İstasyonlar

İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 11,2 0 352 -198 00:00
CP1 Salomon İbrahimpaşa 11,2 16,6 352 533 -479 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Corendon Göreme 35,5 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Yunak Evleri Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -289 09:30
CP5 Akdağ 54,7 8,9 1884 146 -144 11:00
Finish Ürgüp 63,6 0 2030 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar

1. Genel Bilgi

Salomon Cappadocia Medium Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 63 km uzunluğunda ve 2030+ m tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 19 Ekim 2024 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.

2. Katılım Şartları

Koşu, 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 19 Ekim 2024 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonlarından onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.

3. Kayıt

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 7 Ekim 2024 saat 17:00'dir.

Parkur değişiklikleri için son tarih 7 Ekim 2024 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.

Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.

Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • - 4 farklı ödeme dönemine göre farklı fiyatlandırılmıştır.
  • - 5 Ocak 2024 ile 5 Mart 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 2600 TL'dir.
  • - 6 Mart 2024 ile 5 Mayıs 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 2990 TL'dir.
  • - 6 Mayıs 2024 ile 5 Ağustos 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 3440 TL'dir.
  • - 6 Ağustos 2024 ile 7 Ekim 2024 saat 23:59 arasında yapılacak ödemelerde kayıt ücreti; 3950 TL'dir.
  • - Tüm ücretler iade edilebilir ücretlerdir. İptal ve iadeler için son talep tarihi 1 Ekim 2024 saat 23:59'dur. 
  • - Emniyet ve Silahlı Kuvvetler personeli için kayıt ücreti %50 indirimlidir. Kayıt öncesinde emniyet ve silah kuvvetler mensubu olduklarını belirten belgelerini e-posta yoluyla iletenlere, indirim kuponu ile geri dönüş sağlanacaktır.
  • -2000 yılı ve sonrası doğumlu öğrenci katılımcılarımız için kayıt ücretlerimiz %50 indirimlidir. Kayıt öncesinde öğrenci belgelerini e-posta yoluyla ileten öğrencilerimize, indirim kuponu ile geri dönüş sağlanacaktır.

Katılımcı Listesi

Sıra No Adı Soyadı Kulüp Ülke Kategori
1 Rebecca Popescu Kadın 40-
2 Gülhan YAŞAR FK RUNNING Erkek 40+
3 Raluca Alexandra Chiran Fuga pe Munti Kadın 40+
4 Nada Alansari Kadın 40+
5 Kinga Kaliszuk Kadın 40-
