Salomon Cappadocia Short Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 310 125 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 13,2 310 284 459 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,6 634 346 356 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 06:30

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Kerem Özen ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-    
2 Hakan Germiyenli Erkek 40+    
3 Rukan Sevgi Kanser savaşçıları Erkek 40-    
4 Fulya Yüksel Beat Run Crew Kadın 40-    
5 Ahmet Çayıroğlu Erkek 40+    
6 İlker Arslan Erkek 40+    
7 Elif Seker Kadın 40-    
8 Özgür Özçelik Erkek 40+    
9 Sercan Eren Erkek 40-    
10 Yalçın Barış Polat Rundamental Erkek 40+    
11 Melis Maddison Kadın 40+    
12 Lütfü Özgür Koyuncu RUNDAMENTAL Erkek 40+    
13 Anca Mihutescu Kadın 40-    
14 Olcay Aydın NON STOP RUNNING Erkek 40+    
15 Șulea Simona Lavinia Kadın 40-    
16 Derek Maddison Erkek 40+    
17 Celil Kaçoğlu SASFİT Erkek 40-    
18 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia Kadın 40+    
19 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Erkek 50+    
20 Salih Çalık SASFIT Erkek 40-    
21 Ünal Mecit Bireysel Erkek 50+    
22 Céline Le Dramp Kadın 40-    
23 Shafeeqah Gordon Salomon Kadın 40-    
24 Vajoi Monica Betuela Kadın 40-    
25 Stefania Feletto Kadın 40-    
26 Beka Aslanishvili Strava Runners Georgia Erkek 40-    
27 Faruk Keskin Erkek 40-    
28 Arzu Bişgin Alp Kadın 40+    
29 Ahmet Turgut Sarıkaya SARIKAYA Erkek 50+    
30 Lucinda Lamb Kadın 40-    
31 Özcan Çakmak Erkek 40+    
32 Cengiz Alansu ÇAGET Erkek 50+    
33 Gökhan Özer Parıltı Derneği Erkek 50+    
34 Meryem Kılınç Gündoğdu ferdi Kadın 40-    
35 Svetlana Matiushchenko Kadın 50+    
36 Hui Ying Yew Kadın 40-    
37 Cheon Kit Chang Erkek 40-    
38 Burtay Arı VfL Herrenberg Erkek 40-    
39 Hakan Arslan Bireysel Erkek 40+    
40 Bilal Ali Mert Yilmaz Henkel Erkek 40-    
41 İbrahim Somalı Erkek 50+    
42 Hülya Patır Adım Adım Kadın 40-    
43 Ekmel Çakmakçı ATAŞEHİR ATLETİZİM Erkek 50+    
44 Türkan Balaban Bireysel Kadın 40+    
45 Blanfune Stephane WILD TEAM TRIATHLON Erkek 50+    
46 Selçuk Bostancı Runformance Erkek 40-    
47 Teona Aslanishvili Strava Runners Georgia Kadın 40-    
48 Ahmet Anıl Aydın Erkek 40+    
49 Ruslan Stolberg START DNIPRO Erkek 40+    
50 Halil Onalt Erkek 40+    
51 Ali Eğilmez Erkek 40-    
52 Ömer Faruk Sıngın Erkek 50+    
53 Burcu Koroğlu RUNDAMENTAL Kadın 40-    
54 Ragnhild Richards Kadın 50+    
55 Izabela Babicz Kadın 40+    
56 Yiğit Gürevin Erkek 40-    
57 Schär Guido Erkek 40+    
58 Nikita Posypkin ILSS Buddy Erkek 40-    
59 Semen Somov ILSS Buddy Erkek 40-    
