Salomon Cappadocia Trail 30K

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 310 125 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 12,2 310 284 459 02:00
CP2 Göreme 22,8 12,4 594 346 356 04:00
Finish Ürgüp 35,2 0 940 0 0 06:00

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Trail 30K, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 35 km uzunluğunda ve 940 m+ tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 21 Ekim 2017 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet    
1 Sadun Onat 1976 M    
2 Melis Sultan Maddison 1970 M    
3 Derek Charles Maddison 1970 M    
4 Elif Şeker 1981 S    
5 Mustafa Sonay Şeker 1959 L    
6 Elena Ryazanova GoldFinch Team 1983 M    
7 Umut Işık FERDİ 1977 L    
8 Ahmet Akdeniz adım adım 1971 M    
9 Hakan Germiyenli 1976 XL    
10 Y. Levent Özdemir Bireysel 1969 L    
11 Habibe Singer RUNPEREST 1961 M    
12 Ferudun Singer RUNPEREST 1953 XL    
13 İbrahim Etem Şeker MANAVGAT ULTRASET 1991 S    
14 Ünal Mecit 1963 M    
15 Yeliz Karakaya Yüz Bin Koş 1984 S    
16 Ertuğrul Cem Özdamar Aydos537 1971 M    
17 Anton Shevelev 1978 M    
18 Kostas Kritikos 1979 M    
19 Orhan Tola 1963 M    
20 Seda Özgüç Adım adım 1974 S    
21 Hicran Erdem Adim adim 1978 S    
22 Eren Mumcu 1985 S    
23 Utku Atak koştuRUN 1976 M    
24 Saffet Ceran koştuRUN 1978 L    
25 Ahmet Turgut Sarıkaya Serbest 1962 L    
26 Ana Gomez 1984 S    
27 Levent Kalın 1961 S    
28 Önder Aydemir 1975 M    
29 Özge Özçep 1987 M    
30 Ayşe Tevhide Koçak Baloğlu ADIM ADIM 1981 S    
31 Yüksel Özün KoşanHekim 1991 M    
32 Canan Aral 1992 M    
33 Mehmet Çakır ÇAGET 1972 S    
34 Osman Cem Özcan Koşalım Coşalım 1983 L    
35 Fatih Gürbüz 1976 M    
36 Gizem Kahraman 1986 M    
37 Ersin Kahraman 1979 L    
38 Müge Yıldırım 1966 XL    
39 Burcu Sönmez Bireysel 1980 L    
40 Emin Bostancı R.E.D. RUNNERS 1982 XL    
41 İrem Binici RUNDAMENTAL 1990 S    
42 Hakan Akgün Twilight 1981 L    
43 Melike Saygan KOŞU DÜNYAMIZ 1975 S    
44 Ömer Güngör 1989 M    
45 Petros Giagtzoglou Action Running Club 1976 M    
46 Emmanuel Serot 1973 XL    
47 Gökmen Sayaroğlu GEDOSK 1977 M    
48 Tuğba Tetik running academy 1984 M    
49 Çağrı Ünal ANKARUNNING 1985 S    
50 Gülşah Inal Running Academy 1976 XS    
51 Kamil İnal Running Academy 1972 L    
52 Burcu Bilgiç Running Academy 1981 S    
53 Emre Karagözlü Spartanrun 1986 S    
54 Umut Düzerdik 1980 M    
55 Mustafa Çelik Aydos537 1972 L    
56 Emre Erhan 1980 M    
57 Nihat Demirbaş Adım Adım 1981 M    
58 Hakan Günka 1974 M    
59 Cenk Koyuncu 1978 S    
60 Serkan Alkan 1975 S    
61 Murat Korkmaz 1983 L    
62 Lütfü Özgür Koyuncu 1976 M    
63 Ersin Özkan 1982 M    
64 Mustafa Uğurtan Bireysel 1980 L    
65 Volkan Koç Ordos 1977 M    
66 Akay İzat 1975 L    
67 Onur İspir koştuRUN 1992 S    
68 Dima Wadhai Team VeganSkunk 1982 M    
69 Cahit Bülent Çarkgil ÇAGET 1969 M    
