Salomon Cappadocia Short Trail

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 10,6 0 310 125 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,6 13,2 310 284 459 02:00
CP2 Göreme 23,8 14,6 634 346 356 04:30
Finish Ürgüp 38,6 0 1120 0 0 06:30

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Short Trail, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 38 km uzunluğunda ve 1120+ m. tırmanış içeren bir patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 10:00'da Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 6 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Ülke Category    
1 Kerem Özen ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-    
2 Hakan Germiyenli Erkek 40+    
3 Rukan Sevgi Kanser savaşçıları Erkek 40-    
4 Fulya Yüksel Beat Run Crew Kadın 40-    
5 Ahmet Çayıroğlu Erkek 40+    
6 İlker Arslan Erkek 40+    
7 Elif Seker Kadın 40-    
8 Özgür Özçelik Erkek 40+    
9 Sercan Eren Erkek 40-    
10 Yalçın Barış Polat Rundamental Erkek 40+    
11 Melis Maddison Kadın 40+    
12 Lütfü Özgür Koyuncu RUNDAMENTAL Erkek 40+    
13 Anca Mihutescu Kadın 40-    
14 Olcay Aydın NON STOP RUNNING Erkek 40+    
15 Șulea Simona Lavinia Kadın 40-    
16 Derek Maddison Erkek 40+    
17 Celil Kaçoğlu SASFİT Erkek 40-    
18 Arzu Cevatzade Salomon Cappadocia Kadın 40+    
19 Faramarz Can Cevatzade Salomon Cappadocia Erkek 50+    
20 Salih Çalık SASFIT Erkek 40-    
21 Ünal Mecit Bireysel Erkek 50+    
22 Céline Le Dramp Kadın 40-    
23 Shafeeqah Gordon Salomon Kadın 40-    
24 Utku Kürkçü TAIRUN Erkek 40-    
25 Vajoi Monica Betuela Kadın 40-    
26 Stefania Feletto Kadın 40-    
27 Beka Aslanishvili Strava Runners Georgia Erkek 40-    
28 Faruk Keskin Erkek 40-    
29 Arzu Bişgin Alp Kadın 40+    
30 Ahmet Turgut Sarıkaya SARIKAYA Erkek 50+    
31 Lucinda Lamb Kadın 40-    
32 Özcan Çakmak Erkek 40+    
33 Cengiz Alansu ÇAGET Erkek 50+    
34 Gökhan Özer Parıltı Derneği Erkek 50+    
35 Meryem Kılınç Gündoğdu ferdi Kadın 40-    
36 Svetlana Matiushchenko Kadın 50+    
37 Hui Ying Yew Kadın 40-    
38 Cheon Kit Chang Erkek 40-    
39 Burtay Arı VfL Herrenberg Erkek 40-    
40 Hakan Arslan Bireysel Erkek 40+    
41 Bilal Ali Mert Yilmaz Henkel Erkek 40-    
42 İbrahim Somalı Erkek 50+    
43 Hülya Patır Adım Adım Kadın 40-    
44 Ekmel Çakmakçı ATAŞEHİR ATLETİZİM Erkek 50+    
45 Türkan Balaban Bireysel Kadın 40+    
46 Blanfune Stephane WILD TEAM TRIATHLON Erkek 50+    
47 Selçuk Bostancı Runformance Erkek 40-    
48 Teona Aslanishvili Strava Runners Georgia Kadın 40-    
49 Ahmet Anıl Aydın Erkek 40+    
50 Ruslan Stolberg START DNIPRO Erkek 40+    
51 Halil Onalt Erkek 40+    
52 Ali Eğilmez Erkek 40-    
53 Ömer Faruk Sıngın Erkek 50+    
54 Burcu Koroğlu RUNDAMENTAL Kadın 40-    
55 Ragnhild Richards Kadın 50+    
56 Izabela Babicz Kadın 40+    
57 Yiğit Gürevin Erkek 40-    
