Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 11,2 16,6 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,3 1884 137 -120 11:00
CP6 GARMIN Ürgüp 63 13,5 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

13 Ekim 2022

12:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

14:00 - 20:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

14 Ekim 2022

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Turgut Özal Kongre Merkezi

10:00 - 22:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Turgut Özal Kongre Merkezi

11:00 - 12:00 Toplantı ''Elite Koşucu Presentasyonu'' Yunak Evleri

17:00 - 18:00 CUT/CMT ve TCUT / TCMT Teknik Toplantı Turgut Özal Kongre Merkezi

18:00 - 19:00 CST/TCST Teknik Toplantı Turgut Özal Kongre Merkezi

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

15 Ekim 2022

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT& TCUT & TCMT) - Turgut Özal Kongre Merkezi

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi (CUT & CMT & TCUT& TCMT) - Start & Finish Noktası

07:00              CUT, CMT , TCUT ve TCMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST & TCST) - Turgut Özal Kongre Merkezi

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST & TCST) - Start & Finish Noktası

10:00             CST ve TCST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

17:00             CST & TCST  Zaman Limiti

19:30             CMT & TCMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT / TCUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16 Ekim 2022

00:00 - 07:00 Yarış Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT & TCUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

09:00 - 10:00 Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu Kayıtları - Start & Finish Noktası

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu startı - Ürgüp Meydanı

11:00             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730+ m. tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 15 Ekim 2022 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 15 Ekim 2022 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonlarından onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 4 Ekim 2022 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 4 Ekim 2022 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - İadesiz kayıt ücreti: 950 TL
  • - İade edilebilir kayıt ücreti: 1050 TL (25 Eylül 2022 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • - 25 Eylül 2022 tarihinden sonra kayıt ücreti: 1050 TL (İadesiz).

Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

Göğüs No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Mehmet Soytürk Salomon Türkiye Erkek 40-
2 Yevhenii Yermolenko Glory to Ukraine Erkek 40-
3 Oğuzhan Emre Singer SASfit Erkek 40-
4 Salih Bulut Sportaç Spor ve sporcunun dostu Erkek 40-
5 Jules Henry Erkek 40-
6 Mohammadreza Jelodar Erkek 40-
7 Giorgio Pulcini Sportification Erkek 40+
8 Özgür Sancak KoşanHoroz Erkek 40+
9 Marius Dijokas Capital Runners Vilnius Erkek 40+
12 Yerdos Baimbetov Salomon Kazakhstan Erkek 40-
13 Abdelilah Eljai Innerfight Erkek 40+
14 Alberto Furlan atletica biotekna Erkek 40+
15 Bahador Ahmadisiyahmard NORTH RUNNERS Erkek 40-
16 Alper Dalkılıç Columbia Outdoor Club Erkek 40+
17 Fatih Olak Erkek 40-
18 Johan Ekenstierna Sweden Erkek 40+
19 Umut Çavuşoğlu BEŞİKTAŞ Erkek 40+
20 Ivana Kolaric Kadın 40-
21 Manuel Nunes ART - Algarve Trail Running Erkek 40-
22 Hüseyin Alparslan Büyükçekmece Erkek 50+
23 Jerzy Badowski Tri Amigos Erkek 40+
24 Ayhan Esen Art of Run Erkek 40+
25 Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+
26 Hakan Kerimoğlu Erkek 40+
27 Jim Werner Amdal Salomon Sandnes Ultratrail/Dale Fjellöpere Erkek 40+
28 Mehmet Zahir Kül Kyani Running Türkiye Erkek 40+
29 Osman Necdet Argat Runformance Erkek 40+
30 Selim Korkmaz Malatya44Runners Erkek 40+
32 Veli Emre İzmir UMKE Erkek 40+
33 Eric Geidel Trail-Maniacs Erkek 40+
34 Jose Luis Basalo Ochoa RSEA PEÑALARA Erkek 50+
35 Nurullah Gülaçar VANRUN Erkek 40-
36 Alexandru Ivanov #RupicapraTeam Erkek 40-
37 Aleksandr Strukov G-Sport (AkkuyuRun) Erkek 40-
38 Bekir Cakaroglu IZELTAS Erkek 40-
39 Nerijus Bezrukovas Love Streams Running Erkek 40+
40 Oleg Shcherbak KORATE running team Erkek 40-
41 Nazmi Bahar BOTANİKRUN Erkek 50+
42 Aleksandr Nikiforov KORATE running team Erkek 40-
43 Hassen khwaldia Erkek 40-
44 Engin İpek Erkek 40-
45 Dmitrii Glushko Erkek 40+
46 Marcin Wloskowicz Erkek 50+
47 Iulian Ionescu Erkek 40+
48 Vytautas Jankulskas Erkek 40-
49 Jan Suchomel Erkek 40+
50 Agustin Santos Gutierrez Makiluze mendi taldea Erkek 40+
51 Simone Capoferri Erkek 40+
52 Özkan ÇAKMAK Erkek 40+
53 Tolga Güler QNB FİNANSBANK Erkek 40+
54 Giuliano Lodi Courmayeur Trailers Erkek 40+
55 Julian Veermeer Stellies Shake Out Erkek 40+
56 Jose Gomes Nocturnos de Paredes Erkek 50+
57 Antonio Teixeira NOCTURNOS DE PAREDES Erkek 40+
58 Öner Eliri FK RUNNING Erkek 40+
59 Fernando Almeida NOCTURNOS DE PAREDES Erkek 40+
60 Ruslan Sadykov AG Team Erkek 40-
61 İlhan Beyoğlu 5.30 cycling team Erkek 40+
62 Alex Szakacs Happy feet just run Erkek 40-
63 Burak Yazgı MEDİFİZ FİZYO&SPORTS Erkek 40-
64 Roman Baranov Erkek 40+
65 David Poole Maverick Run Project Erkek 40+
66 Mirco Capoferri Erkek 40+
67 Vitalii Kuznietsov Endurance School Erkek 40+
68 Filippo Rossi Erkek 40-
69 Ozan Şimşek İDADİK Erkek 40+
70 Pavel Bodi Erkek 40+
71 Fatih Gürbüz Manda İdman Yurdu Erkek 40+
72 Evren Ozkarakasli Erkek 40-
73 Evgenii Tsaruk VokuevaTeam Erkek 40+
74 Onur Ernalbant FK RUNNING Erkek 40+
75 Zbigniew Nowicki TriAmigos Erkek 40+
76 Caner Odabaşoğlu Erkek 40+
77 Mesut Yiğit Botanikrun Koşu Gurubu Erkek 40-
78 Paolo Pischiutta Mmt Erkek 60+
79 İsmet Acar yok Erkek 50+
80 Hamdi Ben Belgacem Tunisia Erkek 40-
81 Çağrı Güven İdadik Erkek 40-
82 Özgür Kaplan coachgokmenaras / ms araştırmaları derneği Erkek 40+
83 Roman Orlov Trail Running School Erkek 40+
84 Ingrid Guillaume Kadın 40+
85 Yasin Pamuk TEMPO Erkek 50+
86 Ahmet Sevilmiş İSCEHİSAR Erkek 40+
87 Murat Yeşiltaş Yarımada koşu gurubu Erkek 50+
88 Thomas Metternich Erkek 40-
89 Ferhat Gungor Erkek 40+
90 Emre Yıldırım Erkek 40-