60 Onur Yusuf Çınar Adım Adım Erkek 40-    
61 Amanda Bruman Kadın 40-    
62 Kyndall Mcdorman Kadın 40-    
63 Célia Vital PADELA NATURAL TEAM Kadın 40+    
64 Sungu Yeşilada Erkek 40-    
65 Hasan Baloğlu Erkek 40-    
66 Mustafa Sonay Şeker Erkek 50+    
67 Camilla Bruman Bräcke SK Motion Kadın 40+    
68 Hüsnü Tuncer Erkek 40+    
69 Carlos Rodrigues Jobrindes Montes Saloios Erkek 40+    
70 Yılmaz Ahçıoğlu İstanbul Masterleri Erkek 50+    
71 İlhan Vatansever istanbul masterlar atletizm kulübü Erkek 40+    
72 Lina Gvazdauskaitė F.O.C.U.S. running Kadın 40+    
73 Mariana Portianko F.O.C.U.S. running Kadın 40+    
74 İbrahim Kara adidas Runners İstanbul Erkek 40+    
75 Simone Schober Trailrennerei Kadın 40+    
76 Katja Geres Trailrennerei Kadın 50+    
77 Uğur Çağ Bireysel Erkek 40+    
78 Nimet Karataş Kadın 40-    
79 Sarah Morgan Trismart Kadın 40-    
80 Ditte Marie Kaae Kadın 40+    
81 My Lillie NBRO RUNNING Kadın 40-    
82 Dan Koottatep Erkek 40-    
83 Rataporn Tipmontree Kadın 40-    
84 Astrid Barbara Greinix X-Trim Zeltweg Kadın 40-    
85 Maria Lipka Kadın 40+    
86 Emil Egecioglu Erkek 40+    
87 Oğuz Göynü Symphony of Enchanted Lands Erkek 40-    
88 Zeynep Işık AkkökRunners Kadın 40-    
89 Leah Cowan Kadın 40-    
90 Ella Wiles Kadın 40-    
91 Vaida Vislavičiūtė Vilniaus begimo klubas Kadın 40-    
92 Devrim Başar Turgut Erkek 40+    
93 Barbara Lechner Kadın 40-    
94 Ahmet Mesut Onat Erkek 40+    
95 Özgür Maraş Erkek 40+    
96 Cem Mercan Erkek 40+    
97 Jan Kowalczyk Erkek 40-    
98 Hasan Kılıç Erkek 50+    
99 Jiddu Broersma Erkek 40-    
100 Julen Mugica SABOR A PRIMAVERA EN IRAN Erkek 40-    
101 Dragan Rajkovic BRC Trail CREW Erkek 40+    
102 Ninoslav Sevic BRC Trail CREW Erkek 40+    
103 Dejan Ivankovic BRC Trail CREW Erkek 40-    
104 Danijela Gojkovic BRC trail CREW Kadın 50+    
105 Vanja Dumeljic BRC Trail Crew Kadın 40-    
106 Jelena Petrovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
107 Thoralf Lingnau Hansa Rostock Erkek 50+    
108 Emre Karadeniz BİREYSEL Erkek 40-    
109 Ljiljana Todorovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
110 Kristina Maksic BRC Trail Crew Kadın 40-    
111 Duygu Karahasanoğlu Beatruncrew Kadın 40-    
112 Yann Lambert Erkek 40+    
113 Pjer Vuckovic BRC Trail Crew Erkek 40+    
114 Miodrag Radulovic BRC Trail CREW Erkek 40+    
115 Tevhide Koçak Baloğlu Adım Adım Kadın 40-    
116 Nebojsa Trajkovic BRC Trail CREW Erkek 50+    
117 Gediminas Grinius Team Vibram / Suunto Erkek 40-    
118 Dimitrije Paunovic BRC Trail CREW Erkek 40-    
119 Nemanja Trninic BRC Trail Crew Erkek 40-    
120 Sergio Carli GSA ASIAGO Erkek 50+    
121 Adina Gabriela Vasile Kadın 40+    