70 Musa Timur Sarıgül n/a 1976 M    
71 Celil Akman RunBursa 1971 L    
72 Thorsten Schwandt Dornbracht 1966 L    
73 Aslı Sertçelik Team Salomon Turkey 1983 S    
74 Cengiz Çelik 1971 L    
75 Umut Yaşar Baltacı 1987 M    
76 Ayhan Kandemir Çaget 1961 L    
77 Cihan Taşdemir 1979 S    
78 Buket Petin 1985 L    
79 Mehmet Yener Corerunners 1975 M    
80 Vahid Abdian 1981 M    
81 Tohid Abdian 1987 M    
82 Zeynep Akkoyunlu 1976 M    
83 Bağdat Tezel EGE MARATON KULÜBÜ 1972 S    
84 Cantekin Fidan 1991 L    
85 Gözde Yılmaz ADİDAS RUNNERS 1982 S    
86 Davut Yıldırım EGE MARATON SPOR KULÜBÜ 1958 M    
87 Esengül Keleş 1980 M    
88 Eser Köksal 1985 S    
89 Tuğçe Karakaya 1987 S    
90 Berksu Berksun 1976 XS    
91 Daniela Bohorquez 1991 S    
92 Alexei Zubanov From Russia with Love 1984 M    
93 Onur Öztürk 1982 XL    
94 Bülent Tezcan 1970 L    
95 Cengiz Alansu Çaget 1957 L    
96 Enver Akis 1990 M    
97 Erkan Vuruskaner INTERSPORT 1977 S    
98 Nisan Papila 1987 XS    
99 Başak Canbulat Çotanaklar Spor Klubü 1983 M    
100 Hasan Ahmet Eren Çotanaklar Spor Klubü 1984 S    
101 Eray Biçici 1981 M    
102 Mehmet Ali Canan ankarunning 1983 L    
103 Yaşar İsmet Demiröz NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 1989 M    
104 Emir Gülümser Ankarunning 1987 S    
105 Birsen Teksin 1986 M    
106 Osman Zengin 1974 M    
107 Aleksandra Fufaeva 1979 S    
108 Suzan Tunca 1986 XS    
109 Ali Osman Durmaz 1986 M    
110 Can Cemal Cingi 1985 M    
111 Şükran Tuncer Adım Adım 1986 XS    
112 Cengiz Seyhan İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 1965 M    
113 Osman Necdet Argat Corerunners 1979 M    
114 Michael Salazar Petzl Trail Team Ecuador 1998 M    
115 Pelin Pelis koşan Cadılar 1979 S    
116 Melda Reçan 1982 S    
117 Yener Zakut 1976 L    
118 Doro Eyuboğlu 1966 L    
119 Nihan Elif Gökmen spartan run 1971 S    
120 Izabela Babicz 1972 XS    
121 Ürün Bakar Ankyra Spor Kulübü/Koşu Dünyamız 1984 S    
122 Doğan Yıldız 1985 M    
123 Kübra Zakut 1980 S    
124 Berkay Sezer 1990 M    
125 Yulia Postnova 1978 M    
126 Mevlüt Kabadayı manavgat gençlik spor kulübü 1975 M    
127 Mahmut Özkarataşlıoğlu Hilalspor 1973 XL    
128 Serhan Demirtaş Koşu dünyamız 1973 M    
129 İbrahim Gökhan Ekşioğlu Spartanrun 1980 L    
130 Kerem Özen STM Koşu 1979 L    
131 Leyla Erbay 1973 M    
132 Kadriye Arslan Adım Adım 1977 XS    
133 Harry Gore Browne 1988 M    
134 Yasemin Sezengöz Adım Adım 1987 XS    
135 Alicem Aktaş Unlimited Academy/ Limit Sensin 1979 M    
136 Özgür Kurşunoğlu 1988 XS    
137 Esin Şeker 1962 L    
138 Ferda Tunçman 1974 XS    
139 Barış Öztek 1974 M    
140 Çetin Kaya ADIM ADIM 1984 S    
141 Ayşegül Altun 1970 S    
142 Ahmet Kaya AS Möglingen 1964 M    
143 Ufuk Demirkır R.E.D. Runners 1987 M    
144 Mehmet Özgüner T-Bank 1970 M    
145 Ahşan Esen Ankyra Spor Kulübü 1980 S    
146 Nuriye Kaymak Koşu Kadını/Ankara Koşuyor 1979 S    
