Salomon Cappadocia Short Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 310 125 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 13,2 310 284 459 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,6 634 346 356 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 06:30

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Kerem Özen ADIM ADIM ANKARA 1979    
2 Hakan Germiyenli 1976    
3 Rukan Sevgi Kanser savaşçıları 1986    
4 Fulya Yüksel Beat Run Crew 1986    
5 Ahmet Çayıroğlu 1971    
6 İlker Arslan 1977    
7 Elif Seker 1981    
8 Özgür Özçelik 1976    
9 Sercan Eren 1985    
10 Yalçın Barış Polat Rundamental 1974    
11 Melis Maddison 1970    
12 Lütfü Özgür Koyuncu RUNDAMENTAL 1976    
13 Anca Mihutescu 1980    
14 Olcay Aydın NON STOP RUNNING 1970    
15 Șulea Simona Lavinia 1979    
16 Derek Maddison 1970    
17 Celil Kaçoğlu SASFİT 1982    
18 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia 1974    
19 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia 1966    
20 Salih Çalık SASFIT 1988    
21 Ünal Mecit Bireysel 1963    
22 Céline Le Dramp 1986    
23 Shafeeqah Gordon Salomon 1994    
24 Vajoi Monica Betuela 1983    
25 Stefania Feletto 1993    
26 Beka Aslanishvili Strava Runners Georgia 1989    
27 Faruk Keskin 1986    
28 Arzu Bişgin Alp 1971    
29 Ahmet Turgut Sarıkaya SARIKAYA 1962    
30 Lucinda Lamb 1985    
31 Özcan Çakmak 1970    
32 Cengiz Alansu ÇAGET 1957    
33 Gökhan Özer Parıltı Derneği 1965    
34 Meryem Kılınç Gündoğdu ferdi 1984    
35 Svetlana Matiushchenko 1962    
36 Şevki Demirtaş Bireysel 1980    
37 Hui Ying Yew 1981    
38 Cheon Kit Chang 1981    
39 Burtay Arı VfL Herrenberg 1982    
40 Hakan Arslan Bireysel 1976    
41 Bilal Ali Mert Yilmaz Henkel 1981    
42 İbrahim Somalı 1955    
43 Hülya Patır Adım Adım 1991    
44 Ekmel Çakmakçı ATAŞEHİR ATLETİZİM 1959    
45 Türkan Balaban Bireysel 1971    
46 Blanfune Stephane WILD TEAM TRIATHLON 1959    
47 Selçuk Bostancı Runformance 1984    
48 Teona Aslanishvili Strava Runners Georgia 1983    
49 Ahmet Anıl Aydın 1977    
50 Ruslan Stolberg START DNIPRO 1972    
51 Halil Onalt 1972    
52 Ali Eğilmez 1982    
53 Ömer Faruk Sıngın 1967    
54 Burcu Koroğlu RUNDAMENTAL 1984    
55 Ragnhild Richards 1960    
56 Izabela Babicz 1972    
57 Yiğit Gürevin 1985    
58 Schär Guido 1977    
59 Nikita Posypkin ILSS Buddy 1981    
60 Semen Somov ILSS Buddy 1983    
61 Amanda Bruman 1993    
62 Kyndall Mcdorman 1986    
63 Célia Vital PADELA NATURAL TEAM 1973    
64 Sungu Yeşilada 1984    
65 Hasan Baloğlu 1985    
66 Mustafa Sonay Şeker 1959    
67 Camilla Bruman Bräcke SK Motion 1969    
68 Hüsnü Tuncer 1974    
69 Carlos Rodrigues Jobrindes Montes Saloios 1972    
70 Yılmaz Ahçıoğlu İstanbul Masterleri 1964    
71 İlhan Vatansever istanbul masterlar atletizm kulübü 1973    
72 Lina Gvazdauskaitė F.O.C.U.S. running 1971    
73 Mariana Portianko F.O.C.U.S. running 1974    
74 İbrahim Kara adidas Runners İstanbul 1977    
75 Simone Schober Trailrennerei 1970    
76 Katja Geres Trailrennerei 1965    
77 Uğur Çağ Bireysel 1978    
78 Nimet Karataş 1988    
79 Sarah Morgan Trismart 1981    
