Salomon Cappadocia Trail 30K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 310 125 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 12,2 310 284 459 02:00
CP2 Göreme 22,8 12,4 594 346 356 04:00
Finish Ürgüp 35,2 0 940 0 0 06:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Trail 30K, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 35 km uzunluğunda ve 940 m+ tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Sadun Onat 1976    
2 Melis Sultan Maddison 1970    
3 Derek Charles Maddison 1970    
4 Elif Şeker 1981    
5 Mustafa Sonay Şeker 1959    
6 Ahmet Kerem Yıldız 1987    
7 Elena Ryazanova GoldFinch Team 1983    
8 Umut Işık FERDİ 1977    
9 Ahmet Akdeniz adım adım 1971    
10 Hakan Germiyenli 1976    
11 Y. Levent Özdemir Bireysel 1969    
12 Habibe Singer RUNPEREST 1961    
13 Ferudun Singer RUNPEREST 1953    
14 İbrahim Etem Şeker MANAVGAT ULTRASET 1991    
15 Gönül Karadağ Bireysel 1966    
16 Zsuzsanna Pal 1977    
17 Yeliz Karakaya Yüz Bin Koş 1984    
18 Ertuğrul Cem Özdamar Aydos537 1971    
19 Anton Shevelev 1978    
20 Kostas Kritikos 1979    
21 Orhan Tola 1963    
22 Seda Özgüç Adım adım 1974    
23 Hicran Erdem Adim adim 1978    
24 Eren Mumcu 1985    
25 Utku Atak koştuRUN 1976    
26 Saffet Ceran koştuRUN 1978    
27 Ahmet Turgut Sarıkaya Serbest 1962    
28 Ana Gomez 1984    
29 Levent Kalın 1961    
30 Önder Aydemir 1975    
31 Özge Özçep 1987    
32 Ayşe Tevhide Koçak Baloğlu ADIM ADIM 1981    
33 Yüksel Özün KoşanHekim 1991    
34 Canan Aral 1992    
35 Mehmet Çakır ÇAGET 1972    
36 Gizem Kahraman 1986    
37 Ersin Kahraman 1979    
38 Müge Yıldırım 1966    
39 Burcu Sönmez Bireysel 1980    
40 Emin Bostancı R.E.D. RUNNERS 1982    
41 İrem Binici RUNDAMENTAL 1990    
42 Hakan Akgün Twilight 1981    
43 Melike Saygan KOŞU DÜNYAMIZ 1975    
44 Oktay Topel 1978    
45 Ömer Güngör 1989    
46 Petros Giagtzoglou Action Running Club 1976    
47 Emmanuel Serot 1973    
48 Gökmen Sayaroğlu GEDOSK 1977    
49 Mustafa Ekseri FERDİ- KAPADOKYA / AVANOS 1958    
50 Tuğba Tetik running academy 1984    
51 Çağrı Ünal ANKARUNNING 1985    
52 Gülşah Inal Running Academy 1976    
53 Kamil İnal Running Academy 1972    
54 Burcu Bilgiç Running Academy 1981    
55 Emre Karagözlü Spartanrun 1986    
56 Umut Düzerdik 1980    
57 Alp Aslan Aydos537 1975    
58 Mustafa Çelik Aydos537 1972    
59 Emre Erhan 1980    
60 Nihat Demirbaş Adım Adım 1981    
61 Hakan Günka 1974    
62 Cenk Koyuncu 1978    
63 Serkan Alkan 1975    
64 Murat Korkmaz 1983    
65 Lütfü Özgür Koyuncu 1976    
66 Ersin Özkan 1982    
67 Mustafa Uğurtan Bireysel 1980    
68 Volkan Koç Ordos 1977    
69 Akay İzat 1975    
70 Onur İspir koştuRUN 1992    
71 Cahit Bülent Çarkgil ÇAGET 1969    
72 Musa Timur Sarıgül n/a 1976    
73 Celil Akman RunBursa 1971    
74 Thorsten Schwandt Dornbracht 1966    
75 Cengiz Çelik 1971    
76 Ayhan Kandemir Çaget 1961    
77 Cihan Taşdemir 1979    
78 Buket Petin 1985    
79 Mehmet Yener Corerunners 1975    
80 Tohid Abdian 1987    
81 Zeynep Akkoyunlu 1976    
82 Bağdat Tezel EGE MARATON KULÜBÜ 1972    
83 Cantekin Fidan THE MORUKS BERLIN 1991    
84 Gözde Yılmaz ADİDAS RUNNERS 1982    
85 Davut Yıldırım EGE MARATON SPOR KULÜBÜ 1958    
86 Eser Köksal 1985    
87 Tuğçe Karakaya 1987    
88 B. Sıtkı Kandemir Athletico Ankara 1965    
89 Berksu Berksun 1976    
90 Daniela Bohorquez 1991    
91 Alexei Zubanov From Russia with Love 1984    
92 Onur Öztürk 1982    
93 Bülent Tezcan 1970    
94 Cengiz Alansu Çaget 1957    
95 Enver Akis THE MORUKS BERLIN 1990    
