Salomon Cappadocia Trail 60K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 280 126 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 15,4 280 512 417 02:00
CP2 Uçhisar 26 7,2 792 76 341 05:00
CP3 Göreme 33,2 10,5 868 326 339 07:00
CP4 Çavuşin 43,7 6,3 1194 318 232 09:00
CP5 Akdağ 50 11 1512 298 355 10:30
Finish Ürgüp 61 0 1810 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Trail 60K, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 61 km uzunluğunda ve 1810 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Yasin Çarkcı 1981    
2 Cemil Murat Şipal 1974    
3 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GESZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963    
4 Bahadır Ertepe EGE MARATON 1973    
5 Hüseyin Alparslan Kanlıca Spor 1972    
6 Serkan Ertem Duvar 1977    
7 Ahmet Arslan Red Bull TR 1986    
8 Alexander Letunov Sberbank Triathlon Team 1981    
9 Oğuzhan Emre Singer RUNPEREST 1987    
10 Volkan Murat Uzun 1986    
11 Bahadır Ozan Singer RUNPEREST 1982    
12 Mehmet Bürge Bilgin 1976    
13 Hakan Alp R.E.D. RUNNERS 1978    
14 Bülent Karadağ Bireysel 1974    
15 Meltem Aydın bikosuadana 1972    
16 Anıl Dertli KOŞU KADINI / ANKARA KOŞUYOR 1982    
17 Nurkan Kurt Aydos537 1968    
18 Can Uğur ANKARA KOŞUYOR 1985    
19 Dylan Netter 1973    
20 Ali İhsan Özek ANKARA KOŞUYOR 1985    
21 Anastasiia Kosobokova No Tag Runners 1992    
22 Gintare Litvinaviciene Begimo keliones 1973    
23 Serdar Ülker Aydos537 1974    
24 Yaşar Türk Aydos537 1967    
25 Mustafa Orhan Team Of Alper DALKILIÇ 1987    
26 Tamsin Simmonds Serpentine 1978    
27 Aykut Saral 1968    
28 Ofek Levin 1979    
29 Abang Jamadi Rosli Aj Sarawak Ultra Runners 1982    
30 Orçun Sarıgül nilüfer belediyespor 1984    
31 Bülent Araç EGE MARATON 1977    
32 Tolga Baloğlu Adım Adım 1974    
33 Tuğrul Oral 1969    
34 Alpay Dede Aydos 537 1973    
35 Thibault Corbeil 1984    
36 Stephan Corbeil 1976    
37 Erdoğan Kayar koştuRAN 1975    
38 Serdar Ünalan ANKYRA SK. 1972    
39 Özkan Atar - 1969    
40 Fatih Gürbüz 1976    
41 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi 1962    
42 Rachael Eddershaw 1980    
43 Bora Sezen 1982    
44 Ian Bell 1971    
45 Ömer Alkan 1981    
46 Halil Özcan 1987    
47 Elif Ateş Rota Osk 1983    
48 Göker Tetik 1989    
49 Ercan Balioğlu Koşu Tutkunları 1969    
50 Gürkan Açıkgöz 1974    
51 Bahar Baltacı 1985    
52 Mert Örücü Running Academy 1980    
53 Pokrevskii Dmitrii 1957    
54 Mikail Topcu ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1981    
55 Mykola Nikitin KM Running Club 1978    
56 Nataliia Cholovian KM Running Club 1984    
57 Nikos Tellis Iron Team 1973    
58 Walter Klaus 1961    
59 Deniz Çelik 1977    
60 Kemal Kukul RaidLight Türkiye 1965    
61 Moritz Auf Der Heide SCOTT Running 1987    
62 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973    
63 Blank Lothar Team Erdinger Alkoholfrei 1963    
64 Umut Yaşar Baltacı THE MORUKS BERLIN 1987    
65 Alessia Gaia 1976    
