İstasyon | Toplam Mesafe (km) | Sonraki İstasyona Mesafe (km) | Toplam Tırmanış (m) | Sonraki İstasyona Tırmanış | Sonraki İstasyona İniş (m) | Zaman Sınırı (saat) | İmkanlar |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Start Ürgüp | 0 | 11,2 | 0 | 352 | -198 | 00:00 | |
CP1 Salomon İbrahimpaşa | 11,2 | 16,6 | 352 | 533 | -479 | 02:00 | |
CP2 Canon Uçhisar | 27,8 | 7,7 | 885 | 141 | -372 | 05:00 | |
CP3 Corendon Göreme | 35,5 | 12,7 | 1026 | 496 | -500 | 07:00 | |
CP4 Yunak Evleri Çavuşin | 48,2 | 6,5 | 1545 | 339 | -289 | 09:30 | |
CP5 Akdağ | 54,7 | 8,9 | 1884 | 146 | -144 | 11:00 | |
Finish Ürgüp | 63,6 | 0 | 2030 | 0 | 0 | 12:30 |
1. Genel Bilgi
Salomon Cappadocia Medium Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 63 km uzunluğunda ve 2030+ m tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.
Koşu, 19 Ekim 2024 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.
2. Katılım Şartları
Koşu, 18 yaşın üzerinde herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların 19 Ekim 2024 tarihinde geçerli ve koşmalarına engel olmadığını belirtir bir sağlık belgesine veya Atletizm, Triatlon, Dağcılık, Oryantiring veya Bisiklet Federasyonlarından onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir. Koşucuların atletik hazırlıklarının olması ve farklı hava ve doğa şartlarına uygun kıyafetler giymeleri gerekmektedir.
3. Kayıt
a) Kayıt şekli
Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar cappadociaultratrail.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 7 Ekim 2024 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 7 Ekim 2024 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.
b) Kayıt ücreti
Kayıt ücretleri;
Sıra No | Adı Soyadı | Kulüp | Ülke | Kategori |
---|---|---|---|---|
1 | Rebecca Popescu | Kadın 40- | ||
2 | Gülhan YAŞAR | FK RUNNING | Erkek 40+ | |
3 | Raluca Alexandra Chiran | Fuga pe Munti | Kadın 40+ | |
4 | Nada Alansari | Kadın 40+ | ||
5 | Kinga Kaliszuk | Kadın 40- | ||
6 | SONER AKSAN | The Last Samurai Running | Erkek 50+ | |
7 | Hasan Tahsin AKAN | Ferdi | Erkek 40+ | |
8 | İdris Tosun | Noa kazdaglari | Erkek 50+ | |
9 | Süleyman Araz | Erkek 40- | ||
10 | Maria Yakusheva | Trail Running School | Kadın 40- | |
11 | Nelson Forchini | Gsa Sovere | Erkek 40- | |
12 | PAOLO BELLINI | GSA SOVERE | Erkek 40- | |
13 | Peter Volkov | Trail Running School | Erkek 40+ | |
14 | Fatih Topçu | Asla Durma | Erkek 40+ | |
15 | HÜSEYİN TEMİZSOY | Erkek 50+ | ||
16 | Anıl Güventürk | Erkek 40+ | ||
17 | MUSTAFA YILMAZ | FERDİ | Erkek 40+ | |
18 | KADİR ÇELİK | Çocuk Eğitim Derneği | Erkek 40+ | |
19 | Osman Dogan Potur | Gelengiler | Erkek 40+ | |
20 | HÜSEYİN DOĞAN | YENİMAHALLE TEKNİK GSK | Erkek 50+ | |
21 | Yusuf Yılmaz | Erkek 40- | ||
22 | Faruk Yeşil | Erkek 40- | ||
23 | Mariia Dobrinskikh | Alay.pro | Kadın 40- | |