91 Joanna Zukowska Creapure Kadın 40-
92 Simone Castro Trail Maniacs Kadın 40-
93 Nicola Cleary Kadın 40+
94 Seda Kurtuldu Akut Kadın 40-
95 Güven Güçlütürk Bireysel Erkek 50+
96 Georgios Orfanidis SDY Grevenon Erkek 50+
97 Dmitriy Kireyev Erkek 40-
98 Cengiz Tamer Mutlu Runformance Erkek 40+
99 Lieven Van Reybrouck DHL Erkek 40+
101 Giuseppe Didonna Runformance Erkek 40+
102 Artem Smirnov Trail Running School Erkek 40+
103 Çetin Altınkum YENİ EMNİYET SPOR Erkek 40+
104 Anastasia Golubeva Kadın 40-
105 Maxim Przystaw Opfercrew Erkek 40-
106 Felix Buchner Run&Fun Schmackofatz Team Erkek 40+
107 Habip Albayrak AYDOS KARTALLARI Erkek 40+
108 Luke Nolan InnerFight Erkek 40+
109 Maiken Liss Capricorn Endurance Team Kadın 40+
110 Ashraf Orrie Strong2Run Erkek 50+
111 Artur Bartosik Erkek 40-
112 Patrycja Mokrzycka Impossible target Kadın 40+
113 Tuğrul Peker Adana Running Club Erkek 40+
114 Michael Mankus serious running Erkek 50+
115 Hilde Eggermont DHL Kadın 40+
116 Sorin Ionescu Erkek 40+
117 Muzaffer Özmen Erkek 40+
118 Nihat Özen CTM Erkek 40-
119 Fatih Tosun KoşDenizli Erkek 60+
120 Bayram Ülker Alfa İdman Erkek 40-
121 Bilal Gül Erkek 40+
122 Daniela Secareanu G.P. Quadrifoglio Kadın 40-
123 Ercüment Yakar Erkek 40-
124 Dmitrii Vinshu Novosibirsk Erkek 40-
125 Ahmet Barlak Erkek 40+
126 Naohisa Nomura Erkek 40+
127 Ferhat Tunca İDADİK Erkek 40-
128 Lukas Hörnig Ultramaniacs Erkek 40-
129 Mattea Geraci TRM TEAM Kadın 60+
130 Sena Otlu ODTU Orienteering Kadın 40-
131 Mahmut Soner Ulutan İDADİK Erkek 60+
132 Bogdan Kozhemiachenko Beglec Erkek 40+
133 Can Erturan Adana Running Club Erkek 40+
134 Süreyya Acar Kadın 50+
135 Bora Çoban Artofrun Erkek 40+
136 Utku Unsal Erkek 40+
137 Kaan Bilgin Erkek 40+
138 Mustafa Kütük FK RUNNING Erkek 40+
139 Barış Özdemir Erkek 40+
140 Ashley Brent Erkek 40+
141 Gülhan Yaşar FK RUNNING Erkek 40+
142 Erkan Yıldız Bodrum Running Club Erkek 40-
143 Íñigo Carracedo Club Maratón Badajoz Erkek 40+
144 Tuğba Hunili Adana Running Club Kadın 40-
145 Mustafa Ünal Erkek 50+
146 Mahmut Akkus Erkek 40-
147 Caner Çelik FABRIKA SPOR KLÜBÜ Erkek 40-
148 Alen Jovchevski Erkek 40+
149 Evren Kalayciklioglu TURBOARD Erkek 40+
150 Gordon MacCulloch Erkek 50+
151 Hamza Özdemir iscehisar Erkek 40+
152 Katerina Hronikova Kadın 40-
153 Eda Gemici Kadın 40-
154 Joao Rebelo Innerfight Endurance UAE Erkek 40+
155 Deniz Çiçek Istanbul Atletizm spor kulübü Kadın 40-
156 Erdem Kalenderoğlu Erkek 40+
157 Süleyman Balaban Erkek 40+
158 Osman Çalışkan Running Academy Erkek 50+
159 Tuna Özken Onaran Academy Erkek 40+
160 Ramona Ianas Obstacle Runners Timisoara Kadın 40+
161 Duygu Demir Göksu MY Running Club Kadın 40+
162 Stefanos Kalaitzoglou Erkek 40-
163 Fatemeh Moslemi Kadın 40+
164 Alireza Babri Solino.ae Erkek 40+
165 Alireza Safaeian Konyaalti Runners Erkek 40-
166 Murat Alper Talı Erkek 40-
167 Mehmet Imga Erkek 40+
168 Kayhan Özoğul Erkek 50+
169 Malek Rahoui Black turtles Erkek 40-
171 Sarah Salt Kadın 50+
172 Tanja Löhr Run&Fun Schmackofatz Team Kadın 40-
173 Nontu Mgabhi Kadın 40-
174 Seyhan Erdem Kadın 40+
175 Fırat Pamir Koçkar Team DiDi Erkek 40-
176 Ebru Demirel Kadın 50+
177 Stefano Castoldi asd alzaia naviglio runners Erkek 50+
178 Özgür Ak Bireysel Erkek 40+
179 Jasim Albastaki BUTR Erkek 60+
180 Zafer Dinç V Team Erkek 50+
181 Amer Ebrahim BUTR Erkek 40+
182 Çağla Kaya Mersin Yenişehir Belediyesi GSK Kadın 40-
183 Gamze Kaya İDADİK Kadın 40-
184 Walid Trimech Run in khniss Erkek 40+
185 Sercan Asan Novotel İstanbul Bosphorus Erkek 40+
186 Devlet Pasin Ulutan İDADİK Kadın 50+