66 Vahid Abdian 1981    
67 Bülent Karakaya EGE MARATON KULÜBÜ 1958    
68 Cem Ezer 1975    
69 Ayten Gün 1986    
70 Şenol Meriç EGE MARATON 1962    
71 Ree O Doherty KIRRIBILLI RUNNERS 8TH DAY ADVENTURE 1974    
72 Timur Artyukhin I love Running 1988    
73 Ali Çiçekli DELOITTE 1975    
74 Caner Odabaşoğlu 1975    
75 Esma Eroğlu yok 1985    
76 Vladimir Slobodyan I LOVE RUNNING 1982    
77 Fatih Saatci 1989    
78 Alaaddin Vural kombij sport 1959    
79 Murat Esenoluk BikoşuAdana 1975    
80 Sema Buldanlıoğlu YILDIZ PARKI 1961    
81 İsmail Bektaş 1979    
82 Elena Gribenko 1989    
83 Rukiye Forshaw 1976    
84 Murat Yüksel istanbul masterları atletizm klübü 1970    
85 Cihat Çelikkan YILDIZ PARKI 1951    
86 Muharrem Zekeriya Tan Ege Maraton Spor Kulübü 1951    
87 Halil Oruç 1988    
88 Nuri Dağgez serbest 1955    
89 Seda Kurtuldu Spartanrun 1984    
90 Pınar Erdem Adım Adım 1975    
91 Meryem Kılınç Gündoğdu ankara koşuyor 1984    
92 Jan Gajda 1985    
93 Ürün Bakar Ankyra Spor Kulübü/Koşu Dünyamız 1984    
94 Ali Kansu manavgat gençlik spor kulübü 1986    
95 Dilek Özgürel Qnb finansbank 1978    
96 Roman Rybalchenko KM Running Club 1989    
97 Bora Kaya Spartanrun 1978    
98 Onur Azcan AYDOS 537 1979    
99 Tamer Kılıç BIREYSEL 1972    
100 Fatih Anız R.E.D. RUNNERS 1979    
101 Ferit Tekin R.E.D. Runners 1984    
102 Oleksandr Smolnikov Alfa Sport Club 1974    
103 Sercan Asan 1982    
104 Alpgün Görgün BANDAK 1983    
105 İdris Tosun NOAGYM RUNNERS 1972    
106 Faruk Değirmenci İstanbul Masterleri 1964    
107 Davood Shirkhani Salomon Iran 1975    
108 Ashkan Almasi Salomon Iran 1985    
109 Şule Oğuz 1976    
110 Melih Rüçhan Şensoy ANKARUNNING 1972    
111 Mairead Pratschke 1973    
112 Cenk Öztürk 1970    
113 Burçe Dündar Arı 1974    
114 Panagiotis Tsogkarakis ADVENDURE 1972    
115 Mesut Çelik 1984    
116 Giuseppe Didonna 1982    
117 Meral Yasa 1976    
118 Johan Dahlgren Aktivitus Sports Club 1974    
119 Paolo Lentini Campallegio A.S.FOCE 1956    
120 Christophe Cerri 1976    
121 Gökhan Erciyeş MARATONİST 1981    
122 Godeanu Mihai Adrian CiucasX3 1981    
123 Bogdan Kupriienko 1987    
124 İlhan Özdemir SPARTAN RUN 1974    
125 Chrysa Xiggi 1967    
126 Kerem Özpınar RUNPEREST 1982    
127 Gözde Berber SPARTANRUN 1982    
128 Mecit Çelebi Bireysel 1967    
129 Belgin Karslıoğlu Rebel Runners 1980    
130 Cüneyt Sivri 1972    
131 Özgür Öktem 1976    
132 Simon Gustafson Aktivitus Sports Club 1974    
133 Kaya Çorak 1980    
134 Şennur Parlak 1989    
135 Seda Sultan Kol Demirci Ak Sigorta 1983    
136 Fikri Çağlar Demirci 1982    
137 Ali Leflef 1992    
138 Mykola Lutsenko 1989    
139 Alperen Çetin Twilight Team 1978    
140 Harun Erbil BiKoşuAdana 1981    
141 Metin Özvarna Aksigorta 1966    
142 Cengiz Turgut 1308 osmaneli belediye spor 1972    
143 Murat Gökşen 1978    
144 Jurado Damien Corbas running 1976    
145 İbrahim Erenel 1970    
146 Mohamed El-morabity WAA 1992    
147 Arif Oruç Çakmak Spartan Run 1978    