122 Kerem Çalkılıç Erkek 40-    
123 Efe Yazıcı Erkek 40+    
124 Diego Cunico GSA ASIAGO Erkek 50+    
125 Rafael Francisco García Yebra Logi trail Erkek 50+    
126 Katarina Valterovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
127 Michael Becker BRC Trail CREW Erkek 40+    
128 Aleksandar Simović BRC Trail CREW Erkek 50+    
129 Emin Özmen Adım Adım İzmir Erkek 50+    
130 Serdar Toprak Bodrunners Erkek 50+    
131 Çağatay Göksu Erkek 40+    
132 Aleksandr Vorotnikov Erkek 40+    
133 Duygu Demir Göksu Kadın 40-    
134 Violeta Dinic Milisavljevic BRC Trail CREW Kadın 40+    
135 Isabel Mino Kadın 40-    
136 Ivana Kostic BRC Trail Crew Kadın 40-    
137 Onur Kalkandelenli Erkek 40-    
138 Nihan Damla Tuna ADİDAS RUNNERS Kadın 40-    
139 Caner Ertay Beat Run Crew Erkek 40-    
140 Revna Acar Vural adidas runners İstanbul Kadın 40-    
141 Vildan Sozer Bodrunners Kadın 40+    
142 Koray Öztürk Erkek 40+    
143 Marina Vignjevic BRC Trail CREW Kadın 40-    
144 Javier Gonzalez Erkek 40+    
145 Eugenie Lampaert Sabor a primavera en Iran Kadın 40-    
146 Tacho Moreno Sabor a primavera en Iran Erkek 40-    
147 Fevzi Şen bireysel Erkek 40+    
148 Günay Kaynak Koşu Dünyamız Erkek 40+    
149 Ömer Alkan Erkek 40-    
150 Sinan Şenok Erkek 40+    
151 Sinan İnan Erkek 40-    
152 Alaa Alfakara Alfakara Kadın 40-    
153 Gülsen Koçak Kadın 40-    
154 Uğur Küpeli Erkek 40-    
155 Eray Atak Erkek 40-    
156 Murat Aydın adidas Runners Istanbul Erkek 40+    
157 Lina Savickaite "VILNIAUS BĖGIMO KLUBAS" Kadın 40-    
158 Jan Kandiyali Erkek 40-    
159 Faye Jeacocke Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC Kadın 40+    
160 Mandy Dohren Kadın 40+    
161 Catalina Valencia Vértigo Erkek 40-    
162 Seyhan Erdem KOŞU KADINI-ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+    
163 Farhod Khamidov Erkek 40-    
164 Merve Dilsiz Kadın 40-    
165 Vanessa Guidi Sanofi runners Kadın 40+    
166 Hakan Akben Red 40s Erkek 40-    
167 Murat Çakır Erkek 40-    
168 Emre Altinova Erkek 40-    
169 Gürgel Ozver adidas Runners İstanbul Kadın 40-    
170 Emily Nix Kadın 40-    
171 Sadık Sağkol Marathonist Erkek 40-    
172 Fikret Vatansever Bursa Triatlon Spor Kulübü Erkek 50+    
173 Zorica Kecman Kadın 40+    
174 Cüneyt Eşli Hiperbarik oksijen tedavisi Adana Erkek 40-    
175 Navadaru Cosmin Ro Club Maraton Erkek 40-    
176 Lidia Frigo GSA ASIAGO Kadın 50+    
177 Deniz Karakuş Nemak İzmir Erkek 40+    
178 Gülnur Başer Salomonrunningtr Kadın 40-    
179 Enver Peker BİREYSEL Erkek 50+    
180 Ermir Mucka Erkek 40+    
181 Johannes Zackari Erkek 40-    
182 Olga Zanina Trail Running School Kadın 40-    
183 Serge Lopez SPORTIPS Erkek 50+    