147 Gürkan Özkan R.E.D. Runners 1982 XS    
148 Boris Fitz Enjoy your run 1972 M    
149 Eda Ok 1987 S    
150 Nüşabe Paşayeva 1973 S    
151 Rukan Sevgi 1986 M    
152 Ali Albayrak 1959 L    
153 Aylin Albayrak 1960 S    
154 Başar Ekim 1973 L    
155 Mine Nihan Akman Ankara Koşuyor 1983 M    
156 Şerife Hilal Kara 1980 M    
157 Salim Akdaş Waterrunners 1978 M    
158 Türker Tunalı Team Istrunbul 1975 M    
159 Zafer Civelek TEAM İSTRUNBUL 1965 M    
160 Ebru Tuzla Team Istrunbul 1980 M    
161 Şahkan Saltık BALKES RUN 1973 XL    
162 Şükran Bayar Ege Maraton 1983 XS    
163 Berçin İlkyaz Sezginel adım adım 1990 S    
164 Koray İroç ODTÜ Orienteering Takımı 1993 M    
165 Burcu Gezegen 1983 XS    
166 İnci Döndaş 1977 S    
167 Erhan Baysal Bireysel 1980 S    
168 Hüseyin Kaplaner Sodexo 1988 S    
169 Karin Gambe 1982 M    
170 Selçuk Çukurova adana atletizm 1978 L    
171 Asu Orhan Koşu dünyamız 1977 XS    
172 Drossaert Johan 1965 M    
173 Yako İbrahimof istrunbul 1958 L    
174 Rico Rombaut 1972 L    
175 Kerim Fevzi Karaoğul 1976 L    
176 Salih Akpınar 1955 L    
177 Yücel Demir Ferdi 1963 XS    
178 Gülten Demir Ferdi 1972 XS    
179 Özgür Özçelik Çaget 1976 S    
180 Murat Taştan 1974 M    
181 Dmitri Gridin 1971 L    
182 Onur Uzun Ankara Koşuyor 1983 L    
183 Azize Demet Yelken 1982 S    
184 Ayla Gökmen Ankyra Spor Kulübü 1984 XS    
185 Hüseyin Keleş R.E.D. Runners 1979 M    
186 Değer Eren 1979 M    
187 Prisacariu Ancuta Zenaida CiucasX3 1988 XS    
188 Ioannis Papadopoulos Correcaminos mediterraneo 1972 L    
189 Ömür Dere 1981 S    
190 Marten Gezici Intersport Running Team 1985 M    
191 Kerem Çalkılıç 1984 S    
192 Aşkın Öztürk 1969 S    
193 Mecit Çelebi Bireysel 1967 L    
194 Ertan Daldan 1974 M    
195 Mihaela Scintei CPNT 1989 S    
196 Aysun Özcan Ankyra Yüzme, Bisiklet, Koşu ve Triatlon Spor Kulübü 1970 S    
197 Dilay Küçük Baygeldi intersport 1988 M    
198 Nazlı Eren 1975 S    
199 Figen Erduran 1967 S    
200 Ömer Erduran 1963 M    
201 Feyza Narin Teamİstrunbul 1970 M    
202 Cevriye Akkurt Manavgat gençlik spor kulübü 1993 S    
203 Anna Opanasiuk 1991 S    
204 Gülriz Kantek 1968 S    
205 Haci Baygeldi intersport 1984 L    
206 Ludovic Aubrespin 1967 M    
207 İlknur Körpefiliz 1968 M    
208 Halil Hatip Kosalim cosalim 1982 L    
209 Alpay Büyük ÇAGET 1974 M    
210 Oğuz Ozan P1M1 1978 XL    
211 Alp Arısoy 1982 L    
212 Natalia Kozyakova 1979 M    
213 Simar Berrached 1980 M    
214 Aydın Akıncı MonoPoli 1987 XL    
215 Oral Ergül Çaget 1968 XL    
216 Monja Andris 1988 S    
217 Mehmet Alper Temel 1979 L    
218 İbrahim Keser 1978 M    
219 John Benjamin Blanton 1982 L    
220 Tuğrul Peker BiKoşuAdana 1982 L    
221 Kseniia Priadikhina 1984 L    
222 Ahmet Anıl Aydın 1977 XL    
223 Hasan Hüseyin Niğdeli Duvar 1988 L    
224 Engin Kılıç 1975 M    
225 Burak Serter Getinge 1978 M    
226 Hakan Kırıcı Adım Adım İzmir 1979 XL    