58 Schär Guido Erkek 40+    
59 Nikita Posypkin ILSS Buddy Erkek 40-    
60 Semen Somov ILSS Buddy Erkek 40-    
61 Hande Sözmen Kadın 40+    
62 Onur Yusuf Çınar Adım Adım Erkek 40-    
63 Amanda Bruman Kadın 40-    
64 Kyndall Mcdorman Kadın 40-    
65 Célia Vital PADELA NATURAL TEAM Kadın 40+    
66 Sungu Yeşilada Erkek 40-    
67 Hasan Baloğlu Erkek 40-    
68 Mustafa Sonay Şeker Erkek 50+    
69 Camilla Bruman Bräcke SK Motion Kadın 40+    
70 Hüsnü Tuncer Erkek 40+    
71 Carlos Rodrigues Jobrindes Montes Saloios Erkek 40+    
72 Yılmaz Ahçıoğlu İstanbul Masterleri Erkek 50+    
73 İlhan Vatansever istanbul masterlar atletizm kulübü Erkek 40+    
74 İbrahim Kara adidas Runners İstanbul Erkek 40+    
75 Simone Schober Trailrennerei Kadın 40+    
76 Katja Geres Trailrennerei Kadın 50+    
77 Uğur Çağ Bireysel Erkek 40+    
78 Nimet Karataş Kadın 40-    
79 Sarah Morgan Trismart Kadın 40-    
80 Ditte Marie Kaae Kadın 40+    
81 My Lillie NBRO RUNNING Kadın 40-    
82 Dan Koottatep Erkek 40-    
83 Rataporn Tipmontree Kadın 40-    
84 Astrid Barbara Greinix X-Trim Zeltweg Kadın 40-    
85 Maria Lipka Kadın 40+    
86 Emil Egecioglu Erkek 40+    
87 Zeynep Işık AkkökRunners Kadın 40-    
88 Leah Cowan Kadın 40-    
89 Ella Wiles Kadın 40-    
90 Vaida Vislavičiūtė Vilniaus begimo klubas Kadın 40-    
91 Devrim Başar Turgut Erkek 40+    
92 Barbara Lechner Kadın 40-    
93 Ahmet Mesut Onat Erkek 40+    
94 Özgür Maraş Erkek 40+    
95 Cem Mercan Erkek 40+    
96 Jan Kowalczyk Erkek 40-    
97 Hasan Kılıç Erkek 50+    
98 Jiddu Broersma Erkek 40-    
99 Dragan Rajkovic BRC Trail CREW Erkek 40+    
100 Ninoslav Sevic BRC Trail CREW Erkek 40+    
101 Dejan Ivankovic BRC Trail CREW Erkek 40-    
102 Danijela Gojkovic BRC trail CREW Kadın 50+    
103 Vanja Dumeljic BRC Trail Crew Kadın 40-    
104 Jelena Petrovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
105 Thoralf Lingnau Hansa Rostock Erkek 50+    
106 Emre Karadeniz BİREYSEL Erkek 40-    
107 Ljiljana Todorovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
108 Kristina Maksic BRC Trail Crew Kadın 40-    
109 Duygu Karahasanoğlu Beatruncrew Kadın 40-    
110 Yann Lambert Erkek 40+    
111 Pjer Vuckovic BRC Trail Crew Erkek 40+    
112 Miodrag Radulovic BRC Trail CREW Erkek 40+    
113 Tevhide Koçak Baloğlu Adım Adım Kadın 40-    
114 Nebojsa Trajkovic BRC Trail CREW Erkek 50+    
115 Gediminas Grinius Team Vibram / Suunto Erkek 40-    
116 Dimitrije Paunovic BRC Trail CREW Erkek 40-    
117 Nemanja Trninic BRC Trail Crew Erkek 40-    
118 Sergio Carli GSA ASIAGO Erkek 50+    
119 Adina Gabriela Vasile Kadın 40+    
120 Kerem Çalkılıç Erkek 40-    
121 Efe Yazıcı Erkek 40+    
122 Diego Cunico GSA ASIAGO Erkek 50+    
123 Rafael Francisco García Yebra Logi trail Erkek 50+    
124 Katarina Valterovic BRC Trail CREW Kadın 40-    
125 Michael Becker BRC Trail CREW Erkek 40+    