184 Ahmet Kerem Yıldız Runformance Erkek 40-    
185 Gaye Gönülal middle earth travel Kadın 40+    
186 Burak Beşer Erkek 40+    
187 Merve Biroğlu Ankara Koşuyor Kadın 40-    
188 Cevdet Akman FutureBright Erkek 40-    
189 Christoph Lauschmann Erkek 40-    
190 Marcelina Wolarek Kadın 40+    
191 Eray Biçici Parlak Gelecek Erkek 40-    
192 Jolanda Van Til Ultra Alemler Kadın 40-    
193 Özgür Mehmet Duman Intersport Türkiye Erkek 40-    
194 Başak Duman Intersport Türkiye Kadın 40-    
195 Turan Gürses Erkek 50+    
196 Sezin Darende Kadın 40-    
197 Evrim Yiğit Erkek 40-    
198 Nurhan Okur INTERTEK Kadın 40-    
199 Ahenk Diner Ulay Kadın 40+    
200 Hasan Güder Garmin Türkiye Erkek 40+    
201 Nagihan İzbul Korkut BodRunners Kadın 40+    
202 Meriç Aşer Erkek 40-    
203 Olga Mikhaylova Iloverunning Kadın 40-    
204 Duygu Berberoğlu Kadın 40-    
205 Ayşe Oya Biçer Kadın 50+    
206 Utku Ünsal Erkek 40+    
207 Figen Ergün Kadın 40+    
208 Murat Sevik Garmin Türkiye Erkek 40+    
209 Fatma Ovacık Sevik Doğuş Koşu Kulübü Kadın 40+    
210 Elif İslam Kadın 40-    
211 Kerem Selman Erkek 50+    
212 Aslı Alptekin Selman Kadın 40+    
213 Mine Erdoğan Kadın 40-    
214 İlhami Ayber Erkek 50+    
215 Ayhan Esen Runformance Erkek 40-    
216 Elsa Jouanolou Les petits pédestres Kadın 40-    
217 Anna Jouanolou Kadın 40-    
218 Aylin Albayrak Kadın 50+    
219 Bülent Kara Bireysel Erkek 50+    
220 Romanchenko Ihor KM Running Club Erkek 40-    
221 Andronic Victor-casian Gainile Blege Erkek 40-    
222 Marianna Roskovics Kadın 40+    
223 Erdal Mahir Cüran RUNDAMENTAL Erkek 40-    
224 Emiliya Tkatova Kadın 40-    
225 Hakan Karakaş NOA GYM Erkek 40-    
226 Emre Özkara Erkek 40-    
227 Erhan Baysal Erkek 40-    
228 Gülhan Yaşar Adım Adım Erkek 40+    
229 Arda Ergene Erkek 40-    
230 Mert Kalafatoğlu Erkek 40+    
231 Emmanuel Serot Erkek 40+    
232 Akın Bozyak Erkek 40-    
233 Haluk Topaloğlu Erkek 50+    
234 Cengiz Tamer Mutlu Adım adım Erkek 40-    
235 Koray Kinson Erkek 40+    
236 Ahmet Tamer Aker Adim adim Erkek 50+    
237 Eray Karadeniz Volt Floyd Erkek 40-    
238 Hadeel Bani Hani Kadın 40-    
239 Alexander Mikhaylov I Love Supersport Erkek 40-    
240 Üzeyir Daştan Erkek 40-    
241 Özgür Baysöz Erkek 40-    
242 Azime Burcu Solak KOŞU KADINI & ANKARA KOŞUYOR Kadın 40-    
243 Serhat Bedii Borakan Runformance Erkek 40-    
244 Ürün Bakar Ankyra SK- Runformance Kadın 40-    
245 Anna Rostevanova Kadın 40-    
246 Ebru Demirci Kadın 40-    
247 İbrahim Etem Şeker ULTRASET MANAVGAT Erkek 40-    
248 Aslı Vural Running Academy Kadın 40+    
249 Emin Emre Eren Akbank RedRunners Erkek 40-    
250 Vedat Yılmaz Erkek 40+    
251 Sergei Petrov Erkek 40+    
