Salomon Cappadocia Trail 60K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 280 126 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 15,4 280 512 417 02:00
CP2 Uçhisar 26 7,2 792 76 341 05:00
CP3 Göreme 33,2 10,5 868 326 339 07:00
CP4 Çavuşin 43,7 6,3 1194 318 232 09:00
CP5 Akdağ 50 11 1512 298 355 10:30
Finish Ürgüp 61 0 1810 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Trail 60K, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 61 km uzunluğunda ve 1810 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Yasin Çarkcı 1981 M    
2 Cemil Murat Şipal 1974 L    
3 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GESZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963 M    
4 Serkan İmrak Marathonist 1976 XL    
5 Hüseyin Alparslan Kanlıca Spor 1972 M    
6 Konstantin Andrianov 1980 M    
7 Ersin Erk 1984 M    
8 Ahmet Arslan Red Bull TR 1986 S    
9 Alexander Letunov Sberbank Triathlon Team 1981 M    
10 Oğuzhan Emre Singer RUNPEREST 1987 S    
11 Bahadır Ozan Singer RUNPEREST 1982 M    
12 Mehmet Bürge Bilgin 1976 M    
13 Hakan Alp R.E.D. RUNNERS 1978 L    
14 Meltem Aydın bikosuadana 1972 S    
15 Anıl Dertli KOŞU KADINI / ANKARA KOŞUYOR 1982 S    
16 Can Uğur ANKARA KOŞUYOR 1985 S    
17 Dylan Netter 1973 S    
18 Ali İhsan Özek ANKARA KOŞUYOR 1985 S    
19 Anastasiia Kosobokova No Tag Runners 1992 XS    
20 Gintare Litvinaviciene Begimo keliones 1973 L    
21 Serdar Ülker Aydos537 1974 S    
22 Yaşar Türk Aydos537 1967 M    
23 Murat Baygeldi 1966 S    
24 Tamsin Simmonds Serpentine 1978 XS    
25 Aykut Saral 1968 XL    
26 Ofek Levin 1979 M    
27 Abang Jamadi Rosli Aj Sarawak Ultra Runners 1982 S    
28 Bülent Araç EGE MARATON 1977 S    
29 Tolga Baloğlu Adım Adım 1974 S    
30 Tuğrul Oral 1969 L    
31 Alpay Dede Aydos 537 1973 L    
32 Thibault Corbeil 1984 M    
33 Stephan Corbeil 1976 M    
34 Erdoğan Kayar koştuRAN 1975 L    
35 Franke Evelyn LG Nord Berlin Ultrateam 1984 XS    
36 Kiwus Dirk LG Nord Berlin Ultrateam 1973 L    
37 Serdar Ünalan ANKYRA SK. 1972 S    
38 Özkan Atar - 1969 M    
39 Ciaran Browne 1978 L    
40 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi 1962 XL    
41 Rachael Eddershaw 1980 XS    
42 Bora Sezen 1982 L    
43 Ian Bell 1971 XL    
44 Ömer Alkan 1981 M    
45 Halil Özcan 1987 M    
46 Elif Ateş Rota Osk 1983 S    
47 Oktay Topel 1978 S    
48 Göker Tetik 1989 L    
49 Ercan Balioğlu Koşu Tutkunları 1969 S    
50 Alp Aslan Aydos537 1975 M    
51 Gürkan Açıkgöz 1974 S    
52 Mert Örücü Running Academy 1980 M    
53 Pokrevskii Dmitrii 1957 S    
54 Mikail Topcu ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1981 L    
55 Mykola Nikitin KM Running Club 1978 M    
56 Nataliia Cholovian KM Running Club 1984 S    
57 Nikos Tellis Iron Team 1973 M    
58 Walter Klaus 1961 L    
59 Deniz Çelik 1977 L    
60 Kemal Kukul RaidLight Türkiye 1965 S    
61 Moritz Auf Der Heide SCOTT Running 1987 S    
62 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973 S    
63 Utkuer Yaşar Team Salomon Turkey 1970 S    