24 | Veyis Zambak | Erkek 60+ | ||
25 | Stanislava Meleshkina | Kadın 40- | ||
26 | İsmail KARAÇAY | ADIM ADIM FLORYA | Erkek 50+ | |
27 | Henzi Martin | Erkek 40- | ||
28 | RECEP ÇAKMAK | Bold Union | Erkek 60+ | |
29 | Gökhan Yalçın | Pegasus Running Team | Erkek 40- | |
30 | Tatiana Margiani | Trail Running School | Kadın 40- | |
31 | Baumgartner Sandra | Kadın 40- | ||
32 | Lisanne Van Den Berg | AV De Koplopers | Kadın 40- | |
33 | Erol Dinneden | Redteam | Erkek 40+ | |
34 | Mehmet Eyili | Erkek 40- | ||
35 | Pavel Voropaev | Erkek 40- | ||
36 | Mustafa Diken | Erkek 40+ | ||
37 | KRZYSZTOF KANCERSKI | Erkek 60+ | ||
38 | Övünç Taner | Canicross Turkiye | Erkek 40+ | |
39 | Esra Birgenç | Kadın 40- | ||
40 | Sergej Kummer | Erkek 50+ | ||
41 | Ali Serdar Sezgin | RUNS N’ROSES | Erkek 40- | |
42 | Marco Van Leeuwen | Erkek 50+ | ||
43 | Daniel Morawiec | Beauty Sport DM | Erkek 40+ | |
44 | Bilal Öztürk | Beat Run Crew | Erkek 40- | |
45 | Ayhan Tan | Göçmen Dağıtım | Erkek 50+ | |
46 | Tan Aşkan | KoşuyORDU | Erkek 40+ | |
47 | TAMER KURT | Redteam | Erkek 50+ | |
48 | Nedim ABOLAFYA | Erkek 50+ | ||
49 | OLIVEIRA Coline | Kadın 40- | ||
50 | Miquel Louison | Erkek 40- | ||
51 | Yulia Schukina | Kadın 40- | ||
52 | Devrim Ferhat Çalışkan | Adım Adım | Erkek 50+ | |
53 | Kerim KARAMAN | Erkek 40- | ||
54 | Priscille Martinez | Kadın 40- | ||
55 | Gilles Pyotte | Olympe | Erkek 40+ | |
56 | Hakan Karakaş | Erkek 40+ | ||
57 | Anna Kapusta | Night Runners Kraków | Kadın 40- | |
58 | Mehmet Kurkut | Erkek 40+ | ||
59 | MACIEJ PRZEGALIŃSKI | BEAUTY SPORT RUN | Erkek 50+ | |
60 | Mallorie Sirk | VTCA FALCK | Kadın 40+ | |
61 | Mateusz Zemelka | Night Runners Kraków | Erkek 40- | |
62 | Ewa Hajzer | Beauty Sport | Kadın 40- | |
63 | Fink Georg | LANDAU RUNNING COMPANY | Erkek 60+ | |
64 | Dave Brands | Rapide e Agil | Erkek 50+ | |
65 | Rob Bastings | Rapide e Agil | Erkek 50+ | |
66 | Dominika Palonek | Night Runners Kraków | Kadın 40- | |
67 | Emre Zengin | EZRUNNING | Erkek 40+ | |
68 | Einar Anbjørn Hansen | Erkek 40- | ||
69 | MARINA GACTO SANCHEZ | Kadın 40+ | ||
70 | Turgut BAŞ | VARGAS | Erkek 40+ | |
71 | Artem Kenikh | Erkek 40- | ||
72 | SERVET ŞANLI | Erkek 50+ | ||
73 | Hawra Almousawi | Kadın 40- | ||
74 | Öner Karamersin | RunMaris | Erkek 50+ | |
75 | Ertan Tamcı | 144bpm | Erkek 40+ | |
76 | Mariusz Kolodziej | Erkek 40+ | ||
77 | Tomasz Antosiak | Erkek 40+ | ||
78 | Suat Vardar | Erkek 40+ | ||
79 | Ahmet Saygılı | Bursa Koşu Akademisi | Erkek 40+ | |
80 | Yacine Belkhirat | NB | Erkek 40+ | |
81 | Kürşad Haşhaş | DOSTBAGALAR | Erkek 40+ | |
82 | Sergei Motyshen | Erkek 40+ | ||
83 | Vladimir Agapov | Erkek 50+ | ||
84 | Zeynep Meltem Baş | Kadın 40+ | ||
85 | Dimitrina Guleva | Labrador | Kadın 40- | |
86 | YALÇIN BAŞTÜRK | Erkek 40+ | ||