227 Eser Şahin Adım Adım İzmir 1979 L    
228 Fabrizio Guidi 1968 M    
229 Vanessa Guidi 1971 M    
230 Yasemin Çoraklı 1986 XS    
231 Gönül Midesiz Runsider 1967 S    
232 Ayşe Oya Biçer 1961 S    
233 Ahmet Özdemir 1963 L    
234 Sevinç Karabacak 1981 M    
235 Özgün Çepelioğullar 1989 L    
236 Mümin Güneş 1981 L    
237 Faramarz Can Cevatzade ÜRGÜP KAPADOKYA GENÇLİK SPOR 1966 M    
238 Arzu Cevatzade 1974 S    
239 Serhat Bedii Borakan 1982 S    
240 Kamil İnak MARATHONİST 1985 S    
241 Murat Kılınç 1977 M    
242 Haşmet Emre Koyuncu 1979 L    
243 Sunay Anıktar 1981 S    
244 Soner Baysal ADANA ATLETİZİM SPOR KULÜBÜ 1967 M    
245 Bilal Ali Mert Yılmaz Turk Henkel 1981 S    
246 Serpil Semercioğlu Twilight Team-QNB Finansbank 1975 XS    
247 Can İlhan AirTies Running Team 1984 S    
248 Büşra İlhan AirTies Running Team 1988 S    
249 Maksut Çağıl 1983 M    
250 Ali Mert Koçer 1990 L    
251 Zeynep Adıyaman 1989 L    
252 Özge Özgen 1978 L    
253 Sevim Begum Sözer SIEMENS 1993 S    
254 Halil Ayyıldız SIEMENS 1984 M    
255 Zülfiye Arğın 1992 S    
256 Ali Çelikcan 1973 M    
257 Hakan Uğurlu 1986 M    
258 Hacer Yılmaz İdadik 1967 S    
259 Ayşe Deveci 1970 S    
260 Angelos-panagiotis Andriotis ADVENDURE 1987 S    
261 Yiğit Küçüközden karşıyaka one team 1982 L    
262 Ayten Demirtaş İDADİK 1970 XS    
263 Egehan Çelikten 1976 M    
264 Özgür Fırat 1978 L    
265 Hakan Ünal 1973 M    
266 Aspasia Kalfopoulou 1981 M    
267 Barış Tuncaboylu 1974 XL    
268 Akın Kaygısız ANKARA KOŞUYOR 1984 S    
269 Didem Serter İdadik 1971 XL    
270 Aydın Şakalakoğlu 1975 M    
271 Şebnem Kara İdadik 1975 M    
272 Elsa Jouanolou 1988 S    
273 Mace Anne Gaelle 1972 S    
274 Mace Arnaud 1972 M    
275 Hediye İdi İzak 1991 M    
276 Mathieu Hingant 1977 L    
277 Begüm Ucun FERDİ 1989 S    
278 Joshua Wyatt ISTANBUL EXPAT RUNNERS 1988 M    
279 Selçuk Bertan ENKA 1977 M    
280 Ece Büyükyurt Memecan 1978 S    
281 Mehmet Geçer 1985 L    
282 Uğur Uyanık 1989 L    
283 Cenk Bayraktar Kanser Savaşçıları 1982 M    
284 Müge Kısaalioğlu Intersport 1979 S    
285 Bade Tomruk Running academy 1971 S    
286 Özgür Tomruk Running academy 1971 L    
287 Devrim Zümrütkaya 1973 S    
288 Selçuk Bostancı Spartan Run 1984 L    
289 Can Demir Spartan Run 1990 S    
290 Feride Burcu Durmaz Spartan Run 1983 S    
291 Ahmet İslamoğlu Rundamental 1985 M    
292 Deniz Güneşer Spartanrun 1984 M    
293 Nazlı Albaylı Adım Adım 1988 XS    
294 Turgay Benzet Spartan Run 1982 S    
295 Furkan Gökmen ODTÜ Oryantiring Takımı 1990 M    
296 Cem Cemalettin Balcı ADIM ADIM 1974 M    
297 Fatih Şahinler Canon 1981 M    
298 Evren Erbas 1983 M    
299 Sinem Altınkaya intersport 1978 XS    
300 Gökhan Çankaya Koşu dünyamız 1983 S    
301 Duygu Karahasanoğlu SpartanRun 1990 XS    
302 Bilge Gölge 1991 S    
303 Yasemin Çankaya Koşu dünyamız 1989 XS    
304 Ali Can Akyüz 1989 L    