96 Erkan Vuruskaner INTERSPORT 1977    
97 Nisan Papila Ankara Koşuyor 1987    
98 Başak Canbulat Çotanaklar Spor Klubü 1983    
99 Hasan Ahmet Eren Çotanaklar Spor Klubü 1984    
100 Eray Biçici 1981    
101 Salomon Eric 1979    
102 Mehmet Ali Canan ankarunning 1983    
103 Yaşar İsmet Demiröz NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1989    
104 Emir Gülümser Ankarunning 1987    
105 Birsen Teksin 1986    
106 Osman Zengin 1974    
107 Aleksandra Fufaeva 1979    
108 Suzan Tunca 1986    
109 Ali Osman Durmaz 1986    
110 Arzum Soylu Kaş koşu grubu, Adım Adım 1972    
111 Can Cemal Cingi 1985    
112 Şükran Tuncer Adım Adım 1986    
113 Cengiz Seyhan İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 1965    
114 Osman Necdet Argat Corerunners 1979    
115 Michael Salazar Petzl Trail Team Ecuador 1998    
116 Pelin Pelis koşan Cadılar 1979    
117 Cüneyt Eşli Hiperbarik oksijen tedavisi merkezi adana 1983    
118 Melda Reçan 1982    
119 Yener Zakut 1976    
120 Doro Eyuboğlu 1966    
121 Fahri Sezgin 1986    
122 Nihan Elif Gökmen spartan run 1971    
123 Izabela Babicz 1972    
124 Doğan Yıldız 1985    
125 Kübra Zakut 1980    
126 Berkay Sezer 1990    
127 Mevlüt Kabadayı manavgat gençlik spor kulübü 1975    
128 Mahmut Özkarataşlıoğlu Hilalspor 1973    
129 Serhan Demirtaş Koşu dünyamız 1973    
130 İbrahim Gökhan Ekşioğlu Spartanrun 1980    
131 Kerem Özen ADIM ADIM 1979    
132 Leyla Erbay 1973    
133 Kadriye Arslan Adım Adım 1977    
134 Ali Kurt 1976    
135 Harry Gore Browne 1988    
136 Yasemin Sezengöz Adım Adım 1987    
137 Alicem Aktaş Unlimited Academy/ Limit Sensin 1979    
138 Özgür Kurşunoğlu 1988    
139 Esin Şeker 1962    
140 Ferda Tunçman 1974    
141 Barış Öztek 1974    
142 Çetin Kaya ADIM ADIM 1984    
143 Ayşegül Altun 1970    
144 Ahmet Kaya AS Möglingen 1964    
145 Ufuk Demirkır R.E.D. Runners 1987    
146 Mehmet Özgüner T-Bank 1970    
147 Ahşan Esen Ankyra Spor Kulübü 1980    
148 Nuriye Kaymak Koşu Kadını/Ankara Koşuyor 1979    
149 Gürkan Özkan R.E.D. Runners 1982    
150 Boris Fitz Enjoy your run 1972    
151 Eda Ok 1987    
152 Nüşabe Paşayeva 1973    
153 Rukan Sevgi 1986    
154 Deniz Şahin 1984    
155 Ali Albayrak 1959    
156 Aylin Albayrak 1960    
157 Başar Ekim 1973    
158 Mine Nihan Akman Ankara Koşuyor 1983    
159 Şerife Hilal Kara 1980    
160 Salim Akdaş Waterrunners 1978    
161 Türker Tunalı Team Istrunbul 1975    
162 Zafer Civelek TEAM İSTRUNBUL 1965    
163 Ebru Tuzla Team Istrunbul 1980    
164 Şahkan Saltık BALKES RUN 1973    
165 Şükran Bayar Ege Maraton 1983    
166 Berçin İlkyaz Sezginel adım adım 1990    
167 Koray İroç ODTÜ Orienteering Takımı 1993    
168 Burcu Gezegen 1983    
169 İnci Döndaş 1977    
170 Erhan Baysal Bireysel 1980    
171 Hüseyin Kaplaner Sodexo 1988    
172 Emre Songür Arçelik 1984    
173 Karin Gambe 1982    
174 Selçuk Çukurova adana atletizm 1978    
175 Asu Orhan Koşu dünyamız 1977    
176 Drossaert Johan 1965    
177 Yako İbrahimof istrunbul 1958    
178 Rico Rombaut 1972    
179 Kerim Fevzi Karaoğul 1976    
180 Salih Akpınar 1955    
181 Yücel Demir Ferdi 1963    
182 Gülten Demir Ferdi 1972    
183 Özgür Özçelik Çaget 1976    
184 Murat Taştan 1974    
185 Güller Koç Adım Adım Ankara 1970    
186 Dmitri Gridin 1971    
187 Sevgi Ceyda Sairoğlu Sezginer Ankara Kosuyor / Kosu Kadini 1989    
188 Onur Uzun Ankara Koşuyor 1983    
189 Azize Demet Yelken 1982    
190 Ayla Gökmen Ankyra Spor Kulübü 1984    
191 Hüseyin Keleş R.E.D. Runners 1979    
192 Değer Eren 1979    