187 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik GSK Erkek 50+
188 Yosuke Uno Erkek 40+
189 Roberto Boiano Runcard Erkek 50+
190 Cem Aktaş Kim tutarBizi Erkek 40+
191 Tamer Kılıç Red Peppers Erkek 50+
192 Çağatay Göksu Erkek 40+
193 İbrahim Eravcı Ankara Orienteering SK Erkek 40+
194 Nabil Mahjoub LES RUNNEURS DE SOUSSE Erkek 40+
195 Azmi Erdoğan Erkek 40-
196 Kamil Demiroğlu Tempo Erkek 40-
197 Cahit Şenyüz Salomon Running TR - How To Trail Run Erkek 50+
198 Süleyman Çetiner Erkek 50+
199 Masoud Lak WODRUNNERS Erkek 40+
200 Basri Orta Erkek 40+
201 Erdem Erdağ RiverWind Erkek 40-
202 Cengiz Yıldırım Teamkronous Erkek 50+
204 Martin Hlavac Erkek 40-
205 Talat Ak Tarsus Belediyesi Erkek 40+
206 Yusuf Bakhtiari Erkek 40-
207 Kamel Ben Mabrouk LES RUNNEURS DE SOUSSE Erkek 50+
208 Morteza Hosseini Erkek 40-
209 Ali Baghaei Hirunclub Erkek 40+
210 Saeid Rahimi To Run Erkek 40-
211 Bilgehan Aydogan LCDG Erkek 40+
212 Hami Taheri #woman_life_Freedom Kadın 40+
213 Raid Gamal-eldin Wadi Ibex Erkek 50+
214 Ouerghemmi Ahmed Tunisia Erkek 40-
215 Mohamed Saeed Alali Trail runners dxb Erkek 40+
216 May Ali Tra events Erkek 50+
217 Rami Mohammed Aljamoudi Trail runners dxb Erkek 40-
218 Cem Ayhan Erkek 50+
220 Murat Baygeldi Erkek 50+
221 Hassan Bin Ali Erkek 60+
222 Behrens Bjoern Run&Fun Schmackofatz Erkek 40+
223 King B Erkek 40-
224 Dmitry Chernetsov Skywalkers Erkek 40+
225 Jonathan Dack Erkek 40-
226 Mahdi Dadallahi Sarab Erkek 40-
227 Sondes Darghouthi Kadın 40+
228 Maria Davydenko Kadın 40-
229 Diego Pedro De Andrade Strong 2 Run Erkek 40-
230 Carlos Roberto Lima Dias Hospital GRAACC Erkek 40+
231 Salden Dieter DHL Erkek 40+
232 Yekta Yiğit Dinç Ankyra SK Erkek 40-
233 Marietjie Du Plessis Midas Earthcote Tygervalley Kadın 40-
234 Tiffany England Kadın 40-
235 Oğuz Erdoğan MİRA Endüstriyel Erkek 40-
236 Arda Ergene Erkek 40+
237 Ceyhun Esen Adana Runnıng Club Erkek 50+
238 Shokirjon Faizulloev AkkuyuRun Erkek 40-
239 Hamidreza Goudarzi Ghahremani Running Club Erkek 40-
240 Beytullah Güngör VT Erkek 40+
241 Nazarii Hnat Salomon Running Club Ukraine Erkek 40-
242 Sepideh Hosseinkhani Marandi Kadın 40+
243 Hüseyin Kahraman Amasra belediye spor Erkek 60+
244 Engin Karacan kulüp Erkek 40-
245 Mustafa Karahan FK Running Erkek 40+
246 Tahereh Karimi WODRUNNERS Kadın 40-
249 Alexey Kozlov Tender Surrender Erkek 40+
250 Charles Makepeace Erkek 40-
251 Anthony Mccormick Erkek 40+
252 Duncan Mottram Erkek 40+
253 Petra Mücková MONTANE VIVOBAREFOOT Kadın 40-
254 Naser Nasiri Ultra Iran Erkek 40+
255 Michael Obery ASICS Frontrunner / Flatrock Endurance Erkek 40-
256 Krystian Ogły KULINARNA STRONA MOCY Erkek 40+
257 Özgür Öktem QNBFİNANSBANK Erkek 40+
258 Engin Önder Kulüp Erkek 50+
259 Andrew Owen-griffiths Erkek 50+
260 Mahdi Parsay Ganjavar Ultra Iran Erkek 40-
261 Lauber Pascal GESA Team Erkek 50+
262 Martin Plačko Slovak Ultra Trail Team Erkek 40+
263 Pascal Rodrigues Algarunners Erkek 40+
264 Erkan Saraç Erkek 60+
265 Mahmood Sedighnejad ultra iran Erkek 40-
266 João Silva ATR - Algarve Trail Running Erkek 60+
267 Alireza Taheri AFRA Erkek 50+
268 Satoshi Takaki UniversalField Erkek 40+
269 Mehmet Tarhan Erkek 50+
270 Yerzhan Tautaev Alay Erkek 40+
271 Delage Thierry Tokyo Trail Running Erkek 40-
272 Ding Tuanwei Wadi Ibex Erkek 40-
273 Muharrem Hakan Turhan Erkek 50+
274 Selçuk Üstünel MİRA ENDÜSTRİYEL Erkek 40-
275 Alexandru Virlan Erkek 40-
276 Harmke Westervelt Kadın 40+
277 Zekai Yüce Erkek 50+
278 Nicolò Zanichelli G.P. Quadrifoglio Erkek 40-
279 Amir Boureslan Innerfight Erkek 40-
280 Senem Bozkurt Asgard Kadın 40-
281 Garth Neil Lary ATC Erkek 50+