126 Aleksandar Simović BRC Trail CREW Erkek 50+    
127 Emin Özmen Adım Adım İzmir Erkek 50+    
128 Serdar Toprak Bodrunners Erkek 50+    
129 Çağatay Göksu Erkek 40+    
130 Aleksandr Vorotnikov Erkek 40+    
131 Duygu Demir Göksu Kadın 40-    
132 Violeta Dinic Milisavljevic BRC Trail CREW Kadın 40+    
133 Isabel Mino Kadın 40-    
134 Ivana Kostic BRC Trail Crew Kadın 40-    
135 Onur Kalkandelenli Erkek 40-    
136 Nihan Damla Tuna ADİDAS RUNNERS Kadın 40-    
137 Caner Ertay Beat Run Crew Erkek 40-    
138 Revna Acar Vural adidas runners İstanbul Kadın 40-    
139 Vildan Sozer Bodrunners Kadın 40+    
140 Koray Öztürk Erkek 40+    
141 Marina Vignjevic BRC Trail CREW Kadın 40-    
142 Javier Gonzalez Erkek 40+    
143 Eugenie Lampaert Sabor a primavera en Iran Kadın 40-    
144 Tacho Moreno Sabor a primavera en Iran Erkek 40-    
145 Fevzi Şen bireysel Erkek 40+    
146 Günay Kaynak Koşu Dünyamız Erkek 40+    
147 Ömer Alkan Erkek 40-    
148 Sinan Şenok Erkek 40+    
149 Mehmet Ergül ANKARA KOŞUYOR Erkek 40-    
150 Sinan İnan Erkek 40-    
151 Alaa Alfakara Alfakara Kadın 40-    
152 Gülsen Koçak Kadın 40-    
153 Uğur Küpeli Erkek 40-    
154 Eray Atak Erkek 40-    
155 Murat Aydın adidas Runners Istanbul Erkek 40+    
156 Lina Savickaite "VILNIAUS BĖGIMO KLUBAS" Kadın 40-    
157 Jan Kandiyali Erkek 40-    
158 Faye Jeacocke Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC Kadın 40+    
159 Mandy Dohren Kadın 40+    
160 Catalina Valencia Vértigo Erkek 40-    
161 Seyhan Erdem KOŞU KADINI-ANKARA KOŞUYOR Kadın 40+    
162 Farhod Khamidov Erkek 40-    
163 Merve Dilsiz Kadın 40-    
164 Vanessa Guidi Sanofi runners Kadın 40+    
165 Hakan Akben Red 40s Erkek 40-    
166 Murat Çakır Erkek 40-    
167 Emre Altinova Erkek 40-    
168 Gürgel Ozver adidas Runners İstanbul Kadın 40-    
169 Emily Nix Kadın 40-    
170 Sadık Sağkol Marathonist Erkek 40-    
171 Fikret Vatansever Bursa Triatlon Spor Kulübü Erkek 50+    
172 Zorica Kecman Kadın 40+    
173 Cüneyt Eşli Hiperbarik oksijen tedavisi Adana Erkek 40-    
174 Navadaru Cosmin Ro Club Maraton Erkek 40-    
175 Lidia Frigo GSA ASIAGO Kadın 50+    
176 Deniz Karakuş Nemak İzmir Erkek 40+    
177 Gülnur Başer Salomonrunningtr Kadın 40-    
178 Enver Peker BİREYSEL Erkek 50+    
179 Ermir Mucka Erkek 40+    
180 Johannes Zackari Erkek 40-    
181 Olga Zanina Trail Running School Kadın 40-    
182 Emine Kasap Kadın 40+    
183 Serge Lopez SPORTIPS Erkek 50+    
184 Ahmet Kerem Yıldız Runformance Erkek 40-    
185 Gaye Gönülal middle earth travel Kadın 40+    
186 Burak Beşer Erkek 40+    
187 Cevdet Akman FutureBright Erkek 40-    
188 Christoph Lauschmann Erkek 40-    
189 Marcelina Wolarek Kadın 40+    
190 Eray Biçici Parlak Gelecek Erkek 40-    
191 Jolanda Van Til Ultra Alemler Kadın 40-    
192 Özgür Mehmet Duman Intersport Türkiye Erkek 40-    