64 Aslı Sertçelik Team Salomon Turkey 1983 S    
65 Blank Lothar Team Erdinger Alkoholfrei 1963 L    
66 Alessia Gaia 1976 S    
67 Bülent Karakaya EGE MARATON KULÜBÜ 1958 M    
68 Cem Ezer 1975 M    
69 Ayten Gün 1986 S    
70 Şenol Meriç EGE MARATON 1962 M    
71 Davut Yıldırım EGE MARATON SPOR KULÜBÜ 1958 M    
72 B. Sıtkı Kandemir Athletico Ankara 1965 L    
73 Ree O Doherty KIRRIBILLI RUNNERS 8TH DAY ADVENTURE 1974 S    
74 Timur Artyukhin I love Running 1988 M    
75 Ali Çiçekli DELOITTE 1975 M    
76 Caner Odabaşoğlu 1975 M    
77 Esma Eroğlu yok 1985 M    
78 Salomon Eric 1979 L    
79 Yaşar İsmet Demiröz NEO DOĞA SPORLARI KUKÜBÜ 1989 M    
80 Vladimir Slobodyan I LOVE RUNNING 1982 L    
81 Alaaddin Vural kombij sport 1959 M    
82 Murat Esenoluk BikoşuAdana 1975 M    
83 Sema Buldanlıoglu YILDIZ PARKI 1961 S    
84 Rukiye Forshaw 1976 M    
85 Murat Yüksel istanbul masterları atletizm klübü 1970 L    
86 Cihat Çelikkan YILDIZ PARKI 1951 S    
87 Muharrem Zekeriya Tan Ege Maraton Spor Kulübü 1951 M    
88 Nuri Dağgez serbest 1955 L    
89 Seda Kurtuldu Spartanrun 1984 S    
90 Pınar Erdem Adım Adım 1975 S    
91 Meryem Kılınç Gündoğdu ankara koşuyor 1984 XS    
92 Fahri Sezgin 1986 M    
93 Ali Kansu manavgat gençlik spor kulübü 1986 S    
94 Bora Kaya Spartanrun 1978 M    
95 Tamer Kılıc BIREYSEL 1972 S    
96 Fatih Anız R.E.D. RUNNERS 1979 M    
97 Ferit Tekin R.E.D. Runners 1984 M    
98 Oleksandr Smolnikov Alfa Sport Club 1974 L    
99 Sercan Asan 1982 L    
100 Moraru Anca SportYourLife.at 1967 M    
101 Evren Yorgancı Beşiktaş 1981 XL    
102 Deniz Şahin 1984 M    
103 İdris Tosun NOAGYM RUNNERS 1972 M    
104 Emre Songür Arçelik 1984 L    
105 Davood Shirkhani Salomon Iran 1975 S    
106 Ashkan Almasi Salomon Iran 1985 S    
107 Şule Oğuz 1976 M    
108 Melih Rüçhan Şensoy ANKARUNNING 1972 S    
109 Mairead Pratschke 1973 S    
110 Cenk Öztürk 1970 S    
111 Burçe Dündar Arı 1974 S    
112 Panagiotis Tsogkarakis ADVENDURE 1972 M    
113 Mesut Çelik 1984 L    
114 Giuseppe Didonna 1982 M    
115 Meral Yasa 1976 S    
116 Johan Dahlgren Aktivitus Sports Club 1974 M    
117 Paolo Lentini Campallegio A.S.FOCE 1956 L    
118 Christophe Cerri 1976 L    
119 Gökhan Erciyeş MARATONİST 1981 M    
120 Godeanu Mihai Adrian CiucasX3 1981 M    
121 Chrysa Xiggi 1967 M    
122 Kerem Özpınar RUNPEREST 1982 M    
123 Gozde Berber SPARTANRUN 1982 S    
124 Dragana Cejovic 1967 S    
125 Belgin Karslıoğlu Rebel Runners 1980 S    
126 Cüneyt Sivri 1972 L    
127 Simon Gustafson Aktivitus Sports Club 1974 S    
128 Kaya Çorak 1980 M    
129 Şennur Parlak 1989 S    
130 Seda Sultan Kol Demirci Ak Sigorta 1983 XS    
131 Fikri Çağlar Demirci 1982 M    
132 Ali Leflef 1992 L    
133 Mykola Lutsenko 1989 M    
134 Alperen Çetin Twilight Team 1978 M    
135 Harun Erbil BiKoşuAdana 1981 L    
136 Metin Özvarna Aksigorta 1966 M    
137 Murat Goksen 1978 S    
138 Jurado Damien Corbas running 1976 S    
139 İbrahim Erenel 1970 XL    
140 Mohamed El-morabity WAA 1992 S    
141 Yılmaz Haydarbeyoğlu 1979 L    
142 Ali VATANSEVER Bireysel 1988 M