193 Prisacariu Ancuta Zenaida CiucasX3 1988    
194 Ioannis Papadopoulos Correcaminos mediterraneo 1972    
195 Ömür Dere 1981    
196 Marten Gezici Intersport Running Team 1985    
197 Kerem Çalkılıç 1984    
198 Aşkın Öztürk 1969    
199 Ertan Daldan 1974    
200 Mihaela Scintei CPNT 1989    
201 Aysun Özcan Ankyra Yüzme, Bisiklet, Koşu ve Triatlon Spor Kulübü 1970    
202 Dilay Küçük Baygeldi intersport 1988    
203 Nazlı Eren 1975    
204 Figen Erduran 1967    
205 Ömer Erduran 1963    
206 Feyza Narin Teamİstrunbul 1970    
207 Cevriye Akkurt Manavgat gençlik spor kulübü 1993    
208 Anna Opanasiuk 1991    
209 Gülriz Kantek 1968    
210 Haci Baygeldi intersport 1984    
211 Ludovic Aubrespin 1967    
212 İlknur Körpefiliz 1968    
213 Halil Hatip Kosalim cosalim 1982    
214 Alpay Büyük ÇAGET 1974    
215 Oğuz Ozan P1M1 1978    
216 Alp Arısoy 1982    
217 Natalia Kozyakova 1979    
218 Simar Berrached 1980    
219 Aydın Akıncı MonoPoli 1987    
220 Berat Özel anıtteperuhu 1981    
221 Oral Ergül Çaget 1968    
222 Monja Andris 1988    
223 Mehmet Alper Temel 1979    
224 İbrahim Keser 1978    
225 John Benjamin Blanton 1982    
226 Tuğrul Peker BiKoşuAdana 1982    
227 Kseniia Priadikhina 1984    
228 Ahmet Anıl Aydın 1977    
229 Hasan Hüseyin Niğdeli Duvar 1988    
230 Engin Kılıç 1975    
231 Hakan Kırıcı Adım Adım İzmir 1979    
232 Eser Şahin Adım Adım İzmir 1979    
233 Fabrizio Guidi 1968    
234 Vanessa Guidi 1971    
235 Yasemin Çoraklı 1986    
236 Gönül Midesiz Runsider 1967    
237 Ayşe Oya Biçer 1961    
238 Ahmet Özdemir 1963    
239 Sevinç Karabacak 1981    
240 Özgün Çepelioğullar 1989    
241 Mümin Güneş 1981    
242 Faramarz Can Cevatzade ÜRGÜP KAPADOKYA GENÇLİK SPOR 1966    
243 Arzu Cevatzade 1974    
244 Serhat Bedii Borakan 1982    
245 Kamil İnak MARATHONİST 1985    
246 Murat Kılınç 1977    
247 Eren Utkan Finansbank 1982    
248 Haşmet Emre Koyuncu 1979    
249 Sunay Anıktar 1981    
250 Soner Baysal ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1967    
251 Bilal Ali Mert Yılmaz Turk Henkel 1981    
252 Serpil Semercioğlu Twilight Team-QNB Finansbank 1975    
253 Can İlhan AirTies Running Team 1984    
254 Büşra İlhan AirTies Running Team 1988    
255 Maksut Çağıl 1983    
256 Ali Mert Koçer 1990    
257 Zeynep Adıyaman 1989    
258 Özge Özgen 1978    
259 Sevim Begum Sözer SIEMENS 1993    
260 Halil Ayyıldız SIEMENS 1984    
261 Zülfiye Arğın 1992    
262 Ali Çelikcan 1973    
263 Hakan Uğurlu 1986    
264 Hacer Yılmaz İdadik 1967    
265 Ayşe Deveci 1970    
266 Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO 1989    
267 Erkan Çakır 1980    
268 Angelos-panagiotis Andriotis ADVENDURE 1987    
269 Yiğit Küçüközden karşıyaka one team 1982    
270 Ayten Demirtaş İDADİK 1970    
271 Egehan Çelikten 1976    
272 Özgür Fırat 1978    
273 Hakan Ünal 1973    
274 Aspasia Kalfopoulou 1981    
275 Barış Tuncaboylu 1974    
276 Akın Kaygısız ANKARA KOŞUYOR 1984    
277 Didem Serter İdadik 1971    
278 Aydın Şakalakoğlu 1975    
279 Şebnem Kara İdadik 1975    
280 Elsa Jouanolou 1988    
281 Mace Anne Gaelle 1972    
282 Mace Arnaud 1972    
283 Tiago Madeira Leal CTAD Trilhos de Cinfaes 1979    
284 Hediye İdi İzak 1991    
285 Muhammet Emin Yavuz Kadıköy Runners 1989    
286 Mathieu Hingant 1977    
287 Begüm Ucun FERDİ 1989    
288 Joshua Wyatt ISTANBUL EXPAT RUNNERS 1988    
289 Selçuk Bertan ENKA 1977    
290 Ece Büyükyurt Memecan 1978    
291 Mehmet Geçer 1985    
292 Uğur Uyanık 1989    
293 Cenk Bayraktar Kanser Savaşçıları 1982    
294 Müge Kısaalioğlu Intersport 1979    
