Salomon Cappadocia Medium Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,8 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,8 17 376 557 -396 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 933 140 -396 05:00
CP3 Göreme 35,5 12,7 1073 496 -524 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1569 339 -265 09:00
CP5 Akdağ 54,7 8,9 1908 122 -144 10:30
Finish Ürgüp 63,6 0 2030 0 0 12:30

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Medium Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 63 km uzunluğunda ve 2030+ m tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 12 saat 30 dakika içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Moritz Auf Der Heide SCOTT Running 1987    
2 Mohamed El-Morabity WAA 1992    
3 Can Demir Asics Run Turkey 1990    
4 Sadun Onat greatforcesports 1976    
5 Oğuzhan Emre Singer SASFİT 1987    
6 Bahadır Ozan Singer SASFİT 1982    
7 Fikri Yavaş Ege Maraton 1976    
8 Tudor George 1978    
9 Gal Barel 1979    
10 Övünç Tezer 1977    
11 Laura Pérez Cuadrado TEAMLOGITRAIL 1977    
12 Francisco Cobo Blanco Team Logi Trail 1973    
13 Gabriel Manuel Bravo Pérez TEAMLOGITRAIL 1977    
14 Mary Knapp 1975    
15 Ayten Gün 1986    
16 Umut Y. Baltacı 1987    
17 Turgut Kozan 1983    
18 Özgür Güler 1978    
19 Tuğrul Oral 1969    
20 Ciaran Browne 1978    
21 Nikoloz Kurashvili StravaRunnersGeorgia 1983    
22 Onur Azcan Aydos537 1979    
23 Cyndi Shettle 1980    
24 Valentin Catalin Balanescu 1979    
25 Nikolai Shershakov 1974    
26 Lurii Ovadenko 1979    
27 Luybov Novikova 1966    
28 Thomas Landois 1991    
29 İdris Tosun NOA GYM 1972    
30 Caradec Paul 1990    
31 Dmitry Rusakov bestia.club 1974    
32 Fatih Gürbüz 1976    
33 Edwin Paez Aguilar 1979    
34 John Millward 1965    
35 Laborie Manuel 1991    
36 Abdullah Karagöl Koşu Dünyamız 1980    
37 David Jijelava StravaRunnersGeorgia 1984    
38 Stephan Dubost 1973    
39 Irakli Pipia RunLobiani 1981    
40 Leng Fong Poh 1974    
41 Maertens Suzan Team Raidlight 1985    
42 Socol Adrian Florin 1983    
43 Guillaume De Jonge 1970    
44 Alexey Kotov 1980    
45 Guram Koberidze RunLobiani 1990    
46 Eduardo Andrade Alves Teiu Aventura 1979    
47 Habibe Singer SASFİT 1961    
48 Ferudun Singer SASFİT 1953    
49 Dmitrii Cherstvyi Krasnodar Mountain Runnners 1978    
50 Onur Yusuf Çınar Adım Adım 1988    
51 Nazri Abu Bakar 1985    
52 Syarlina Syazliza Saaid 1980    
53 Ali Riza Pamuk 1975    
54 Buda Vlad 1987    
55 Semih Çokçeken Adım Adım İzmir 1992    
56 Gizem Açelya Aykan 1980    
57 Ihor Yurchenko 1976    
58 Igor Plisa Kinosura 1984    
59 Ashree Azhar Fit Succor 1989    
60 Özlem Garcia Jimenez Running Academy 1982    
61 Mário Filipe Salamandrecos 1967    
62 Nikoloz Getashvili Strava Runners Georgia 1991    
63 Tsotne Zhghenti RunLobiani 1991    
64 Raluca Ozana Chistol 1981    
65 Maftei Alexandru 1991    
66 Sunay Anıktar 1981    
67 Pornsak Thongchai 1983    
68 Marit Balkema 1990    
69 Jip Sietse Mennema 1989    
70 Leon Wever 1990    
71 Iva Lazarević BRC Trail CREW 1985    
72 Ludovic Aubrespin 1967    
73 Erdi Buğra Şen Aydos 537 1988    
74 Mauro Lazzarini Consalvo Team anima@trial 1964    
75 Stefan Ilic BRC Trail CREW 1992    
76 Ferit Malkara 1984    
77 Marta Locatelli Scorribanda 1967    
78 Yasin Pamuk ÇAGED - OBERON 1972    
79 Alpay Büyük ÇAGET 1974    
80 Halil İbrahim Gül 1972    
81 Dilge Koçak Mavi Karga SK 1984    
82 Burak Koç THE MORUKS BERLIN 1985    
83 Piergiorgio Rebeschini TRIATHLON 7C 1965    
84 Gianni Zacchetti 1970    
85 Franco Morello GSA ASIAGO 1966    
86 Aldo Frigo G.S.A. Asiago 1963    
87 Maria Raffaella Greco 1961    
88 Stefano Costantini GSA ASIAGO 1964    
89 Roberto Bombardi Triathlon 7c 1966    
90 Gintaras Pupininkas Vilniaus bėgimo klubas VBK 1970    
91 Ugo Antonini GSA Asiago 1963    
92 Matteo Carli GSA Asiago 1990    
93 Christian Frigo gsa asiago 1976    
94 Rıza Dinçer ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 1963    
95 Marco Micheletto GRUPPO SPORTIVO ALPINI ASIAGO 1966    
96 İsmail Serdar Kuzucu Ferdi 1962    
97 Julien Foucart SALEWA/Grésicourant 1983    
98 Aleksandra Todorovic Belgrade Running Club trail Crew 1974    
99 Sonja Stojanovic BRC Trail CREW 1978    
100 Andrzej Łukasik 1965    
101 Cemal Ünlü Konya Masterlar 1960    
102 Emre Baykal 1981    
103 Polina Pesetsky Solelim 1968    
104 Boris Fitz Enjoy your run 1972    
105 Robin Sheridan 1989    
106 Bülent Araç NEMAK İZMİR 1977    
107 Ömer Alkan 1981    
108 Petr Weinfurt 1984    
109 Inge Pelemans 1975    
110 Erol Dinneden RED40S 1975    
111 Engin Çetinay BodRunners 1982    
112 Serkan Arıkan 1982    
113 Jeremy Paul 1967    
114 Nikolay Nikonov Trail Running School 1988    
115 Roberta Peron schiobike vallisport 1967    
116 Oleh Medvediev 1978    
117 Giuliano Dani 1972    
118 Mesut Yiğit BOTANİKRUN KOŞU GURUBU 1983    
119 Vladimir Petrov 1987    
120 Hüseyin Kaplaner Sodexo 1988    
121 Mesnard Théau 1992    
122 Ali Levent Kurtoğlu Yüz Bin Koş 1981    
123 Emre Yalın 1982    
124 Serkan Kuvet BOTANİKRUN 1976    
125 Rossella Ivone Scorribanda 1977    
126 Elena Brodskaia Wings 1977    
127 Denis Nekrasov 1976    
128 Walter Cartelli road runners club milano 1953    
129 Igor Feoktistov 1964    
130 Panagiotis Tsogkarakis ADVENDURE 1972    
131 Michael Ellis 1990