Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 0 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,8 17 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,8 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:00
CP5 Akdağ 54,7 7,9 1884 137 -120 10:30
CP6 Suunto Ürgüp 62,6 13,9 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Amy Sproston Montrail Kadın 40+    
2 Rachid El-Morabity Grand Casablanca Erkek 40-    
3 Osman Demirhan Twilight Team Erkek 40-    
4 Hélder Lemos OCS ProAventuras Erkek 40-    
5 Kaya Çorak Erkek 40-    
6 Miha Markovic Never give up Erkek 40+    
7 Lee Shannon Erkek 40-    
8 Genin Arnaud RunningConseilSaintPierre Raidlight MutaSolaire Erkek 40-    
9 Alp Aslan Aydos537 Erkek 40+    
10 Rachel Gorajala Kadın 40+    
11 Alessandro Marmorato Erkek 40-    
12 Rob Masson Erkek 40+    
13 Maciej Kaysiewicz Natural Born Runners Team Erkek 40+    
14 Ofir Vardi Erkek 40+    
15 Oktay Şen Samsun Koşu Kulübü Erkek 40-    
16 Oliver Murmann Trail Starters Erkek 40-    
17 Jaromir Krzyszczak Banda Grudnia Erkek 40-    
18 Aurelien Sorriaux Erkek 40-    
19 Stefan Tudor Erkek 40-    
20 Devrim Güleçoğlu DevRun Erkek 50+    
21 Yusuke Yamashita Erkek 40+    
22 Aneta Ściuba Stay Insane Kadın 40-    
23 Sónia Tubal Kadın 40+    
24 Raphael Renault Erkek 40-    
25 Turgut Baş Aydos537 Erkek 40+    
26 Monika Matusiak Kadın 40+    
27 Alpaslan Bodur Aydos537 Erkek 40-    
28 Mecit Çelebi Bireysel Erkek 50+    
29 Mustafa Balı YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+    
30 Hüseyin Tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ Erkek 40+    
31 Manuel Prado Gonzalez TEAMLOGITRAIL Erkek 40+    
32 Turgut Kozan Erkek 40-    
33 Eren Mumcu Zyna Team Erkek 40-    
34 Luca Thomain Erkek 40-    
35 Lucinda Sousa PROZIS XTRAIL/BERG OUTDOOR Kadın 40+    
36 Maxim Knyazev Erkek 40-    
37 Gürsel Demircan Erkek 50+    
38 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 50+    
39 Thibaut Lecuru TEAM PROSPORT CHERBOURG Erkek 40-    
40 Tamer Kılıç Bireysel Erkek 40+    
41 Arnold Luc LCA Bern Erkek 40-    
42 David Tabbernor Erkek 40-    
43 Yordan Stoilov The Breakfast Club Erkek 40-    
44 Nuno Santos Fulham Running Club Erkek 40+    
45 Evgeniy Kachaev Erkek 40-    
46 Serkan İmrak Marathonist / Twilight Team Erkek 40+    
47 Amandeep Sıngh Erkek 40-    
48 David Ohara Erkek 50+    
49 Bekir Çakaroğlu İZELTAŞ Erkek 40-    
50 Guan Kheng Kho Erkek 40-    
51 Hiroshi Ando Never Stop Running Erkek 40-    
52 Burak Yılmaz Erkek 40+    
53 Masatake Yamamoto Erkek 50+    
54 João Valente GO!RUNNERS Erkek 40+    
55 Radana Stanar SRK ALBA Kadın 50+    
56 Ali Çiçekli SEAFARER Erkek 40+    