87 | Shohei Moriguchi | Erkek 50+ | ||
88 | Muzaffer Kurtuluş | Endorfin | Erkek 40+ | |
89 | Yunus Emre Eminler | Endorfin | Erkek 40- | |
90 | Sedat Kurtuluş | Endorfin | Erkek 40+ | |
91 | Wiedemann Sina | Kadın 40- | ||
92 | Nataliya Shiyanova | race.az | Kadın 40- | |
93 | Herve Verolin | Erkek 50+ | ||
94 | Viktor Larionov | DV team | Erkek 40+ | |
95 | MEHMET ONUR ERENLER | Bi Koşu Adana | Erkek 40+ | |
96 | Gülhan Gözde KOÇU | Bi Koşu Adana | Kadın 40- | |
97 | Huseyin Yıldız | Runners & Buddies | Erkek 40+ | |
98 | Abdullah Balcı | YalovaRunners | Erkek 40- | |
99 | Engin Çalışan | - | Erkek 40+ | |
100 | GALİP ÇOŞKUN | İDADİK | Erkek 50+ | |
101 | Nicola Cooper | Kadın 40+ | ||
102 | CANAN KÜÇÜK | UDK MEZUN DERNEĞİ | Kadın 40- | |
103 | Orhan ALTÜRK | Erkek 40- | ||
104 | MELTEM AYDIN | BiKosuAdana | Kadın 50+ | |
105 | Zühtü Köroğlu | Erkek 40+ | ||
106 | Cevriye Tunç | AKUT | Kadın 40+ | |
107 | ÇETİN TAPAR | AVCILAR BELEDİYE SK | Erkek 40+ | |
108 | Ayhan Uğur | SAMSUN ATAKUM RUN | Erkek 40+ | |
109 | Rukiye Pelin İşcan | SAMSUN ATAKUM RUN | Kadın 40+ | |
110 | Burak ALTINDAL | Erkek 50+ | ||
111 | Ronel Wienand | The Clique | Kadın 40+ | |
112 | Marco Podschadel | adidas Runners Munich | Erkek 40- | |
113 | Serdar Sezer | Erkek 40+ | ||
114 | Caner Odabaşoğlu | Erkek 40+ | ||
115 | Mateusz Banas | Erkek 40- | ||
116 | Cengiz Demirel | Hartfüßler Trail e.V | Erkek 40+ | |
117 | BURHAN ORMANOĞLU | Adım Adım İzmir | Erkek 50+ | |
118 | Adem Başpınar | Erkek 50+ | ||
119 | Sabit Badem | Erkek 40- | ||
120 | Çiğdem Vergili | Aydos Kartalları Koşu Grubu | Kadın 40+ | |
121 | MAFER YILMAZ | Aydos Kartalları Koşu Grubu | Erkek 40+ | |
122 | Veronika Alexandrova | Kadın 40+ | ||
123 | Onur Kutluer | Runs N' Roses | Erkek 40+ | |
124 | Erhan Ökmen | Erkek 40- | ||
125 | Andrzej Luśtak | Beauty sport | Erkek 50+ | |
126 | Hüseyin Kılınç | Erkek 40- | ||
127 | Ümit Karabürk | M.A.S.K. Running Team | Erkek 40+ | |
128 | Dina Doroshenko | Kadın 40- | ||
129 | SERKAN EYMUR | GİRESUN MARATON KULÜNÜ DERNEĞİ | Erkek 40+ | |
130 | Ömer Uslusoy | Erkek 40+ | ||
131 | MURAT ESENOLUK | ADANA RUNNING CLUB | Erkek 40+ | |
132 | ONUR SERT | ENDORFİN | Erkek 40- | |
133 | Onur Koseoglu | FK Running | Erkek 40+ | |
134 | Anastasiia Azzheurova | TRAIL RUNNING SCHOOL | Kadın 40- | |
135 | Vitalii Azzheurov | TRAIL RUNNING SCHOOL | Erkek 40- | |
136 | SONGÜL BERİKOL | Kadın 40- | ||
137 | SERKAN SAKTANBER | Adana Running Club | Erkek 50+ | |
138 | Jonathan Armes | Erkek 50+ | ||
139 | Ekaterina Chumachenko | Kadın 40+ | ||
140 | Ingrid Kalcic | Kadın 40+ | ||
141 | Mustafa Anbar | adımadım | Erkek 50+ | |
142 | MURAT BARUT | DENİZLİ | Erkek 40+ | |
143 | Mustafa DAĞDELEN | Erkek 40- | ||
144 | Emin Uluçay | Bold Union | Erkek 50+ | |
145 | ÖZGÜR KIRAN | SAMSUN ATAKUM RUN | Erkek 40+ | |