6 Hasan Tahsin AKAN Ferdi Erkek 40+
7 İdris Tosun Noa kazdaglari Erkek 50+
8 Maria Yakusheva Trail Running School Kadın 40-
9 Nelson Forchini Gsa Sovere Erkek 40-
10 PAOLO BELLINI GSA SOVERE Erkek 40-
11 Peter Volkov Trail Running School Erkek 40+
12 Fatih Topçu Asla Durma Erkek 40+
13 HÜSEYİN TEMİZSOY Erkek 50+
14 Anıl Güventürk Erkek 40+
15 MUSTAFA YILMAZ FERDİ Erkek 40+
16 KADİR ÇELİK Çocuk Eğitim Derneği Erkek 40+
17 Osman Dogan Potur Gelengiler Erkek 40+
18 HÜSEYİN DOĞAN YENİMAHALLE TEKNİK GSK Erkek 50+
19 Yusuf Yılmaz Erkek 40-
20 Faruk Yeşil Erkek 40-
21 Mariia Dobrinskikh Alay.pro Kadın 40-
22 Veyis Zambak Bireysel Erkek 60+
23 Stanislava Meleshkina Kadın 40-
24 Erhan Üvey Erkek 50+
25 İsmail KARAÇAY ADIM ADIM FLORYA Erkek 50+
26 Henzi Martin Erkek 40-
27 RECEP ÇAKMAK Bold Union Erkek 60+
28 Gökhan Yalçın Pegasus Running Team Erkek 40-
29 Tatiana Margiani Trail Running School Kadın 40-
30 Baumgartner Sandra Kadın 40-
31 Lisanne Van Den Berg AV De Koplopers Kadın 40-
32 Erol Dinneden Redteam Erkek 40+
33 Mehmet Eyili Erkek 40-
34 Pavel Voropaev Erkek 40-
35 Mustafa Diken Erkek 40+
36 KRZYSZTOF KANCERSKI Erkek 60+
37 Övünç Taner Canicross Turkiye Erkek 40+
38 Esra Birgenç Kadın 40-
39 Sergej Kummer Erkek 50+
40 Ali Serdar Sezgin RUNS N’ROSES Erkek 40-
41 Marco Van Leeuwen Erkek 50+
42 Daniel Morawiec Beauty Sport DM Erkek 40+
43 Bilal Öztürk Trail Erkek 40-
44 Ayhan Tan Göçmen Dağıtım Erkek 50+
45 Tan Aşkan KoşuyORDU Erkek 40+
46 TAMER KURT Redteam Erkek 50+
47 Nedim ABOLAFYA Erkek 50+
48 OLIVEIRA Coline Kadın 40-
49 Miquel Louison Erkek 40-
50 Yulia Schukina Kadın 40-
51 Devrim Ferhat Çalışkan Adım Adım Ankara Erkek 50+
52 Kerim KARAMAN Erkek 40-
53 Priscille Martinez Kadın 40-
54 Gilles Pyotte Olympe Erkek 40+
55 Hakan Karakaş Erkek 40+
56 Anna Kapusta Night Runners Kraków Kadın 40-
57 Barış Ünüvar Erkek 40+
58 Mehmet Kurkut Erkek 40+
59 MACIEJ PRZEGALIŃSKI BEAUTY SPORT RUN Erkek 50+
60 Mallorie Sirk VTCA FALCK Kadın 40+
61 Mateusz Zemelka Night Runners Kraków Erkek 40-
62 Ewa Hajzer Beauty Sport Kadın 40-
63 Fink Georg LANDAU RUNNING COMPANY Erkek 60+
64 Dave Brands Rapide e Agil Erkek 50+
65 Rob Bastings Rapide e Agil Erkek 50+
66 Dominika Palonek Night Runners Kraków Kadın 40-
67 Emre Zengin EZRUNNING Erkek 40+
68 MARINA GACTO SANCHEZ Kadın 40+
69 Turgut BAŞ VARGAS Erkek 40+
70 Erdoğan Kayar KoştuRUN Erkek 40+
71 Artem Kenikh Erkek 40-
72 Milan Mladenovic Erkek 40+
73 SERVET ŞANLI Erkek 50+
74 Hawra Almousawi Kadın 40-