295 Bade Tomruk Running academy 1971    
296 Özgür Tomruk Running academy 1971    
297 Devrim Zümrütkaya 1973    
298 Selçuk Bostancı Spartan Run 1984    
299 Can Demir Spartan Run 1990    
300 Feride Burcu Durmaz Spartan Run 1983    
301 Ahmet İslamoğlu Rundamental 1985    
302 Deniz Güneşer Spartanrun 1984    
303 Nazlı Albaylı Adım Adım 1988    
304 Turgay Benzet Spartan Run 1982    
305 Furkan Gökmen ODTÜ Oryantiring Takımı 1990    
306 Cem Cemalettin Balcı ADIM ADIM 1974    
307 Fatih Şahinler Canon 1981    
308 Evren Erbas 1983    
309 Sinem Altınkaya intersport 1978    
310 Gökhan Çankaya Koşu dünyamız 1983    
311 Duygu Karahasanoğlu SpartanRun 1990    
312 Bilge Gölge 1991    
313 Yasemin Çankaya Koşu dünyamız 1989    
314 Ali Can Akyüz 1989    
315 Silvio Braggiotti İDADİK 1963    
316 Jezabel Morin-dutil Istanbul Expat Runners 1986    
317 Zeynep Meltem Baş Aydos537 1977    
318 Güldan Kalem 1971    
319 Güneş Aydın 1980    
320 Nurciye Ertem idadik 1950    
321 Aleksandr Gavrinev индивидуальный 1968    
322 Tainturier Laurent 1959    
323 Engin Çetinay BodRunners 1982    
324 Aslıhan Aydoğan Skyrunners 1981    
325 Alper Rende SkyRunners 1986    
326 Tim Wilson 1969    
327 Giannis Boutzopoulos 1980    
328 Serkan Deveci Ankara Koşuyor 1979    
329 Senem Erşahin 1976    
330 Suat Demirci ARHAN GRUP (ORGAZ) 1964    
331 İsmail Anaç 1991    
332 Cem Eroğlu 1971    
333 Mehmet Ergül Ankara Koşuyor 1988    
334 Ayten Gürçay ANADOLU DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KLUBÜ 1979    
335 Nil Tuğçe Ozan Ankara Kosuyor 1989    
336 Hakan Emden 1977    
337 Merve Arıkan Ankara Koşuyor/Koşu Kadını 1992    
338 Suha Akman Ankara Koşuyor 1980    
339 Acar Tüzüner AÜTF 1974    
340 Engin Erkal ANKARA KOŞUYOR 1979    
341 Mehmet Koçdemir 1971    
342 Oktay Bilget BODRUNNERS 1983    
343 Sibel Dilcan 1980    
344 James Davies 1983    
345 Özlem Deniz Özden Anıttepe Ruhu 1978    
346 Lavergne Philippe 1962    
347 Catalin Constsntin Newsman.ro 1981    
348 Evren Odabaşıoğlu RunWithUs 1981    
349 Anıl Barutçu 1967    
350 Andriy Tkach 1986    
351 İbrahim İşbilir 1988    
352 Hakan Demiröz RunWithUs 1976    
353 Hüseyin Çakıcı RunWithUs 1979    
354 Ekaterina Bolda ClimbRun 1983    
355 Barış Akçalı Ankara Koşuyor 1976    
356 Nadya Zuyeva 1993    
357 Ömer Sinan Yazıcı AA 1976    
358 Maren Schwerger 1960    
359 Matthew Franks 1982    
360 Osman Kesimal ANADOLU DAĞCILIK 1961    
361 Pelin Börcek Anıttepe Ruhu 1978    
362 Ahmet Çayıroğlu 1971    
363 Ceyda Çayıroğlu 1976    
364 Atilla Kayan celebrity runners 1967    
365 Deniz Müfti İstanbul Orienteering Spor Kulübü 1979    
366 Wojciech Kulma 1974    
367 Özlem Sökmen Running Academy 1973    
368 Rogier Nicolas 1962    
369 İrem Selin Çaglar 1994    
370 Burak Deniz 1990    
371 Esin Çavga 1982    
372 Seydihan Yiğit 1989    
373 Serhan Karatay Anıttepe Ruhu 1970    
374 Coşkun Yener 1991    
375 Yüksel Aydın hasdak 1974    
376 Ali Aytaç hasdak 1987    
377 Jochen Schmidt 1979    
378 Mustafa Pehlivan runwithus 1969    
379 Xavier Guilmineau 1967    
380 Ebru Yazıcı 1971    
381 Combeau Clementine 1988    
382 Gonca Özgün Anıttepe Ruhu 1980    
383 Şenay Akyıldız 1983    
384 İlker Dalğar 1980    
385 Irina Kostkina 1984    
386 Berk Okay Türk Henkel 1984    
387 Pınar Yaran 1981    
388 Hüseyin Darmar 1964    
389 Merve Başdemir ADIM ADIM 1986    
390 Christina Kontoni ZANTE TRAIL RUNNERS 1981    
391 Javier Gonzalez 1976    
392 Özgür Güler 1978    
393 Emrah Can 1973    
394 Özge Can 1979    
395 Kıvanç Onutman 1969    