80 Ditte Marie Kaae 1978    
81 My Lillie NBRO RUNNING 1983    
82 Dan Koottatep 1984    
83 Rataporn Tipmontree 1992    
84 Astrid Barbara Greinix X-Trim Zeltweg 1980    
85 Maria Lipka 1978    
86 Emil Egecioglu 1977    
87 Oğuz Göynü Symphony of Enchanted Lands 1982    
88 Zeynep Işık AkkökRunners 1985    
89 Leah Cowan 1986    
90 Ella Wiles 1988    
91 Vaida Vislavičiūtė Vilniaus begimo klubas 1986    
92 Devrim Başar Turgut 1977    
93 Barbara Lechner 1985    
94 Ahmet Mesut Onat 1972    
95 Özgür Maraş 1970    
96 Cem Mercan 1969    
97 Jan Kowalczyk 1986    
98 Hasan Kılıç 1962    
99 Jiddu Broersma 1986    
100 Julen Mugica SABOR A PRIMAVERA EN IRAN 1985    
101 Dragan Rajkovic BRC Trail CREW 1971    
102 Ninoslav Sevic BRC Trail CREW 1977    
103 Dejan Ivankovic BRC Trail CREW 1982    
104 Danijela Gojkovic BRC trail CREW 1968    
105 Vanja Dumeljic BRC Trail Crew 1987    
106 Jelena Petrovic BRC Trail CREW 1979    
107 Thoralf Lingnau Hansa Rostock 1965    
108 Emre Karadeniz BİREYSEL 1986    
109 Ljiljana Todorovic BRC Trail CREW 1988    
110 Kristina Maksic BRC Trail Crew 1981    
111 Duygu Karahasanoğlu Beatruncrew 1990    
112 Yann Lambert 1972    
113 Pjer Vuckovic BRC Trail Crew 1972    
114 Miodrag Radulovic BRC Trail CREW 1970    
115 Tevhide Koçak Baloğlu Adım Adım 1981    
116 Nebojsa Trajkovic BRC Trail CREW 1960    
117 Hacer Baş 1982    
118 Gediminas Grinius Team Vibram / Suunto 1979    
119 Dimitrije Paunovic BRC Trail CREW 1980    
120 Nemanja Trninic BRC Trail Crew 1988    
121 Sergio Carli GSA ASIAGO 1956    
122 Kerem Çalkılıç 1984    
123 Efe Yazıcı 1976    
124 Diego Cunico GSA ASIAGO 1961    
125 Rafael Francisco García Yebra Logi trail 1959    
126 Katarina Valterovic BRC Trail CREW 1991    
127 Michael Becker BRC Trail CREW 1969    
128 Aleksandar Simović BRC Trail CREW 1963    
129 Emin Özmen Adım Adım İzmir 1965    
130 Serdar Toprak Bodrunners 1961    
131 Çağatay Göksu 1974    
132 Aleksandr Vorotnikov 1974    
133 Duygu Demir Göksu 1982    
134 Violeta Dinic Milisavljevic BRC Trail CREW 1978    
135 Isabel Mino 1984    
136 Ivana Kostic BRC Trail Crew 1984    
137 Onur Kalkandelenli 1982    
138 Caner Ertay Beat Run Crew 1991    
139 Revna Acar Vural adidas runners İstanbul 1980    
140 Carlos Naranjo 1986    
141 Vildan Sozer Bodrunners 1974    
142 Koray Öztürk 1976    
143 Marina Vignjevic BRC Trail CREW 1982    
144 Javier Gonzalez 1976    
145 Eugenie Lampaert Sabor a primavera en Iran 1984    
146 Tacho Moreno Sabor a primavera en Iran 1979    
147 Fevzi Şen bireysel 1972    
148 Günay Kaynak Koşu Dünyamız 1978    
149 Sinan Şenok 1976    
150 Sinan İnan 1982    
151 Alaa Alfakara Alfakara 1985    
152 Gülsen Koçak 1988    
153 Uğur Küpeli 1988    
154 Eray Atak 1989    
155 Murat Aydın adidas Runners Istanbul 1975    
156 Lina Savickaite "VILNIAUS BĖGIMO KLUBAS" 1982    
157 Jan Kandiyali 1986    
158 Faye Jeacocke Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1977    
159 Mandy Dohren 1978    
160 Catalina Valencia Vértigo 1983    
161 Seyhan Erdem KOŞU KADINI-ANKARA KOŞUYOR 1975    
162 Farhod Khamidov 1981    
163 Merve Dilsiz 1988    