148 Yılmaz Haydarbeyoğlu 1979    
149 Musa Serdem TOROS YILDIZI 1967    
150 Uğur Hakan Yıldız Heybeliada Running Cycle 1978    
151 Mehmet Önder Ankyra Spor Kulübü 1962    
152 Mehmet Fatih Surur 1975    
153 Arif Yazıcı KolpaRUN 1980    
154 Saba Tolouei 1986    
155 Halil Aksoy BANDIRMA 1989    
156 Sofia Vlavianou OUTDOOR TRAINERS 1979    
157 Ümit Yılmaz İdadik 1962    
158 Gürkan Gülcan 1978    
159 Verim Gümüşsoy küçük bir özgürlük 1984    
160 Can Haliloğlu Intersport 1984    
161 Uğur Demirtaş İDADİK 1969    
162 Adem Gündüz GEBZE DOĞA SPORLARI GEDOSK 1968    
163 Grigoris Apostolidis All Terrain Runners 1970    
164 Hülya Şenoğlu İDADİK 1972    
165 Christophe Goujon 1988    
166 Yavuz Doğan İDADİK 1964    
167 Aleksandr Lapshyn KM Running Club 1980    
168 Tolga Ünal 1972    
169 Nurettin Özcan 1976    
170 Furkan Kaplan 1990    
171 Behram Levent Yılmaz 1983    
172 Abdulkadir Tikici bireysel 1964    
173 Harun Uluyol 1979    
174 Katife Keskin Grup Tosbaa 1988    
175 Hacı Kuvvettaş Bireysel 1981    
176 Mykhail Kriuchek Nike+ Run Club / TrailUkraine 1992    
177 Atae Jafari Tabrizi 1991    
178 Tolga Özden Anıttepe Ruhu 1976    
179 Nazım Yaman Ataşehir Atletizm 1960    
180 Stephanie Wright 1986    
181 Seda Nur Çelik MY CLUB 1991    
182 Deniz Yusufoğlu Gelengiler 1981    
183 Kirchmayr Wolfgang 1964    
184 Adem Tırpancı Ferdî 1980    
185 Spyridon Leivadiotis ZANTE TRAIL RUNNERS 1980    
186 Sokratis Valvis ZANTE TRAIL RUNNERS 1980    
187 Caroline Potelle 1977    
188 Zekine Pündük 1973    
189 Ziya Özdemir 1968    
190 Nihat Çınarlı Marathonist 1978    
191 Ümit Levent Çelik 1972    
192 Serkan Arıkan 1982    
193 Cilasun Bayülgen 1976    
194 Haluk Korkmazyürek 1956    
195 Mehmet Ali Uzun Bikoşuadana 1976    
196 Tolga Alpagot MaratonIst 1973    
197 Dirk Mellies 1978    
198 Abdullah Mehmet Almaç İDADİK 1956    
199 Can Ayaz Tekfen Emlak Geliştirme 1989    
200 Tosun Pançalı BODRUNNERS 1982    
201 Серик Кадыров 1968    
202 Fırat Pamir Koçkar Remi & Pam 1989    
203 İbrahim Metin Koçkar 1956    
204 Ersin Demir Remi & Pam 1985    
205 Yusuf Akgök Ankara masterleri Atletizm 1960    
206 Hakan Erçay Pan Dağcılık 1971    
207 Sadık Alaybeyoğlu Bireysel 1961    
208 Sinem Özmen 1981    
209 Ioanna Drakatou 1978    
210 Solvej Højstrand Cepløberne 1967    
211 Rikki Roath 1994    
212 Cenk Turan 1973    
213 Emre Aytekin Ankyra 1980    
214 Hüseyin Kaymaz 1988    
215 Şükran Özel Twilight team 1974    
216 Burak Altındal 1974    
217 Cafer Dalar 1970    
218 Bülent Şahin İOG 1975    
219 Tufan Yüksel İDADİK 1961    
220 Cem Gül kosudelisi 1984    
221 Mehmet Özel Twilight Team - Triton 1974    
222 Kıvanç Ergun ADIM ADIM 1972    
223 Mikhail Gromov Mining-Voenmeh-Mass Sport 1984    
224 Nihat Korucu Tsk spor gucu 1984    
225 Tuğba Güneş Ferdî 1979    
226 Necati Keleş Anadolu Ajansı 1973    
227 Zekeriya Kaya Anadolu Ajansı 1979    
228 Alime Çınar 1982    
229 Tarık Ali Coşkun motivateam 1968    
230 İhsan Zeki Aksu 1963    