305 Silvio Braggiotti İDADİK 1963 M    
306 Jezabel Morin-dutil Istanbul Expat Runners 1986 M    
307 Zeynep Meltem Baş Aydos537 1977 M    
308 Güldan Kalem 1971 M    
309 Güneş Aydın 1980 L    
310 Nurciye Ertem idadik 1950 M    
311 Aleksandr Gavrinev индивидуальный 1968 M    
312 Tainturier Laurent 1959 M    
313 Engin Çetinay BodRunners 1982 M    
314 Aslıhan Aydoğan Skyrunners 1981 XS    
315 Alper Rende SkyRunners 1986 M    
316 Tim Wilson 1969 M    
317 Giannis Boutzopoulos 1980 M    
318 Serkan Deveci Ankara Koşuyor 1979 L    
319 Senem Erşahin 1976 S    
320 Suat Demirci ARHAN GRUP (ORGAZ) 1964 M    
321 İsmail Anaç 1991 M    
322 Cem Eroğlu 1971 M    
323 Mehmet Ergül Ankara Koşuyor 1988 L    
324 Ayten Gürçay ANADOLU DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KLUBÜ 1979 M    
325 Nil Tuğçe Ozan Ankara Kosuyor 1989 XS    
326 Hakan Emden 1977 M    
327 Merve Arıkan Ankara Koşuyor/Koşu Kadını 1992 M    
328 Suha Akman Ankara Koşuyor 1980 M    
329 Engin Erkal ANKARA KOŞUYOR 1979 XXL    
330 Mehmet Koçdemir 1971 M    
331 Oktay Bilget BODRUNNERS 1983 M    
332 Sibel Dilcan 1980 S    
333 James Davies 1983 M    
334 Özlem Deniz Özden Anıttepe Ruhu 1978 S    
335 Lavergne Philippe 1962 M    
336 Catalin Constsntin Newsman.ro 1981 L    
337 Evren Odabaşıoğlu RunWithUs 1981 L    
338 Anıl Barutçu 1967 L    
339 Andriy Tkach 1986 S    
340 İbrahim İşbilir 1988 M    
341 Hakan Demiröz RunWithUs 1976 M    
342 Hüseyin Çakıcı RunWithUs 1979 XL    
343 Ekaterina Bolda ClimbRun 1983 S    
344 Barış Akçalı Ankara Koşuyor 1976 M    
345 Nadya Zuyeva 1993 XL    
346 Ömer Sinan Yazıcı AA 1976 M    
347 Matthew Franks 1982 M    
348 Osman Kesimal ANADOLU DAĞCILIK 1961 M    
349 Pelin Börcek Anıttepe Ruhu 1978 S    
350 Ahmet Çayıroğlu 1971 XL    
351 Ceyda Çayıroğlu 1976 M    
352 Atilla Kayan celebrity runners 1967 L    
353 Deniz Müfti İstanbul Orienteering Spor Kulübü 1979 M    
354 Wojciech Kulma 1974 M    
355 Özlem Sökmen Running Academy 1973 XS    
356 Rogier Nicolas 1962 L    
357 İrem Selin Çaglar 1994 S    
358 Burak Deniz 1990 S    
359 Esin Çavga 1982 M    
360 Sedihan Yiğit 1989 M    
361 Serhan Karatay Anıttepe Ruhu 1970 M    
362 Coşkun Yener 1991 M    
363 Yüksel Aydın hasdak 1974 L    
364 Ali Aytaç hasdak 1987 M    
365 Jochen Schmidt 1979 L    
366 Mustafa Pehlivan runwithus 1969 S    
367 Xavier Guilmineau 1967 S    
368 Ebru Yazıcı 1971 S    
369 Gonca Özgün Anıttepe Ruhu 1980 S    
370 Şenay Akyıldız 1983 S    
371 İlker Dalğar 1980 S    
372 Irina Kostkina 1984 M    
373 Berk Okay Türk Henkel 1984 M    
374 Pınar Yaran 1981 XS    
375 Hüseyin Darmar 1964 XXL    
376 Merve Başdemir ADIM ADIM 1986 S    
377 Christina Kontoni ZANTE TRAIL RUNNERS 1981 M    
378 Javier Gonzalez 1976 M    
379 Özgür Güler 1978 L    
380 Sancak Gülgen 1981 L    
381 Emrah Can 1973 L    
382 Özge Can 1979 XS    
383 Kıvanç Onutman 1969 L    
