Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 0 0 280 126 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 15,4 280 512 417 02:00
CP2 Uçhisar 26 7,2 792 76 341 05:00
CP3 Göreme 33,2 10,5 868 326 339 07:00
CP4 Çavuşin 43,7 6,3 1194 318 232 09:00
CP5 Akdağ 50 8,3 1512 132 142 10:30
CP6 Suunto Ürgüp 58,3 12,7 1644 298 238 12:30
CP7 Damsa 71 11,5 1942 532 397 15:00
CP8 Taşkınpaşa 82,5 12,8 2474 330 370 18:00
CP9 Karlık 95,3 10,2 2804 327 371 20:30
CP10 Taşocağı 105,5 8,8 3131 209 368 22:30
Finish Ürgüp 114,3 0 3340 0 0 24:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 114 km uzunluğunda ve 3340 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Gediminas Grinius Team Vibram / Suunto 1979 S    
2 Zbigniew Rajtar Rontil - Compass 1959 M    
3 Metin Can İlhan Kuzey Geyikleri 1989 M    
4 Alain Regnault ACSFP 1987 S    
5 Mehmet Ali Ok Aydos537 1973 S    
6 İlker Laçalar Twilight Team 1976 M    
7 Harun Alışır Aydos537 1973 M    
8 Matyas Flemr 1983 M    
9 Emine Sarısoy Lykoi Kehagioglou- EOS Komotinis 1969 S    
10 Özden Sertkaya Pan Dağcılık 1978 S    
11 Devrim Gülecoğlu 1967 M    
12 Mehmet Adem Şengül Twilight Team 1979 L    
13 Alpaslan Bodur Aydos537 1979 L    
14 Serdar Laçalar Twilight Team 1980 M    
15 Cihan Ünal Twilight Team 1985 L    
16 Juan Pablo Savonitti TEAM ALDO MORO PALUZZA 1982 L    
17 Ioannis Koutsouradis KASSIMIS TRAINING 1979 M    
18 Savaş Yürekli Twilight Team 1976 M    
19 Oskar Berezowski Solgar Polska 1975 S    
20 Nurkan Kurt Aydos537 1968 M    
21 Wouter De Vries 1979 M    
22 Michael Frain 1982 M    
23 Phillip Fowler 1985 M    
24 Mustafa Üçbilek 1970 M    
25 Turgut Baş Aydos537 1975 L    
26 Tanzer Satır Aydos537 1969 L    
27 Güven Güçlütürk 1971 L    
28 Murat Baygeldi 1966 S    
29 Leonardi Giacometti Loic TEAM WAA / AS FIGARELLA 1992 S    
30 Vladyslav Neveselyi Sapik-Team 1982 M    
31 Taner Kırbaç Twilight Team 1965 L    
32 Mert Derman AsicsTeamTr - Ankyra Sk 1975 L    
33 Mustafa Bleda İdrisoğlu 1987 M    
34 Osman Demirhan Adım Adım 1982 S    
35 Amy Sproston Montrail 1974 XS    
36 Lau Brüniche-olsen 1977 M    
37 Christof De Schaepmeester Gentloopt.be 1984 S    
38 Sadık Taşkın Rebel Runners 1987 M    
39 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü 1960 M    
40 Gürsel Demircan 1960 M    
41 Calum Neff Altra | Trail Racing Over Texas | EPIC 1984 M    
42 Serhat Kırali 1980 L    
43 Kerem Sadi Ekiz 1979 M    
44 Charles Newark-french N/A 1986 S    
45 Bünyan Aşık 1965 L    
46 Robbie Britton Tom Tom / Team Profeet 1986 S    
47 Natalie White Team Profeet 1982 XS    
48 Vlad Ixel 1987 S    
49 Serkan Ekinay runperESt 1976 M    
50 Mitrani Sebastien 1978 S    
51 Orhan Altürk Sky Runners Club 1990 L    
52 Hian Lim Soh 1965 M    
53 Özgür Tetik running academy 1975 M    
54 John Volanthen 1971 L    
55 Yasmin Wadhai Team Vegan Skunk 1986 XS    
56 Burak Kılıç 1984 L    
57 Evgeniy Kachaev 1986 M    
58 Tanya Szech 1973 S    
59 Christian Schindler 1968 L    
60 Bongjoo Lee 1956 S    
61 Cem Ayhan 1969 L    
62 Alex Kambouropoulos LA SPORTIVA GREECE 1974 S    
63 Elena Polyakova Team Salomon Turkey 1981 S    
64 Aykut Çelikbaş Team Salomon Turkey 1976 S    
65 Alper Dalkılıç Kaçkar Ultra 1978 S    
66 Hilmi Güven TWILIGHT TEAM 1980 M    
67 Selçuk Akbaba Koşu Dünyamız 1984 M    
68 Avinash Bhardwaj 1986 S    
69 Olivier Herand 1985 M    
70 Knappstein Klaus No Team 1961 M    
71 Mykhailo Dobrilovskyi Myxomor orienteering 1986 L    