75 Elena Dmitrichenko Kadın 50+
76 Öner Karamersin RunMaris Erkek 50+
77 Ertan Tamcı 144bpm Erkek 40+
78 Mariusz Kolodziej Erkek 40+
79 Tomasz Antosiak Erkek 40+
80 Suat Vardar Erkek 40+
81 Ahmet Saygılı Bursa Koşu Akademisi Erkek 40+
82 Aytaç Yiğit Erkek 40-
83 Yacine Belkhirat NB Erkek 40+
84 Kürşad Haşhaş DOSTBAGALAR Erkek 40+
85 Sergei Motyshen Erkek 40+
86 Vladimir Agapov Erkek 50+
87 Zeynep Meltem Baş Kadın 40+
88 Dimitrina Guleva Labrador Kadın 40-
89 YALÇIN BAŞTÜRK Erkek 40+
90 Shohei Moriguchi Erkek 50+
91 Muzaffer Kurtuluş Endorfin Erkek 40+
92 Yunus Emre Eminler Endorfin Erkek 40-
93 Sedat Kurtuluş Endorfin Erkek 40+
94 Wiedemann Sina Kadın 40-
95 Sadun Tanışer METU GOATS Erkek 40-
96 Nataliya Shiyanova race.az Kadın 40-
97 Herve Verolin Erkek 50+
98 Viktor Larionov DV team Erkek 40+
99 MEHMET ONUR ERENLER Bi Koşu Adana Erkek 40+
100 Gülhan Gözde KOÇU Bi Koşu Adana Kadın 40-
101 Huseyin Yıldız Runners & Buddies Erkek 40+
102 Abdullah Balcı YalovaRunners Erkek 40-
103 Engin Çalışan - Erkek 40+
104 GALİP ÇOŞKUN İDADİK Erkek 50+
105 Nicola Cooper Kadın 40+
106 CANAN KÜÇÜK UDK MEZUN DERNEĞİ Kadın 40-
107 Orhan ALTÜRK Erkek 40-
108 MELTEM AYDIN BiKosuAdana Kadın 50+
109 Zühtü Köroğlu Erkek 40+
110 Cevriye Tunç AKUT Kadın 40+
111 ÇETİN TAPAR AVCILAR BELEDİYE SK Erkek 40+
112 Ayhan Uğur SAMSUN ATAKUM RUN Erkek 40+
113 Rukiye Pelin İşcan SAMSUN ATAKUM RUN Kadın 40+
114 Burak ALTINDAL Erkek 50+
115 Ronel Wienand The Clique Kadın 40+
116 MEHMET ALİ ŞAHİN BİREYSEL Erkek 40-
117 Marco Podschadel adidas Runners Munich Erkek 40-
118 Serdar Sezer Erkek 40+
119 Caner Odabaşoğlu Erkek 40+
120 Yaşar Ferhat DUSAK AVCILAR BELEDİYESİ Erkek 40-
121 Mateusz Banas Erkek 40-
122 Cengiz Demirel Hartfüßler Trail e.V Erkek 40+
123 Igor Vysotskii LETO Sports Erkek 40-
124 BURHAN ORMANOĞLU Adım Adım İzmir Erkek 50+
125 Adem Başpınar Erkek 50+
126 Sabit Badem Erkek 40-
127 Çiğdem Vergili Aydos Kartalları Koşu Grubu Kadın 40+
128 MAFER YILMAZ Aydos Kartalları Koşu Grubu Erkek 40+
129 Veronika Alexandrova Kadın 40+
130 Onur Kutluer Runs N' Roses Erkek 40+
131 Erhan Ökmen Erkek 40-
132 Andrzej Luśtak Beauty sport Erkek 50+
133 Hüseyin Kılınç Erkek 40-
134 Ümit Karabürk M.A.S.K. Running Team Erkek 40+
135 Dina Doroshenko Kadın 40-
136 SERKAN EYMUR GİRESUN MARATON KULÜNÜ DERNEĞİ Erkek 40+
137 Brenda Kelly The Clique Kadın 60+
138 MURAT ESENOLUK ADANA RUNNING CLUB Erkek 40+
139 ONUR SERT ENDORFİN Erkek 40-
140 Anastasiia Azzheurova TRAIL RUNNING SCHOOL Kadın 40-