396 Cenk Metinkaya KAŞ KOŞ 1966    
397 Ritvan Kılıç 1969    
398 İlter Emre Bal Koşu dünyamız 1981    
399 Ünal Akdoğan ORMANDA HAYAT VAR 1964    
400 Özgür Baysöz 1980    
401 Selami Kahraman 1988    
402 Gulhan Cor 1963    
403 Tatyana Bekker 1988    
404 Aylin Sezenler Arbak ANKARA KOŞUYOR 1976    
405 Yıldırım Ercan 1971    
406 Kubilay Sezgin 1987    
407 İsa Arı FERDİ 1980    
408 Emre Zengin 1982    
409 Ayça Akıncı 1981    
410 Andrey Krasnoborodkin 1965    
411 Gamze Sevim qnbfinansbank 1987    
412 Necdet Kökçü İstanbul Masterleri Atletizm kulübü 1957    
413 Mehriban Akpınar Coach Excellent Athletics 1973    
414 Pelin Kazanc 1986    
415 Rıdvan Şükür FERDİ 1962    
416 Erdem Yörük BİREYSEL 1982    
417 Oğulcan Tetik 1982    
418 Emmanuel Gallego Lopez 1982    
419 Gülden Ferazoğlu AirTies Running Team 1988    
420 Mustafa Özkan 1977    
421 Alexandr Kossitsyn 1986    
422 Ebru Demirci 1979    
423 Şerife Oğuz 1981    
424 Özgül Kurt 1979    
425 Levent Dalar 1971    
426 Adam Yunisov Ankara Koşuyor 1978    
427 Mickael Cadot 1971    
428 Gwenola Cadot 1971    
429 Galip Aslan ÇAGET 1977    
430 Azat Uğurlu AirTies Running Team 1989    
431 Simge Yıldırım AirTies Running Team 1997    
432 Kutlay Şahin 1982    
433 Michał Piasecki AMAC Crazy Runners 1974    
434 Kerem Gürgensuyu 1973    
435 Nikolay Yaroshuk I Love Running 1979    
436 Buşra Çeğil 1988    
437 Kerim Yurdakul 1980    
438 Özgür Özdoğan KOŞU DÜNYAMIZ 1982    
439 Mehmet Bulca Goygoy Runners 1989    
440 Nil Whiney Eyüboğlu 1992    
441 Turceyin Akbulut Bodrunners 1987    
442 Metin Çakto bodrunners 1974    
443 Yasemin Şeker 1982    
444 Hamdi Burak Bakanay MC RUNNING TEAM 1989    
445 Mesut Cerit MC Running Team 1967    
446 Sevda Altunal Yıldız 1987    
447 Lieselot Deroo 1982    
448 Celil Kaçoğlu 1982    
449 Merve Whiney Büyükbayrak 1990    
450 Louis Dereboy 1999    
451 Fatih Tunç MC RUNNING TEAM 1989    
452 Özgür Bağdatlıoğlu 1979    
453 Ebru Battal 1971    
454 Ege Battal 1975    
455 Eric De Ladoucette 1966    
456 Evgeny Tifus ILR Kemerovo 1981    
457 Cem Tolga Tecimer KoştuRUN 1978    
458 Burtay Ari VfL Herrenberg 1982    
459 Arzu Bişgin Alp 1971    
460 Fatih Önder 1981    
461 Tarık Uçar 1985    
462 Censier Aurelien 1984    
463 Elvan Tekinkaya İdadik 1969    
464 Catherine Martens 02 max 1978    
465 Işıl Ören 1972    
466 Ross Hodges 1982    
467 Emirhan Battalcıoğlu Corerunners 1977    
468 Bekir Çakaroğlu IZELTAS 1987    
469 Murat Tanınmış IZELTAS 1986    
470 Süleyman Gül Rebelrunners 1982    
471 Burhan Yeşildag Bireysel 1990    
472 Baptiste Vincon 1992    
473 Nevra Eker Guryel 1976    
474 İbrahim Nar 1965    
475 Volkan Odak marathonist 1987    
476 Bağış Dede Ankarunning 1982    
477 Nadir Nadirler Spartan Run 1985    
478 Selçuk Gazcılar KOŞU TUTKUNLARI 1971    
479 Ufuk Selvi KOŞU TUTKUNLARI 1970    
480 Şenol Kamber BodRunners 1982    
481 Hüseyin Kanber KOŞU TUTKUNLARI 1972    
482 Erdem Durmaz Ferdi 1984    
483 Zeynep Görpe ADIM ADIM 1979    
484 Alper Başpınar 1989    
485 Oğuzhan Örnek 1984    
486 Erhan Gençer KOŞU TUTKUNLARI 1974    
487 Ahmet Serdar Erenler 1977    
488 Güven Kemal Doğrar 1990    
489 Ayşe Gül Akıncı Yüksel İDADİK 1958    
490 Arzu Altındal 1973    
491 Gökhan Sezginer Ankara Koşuyor 1984    
492 Georges Yared 1966    
493 Aysan Öztaylan AnkaRunnig 1988    
494 Sarp Kaya Görür 1973    
495 Hüseyin Gündüz MÜNFERİT 1983    
496 Onur Yavaş MC Running Team 1978    
497 Ayşe Dönmez AA 1964    
498 Mehmet Şinasi Küçüktiftik 1967    