252 Mevlüt Kabadayı Erkek 40+    
253 Kathryn Albayrak Kadın 40-    
254 Oğuzhan Öztürk Bireysel Erkek 40+    
255 Resmigül Yıldırım Adım Adım Kadın 50+    
256 Ionut Anghel Erkek 40-    
257 Volkan Haznedar Erkek 40+    
258 Şenay Akyıldız Kadın 40-    
259 Emre Koyuncu Erkek 40-    
260 Kemal Bölükbaş Erkek 40-    
261 Muammer Odabaşı Erkek 40-    
262 Meliha Nilhan Ülkü Running academi Kadın 50+    
263 Yuliya Bozhko Kadın 40-    
264 Levent Kalın Erkek 50+    
265 Mehmet Salih Temurcan Erkek 40+    
266 İbrahim Aytekin K&D Erkek 50+    
267 Anton Kreventsov Erkek 40+    
268 Ufuk Uysal Erkek 40+    
269 Funda Seyrek ADIM ADIM Kadın 40+    
270 Mehmet Karahasanoğlu Erkek 40-    
271 Ogün Özel SASFIT Erkek 40-    
272 Hakan Örmen Running academi Erkek 50+    
273 Zafer Kaya Erkek 40+    
274 Ruhi Yılmaz Erkek 50+    
275 İlker İvdil Erkek 40+    
276 Olga Lebret Kadın 40-    
277 Gül Arabacıoğlu Kadın 40-    
278 Atakan Mete Akman Erkek 40-    
279 Anıl Ayvat Bodrunners Kadın 40-    
280 Gülay Altun Rosemoon Bodrunners Kadın 40-    
281 Rauf Eriş Erkek 40+    
282 Adam Tomes Erkek 40-    
283 Alexander Surmenev I Love Running Erkek 40+    
284 Sergei Seiko TRILIF Erkek 50+    
285 Yakup Kalaycı ferdi katılımcı Erkek 40+    
286 Aytun Aktan Kadın 40+    
287 Janne Kvale Kadın 40-    
288 Doğukan Kaya Erkek 40-    
289 Zeki Umdu Erkek 40-    
290 Aykut Ceylan ADIMADIM İZMİR Erkek 40-    
291 Elif Gül Bayındır Kadın 40-    
292 İbrahim Keser Erkek 40+    
293 Evren Celal Kadın 40+    
294 Ciobanu Codrin Gabriel Erkek 40-    
295 Yasin Özcan Adım Adım İzmir Erkek 40+    
296 Şeniz Ay Kadın 40+    
297 Barış Tuncaboylu Erkek 40+    
298 Hakan Çakıroglu intersport Erkek 50+    
299 Leyla Akar Yıldız Kadın 40-    
300 Hüseyin Gündüz Münferit Erkek 40-    
301 Altug Dincgor Kosucanlar Erkek 50+    
302 İsmail Özbay Ultra Çaylak Runners Erkek 50+    
303 Patrice Jegou BREIZH Erkek 50+    
304 Laurence Jegou breizh Kadın 40+    
305 Frederic Kerbastard BREIZH Erkek 50+    
306 Irina Khanina 11 Top Kotlets Ural-100 Kadın 40+    
307 Aigerim Yessebayeva Kadın 40-    
308 Vedrana Ajanovic ARK Rekreativci Tuzla Kadın 40+    
309 Ayhan Yaşar Koşsanarun Erkek 50+    
310 Özgür Özdoğan koşu dünyamız Erkek 40-    
311 Bulent Vatanseven Erkek 40+    
312 Turan Etlioğlu TrekkinEymir Erkek 40-    
313 Levent Güner Sasfıt Erkek 40+    
314 Anna Zolotukhina Kadın 40+    
315 Roman Glagozin Erkek 40+    
316 Gözde Yılmaz adidas Runners İstanbul Kadın 40-    
317 Ali Sesli Erkek 50+    
318 Hüseyin Çakıcı RunWithUs Erkek 40-    
319 Hakan Demiröz RunWithUs Erkek 40+    
320 Guillaume De Bienassis Erkek 40+    
321 Anissa Becoulet Kadın 40-    
322 Yvonne Blankhorst Kadın 40+    