384 Cenk Metinkaya KAŞ KOŞ 1966 XL    
385 Ritvan Kılıç 1969 M    
386 İlter Emre Bal Koşu dünyamız 1981 S    
387 Ünal Akdoğan ORMANDA HAYAT VAR 1964 M    
388 Özgür Baysöz 1980 L    
389 Gulhan Cor 1963 XS    
390 Tatyana Bekker 1988 XS    
391 Aylin Sezenler Arbak ANKARA KOŞUYOR 1976 S    
392 Yıldırım Ercan 1971 L    
393 Kubilay Sezgin 1987 S    
394 İsa Arı FERDİ 1980 M    
395 Emre Zengin 1982 L    
396 Ayça Akıncı 1981 XS    
397 Andrey Krasnoborodkin 1965 M    
398 Gamze Sevim qnbfinansbank 1987 M    
399 Necdet Kökçü İstanbul Masterleri Atletizm kulübü 1957 L    
400 Mehriban Akpınar Coach Excellent Athletics 1973 S    
401 Rıdvan Şükür FERDİ 1962 L    
402 Erdem Yörük BİREYSEL 1982 L    
403 Oğulcan Tetik 1982 L    
404 Emmanuel Gallego Lopez 1982 XL    
405 Gülden Ferazoğlu AirTies Running Team 1988 M    
406 Mustafa Özkan 1977 L    
407 Mariya Kabirova 1990 M    
408 Alexandr Kossitsyn 1986 M    
409 Ebru Demirci 1979 S    
410 Şerife Oğuz 1981 S    
411 Özgül Kurt 1979 M    
412 Levent Dalar 1971 M    
413 Adam Yunisov Ankara Koşuyor 1978 XL    
414 Mickael Cadot 1971 L    
415 Gwenola Cadot 1971 S    
416 Galip Aslan ÇAGET 1977 M    
417 Azat Uğurlu AirTies Running Team 1989 S    
418 Simge Yıldırım AirTies Running Team 1997 S    
419 Kutlay Şahin 1982 M    
420 Kerem Gürgensuyu 1973 S    
421 Nikolay Yaroshuk I Love Running 1979 XL    
422 Buşra Çeğil 1988 M    
423 Kerim Yurdakul 1980 M    
424 Nil Whiney Eyüboğlu 1992 S    
425 Turceyin Akbulut Bodrunners 1987 S    
426 Metin Çakto bodrunners 1974 M    
427 Yasemin Şeker 1982 M    
428 Hamdi Burak Bakanay MC RUNNING TEAM 1989 M    
429 Mesut Cerit MC Running Team 1967 M    
430 Sevda Altunal Yıldız 1987 XS    
431 Lieselot Deroo 1982 S    
432 Celil Kaçoğlu 1982 L    
433 Merve Whiney Büyükbayrak 1990 M    
434 Louis Dereboy 1999 L    
435 Fatih Tunç MC RUNNING TEAM 1989 M    
436 Özgür Bağdatlıoğlu 1979 M    
437 Ebru Battal 1971 XS    
438 Ege Battal 1975 M    
439 Eric De Ladoucette 1966 XL    
440 Evgeny Tifus ILR Kemerovo 1981 L    
441 Cem Tolga Tecimer KoştuRUN 1978 S    
442 Burtay Ari VfL Herrenberg 1982 M    
443 Arzu Bişgin Alp 1971 M    
444 Fatih Önder 1981 M    
445 Tarık Uçar 1985 M    
446 Censier Aurelien 1984 M    
447 Elvan Tekinkaya İdadik 1969 S    
448 Catherine Martens 02 max 1978 S    
449 Işıl Ören 1972 S    
450 Ross Hodges 1982 XXL    
451 Emirhan Battalcıoğlu Corerunners 1977 L    
452 Bekir Çakaroğlu IZELTAS 1987 M    
453 Murat Tanınmış IZELTAS 1986 S    
454 Süleyman Gül Rebelrunners 1982 M    
455 Burhan Yeşildag Bireysel 1990 XS    
456 Baptiste Vincon 1992 M    
457 Nevra Eker Guryel 1976 M    
458 İbrahim Nar 1965 XL    
459 Volkan Odak marathonist 1987 S    
460 Bağış Dede Ankarunning 1982 S    
461 Selçuk Gazcılar KOŞU TUTKUNLARI 1971 M    
462 Ufuk Selvi KOŞU TUTKUNLARI 1970 XL    
463 Şenol Kamber BodRunners 1982 S    
464 Hüseyin Kanber KOŞU TUTKUNLARI 1972 S