141 Vitalii Azzheurov TRAIL RUNNING SCHOOL Erkek 40-
142 SONGÜL BERİKOL Kadın 40-
143 SERKAN SAKTANBER Adana Running Club Erkek 50+
144 Jonathan Armes Erkek 50+
145 Ekaterina Chumachenko Kadın 40+
146 Ingrid Kalcic Kadın 40+
147 Mustafa Anbar adımadım Erkek 50+
148 MURAT BARUT DENİZLİ Erkek 40+
149 Mustafa DAĞDELEN Erkek 40-
150 Emin Uluçay Bold Union Erkek 50+
151 ÖZGÜR KIRAN SAMSUN ATAKUM RUN Erkek 40+
152 Lorenzo Aversa Midnight Runners Erkek 40-
153 Michelle Welling Midnight Runners Kadın 40-
154 H.Ali AYGENÇ Supromer Erkek 40+
155 OSMAN DEĞER ÖZKÖK R.E.D. Runners Erkek 40+
156 Ana Flasker Kadın 40-
157 Ekrem Özaydın Erkek 40+
158 Oğuzhan Burak Öztaş Bold Union Erkek 40-
159 Özgür Özdoğan RUNFORMANCE Erkek 40+
160 Hannah Ricketts The Clique Kadın 40-
161 Mark Watson Erkek 50+
162 Serhat Kırali İstanbul Masterları Erkek 40+
163 Hikmet Aykut KAZANCI Asics Türkiye & VoltRun Erkek 40-
164 Uğur Coşkun Erkek 40-
165 İrem Köksal TSK SPOR GÜCÜ Kadın 40-
166 Seymanur Yildirim Doğuş koşu Kulübü Kadın 40-
167 Feride Ebru İlgü Kadın 40+
168 Bilal Dülger Tempo Atletizm Erkek 50+
169 Seyit Güler BEAT RUN CREW Erkek 40-
170 AHMET AY TEMPO ATLETİZM Erkek 40+
171 MEHMET ALTIN BADGERS Erkek 40-
172 Nagihan İzbul Korkut Bodrum Running Club Kadın 50+
173 Gomez Florent Erkek 50+
174 Suat Demirci BETA ENERJİ Erkek 60+
175 Mustafa Atağ Sadece koşmuyoruz Erkek 40-
176 ONUR ALTINÇELİK FLORYA Erkek 40+
177 Utku Altunordu CU.TEYM Erkek 40-
178 Ahmet Terzi Florya Sansarları Erkek 50+
179 Arsenii Gabdullin Erkek 40-
180 Esin ÇAVGA Bireysel Kadın 40+
181 ÖZGÜR BOZTÜRK GARANTİBBVA - İSTANBUL MASTERLARI Erkek 40+
182 İrem EVCEN YAPICI SUPROMER Kadın 40-
183 Serdar Söyler Erkek 40-
184 TOLGA YAPICI Erkek 40-
185 Maksim Krylov Erkek 40-
186 Özge Yamak Kadın 40-
187 Tatyana Nedelkina LETO Sports Kadın 40+
188 Sonya Fock Kadın 40-
189 Eder Stephan SBK-VS Erkek 60+
190 Maksim Timofeev LETO Sports Erkek 40+
191 Hatice Şule Yigit BALKAN RUN Kadın 40-
192 Jean-Philippe Gariazzo Erkek 50+
193 Zeliha Çakır Runperest Kadın 40+
194 Christophe Roux RCF Erkek 40+
195 Asım Kayalar MFI Running Club Erkek 40+
196 Abdulla Salmeen No Limits Tri Erkek 40-
197 Maha AlBayat No limits Bahrain Kadın 40-
198 Maha Omran No limits Bahrain Kadın 40+
199 Norah Alsedairy Kadın 40-
200 Konstantin Sokolov Erkek 40-
201 Saad Alhenaidi Erkek 50+
202 FATİH KAVAL Erkek 40+
203 Bogdan Toader Erkek 40-
204 Wolf Kantelhardt Erkek 50+
205 Cochet Nathalie Kadın 50+
206 Furkan Güneş Erkek 40-