57 Gif Jittiwutikarn Cool cats Kadın 40+    
58 Mikhail Kozyr Runners Erkek 40-    
59 Schulz Richard Kalorien Challenge Erkek 40-    
60 Filip Morawski MarcinSwiercTeam Erkek 40+    
61 Seri Mohamed Reda ASBAC Erkek 40+    
62 Leszek Siennicki Erkek 40+    
63 Noureddine Hamamid ASBAC Erkek 50+    
64 Andrey Muratov Bodymaster Erkek 40-    
65 Fatih Gürbüz Erkek 40+    
66 Meng Shiing Tai Erkek 40+    
67 Serdar Özer Voltron Erkek 40-    
68 Tony Wilkins Erkek 50+    
69 Savaş Yürekli Twilight Team Erkek 40+    
70 Ismail Almetwally Erkek 40-    
71 Onur Günduru Voltron Erkek 40-    
72 Cihan Karakır voltron Erkek 40-    
73 Srivathsal Venkataramu Erkek 40-    
74 Leszek PŁawecki PSZCZYNA BIEGA Erkek 40+    
75 Fatih Kurt BUCA PEDAL GSK Erkek 40-    
76 Jakub Siek Erkek 40-    
77 Syafiq Hazmy Zulhaimi Denai Runners Erkek 40-    
78 Tolga Baloğlu Erkek 40+    
79 Persson Hans Erkek 50+    
80 Pavel Konov Erkek 40-    
81 Patinya Nathong Siamsky Erkek 40-    
82 Kostya Penkov Clapham Chasers Erkek 40+    
83 Peter Gøtze Varegg Erkek 40-    
84 Heid Jens Erkek 40+    
85 Melih Rüçhan Şensoy Ankarunning Erkek 40+    
86 Ufuk Sevinçer Erkek 40+    
87 Jan Gajda Erkek 40-    
88 Juan Velázquez Mejico Erkek 50+    
89 Nicholai Tandrup Erkek 40+    
90 Murat Tanınmış IZELTAS Erkek 40-    
91 Aljoša Smolnikar Hoka One One Slovenia Erkek 40+    
92 Murat Baygeldi Erkek 50+    
93 John Fredy Huertas Jimenez Erkek 40-    
94 Katarzyna Winiarska PKB/Hercog Running Team Kadın 40-    
95 Stephen Graves Erkek 40-    
96 Mohamad Huzairi Shah Mohd Hussin Malatra Erkek 40-    
97 James O'shea Team 151 Erkek 40-    
98 Duncan Redpath Erkek 50+    
99 Lee Hayes Erkek 40-    
100 Paweł Obradović Brembo Erkek 40+    
101 Carlos Llano Fernandez Erkek 40-    
102 Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+    
103 Oleksandr Skorokhod RanAcademyRun Erkek 40-    
104 Caner Odabaşoğlu YDK - adidas Runners istanbul Erkek 40+    
105 Julie Gardner Macclesfield harriers Kadın 50+    
106 Oswald Uwe Sparsam team rechberghausen Erkek 50+    
107 Johann Padioleau Erkek 40+    
108 Charlotte Geen Kadın 40-    
109 Serhat Kırali BJK Erkek 40-    
110 Julian Ayres Trismart Erkek 40-    
111 Fabrizio Guidi Sanofi Runners Erkek 50+    
112 Joerg Fuchslueger BIConcepts Runners Erkek 50+    
113 Sebastian Jones Clapham Chasers Erkek 40-    
114 Pillonel Etienne Erkek 40+    
115 Sadık Taşkın Erkek 40-    
116 Aure Loic 1ER RCA Erkek 40-    
117 Liess Makhlouf Algerian Trail Team Erkek 40-    
118 Le Saux Yann Gravity running Experience - Trail runner Foundation Erkek 40+    
119 Joao Novaes INSANITY Erkek 40-    
120 Christian Samuelsson Erkek 40+    
121 Michele Petrone ANIMATRAIL Erkek 40+    