231 İsmail Eren 1975    
232 Alper Deniz 1985    
233 Pawlowsky Michael ESV 90 1980    
234 Andreas Mossburger Erdinger Alkoholfrei 1980    
235 Inna Kovalenko 1985    
236 Georgiy Klitsenko 1986    
237 Fehime Serin Yılmaz 1976    
238 Hüseyin Tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ 1969    
239 Tuna Orbay 1973    
240 Dilem Kocak BiKoşuAdana 1984    
241 Cécile Lavigne 1978    
242 İsmet İnan Team MAMMUT Turkey 1974    
243 Ali Kır Pallas 67 1963    
244 Umut Can Temiz 1993    
245 Zafer Dinç 1965    
246 Haldun Aydıngün KaşKoş 1958    
247 Nurettin Yavan Ferdi 1972    
248 Ahmet Gökdere 1966    
249 Kenan Kıbıcı 1966    
250 Yevhenii Kharchenko Trail Ukraine 1986    
251 Derya Duman Team Raidlight Türkiye / Ankyra SK 1973    
252 Alekper Ahmedov Agama 1961    
253 İlhan Mutlu 1983    
254 Süleyman Şahin ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI 1990    
255 Lorna Muirhead 1972    
256 Ufuk Güven Kaş Koş 1960    
257 Aytac Ozkan Bireysel 1990    
258 Uğur Gürses Ataşehir Atletizm 1976    
259 Gıorgıa La Monaca PIACENZA NATURAL SPORT 1976    
260 Marija Berić ARK FRUŠKA GORA 1978    
261 Fateh Nasir 1995    
262 Volodymyr Popovkin 1991    
263 Ahmadreza Givi 1988    
264 Dmitrii Katargin Soyka 1981    
265 Serap Emil ORDOS / KOŞANKARA 1977    
266 Roman Okhrimenko 1990    
267 Kostiantyn Salov 1985    
268 Nadiia Chumachenko 1988    
269 George Yoshida Kreuzberg Express 1978    
270 Ersin Erdogan 1983    
271 Ali Emre Cakir 1979    
272 Yusuf Genç İdadik 1960    
273 Mohamed Muha 1978    
274 Alişan Kayabölen ODTÜ Orienteering ve Navigasyon Takımı 1991    
275 Senem Bozkurt 1987    
276 Ichiro Torayama IWAMOTO-CITY TRC 1972    
277 Ryota Yokoyama 1974    
278 Hasan Öztürk Suunto Türkiye 1990    
279 Emmanuel Paget 1974    
280 Cem Özen Team Ataraxia 1972    
281 Florin Totalca SportGuru BCR Racing Team 1983    
282 Dimitrios Troupis Advendure 1969    
283 Ergun Genç İDADİK 1993    
284 Betül Özdemir HÜMAK 1991    
285 Michel Zirnheld TEAM TRAIL PAUSE CAFE 1976    
286 Andrii Lytvyn Muhomor 1973    
287 Irmak Sipahioglu Intersport 1993    
288 Devlet Pasin Ulutan İDADİK 1972    
289 İlyas Çokan ANKARA KOŞUYOR 1985    
290 Zoran Prekogačić Tim Jahorina ultra tim 1972    
291 Angela Moore 1974    
292 Burak Yılmaz 1974    
293 Ömer Artan 1979    
294 Agnes Giric-cvetkovic Jahorina Ultra Trail Team 1968    
295 Şamil Karahan 1987    
296 Bogdan Cretu Running Romania 1977    
297 Maria Melania Radutoiu Team Run 1982    
298 Lazar Sangeorzan Explore Runners 1955    
299 Rodica Miron Explore Runners 1975    
300 Mustafa Kemal Şahan 1986    
301 Rüştü Bilgin 1961    
302 Gürkan Mert Mercanoğlu 1995    
303 Kadir Melek 1974    
304 Sinan Çağlar 1983    
305 Abdülaziz Armağan Öner 1972    
306 Seyit Aydoğmuş Team Run.bo 1966    
307 Shaun Mcguire 1973    
308 Savaş Lütfi Kara Team Run.BO 1973    
309 Andım Oben Balce 1969    
310 Andrew Myers 1979    
311 Mehmet Kılınç adana atletizm 1972    
312 Ali Onur Uyar ORDOS 1976