın 50+
544 Eman Husain Trail Runners DXB Kadın 40-
545 Yuko Iriguchi Trail Runners dxb Kadın 40-
546 HASAN GÜRCAN ÖZDEMİR GOLDEN TEAM Erkek 40-
547 Yener Sarıtaş Erkek 40+
548 ANNA SOLOMINA GÜRLER MEDEX Kadın 40+
549 Akemi Yamauchi TRAIL RUNNERS DXB Kadın 40-
550 Theresa Schäfer adidas Runners Kadın 40-
551 ALEXANDER ELKONIN ERA.RUN Erkek 60+
552 Olga Klenovskaya ERA.RUN Kadın 40+
553 Anna Privalova LETO SportS Kadın 40-
554 Erdem Ayan Bold Union Erkek 40+
555 Hashem Zolghadr Erkek 40+
556 Mehmet Somel Erkek 40+
557 Hannah Marie Moots Kadın 40-
558 Дмитрий Романов Erkek 40-
559 Erifyli Veroni TRAIL RUNNERS DXB Kadın 50+
560 SEPIDEH HAJIZADEH Kadın 40-
561 Amelie Lefeber adidas Runners Munich Kadın 40-
562 Oguz Sonmez Yüz Bin Koş Erkek 40-
563 Kseniia Diachenko Wild Trail Academy Kadın 40-
564 İbrahim Arda Kesici Erkek 40-
565 Oskar Pollak Dothrekki Team Erkek 50+
566 Mirjana Simek Bilic Kadın 40+
567 Toni Bilic Erkek 40-
568 Simon Höß Racing Eagle Erkek 40+
569 Samantha Johnson Yaman Kadın 40-
570 ANTONIO CUMPLIDO Erkek 50+
571 Ainur Rizakyzy Alay.Pro Kadın 40-
572 STEPHANE BLANFUNE Wild Team Triathlon Erkek 60+
573 Ezgi Karaşin Kadın 40-
574 Sylvie Pons Kadın 50+
575 Samer Bou Kaed Bey trail runners dxb Erkek 40-
576 Siniša Mutavdžić AK Sljeme Erkek 40+
577 Hatice Dilek Karakuzu Kadın 50+
578 Igor Fedenko LETO Sports Erkek 40-
579 ESRA KARAŞİN Kadın 40-
580 Murat Yazıcıgil Golden Team Erkek 40+
581 Viacheslav Gavrishin Erkek 40+
582 Damla Aşav Kadın 40-
583 Önder Erdoğan Erkek 40-
584 Korai Kaiia Erkek 40-
585 VALENTIN BUTENCHE Erkek 40+
586 MIRUNA BUTANCHE Kadın 40+
587 Bibigul Suleimenova Kadın 40+
588 Dinara Abisheva Kadın 40+
589 Saman Davoodi Baharvand Erkek 40-
590 Saber Zainal BAHRAIN ULTRA RUNERS Erkek 40+
591 Shiva Noyani ULTRA IRAN ADVENTURE Kadın 40+
592 Kelsey Chatburn Kadın 40-
593 Aleksandr Moiseev ERA.RUN Erkek 40-
594 Can Kutlay RUNNER’S HIGH SRC Erkek 40-
595 MONIKA POPCZYK Kadın 50+
596 Samir Selmanović Erkek 50+
597 Caner İlter Kendirci Erkek 40-
598 Tian Cai Kadın 40-
599 Osman Cem Özcan Erkek 40+
600 Pavel Doronin Erkek 40-
601 Ilkham Upravliaiushchii Erkek 40-
602 Anna Mochalina Vokueva team Kadın 40-
603 Mehmet Uğur YANARATEŞ kara kuvvet Erkek 40+
604 Tuncer Ünalan Erkek 60+
605 GENNADY SYSOYEV ProBeg Erkek 50+
606 Maarten Guldentops Tribe Erkek 40+
607 Kristel Polet Tribe Kadın 40+
608 Pınar Özer Kadın 40+
609 Maarten Benschop Erkek 40-
610 Jennifer Hattam Istanbul Expat Runners Kadın 40+
611 Anar Romazanova Kadın 40-
612 ANDREY KUKRUS Erkek 50+
613 Tuğba Genç Adım Adım Ankara Kadın 40-
614 ELENA MULYUKOVA Kadın 50+
615 Kaan Gucluer KaMuRun Erkek 40+
616 ANDREY VOSKRESENSKIY Erkek 40-
617 Ali Aydın Unudan Adım Adım Ankara Erkek 40+
618 Şahin Eyüpoğlu Adım Adım Ankara Erkek 40-
619 Martin Braun Team Volkswagen R Erkek 50+
620 Leyli Coşar Kadın 40-
621 Fatih Güven Erkek 40-
622 UĞUR İLGEN MADEİNCELİK Erkek 40-
623 İsmail İrfan KÖSE RUNFORMANCE Erkek 40-
624 Vendi Kinkela Nu3sport Kadın 40-
625 Funda Morkoç Bold unıon Kadın 40+
626 Hatice Aydın Kadın 40+
627 İpek Yalçın Kadın 40-
628 Murat Akca KAMURUN Erkek 40-
629 Aylin Kunt FİT CAMP’S RUNNİNG Kadın 40-
630 Valid Ahmad www.pei-me.com Erkek 40+
631 Irmak Bayram BeerunMarmaris Kadın 40-
632 Caner GÜR DOCA PAKKENS A.Ş. Erkek 40+
633 Cenk Kalfaoglu Erkek 40+
634 Artem Lobach Trail Running School Erkek 40-