323 Onur Uzun Ankara Koşuyor Erkek 40-    
324 Nisan Papila Ankara Koşuyor Kadın 40-    
325 Umutcan Duman Evreka Erkek 40-    
326 Evren Erbas RED RUNNERS Erkek 40-    
327 Cornelia Oprea Kadın 40+    
328 Aslan Yiğit ALİKEV RUNNERS Erkek 50+    
329 Nevzat Sarı Erkek 40-    
330 Üzeyir Soylemez Suntoo Erkek 40-    
331 Ilia Kiselev Erkek 40-    
332 Zamosteanu Ingrid Ioana Kadın 40-    
333 Voicu Nicoleta Andreea Kadın 40-    
334 Carmina Capitanu eXpelled Kadın 40+    
335 Erdem Uğuz TrekkinEymir Erkek 40-    
336 Fikret Şenel TrekkinEymir Erkek 40+    
337 Işıl Gunduz Kadın 40+    
338 Hasan Başusta Erkek 40-    
339 Yasemın Hotamıs Kadın 40-    
340 Sinan Hotamış Erkek 40-    
341 Burcu Gezegen Özdemir Kadın 40-    
342 Seyit Aydogmus Team Run.BO Erkek 50+    
343 Necdet Özkan Erkek 50+    
344 Özlem Sökmen Kadın 40+    
345 Tamer Güneş Erkek 40+    
346 Muharrem Tuna ferdi Erkek 50+    
347 Bratu Toma Seven Sport Erkek 40+    
348 Ersavaş Güdül TEAM RUN.BO Erkek 40+    
349 Elena Gromova BiM Kadın 40+    
350 Ece Özkul Kadın 40-    
351 Lütfi Postalcı Erkek 50+    
352 Bruno Salomon Erkek 40+    
353 Mathieu Hingant Erkek 40+    
354 Burcu Hacıemiroğlu Kadın 40-    
355 Marina Ivaniushenkova BIM Kadın 50+    
356 Sinem Çetintürk Atalay CBL Kadın 40-    
357 Caroline Potelle Kadın 40+    
358 Bilgehan Aydoğan Erkek 40+    
359 Tainturier Laurent Erkek 50+    
360 İhsan Şehla Erkek 40+    
361 Yavuz Ağaçdan Erkek 40-    
362 Özgür Özcan ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-    
363 Pedro Faria Erkek 40+    
364 Alper Başpınar Runformance Erkek 40-    
365 Yekaterina Demikhova Extreme Athletex Kadın 40-    
366 Ebru Battal SASFİT Kadın 40+    
367 Mehmet Özcan İnci Koşu dünyamız Erkek 40-    
368 Arda Barişta Erkek 40-    
369 Salomon Eric Erkek 40-    
370 Mehmet Özbaydar Buluşma Erkek 50+    
371 Aslı Özbaydar Buluşma Kadın 40+    
372 ADEM CAN ADIM ADIM Erkek 40+    
373 Aysun Can ADIM ADIM Kadın 40+    
374 Can Erturan BiKosuAdana Erkek 40-    
375 Ayşegül Yılmaz KOŞU DÜNYASI Kadın 40+    
376 Naciye Değirmencioğlu KOŞU DÜNYASI Kadın 50+    
377 Erol Uzun ankara koşuyor Erkek 50+    
378 Irmak Kılıç GÖZTEPE Erkek 40+    
379 Esra Uçtu Adım Adım Kadın 40-    
380 Gökhan Aslan - Erkek 40-    
381 Hilal İnal Kadın 40-    
382 Hatice Belkıs Çulcu Piri Kadın 40-    
383 Pınar Yetkin Gökgöz Kadın 40-    
384 Duygu Bacı Kadın 40-    
385 Nuran Baykal BirKoşuAdana Kadın 40+    
386 Arzu Secer BiKoşuAdana Kadın 40-    
387 Javier Arrue ATLETIKO SAN SEBASTIAN Erkek 40-    
388 Christophe Knaub Team Banfi Erkek 40+    
389 Jyothi Sridhar Kadın 40-    
390 Cihan Durmaz Erkek 40-    
391 Ayberk Enez Erkek 40-    
392 Alejandra Gomez Kadın 40-