164 Vanessa Guidi Sanofi runners 1971    
165 Hakan Akben Red 40s 1982    
166 Murat Çakır 1982    
167 Emre Altinova 1986    
168 Gürgel Ozver adidas Runners İstanbul 1980    
169 Emily Nix 1988    
170 Sadık Sağkol Marathonist 1983    
171 Fikret Vatansever Bursa Triatlon Spor Kulübü 1965    
172 Zorica Kecman 1971    
173 Cüneyt Eşli Hiperbarik oksijen tedavisi Adana 1983    
174 Navadaru Cosmin Ro Club Maraton 1984    
175 Lidia Frigo GSA ASIAGO 1963    
176 Deniz Karakuş Nemak İzmir 1978    
177 Gülnur Başer Salomonrunningtr 1979    
178 Enver Peker BİREYSEL 1962    
179 Ermir Mucka 1974    
180 Johannes Zackari 1979    
181 Olga Zanina Trail Running School 1983    
182 Serge Lopez SPORTIPS 1961    
183 Ahmet Kerem Yıldız Runformance 1987    
184 Gaye Gönülal middle earth travel 1974    
185 Burak Beşer 1971    
186 Merve Biroğlu Ankara Koşuyor 1991    
187 Cevdet Akman FutureBright 1989    
188 Christoph Lauschmann 1979    
189 Marcelina Wolarek 1976    
190 Eray Biçici Parlak Gelecek 1981    
191 Jolanda Van Til Ultra Alemler 1980    
192 Özgür Mehmet Duman Intersport Türkiye 1987    
193 Başak Duman Intersport Türkiye 1990    
194 Turan Gürses 1966    
195 Sezin Darende 1986    
196 Evrim Yiğit 1979    
197 Nurhan Okur INTERTEK 1990    
198 Ahenk Diner Ulay 1971    
199 Hasan Güder Garmin Türkiye 1978    
200 Nagihan İzbul Korkut BodRunners 1973    
201 Olga Mikhaylova Iloverunning 1987    
202 Duygu Berberoğlu 1987    
203 Ayşe Oya Biçer 1961    
204 Utku Ünsal 1975    
205 Figen Ergün 1969    
206 Murat Sevik Garmin Türkiye 1976    
207 Fatma Ovacık Sevik Doğuş Koşu Kulübü 1975    
208 Elif İslam 1980    
209 Kerem Selman 1965    
210 Aslı Alptekin Selman 1973    
211 Mine Erdoğan 1986    
212 İlhami Ayber 1962    
213 Ayhan Esen Runformance 1981    
214 Elsa Jouanolou Les petits pédestres 1988    
215 Anna Jouanolou 1987    
216 Aylin Albayrak 1960    
217 Bülent Kara Bireysel 1965    
218 Romanchenko Ihor KM Running Club 1989    
219 Andronic Victor-casian Gainile Blege 1984    
220 Marianna Roskovics 1969    
221 Erdal Mahir Cüran RUNDAMENTAL 1983    
222 Emiliya Tkatova 1988    
223 Hakan Karakaş NOA GYM 1984    
224 Emre Özkara 1984    
225 Erhan Baysal 1980    
226 Gülhan Yaşar Adım Adım 1976    
227 Arda Ergene 1981    
228 Mert Kalafatoğlu 1978    
229 Emmanuel Serot 1973    
230 Akın Bozyak 1982    
231 Haluk Topaloğlu 1953    
232 Cengiz Tamer Mutlu Adım adım 1980    
233 Koray Kinson 1978    
234 Ahmet Tamer Aker Adim adim 1966    
235 Eray Karadeniz Volt Floyd 1989    
236 Hadeel Bani Hani 1985    
237 Alexander Mikhaylov I Love Supersport 1985    
238 Üzeyir Daştan 1982    
239 Özgür Baysöz 1980    
240 Serhat Bedii Borakan Runformance 1982    
241 Anna Rostevanova 1983    
242 Ebru Demirci 1979    
243 İbrahim Etem Şeker ULTRASET MANAVGAT 1991    
244 Aslı Vural Running Academy 1975    
245 Emin Emre Eren Akbank RedRunners 1982    
246 Sergei Petrov 1969    
247 Mevlüt Kabadayı 1975    
248 Kathryn Albayrak 1984    
249 Resmigül Yıldırım Adım Adım 1965    
250 Ionut Anghel 1987    
251 Volkan Haznedar 1976    
252 Şenay Akyıldız 1983    
253 Emre Koyuncu 1979