72 Olha Cheberakha 1983 M    
73 Sam Hopkins 1984 XS    
74 Alp Cingi 1991 L    
75 Ruslan Formaniuk Altraruningteam 1989 S    
76 Özgür Güleç Striders of Croydon 1975 XL    
77 Sinem Alev Kurtgil 1982 M    
78 Igor Fufaev TRS 1976 M    
79 Elena Gribenko 1989 S    
80 Hüseyin Temizsoy 1972 M    
81 Jonathan Kulisch Trailhounds Cologne 1985 M    
82 Stuart Rooney 1981 M    
83 Tomas Amneskog Aktivitus Sports Club 1972 S    
84 Jan Gajda 1985 XL    
85 Harry Jones Runivore / HOKA ONE ONE 1989 S    
86 Ibnu Rizal 1973 M    
87 Onur Azcan AYDOS 537 1979 M    
88 Martin Vereecken 1971 M    
89 Marco Zanchi Team Vibram 1976 S    
90 Talant Abdyldaev Asia-Beg 1970 M    
91 Igor Philippov Romashkovo Rocks 1985 M    
92 Serkan Yıldız Büyükdere Spor Kulübü 1973 L    
93 Paul Radford TrainAsONE 1968 M    
94 Barış Özdemir RUNNING ACADEMY 1978 S    
95 Kaan Bilgin Running academy 1974 M    
96 Mehr Sadafi Salomon Iran 1980 M    
97 Cojan Gabriel SALOMON TEAM ROMANIA 1988 S    
98 Mervi Heiskanen 1983 S    
99 Simon Whiney Hacker 1977 M    
100 Alp Eren Sinan Özhan Ankyra S.K. 1971 L    
101 Yılmaz Keskin Keskin Yapı İnşaat Dekorasyon 1964 S    
102 Alexander Mililis 1974 M    
103 Dragana Cejovic 1967 S    
104 Tolga Güler QNB FINANSBANK 1976 M    
105 Viola Varjaskeri 1977 S    
106 Tamer Ersöz BANDAK 1965 M    
107 Maxence Liagre 1971 L    
108 Konstantinos Kourtelis ADVENDURE 1976 S    
109 Dionisis Dionisopoulos ADVENDURE 1978 M    
110 Shahar Tel Paz nitro 1987 M    
111 Sanja Kavaz Jahorina Ultra Trail Team 1978 S    
112 Alan Mair 1963 L    
113 Pavlos Diakoumakos ADVENDURE - FLOGA CHILDREN WITH CANCER 1963 M    
114 Ioannis Bayios Advendure 1957 M    
115 Mersedeh Chegini 1990 M    
116 Budak Timuralp 1975 L    
117 Anders Aagaard Hansen Endurance Team Phoenix 1991 S    
118 Sondre Amdahl 1972 S    
119 Bülent Şatır 1977 S    
120 Morten Christoffersen SOK Trail 1981 S    
121 Edouard Vernhes 1977 L    
122 İbrahim Aytekin K&D 1965 M    
123 Habip Albayrak FERDİ 1973 L    
124 Julia Ibbini 1980 XS    
125 Luc Verrier 1961 M    
126 Emel Muzac 1983 XS    
127 Naoyukı Kudoh TEAM EBI-GAWA 1968 M    
128 Scott Hanna Desert Trail Runners 1975 XS    
129 Samet Konu 1985 M    
130 Damien Fouesneau 1975 M    
131 Pop Vlad Adrian Run4MagiCamp 1986 S    
132 Cengiz Akyüz YARIM ADA KOŞU GURUBU 1976 M    
133 Jordi Gamito Baus compressport 1981 XS    
134 Georgios Kougioumtzis KASIMIS TRAINING 1979 S    
135 Ester Alves Alves SALOMON SUUNTO PORTUGAL 1981 S    
136 Erdoğan Kirpi 1977 S    
137 Artur Zarzynski FunFly 1976 M    
138 Richard Langley 1973 M    
139 Lillian Deegan 1974 S    
140 Alexander Gordievskikh TrailRunningSchool 1971 M    
141 Thomas Seljordslia Norconsult BIL 1975 L    
142 Naoko Sasaki 1977 S    
143 Ahmet Ziya Mortaş Gelengiler 1981 S    
144 Giorgio Carrara Mouly's team 1982 L    
145 İsmail Ragıp Yılmaz 1978 L    
146 Stephen Braithwaite 1972 M    
147 Francsco Galanzino Azalai 1961 XS    
148 Khoa Nguyen Imperial Trail Team 1993 XS    
149 Radoslaw Baraniak 1972 L    
150 Rafal Darski 1972 L    
151 Tomica Gril 1986 M    
152 Prokopios Arkoudis corfumontaintrail 1966 M    
153 Claudia Wehnert 1979 M    
154 Hameau Patrick 1972 M    
155 Mustafa Balı YARIMADA KOŞU GRUBU 1969 M    
156 Ömür Birler ORDOS 1977 S    
157 Lebrun Xavier O2max 1978 L    
158 René Højstrand CEPLøberne 1972 M    
159 Dağhan Kurtgil 1983 L    
160 Huseyin Kara Free 1958 M    
161 Oleg Shabalin Sylvia 1985 M