207 Ercüment Ünal Magmaweld Running Team Erkek 40+
208 BONNET Jean-Philippe Erkek 60+
209 Andrey Pan I love running KZ Erkek 40+
210 Tuğçe Kara Asics Türkiye Kadın 40-
211 Said Turksever Beat Run Crew Erkek 40-
212 Daria Tarasova Kadın 40-
213 Alla Slizova Kadın 40-
214 Ekaterina Petukhova Kadın 40+
215 Aleksey Sabunin temptraining.ru Erkek 40+
216 Gürkan Hayırtaş Running Academy Erkek 40-
217 Fatih Durmuş Bursa Masterlar Atletizm Kulübü Erkek 40-
218 Anna Neskrebina Kadın 40+
219 Denis Garaev Erkek 40-
220 CABANI Las Running Club Tunis Erkek 40+
221 ERCÜMENT YAKAR PHARMATHLON Erkek 40-
222 TEOMAN ABRAK ANKA Erkek 40+
223 Şehmuz Levent Var Erkek 40+
224 Anastasiia Krasnoshtanova Kadın 40-
225 IULIIA CHERNOOK Kadın 40-
226 Irina Ermolaeva Kadın 40+
227 Ibnelhaj Fouad MTC Erkek 50+
228 Sergey RYZHOV Erkek 40+
229 Erdal Zeki Tomar Bireysel Erkek 40+
230 Mustafa İşliyen BOLD UNION Erkek 40+
231 Zisis Anagnostopoulos TRAIL RUNNERS DXB Erkek 40+
232 Ahmad Ebrahim Erkek 40-
233 Babak Alizadeh Beat Run Crew Erkek 40+
234 Murat Keskin Giresun Maraton Kulübü Erkek 40+
235 MURAT ŞENCAN Erkek 40+
236 Mehmet Kaya Erkek 40+
237 Mustafa Çelik Erkek 40+
238 Emrah Demirtaş Erkek 40-
239 Sawsan Jumaa The Clique Kadın 40-
240 Dara Melnyk ERA Kadın 40-
241 Erik Hübner Slovak ultra trail team Erkek 40+
242 SEVKI KOKSAL Bursa Triatlon Spor Kulübü Erkek 40+
243 HASAN KALAFAT ADIM ADIM FLORYA Erkek 50+
244 Ömer Faruk ÖZÇELİK MFI RUNNİNG CLUB Erkek 40+
245 VUITTON Paul Erkek 40-
246 Almeida Eloise Kadın 40-
247 Antoine DESPROGES-GOTTERON Erkek 40-
248 Farida Abdukadirova ArtOfRun Kadın 40-
249 Selman Deniz KAMPTAKİADAMLAR Erkek 40-
250 William Taylor Erkek 40-
251 Iuliia Rybina LETO Sports Kadın 40-
252 Elena Sergeenko LETO sports Kadın 40-
253 Yulia Vatagina LETO Sports Kadın 40+
254 Anna Radchenko LETO Sports Kadın 40-
255 Konstantin Baranov LETO Sports Erkek 40-
256 Aleksey Minakov LETO Sports Erkek 40+
257 Nadezhda Ivanova Leto sport Kadın 40+
258 Artem Burmakin LETO SportS Erkek 40+
259 Nadezhda Kuzmina LETO SportS Kadın 40+
260 Natalya Kuzmina LETO SportS Kadın 40-
261 Maksim Chuvilyaev LETO Sports Erkek 40-
262 Rupert Bendell Erkek 40-
263 ŞAKİR ATMACA FERDİ Erkek 40+
264 Şevket Aygül BTSK Erkek 50+
265 Irina Vesnina LETO SportS Kadın 40+
266 Halil ÖZCAN Erkek 40-
267 Gizem Altındağ Kadın 40-
268 Murat Bacak Ege Maraton Erkek 40+
269 Mehmet Volkan Gündüz Gelengiler Erkek 40-
270 Gültekin Deniz Erkek 50+
271 Kadir Karakoç aydos cros Erkek 40+
272 Yang Zhao Kadın 40+