122 Vitale Giovanni team@animatrail Erkek 40+    
123 Roberto Vitti Team Anima Trail Erkek 40-    
124 Piotr Rogórz Erkek 40+    
125 Edyta Rychcik0zygadło Kadın 50+    
126 Adam Walacik Erkek 40-    
127 Marc Frantzen Erkek 40+    
128 Yu Hidema Erkek 40+    
129 Bruno Carvalho Erkek 40-    
130 Bereznowska Patrycja Wieliszew Heron Team Kadın 40+    
131 Paweł Kuźniar Fun2Run Erkek 40-    
132 Luca Paganin Erkek 40-    
133 Piotr Żubiński Erkek 40+    
134 Sertaç Eker ÇANAKKALE TRUVAARITMA Erkek 40-    
135 Sergio Punzi team anima trail Erkek 50+    
136 Przemysław Wojciechowski ChampionMan Team Erkek 40-    
137 Marek Jurkiewicz Erkek 40+    
138 Noblet Sebastien Portet Athletic Club Erkek 40+    
139 Hugo Manso Erkek 40+    
140 Tanzer Satır Aydos537 Erkek 40+    
141 Sercan Çelik ZYNA TEAM Erkek 40-    
142 Orhan Altürk - Erkek 40-    
143 Alireza/abed Rezaei IRAN ULTRA Erkek 40-    
144 Kerem Sadi Ekiz Erkek 40-    
145 Paolo Depaoli Erkek 40+    
146 Alex Yap Erkek 40+    
147 Luigi Siani Team anima trail Erkek 40+    
148 Janusz Skowroński Erkek 40+    
149 Denis Litoshik Erkek 40-    
150 Gemma Game Kadın 40-    
151 Kenan Kıbıcı Caddebostan masterleri Erkek 50+    
152 Ilias Chatzichristos ADVENDURE Erkek 40+    
153 Nihat Çınar Marathonist Erkek 40+    
154 Cengiz Turgut Erkek 40+    
155 Besnus Emmanuel Erkek 40+    
156 Ali Kansu RUNNING ACADEMY Erkek 40-    
157 Ji Wu Erkek 40+    
158 Hameau Patrick Erkek 40+    
159 Nyikolaj Roskovics Erkek 40+    
160 Marco Boscain UNITED TRAIL&RUNNING Erkek 40+    
161 Stephan Vogel Erkek 50+    
162 Cecilia Flori Kadın 40-    
163 Miluše Gombalová TianDeFM Kadın 40+    
164 Selim Korkmaz Koşu Dünyamız Erkek 40-    
165 Ioannis Ntikiadis KASSIOS DIAS Erkek 40+    
166 Nottebohm Christian Erkek 40+    
167 Mateusz Mackowski Erkek 40+    
168 Hüseyin Bayır BotanikRun Koşu Grubu Erkek 40+    
169 Sjaak Kuin Erkek 40+    
170 Simone Capoferri Erkek 40+    
171 German Makar Erkek 40-    
172 Emre Albayrak Erkek 40-    
173 Mikkel Kjær TIF Erkek 40+    
174 Biasino Fabrice Erkek 40+    
175 Wasmes Isabelle TRAKKS Kadın 40+    
176 Martin Perrier M&M's Erkek 40-    
177 Thomas Combisen Philippine Association of Ultrarunners Erkek 40+    
178 Ronnel Valero Philippine Association of Ultrarunners Erkek 40-    
179 Salvador Zúñiga Lonely Rangers Erkek 40+    
180 Vadim Kulubekov Avista Erkek 40-    
181 Tue Seifert Boeskov TIF Erkek 40+    
182 Christophe Pary Erkek 50+    
183 Andım Oben Balce Erkek 40+    
184 Brian Markussen TIF Erkek 40+    
185 Fatih Saatcı Erkek 40-    
186 Edin Huric ARK Rekreativci Tuzla Erkek 40+    
187 İbrahim Bozkurt YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+    