499 Aydan Erarkadaş Spartanrun 1982    
500 Enver Peker 1962    
501 Philip West ISTANBUL EXPAT RUNNERS 1961    
502 Nihat Diler ADIM ADIM - ATAŞEHİR ATLETİZM 1961    
503 Erdal Mahir Cüran RUNDAMENTAL 1983    
504 Levent Yüksel KAŞ KOŞ 1958    
505 Muriel Rozelier 1968    
506 Burcu Elif Şanal KOLPARUN 1985    
507 Nicola Ferrucci AMAC CRAZY RUNNERS 1973    
508 Janko Steh AMAC CRAZY RUNNERS 1961    
509 Başar Necdet Ülker Rundamental 1981    
510 Chris Smith Keswick AC 1982    
511 Kutluğ Kağan Cömert MC Running Team 1988    
512 Mislinur Cömert MC Running Team 1990    
513 Ufuk Uysal 1973    
514 Murat Erdoğan MC PERFECT LIFE 1975    
515 Ahmet Küçükyıldız 1967    
516 Ömer Faruk Akaslan BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM SPOR KLUBÜ 1963    
517 Emirhan Demirel Vamos! 1987    
518 Onur Yiğit Yayak 1989    
519 Selçuk Ay ADIM ADIM 1987    
520 Ali Çetin bAŞKENT GENÇLER VE mASTERLER sPOR KLUBU 1954    
521 Acelya Başbuğ Erten Athletes in Town 1979    
522 Vanessa Tinker 1978    
523 Rengın Moroy 1970    
524 Nergis Curtis ADIM ADIM 1973    
525 Neslihan Kömeç 1973    
526 Dilara Zengin Anadolu Ajansı 1991    
527 Muhammed Ali Gürtaş Anadolu Ajansı 1988    
528 Karol Bogus 1982    
529 Fatih Özbakan BİREYSEL 1978    
530 Yekta Yiğit Dinç Ankyra yüzme, triatlon koşu bisiklet sk 1989    
531 Serkan Şahin 1982    
532 Bahri Bülent Özel anıtteperuhu 1977    
533 Neşe Ezgi Kamış Ankyra Spor Kulübü 1991    
534 Demet Çınar Adım Adım 1969    
535 Canan Yıldız Şahin İOG 1972    
536 Alpay Güneralp İnterspor Running Team 1972    
537 Batuhan Kurdesoglu 1994    
538 Fatma Zehra Meraki 1978    
539 Serdar Işıkönder KOŞU DÜNYAMIZ 1977    
540 Ümit Çalışkan FERDİ 1983    
541 Hakan Arslan 1976    
542 Bahar Atamer 1974    
543 Harun Tan ULTRASET FİTNESS MANAVGAT 1988    
544 Cumali İmrat Ultrasetfitness Manavgat 1990    
545 Alper Doğan 1978    
546 Şerif Kemal Güner ÇAGET 1971    
547 Hasan İşbilir Manavgat 1969    
548 Melis Tunalı 1990    
549 Çınar Çorapsız 1988    
550 Aziz Yiğit Gökalp 1984    
551 Gülbahar Gökalp 1984    
552 Sara Khayat Fun run 1984    
553 Osman Demir 1964    
554 Yigit Polat YP PERSONAL TRAİNİNG 1987    
555 Onur Kocaöz cuccinella 1980    
556 Işıl Sözer İDADİK 1974    
557 Müjgan Dervish 1972    
558 Vicky Anagnostopoulou ROUT 100MILES ADVENDURUN 1972    
559 Anastasia Ntevetzi 1981    
560 Mustafa Tanzer Ergül 1971    
561 Yaman Arslan YAMA(RU)N 1981    
562 Oğuzhan Öztürk 1978    
563 Gülhanım Pasin İDADİK 1965    
564 Seyed Mohammad Shahidzade Yazdi 1981    
565 İrem Genç 1995    
566 Görkem Genç 1998    
567 Özhan Karaman Yuzbinkoş 1979    
568 Orhun Ekren 1976    
569 Zafer Ofli REYHAN&ZAFER 1974    
570 Arzu Temizsoy Duman DERYA&ARZU 1977    
571 İrfan Bozyiğit 1971    
572 Adrienne Aldous 1963    
573 Kağan Deniz Spartanrun 1982    
574 ALPER DURMUS KOŞU DÜNYAMIZ 1983    
575 Merve Onler Runarchy 1987    
576 Halil Onalt Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 1972    
577 Metin Çekmegül 1973    
578 Tamer Yüce ANKYRA Spor Kulübü 1990    
579 Rabia Özer 1984    
580 Fırat Küçükdalgıç Runarchy 1986    
581 Serhat Şimşek 1995    
582 Cahit Yılmaztürk Mesafe Tanımayanlar 1982    
583 Hakan Zor Spartanrun 1979    
584 Shabnam Rezvan Nobahar 1982    
585 Esther Koopmanschap 1973    
586 İsa Yavuz Spartanrun 1987    
587 Betul Ekmekci Spartanrun 1990    
588 Ayhan Esen Adidas Runners Istanbul 1981    
589 Emin Yılmaz Karate - Do Çukurova Spor Kulübü 1983    
590 Ender Akyüz Adım Adım 1974    
591 Metin Bedir KOŞU DÜNYAMIZ 1973    
592 Muesser Benoit 1969    