273 SERGEI BOLSHAKOV Erkek 50+
274 SERDAR ALİ ARPAÇAY EGE MARATON SPOR KLÜBÜ Erkek 40-
275 Erkan Onur Aslan Ege maraton Erkek 40-
276 MURAT ÖZKAN Erkek 40+
277 Gürkan ALTIKARIŞ Erkek 40-
278 Yıldıray Bölükdemir ege maraton Erkek 50+
279 Daria Revina Kadın 40-
280 Seydihan Yiğit Erkek 40-
281 MEHMET KÜÇÜKYILMAZ BURSA TRİATLON SK Erkek 40+
282 Kerim Şirin Erkek 40+
283 David Mackenzie Desert trail runners dubai Erkek 50+
284 Hilmi Günhan Erkek 40+
285 Mustafa Tekinel Runner’s High SRC Erkek 40+
286 Ahmet Aydın Runner’s High SRC Erkek 40+
287 TANER KÜÇÜK RUNNER’S HIGH SRC Erkek 40+
288 Mehmet Adıgül Erkek 40+
289 Engin Barutcuoğlu Runner’s High SRC Erkek 50+
290 Seyfi Özmay Runner’s High SRC Erkek 40+
291 Tolga Uğurel Bodrum Running Club Erkek 40+
292 Fatih AVCI TEAMXFLY Erkek 40-
293 MUHARREM SERHAT ÇULHALIK HOUNDERS Erkek 40-
294 Tugay Kaban Erkek 40-
295 MURAT CANBAZ EGE MARATON Erkek 40+
296 Nimet Karataş Hounders Kadın 40-
297 Mehmet Selcuk Ergin Okuryazargezer Erkek 40+
298 Bilal Ali Mert Yılmaz Videojet Türkiye Erkek 40+
299 Alpay Uysal Selefkos triatlon sk Erkek 40-
300 Ana Golubić AK Sljeme Kadın 40+
301 Göksel Çelik Erkek 40+
302 Ivana Vukojević AK SLJEME Kadın 40+
303 Gökay Yurdakul Bold Union Erkek 40-
304 İsmail Karpuzcu Erkek 50+
305 Aysun Demirci Runner's High SRC Kadın 50+
306 AHMET UĞUR KAR Runner’s High SRC Erkek 40+
307 Ercan Tiktaş Erkek 40+
308 Avkash Mukhi Erkek 40-
309 Ivo Borisov Labrador 2 Erkek 40+
310 MAZYAR NEMATI AKOOFISH Erkek 40+
311 Anthony ISABELLE Trail School - Caprin Erkek 40-
312 Teddy ISABELLE Trail School - Caprin Erkek 40-
313 Fatih Bulut İstanbul Zirve dağcılık kulübü Erkek 40+
314 Seyit Gökmen Erkek 40-
315 Rasim Taşkın ŞAHİN Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Erkek 40-
316 Artem Kotenko Shtankov Team Erkek 40-
317 Marie-Cécile Maruffy Bonnet Kadın 40-
318 CÜNEYT NALBANT MASK Erkek 40+
319 Bülent Buruk Koşan Keşan Erkek 40+
320 TUBA TOPSAKAL LÖSEV/BOLD UNION Kadın 40-
321 Doğan Can YEGÜL Erkek 40-
322 Nikolay Babenko Svoizabeg Erkek 40-
323 Razvan Gabriel Iordache Erkek 40+
324 Catalin Daniel Tirziu Erkek 40+
325 Bott Reto Laufbewegung Baselland Erkek 60+
326 Mihai Alexandru Ivanus Erkek 40+
327 Ozge MUMCU Zyna Team Kadın 40-
328 Flavia Hasenböhler Laufbewegung Baselland Kadın 40-
329 Cristian Pavelescu Erkek 40+
330 Can Çevikbaş Erkek 50+
331 OZNUR KARAKAS TRAIL RUNNERS DXB Kadın 40+
332 Birol HURMA Buzgan Team Erkek 50+
333 Harun ALKAN BEST Runners Erkek 40-
334 HATİCE ASLI ALTAN Kadın 40+
