Salomon Cappadocia Trail 60K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 280 126 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 15,4 280 512 417 02:00
CP2 Uçhisar 26 0 792 76 341 05:00
CP3 Göreme 33,2 10,5 868 326 339 07:00
CP4 Çavuşin 43,7 6,3 1194 318 232 09:00
CP5 Akdağ 50 11 1512 298 355 10:30
Finish Ürgüp 61 0 1810 0 0 12:30

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Trail 60K, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 61 km uzunluğunda ve 1810 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Yasin Çarkcı 1981 M    
2 Cemil Murat Şipal 1974 L    
3 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GESZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963 M    
4 Serkan İmrak Marathonist 1976 XL    
5 Hüseyin Alparslan Kanlıca Spor 1972 M    
6 Konstantin Andrianov 1980 M    
7 Ersin Erk 1984 M    
8 Ahmet Arslan Red Bull TR 1986 S    
9 Alexander Letunov Sberbank Triathlon Team 1981 M    
10 Oğuzhan Emre Singer RUNPEREST 1987 S    
11 Bahadır Ozan Singer RUNPEREST 1982 M    
12 Mehmet Bürge Bilgin 1976 M    
13 Meltem Aydın bikosuadana 1972 S    
14 Anıl Dertli KOŞU KADINI / ANKARA KOŞUYOR 1982 S    
15 Can Uğur ANKARA KOŞUYOR 1985 S    
16 Dylan Netter 1973 S    
17 Ali İhsan Özek ANKARA KOŞUYOR 1985 S    
18 Anastasiia Kosobokova No Tag Runners 1992 XS    
19 Gintare Litvinaviciene Begimo keliones 1973 L    
20 Serdar Ülker Aydos537 1974 S    
21 Yaşar Türk Aydos537 1967 M    
22 Murat Baygeldi 1966 S    
23 Tamsin Simmonds Serpentine 1978 XS    
24 Aykut Saral 1968 XL    
25 Abang Jamadi Rosli Aj Sarawak Ultra Runners 1982 S    
26 Bülent Araç EGE MARATON 1977 M    
27 Tolga Baloğlu Adım Adım 1974 S    
28 Tuğrul Oral 1969 L    
29 Alpay Dede Aydos 537 1973 L    
30 Thibault Corbeil 1984 M    
31 Stephan Corbeil 1976 M    
32 Erdoğan Kayar koştuRAN 1975 L    
33 Franke Evelyn LG Nord Berlin Ultrateam 1984 XS    
34 Kiwus Dirk LG Nord Berlin Ultrateam 1973 L    
35 Serdar Ünalan ANKYRA SK. 1972 S    
36 Özkan Atar - 1969 M    
37 Ciaran Browne 1978 L    
38 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi 1962 XL    
39 Rachael Eddershaw 1980 XS    
40 Bora Sezen 1982 L    
41 Ian Bell 1971 XL    
42 Ömer Alkan 1981 M    
43 Halil Özcan 1987 M    
44 Elif Ateş Rota Osk 1983 S    
45 Oktay Topel 1978 S    
46 Ercan Balioğlu Koşu Tutkunları 1969 S    
47 Tuğba Tetik running academy 1984 M    
48 Alp Aslan Aydos537 1975 M    
49 Gürkan Açıkgöz 1974 S    
50 Mert Örücü Running Academy 1980 M    
51 Pokrevskii Dmitrii 1957 S    
52 Mikail Topcu ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1981 L    
53 Mykola Nikitin KM Running Club 1978 M    
54 Nataliia Cholovian KM Running Club 1984 S    
55 Nikos Tellis Iron Team 1973 M    
56 Walter Klaus 1961 L    
57 Deniz Çelik 1977 L    
58 Kemal Kukul RaidLight Türkiye 1965 S    
59 Moritz Auf Der Heide SCOTT Running 1987 S    
60 Faruk Kar Team Salomon Turkey 1973 S    
61 Utkuer Yaşar Team Salomon Turkey 1970 S    
62 Aslı Sertçelik Team Salomon Turkey 1983 S    
63 Blank Lothar Team Erdinger Alkoholfrei 1963 XL    
64 Alessia Gaia 1976 S    
65 Bülent Karakaya EGE MARATON KULÜBÜ 1958 M    
66 Cem Ezer 1975 M