593 Selim Barkan Vamos 1986    
594 Sébastien Joris 1969    
595 Vahit Ayan DÜNYA KALIP . 1968    
596 Didem Bulutlar Ulusoy 1969    
597 Liubov Vavilova ILR SPb 1981    
598 Dimitrios Tsolakis Lykoi Kehagioglou 1969    
599 Edoardo Maria Felsani ASD NAMAU PRAETORIANI 1958    
600 Fabrice Gaujour 1979    
601 Gülseda Eraslan KOŞU KADINI/ANKARA KOŞUYOR 1988    
602 Gülçin Özbaş Karşıyaka One Team 1990    
603 Arzu Hacıismailoğlu ADIMADIM 1972    
604 Maurizio Martinelli ASD NAMAU PRAETORIANI 1963    
605 Andrea Feliziani Turchi ASD NAMAU PRAETORIANI 1969    
606 Giovanni Piazza ASD NAMAU PRAETORIANI 1970    
607 Pierpaolo Papa ASD NAMAU PRAETORIANI 1968    
608 Fabrizio Castellani ASD NAMAU PRAETORIANI 1968    
609 Emiliano Cavaliere ASD NAMAU PRAETORIANI 1976    
610 Alessandro Piazza ASD NAMAU PRAETORIANI 1971    
611 İbrahim Kara 1977    
612 İhsan Mustafa Kısar 1981    
613 Mohammad Komeilian 1977    
614 Gürgel Özver adidas Runners İstanbul 1980    
615 Şevki Demirtaş Ege Maraton 1980    
616 Mustafa Alper likya outdoor 1975    
617 Maryam Shahrokhi 1990    
618 Gaye Gönülal cappadocia runners 1974    
619 Batuhan Kara 1999    
620 Hibe Sakar 1985    
621 Anas Khalil 1986    
622 Eray Çağlayan 1979    
623 Abdullah Alani 1988    
624 Halil Sapan 1988    
625 Ladan Salamat 1993    
626 Mehmet Somel KoşAnkara 1979    
627 Anders Götherström 1969    
628 Bruno Salomon 1974    
629 Şevki Cilasun Hantal RAKIDAK 1979    
630 Sali Hosseinkhani Marandi 1979    
631 Suzan Gökçeoğlu Adım Adım 1970    
632 Ali Mert Yavuzoğlu TEAM ROSSIST 1994    
633 Hakan Erturk 1973    
634 Emrah Kırdök 1984    
635 Anna Ivanicheva MobiDev 1989    
636 Gülsev Gülağaoğlu Kaş Koş 1968    
637 Lale Gungen Cakmak 1973    
638 Kerim Çakmak Ankyra Sk 1973    
639 Saniye Karataş 1973    
640 Metehan Alp bireysel 1996    
641 Murat Temizsoy 1973    
642 Utku Ozan Bayülken 1974    
643 Hakan Kuru Kaş Koş 1976    
644 Haluk Aydın Topaloğlu 1953    
645 Emre Bagdat 1976    
646 Ibrahım Mohamad Zaını 1985    
647 Pınar Satıoğlu 1971    
648 Sibel Tümer 1964    
649 Hakan Satıoğlu 1962    
650 Vedat Nisanoğlu 1971    
651 Yücel Özer Özkök ANKYRA 1977    
652 Umut Onur Tombuloglu 1981    
653 Barış Eldeniz 1982    
654 Şule Tuğba Deniz 1983    
655 Metehan Özcan 1974    
656 Aslı Çelebi 1985    
657 Çiğdem Gündüz Demir 1976    
658 Hilmi Volkan Demir 1976    
659 Emine Altınbaş Yok 1982    
660 Stephane Nuss 1979    
661 Mehmet Serkan Barlak 1981    
662 Seyda Erkahraman 1968    
663 Onur Algur 1988    
664 Eyüp Duman Athletico Ankara 1976    
665 Muazzez Işıl Şenozan 1986    
666 Hakan Bilgin 1987    
667 Delal Şeker 1985    
668 Laura Boveroux 1990    
669 Suat İpekoğlu YENİMAHALLE TEKNİK 1971    
670 Fatih Yeşil 1979    
671 Çağla Arundar 1976    
672 Tamer Dalgıc 1978    
673 Gürkan Çöklü 1982    
674 Caner Yalçınkaya İDADİK 1987    
675 Şebnem Şen 1990    
676 Can Okan Yıldırım 1988    
677 Mahmut Çağrı Şen 1990    
678 Gülsev Özbelen 1985    
679 Ömer Faruk Eroğlu 1965    
680 Bülent Musellim 1971    
681 Görkem Güner 386-Dx40 1978    
682 Serdar Ulas Bayraktar Taç masters atletizm 1975    
683 Flavio Cioccarelli ASD NAMAU PRAETORIANI 1968    
684 Döndü Erdost Adım adım 1962    
685 Cemile Birinci Adım Adım 1984    
686 Yılmaz Tongul BİREYSEL 1985    
687 Misako Kurahashi 1985    
688 Guerric D'ARCHE 1965    
689 Erica Meeks 1977    
690 Jason Meeks 1976    
691 Mehmet Burak Babaç Ferdi 1969    
692 Gamze Pazarcı 1977    
693 Berkan Pazarcı 1975    
694 Diana Musatova Klub Gornogo Bega Krasnodar 1982    