193 Başak Duman Intersport Türkiye Kadın 40-    
194 Turan Gürses Erkek 50+    
195 Sezin Darende Kadın 40-    
196 Evrim Yiğit Erkek 40-    
197 Nurhan Okur INTERTEK Kadın 40-    
198 Ahenk Diner Ulay Kadın 40+    
199 Hasan Güder Garmin Türkiye Erkek 40+    
200 Nagihan İzbul Korkut BodRunners Kadın 40+    
201 Meriç Aşer Erkek 40-    
202 Olga Mikhaylova Iloverunning Kadın 40-    
203 Duygu Berberoğlu Kadın 40-    
204 Ayşe Oya Biçer Kadın 50+    
205 Utku Ünsal Erkek 40+    
206 Figen Ergün Kadın 40+    
207 Murat Sevik Garmin Türkiye Erkek 40+    
208 Fatma Ovacık Sevik Doğuş Koşu Kulübü Kadın 40+    
209 Elif İslam Kadın 40-    
210 Kerem Selman Erkek 50+    
211 Aslı Alptekin Selman Kadın 40+    
212 Mine Erdoğan Kadın 40-    
213 İlhami Ayber Erkek 50+    
214 Ayhan Esen Runformance Erkek 40-    
215 Elsa Jouanolou Les petits pédestres Kadın 40-    
216 Anna Jouanolou Kadın 40-    
217 Aylin Albayrak Kadın 50+    
218 Bülent Kara Bireysel Erkek 50+    
219 Romanchenko Ihor KM Running Club Erkek 40-    
220 Andronic Victor-casian Gainile Blege Erkek 40-    
221 Marianna Roskovics Kadın 40+    
222 Erdal Mahir Cüran RUNDAMENTAL Erkek 40-    
223 Emiliya Tkatova Kadın 40-    
224 Hakan Karakaş NOA GYM Erkek 40-    
225 Emre Özkara Erkek 40-    
226 Erhan Baysal Erkek 40-    
227 Gülhan Yaşar Adım Adım Erkek 40+    
228 Arda Ergene Erkek 40-    
229 Mert Kalafatoğlu Erkek 40+    
230 Emmanuel Serot Erkek 40+    
231 Akın Bozyak Erkek 40-    
232 Haluk Topaloğlu Erkek 50+    
233 Cengiz Tamer Mutlu Adım adım Erkek 40-    
234 Koray Kinson Erkek 40+    
235 Ahmet Tamer Aker Adim adim Erkek 50+    
236 Eray Karadeniz Volt Floyd Erkek 40-    
237 Hadeel Bani Hani Kadın 40-    
238 Alexander Mikhaylov I Love Supersport Erkek 40-    
239 Üzeyir Daştan Erkek 40-    
240 Özgür Baysöz Erkek 40-    
241 Azime Burcu Solak KOŞU KADINI & ANKARA KOŞUYOR Kadın 40-    
242 Serhat Bedii Borakan Erkek 40-    
243 Ürün Bakar Ankyra SK- Runformance Kadın 40-    
244 Anna Rostevanova Kadın 40-    
245 Ebru Demirci Kadın 40-    
246 İbrahim Etem Şeker ULTRASET MANAVGAT Erkek 40-    
247 Aslı Vural Running Academy Kadın 40+    
248 Emin Emre Eren Akbank RedRunners Erkek 40-    
249 Vedat Yılmaz Erkek 40+    
250 Sergei Petrov Erkek 40+    
251 Mevlüt Kabadayı Erkek 40+    
252 Kathryn Albayrak Kadın 40-    
253 Oğuzhan Öztürk Bireysel Erkek 40+    
254 Resmigül Yıldırım Adım Adım Kadın 50+    
255 Ionut Anghel Erkek 40-    
256 Volkan Haznedar Erkek 40+    
257 Şenay Akyıldız Kadın 40-    
258 Emre Koyuncu Erkek 40-    
259 Kemal Bölükbaş Erkek 40-    
260 Muammer Odabaşı Erkek 40-    
261 Meliha Nilhan Ülkü Running academi Kadın 50+    
262 Yuliya Bozhko Kadın 40-    
263 Levent Kalın Erkek 50+    
264 Mehmet Salih Temurcan Erkek 40+    
265 İbrahim Aytekin K&D Erkek 50+    
266 Anton Kreventsov Erkek 40+    
267 Ufuk Uysal Erkek 40+    
268 Funda Seyrek ADIM ADIM Kadın 40+    