335 Erdinç Deliktaş Erkek 50+
336 Ali Turan Erkek 50+
337 Trudy Kerr Kadın 50+
338 ÜNSAL BARBAROS ÜMÜ Erkek 40-
339 Svenja Gerbendorf LANDAU RUNNING COMPANY Kadın 40-
340 Pousset Pierre Erkek 40-
341 Jan Staubach Tbilisi Running Club Erkek 40-
342 Aidar Nurlybay TRAIL RUNNING SCHOOL Erkek 40+
343 Menzli Hichem Erkek 40+
344 Alexander Ostrovsky Tbilisi Running Club Erkek 40-
345 Jingwen Du Kadın 40-
346 Uğur PEHLİVAN TELMESOS RUNNERS Erkek 40-
347 Ertunç AKDOĞAN TSK Spor Gücü Erkek 50+
348 Enver Peker Ege maraton Erkek 60+
349 Kayhan Dural Durkay Spor Kulübü Erkek 40-
350 ERHAN DAĞLI Erkek 40-
351 Slavica Damjanska TREX Kadın 50+
352 ANTON ONOKHIN Erkek 40+
353 Tarek Zeidan Race Craft Erkek 40+
354 ARİF BABACAN Team Energetics Erkek 40+
355 Mine Bilgutay Trail Runners DXB Kadın 40+
356 Zennir Ahmed Yassine Erkek 40-
357 Andrei Petrov Trail Running School Erkek 40+
358 Mustafa KARAHAN FK RUNNİNG Erkek 40+
359 Wei Shi IER Erkek 40+
360 Khalid Chebab Erkek 40-
361 Ahmet Karaoglu R.E.D. Runners Erkek 40+
362 Frédéric DROIN Erkek 50+
363 Khalil Marwen Running Club Tunis Erkek 40-
364 Libby Masterton Kadın 40+
365 Ian Masterton CK Coaching Erkek 40+
366 LYNEN INGRID Kadın 50+
367 BUCKMAN NICOLAS Erkek 40+
368 Alisher Abdrakhmanov ALAY.PRO Erkek 40-
369 ERHAN ÇALIŞKAN Erkek 40-
370 Вероника Заева RT Club Kadın 40-
371 CEMİL ÖZDEMİR Ferdi Erkek 40+
372 Fatima Alhajeri Kadın 40+
373 Rinat Akhmadeev Рысь Erkek 40-
374 Tareq Huleisy Trail Runners DXB Erkek 40+
375 Ayşe Deveci İDADİK Kadın 50+
376 RIZA KARTLI İstanbul Masterleri Atletizm Spor Kulubü Erkek 40+
377 Toor Khan Trail runners Dxb Erkek 40+
378 Salih Çelebioğlu Erkek 50+
379 BOGDAN Chiper Erkek 40+
380 MAHSA NASEH ULTRA IRAN ADVENTURE Kadın 40+
381 Guingant Charlie Kadın 40-
382 Mandeep Turka Bansal Kadın 50+
383 Ines Eline Ferrier Istanbul Expat Runners Kadın 40-
384 Okan Işık Striker Team Erkek 50+
385 Hamed Zamani Erkek 40-
386 Mojtaba Khanbabaei Erkek 40-
387 Gizem Saygılı Ankyra Kadın 40-
388 Ahmed Habib NoLimitsTri - Bahrain Erkek 40-
389 AZAT MULYUKOV Erkek 60+
390 Mohamed Alrowaili Erkek 40+
391 Bossavie Cyril Les chameaux masqués Erkek 40-
392 Selçuk Çukurova 01 kaçkaç Erkek 40+
393 Alexey Sutyagin The.Trail Erkek 40-
394 Ozan Şimşek İDADİK Erkek 40+
395 Ilayda Onur Kadın 40-
396 Mahmut Sipahi SAL KAPLANLARI Erkek 40+
397 Celil Akman DOCA PAKKENS A.Ş. Erkek 50+
398 Burcu Özmansur Ferdi Kadın 40+
399 Davut İnce Erkek 60+
400 Salih Akyıldız Erkek 40+
401 Aleksandr Prokudin Erkek 40+