695 Alexandr Konstantinov Klub Gornogo Bega Krasnodar 1987    
696 Hakan Taşman 1964    
697 Mehmet Selcuk Karcioglu 1973    
698 Aykut Kırsay Ballı kaya doğa sporları 1991    
699 Raluca Apostol 1985    
700 George Sedlak 1988    
701 Ahmet Yetkin Eser 1990    
702 Önder İlgen HÜMAK 1982    
703 Samantha Johnson 1989    
704 Dmytro Starikov 1983    
705 Selçuk Babaoğlu Ankarunning 1984    
706 İsmail Ünal 1990    
707 Semih Çokçeken Adım adım izmir 1992    
708 Ahmet Tamay HÜMAK 1982    
709 Fikret Şenel 1971    
710 Cem Şah 1975    
711 Ilker Cemal Toybıyık 1978    
712 Sibel Süer Toybıyık 1978    
713 Tankut Genç Ankarunning 1988    
714 Büşra Genç 1991    
715 Handan Atılgan İDADİK 1986    
716 Ali Rıza Özata 1977    
717 Kemal Bölükbaş 1982    
718 Muhammed Ubeyde Kuyucuk Mesafe Tanımayanlar 1990    
719 Meral Acikgoz 1980    
720 Çigdem Karaman 1977    
721 Füsun Özgören cuccinella 1974    
722 Seda Usluer Ankarunning 1978    
723 Elif Numanoğlu Ankyra 1995    
724 Fatih Eravcı 1976    
725 Olcay Tıbık 1972    
726 Fatih Yakuş Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları 1994    
727 Salih Dereli FERRDİ SPORCU 1965    
728 Fikret Vatansever 1965    
729 Aikaterini Koukaki ADVENDURE 1973    
730 Konstantinos Gitsas 1955    
731 Konstantinos Balas 1957    
732 Fuat Çınar koştuRUN 1987    
733 Gülşen Balcı koştuRUN 1989    
734 Jan Kandiyali 1986    
735 Özgür Önsel 1974    
736 Suat Şahin 1984    
737 Fikret Özkaplan BİREYSEL 1966    
738 Ceren Çerezci 1980    
739 Emre İkizler 1982    
740 Gülseren Yıldız Üstündağ AKUT SPOR KULÜBÜ 1966    
741 Selçuk Hatipoğlu 1982    
742 Olja Lapcevic 1974    
743 Eray Tüccar 1971    
744 Gönül Tuğçe Tüccar 1988    
745 Andrei Bogdan Anita Asociatia Sport La Orice Varsta 1987    
746 Cosmin Funieru Asociatia Sport La Orice Varsta 1987    
747 Daniela Marin Explore Runners 1971    
748 Özay Deniz Keskin bireysel 1984    
749 Anna Hicks NFTO 1981    
750 Oktay Yıldız 1985    
751 Aylin Ertik İTÜDAK 1987    
752 Uğur Usuğ 1985    
753 Duygu Çetiner 1991    
754 Hülya Kıvrak Ultraset 1981    
755 Halil Firat adana atletizm klubü 1980    
756 Alp Yörük Running Academy 1977    
757 Aylin Koca 1971    
758 Gizem Atlı 1991    
759 Baret Çil 1982    
760 Başaran Öner 1980    
761 Füsun Öner 1973    
762 Dionisi Pierre 1972    
763 Simon Nicolas 1972    
764 Betül Yavaş Adım Adım 1982    
765 Turan Etlioğlu TrekkinEymir 1982    
766 Ionut Vranceanu Team Run 1978    
767 Hakan Kocakulak Ordos / Koşankara 1977    
768 Demet Kocakulak Ordos - Koşankara 1969    
769 Nihat Özen Adım Adım 1983    
770 Seyran Sucu OUTDOOR LYCIA 1966    
771 Özlem Ör Galatasary 1974    
772 Zeynep Balkaya Bireysel 1992    
773 Murat Yeşiltaş YARIMADA KOŞU GURUBU 1972    
774 Bike Geckinli Team Run.BO 1970    
775 Ersavas Gudul TEAM RUN.BO 1977    
776 Navid Etemadi Solomon Iran 1980    
777 Armin Mahmutović Jahorina Ultra Trail 1983    
778 Sedat Serçe Niğde Doğa Sporları 1974    
779 Ebru Önsel 1975    
780 Coşkun Yücer 1973    
781 Görkem Yılmaz Karşıyaka One Team 1983    
782 Mustafa Hilmi Karaşin FERDİ 1964    
783 Halil Yorulmaz 1960    
784 Osman Uğur Altun BİREYSEL 1988    
785 Aykut Arslantürk 1984    
786 Ayşe Ertürer 1972    
787 Erden Ertürer 1973    
788 Didem Kurap 1975    
789 Alejandra Gomez 1986    
790 Stephan Dubost 1973    
791 Hülya Kirenci BODRUM U SPORLARI KULUBÜ 1991    
792 Bahtiyar Ekinci 1979    
793 Ali İhsan Karaşin 1963    
794 Mustafa Mahir Yalçın 1974    
795 Kim Myers 1983    
796 Cem Gürcan HÜMAK 1976    
797 Erol Tunalı 1969    
798 Ganime Tunalı 1971