146 | Lorenzo Aversa | Midnight Runners | Erkek 40- | |
147 | Michelle Welling | Midnight Runners | Kadın 40- | |
148 | H.Ali AYGENÇ | Supromer | Erkek 40+ | |
149 | Günsel Ar | R.E.D. Runners | Kadın 50+ | |
150 | OSMAN DEĞER ÖZKÖK | R.E.D. Runners | Erkek 40+ | |
151 | Ana Flasker | Kadın 40- | ||
152 | Ekrem Özaydın | Erkek 40+ | ||
153 | Oğuzhan Burak Öztaş | Bold Union | Erkek 40- | |
154 | Özgür Özdoğan | RUNFORMANCE | Erkek 40+ | |
155 | Hannah Ricketts | The Clique | Kadın 40- | |
156 | Mark Watson | Erkek 50+ | ||
157 | Serhat Kırali | İstanbul Masterları | Erkek 40+ | |
158 | Hikmet Aykut KAZANCI | Asics Türkiye & VoltRun | Erkek 40- | |
159 | Uğur Coşkun | Erkek 40- | ||
160 | İrem Köksal | TSK SPOR GÜCÜ | Kadın 40- | |
161 | Seymanur Yildirim | Doğuş koşu Kulübü | Kadın 40- | |
162 | Feride Ebru İlgü | Kadın 40+ | ||
163 | Bilal Dülger | Tempo Atletizm | Erkek 50+ | |
164 | Seyit Güler | BEAT RUN CREW | Erkek 40- | |
165 | AHMET AY | TEMPO ATLETİZM | Erkek 40+ | |
166 | MEHMET ALTIN | BADGERS | Erkek 40- | |
167 | Gomez Florent | Erkek 50+ | ||
168 | Suat Demirci | BETA ENERJİ | Erkek 60+ | |
169 | Mustafa Atağ | Sadece koşmuyoruz | Erkek 40- | |
170 | ONUR ALTINÇELİK | FLORYA | Erkek 40+ | |
171 | Ahmet Terzi | Florya Sansarları | Erkek 50+ | |
172 | Esin ÇAVGA | Bireysel | Kadın 40+ | |
173 | İrem EVCEN YAPICI | SUPROMER | Kadın 40- | |
174 | Serdar Söyler | Erkek 40- | ||
175 | Maksim Khomiakov | Akkuyurun | Erkek 40- | |
176 | Maksim Krylov | Erkek 40- | ||
177 | Özge Yamak | Kadın 40- | ||
178 | Sonya Fock | Kadın 40- | ||
179 | Eder Stephan | SBK-VS | Erkek 60+ | |
180 | Jean-Philippe Gariazzo | Erkek 50+ | ||
181 | Zeliha Çakır | Runperest | Kadın 40+ | |
182 | Christophe Roux | RCF | Erkek 40+ | |
183 | Asım Kayalar | MFI Running Club | Erkek 40+ | |
184 | Abdulla Salmeen | No Limits Tri | Erkek 40- | |
185 | Maha AlBayat | No limits Bahrain | Kadın 40- | |
186 | Maha Omran | No limits Bahrain | Kadın 40+ | |
187 | Norah Alsedairy | Kadın 40- | ||
188 | Konstantin Sokolov | Erkek 40- | ||
189 | Saad Alhenaidi | Erkek 50+ | ||
190 | FATİH KAVAL | Erkek 40+ | ||
191 | Bogdan Toader | Erkek 40- | ||
192 | Wolf Kantelhardt | Erkek 50+ | ||
193 | Furkan Güneş | Erkek 40- | ||
194 | Ercüment Ünal | Magmaweld Running Team | Erkek 40+ | |
195 | BONNET Jean-Philippe | Erkek 60+ | ||
196 | Andrey Pan | I love running KZ | Erkek 40+ | |
197 | Tuğçe Kara | Asics Türkiye | Kadın 40- | |
198 | Said Turksever | Beat Run Crew | Erkek 40- | |
199 | Daria Tarasova | Kadın 40- | ||
200 | Mahmut Sipahi | SAL KAPLANLARI | Erkek 40+ | |
201 | Celil Akman | DOCA PAKKENS A.Ş. | Erkek 50+ | |
202 | Burcu Özmansur | Ferdi | Kadın 40+ | |
203 | Davut İnce | Erkek 60+ | ||
204 | Salih Akyıldız | Erkek 40+ | ||
205 | Aleksandr Prokudin | Erkek 40+ |