188 Jorge E Moreno Tovar TAMAHOLIPA Erkek 50+    
189 Burak Kilic Erkek 40-    
190 João Neto Erkek 40+    
191 Asta Buteikyte Runglorious Bastards Kadın 40-    
192 Çetin Altınkum NEW EMNİYET SPOR Erkek 40+    
193 Adnan Hadzic ARK Rekreativci Tuzla Erkek 40+    
194 Emine Sarısoy Dimitriadis Liki Kehayioglou Running Team Kadın 40+    
195 Martina Trimmel UNION St. Pölten Leichtathletik Kadın 40+    
196 Baris Ozdemir Erkek 40+    
197 Donatas Kojala Peter Camenzind Erkek 40-    
198 Nick Smart TEAM SMART Erkek 40-    
199 Markus Kirschner Union St. Pölten Erkek 40-    
200 Michal Kmeť SLOVAK ULTRA TRAIL Erkek 40-    
201 Metin Özvarna aydos537 Erkek 50+    
202 Curmer Gregoire Nicolas Compressorpt France / Ravanel & Co Erkek 40-    
203 Dmytro Kravchenko DneprRun Erkek 40-    
204 Yuta Matsuyama Erkek 40-    
205 Oleg Puzanov SAPIK TEAM Erkek 40-    
206 Mert Derman Ankyra SK Erkek 40+    
207 Edvardas Moseika Erkek 40-    
208 Yılmaz Keskin Keskince Erkek 50+    
209 Çağrı Ünal ANKARUNNING Erkek 40-    
210 Mehmet Bürge Bilgin Erkek 40+    
211 John Duggan Erkek 40+    
212 Şevket Özlü Erkek 40+    
213 Murat Kaya Trabzonspor/Garmin Türkiye Erkek 40+    
214 Pavel Chernov Erkek 40-    
215 Alexander Ivanov Erkek 40-    
216 Ekaterina Nekrasova Veya Kadın 40-    
217 Konstantin Ganev Marathon Plovdiv Erkek 40-    
218 René Mráz Erkek 40+    
219 Andrii Usenko RUN BASE KYIV Erkek 40-    
220 Alpay Dede Aydos537 Erkek 40+    
221 Bakhyt Kabylbekov Erkek 40-    
222 Veselin Deliivanov Kozel Erkek 40-    
223 Ahmet Gökdere Erkek 50+    
224 Marcus Scotney Team Montane/Scott Running Erkek 40+    
225 Zoran Kurdija Mogu dugo Erkek 50+    
226 Yosuke Uno Erkek 40-    
227 Giusseppe Didonna Erkek 40-    
228 Tolga Güler QNB FINANSBANK Erkek 40+    
229 Ismail Bektas EGE Erkek 40-    
230 Özgür Öktem qnbfinansbank Erkek 40+    
231 Uğur Vahtettin Aydın EKG Erkek 40-    
232 Maxim Polyakov Akadem Erkek 40-    
233 Victor Kotai Erkek 40-    
234 Rugina Cosmin Erkek 40-    
235 Mehmet Türkyılmaz Yarımada Koşu Grubu Erkek 40+    
236 Mubarak Alkhulaifi Erkek 40-    
237 Hüseyin Polat Ege Maraton Spor Kulübü Erkek 50+    
238 Cojan Gabriel Salomon Romania Erkek 40-    
239 Charton Dominique Erkek 50+    
240 Filipe Thomaz Mallet Erkek 40+    
241 Jacob Zocherman Cavemen Crew Erkek 40-    
242 Delebarre Vincent SALOMON Erkek 50+    
243 Andrea Macchi EOLO Team Erkek 40-    
244 Kristian Vestergaard Jensen Erkek 40+    
245 Halil Fırat ADANA ATLATİZİM SPOR KULUBU Erkek 40-    
246 Stanislav Dazhin Erkek 40-    
247 Christian Grevelund Erkek 40+    
248 Sergii Khrapko Erkek 40-    
249 Elshan Guliyev Azerbaijan National Paralympic Committee Erkek 40+