269 Mehmet Karahasanoğlu Erkek 40-    
270 Ogün Özel SASFIT Erkek 40-    
271 Hakan Örmen Running academi Erkek 50+    
272 Zafer Kaya Erkek 40+    
273 Ruhi Yılmaz Erkek 50+    
274 İlker İvdil Erkek 40+    
275 Olga Lebret Kadın 40-    
276 Gül Arabacıoğlu Kadın 40-    
277 Anıl Ayvat Bodrunners Kadın 40-    
278 Gülay Altun Rosemoon Bodrunners Kadın 40-    
279 Rauf Eriş Erkek 40+    
280 Adam Tomes Erkek 40-    
281 Alexander Surmenev I Love Running Erkek 40+    
282 Sergei Seiko TRILIF Erkek 50+    
283 Yakup Kalaycı ferdi katılımcı Erkek 40+    
284 Aytun Aktan Kadın 40+    
285 Janne Kvale Kadın 40-    
286 Zeki Umdu Erkek 40-    
287 Alpay Sönmez R.E.D. RUNNERS Erkek 40+    
288 Aykut Ceylan ADIMADIM İZMİR Erkek 40-    
289 Elif Gül Bayındır Kadın 40-    
290 İbrahim Keser Erkek 40+    
291 Evren Celal Kadın 40+    
292 Ciobanu Codrin Gabriel Erkek 40-    
293 Yasin Özcan Adım Adım İzmir Erkek 40+    
294 Suat İpekoglu YENİMAHALLE TEKNİK Erkek 40+    
295 Şeniz Ay Kadın 40+    
296 Barış Tuncaboylu Erkek 40+    
297 Hakan Çakıroglu intersport Erkek 50+    
298 Leyla Akar Yıldız Kadın 40-    
299 Hüseyin Gündüz Münferit Erkek 40-    
300 Altug Dincgor Kosucanlar Erkek 50+    
301 İsmail Özbay Ultra Çaylak Runners Erkek 50+    
302 Patrice Jegou BREIZH Erkek 50+    
303 Laurence Jegou breizh Kadın 40+    
304 Frederic Kerbastard BREIZH Erkek 50+    
305 Irina Khanina 11 Top Kotlets Ural-100 Kadın 40+    
306 Aigerim Yessebayeva Kadın 40-    
307 Vedrana Ajanovic ARK Rekreativci Tuzla Kadın 40+    
308 Ayhan Yaşar Koşsanarun Erkek 50+    
309 Bulent Vatanseven Erkek 40+    
310 Turan Etlioğlu TrekkinEymir Erkek 40-    
311 Levent Güner Sasfıt Erkek 40+    
312 Anna Zolotukhina Kadın 40+    
313 Roman Glagozin Erkek 40+    
314 Gözde Yılmaz adidas Runners İstanbul Kadın 40-    
315 Ali Sesli Erkek 50+    
316 Hüseyin Çakıcı RunWithUs Erkek 40-    
317 Hakan Demiröz RunWithUs Erkek 40+    
318 Guillaume De Bienassis Erkek 40+    
319 Anissa Becoulet Kadın 40-    
320 Yvonne Blankhorst Kadın 40+    
321 Onur Uzun Ankara Koşuyor Erkek 40-    
322 Nisan Papila Ankara Koşuyor Kadın 40-    
323 Umutcan Duman Evreka Erkek 40-    
324 Evren Erbas RED RUNNERS Erkek 40-    
325 Cornelia Oprea Kadın 40+    
326 Aslan Yiğit ALİKEV RUNNERS Erkek 50+    
327 Nevzat Sarı Erkek 40-    
328 Mustafa Ekseri KAPADOKYA -AVANOS Erkek 50+    
329 Üzeyir Soylemez Suntoo Erkek 40-    
330 Ilia Kiselev Erkek 40-    
331 Zamosteanu Ingrid Ioana Kadın 40-    
332 Voicu Nicoleta Andreea Kadın 40-    
333 Carmina Capitanu eXpelled Kadın 40+    
334 Erdem Uğuz TrekkinEymir Erkek 40-    
335 Fikret Şenel TrekkinEymir Erkek 40+    
336 Işıl Gunduz Kadın 40+    
337 Hasan Başusta Erkek 40-    
338 Yasemın Hotamıs Kadın 40-    
339 Sinan Hotamış Erkek 40-    
340 Burcu Gezegen Özdemir Kadın 40-    
341 Gökhan Hayırlı Erkek 40-    
342 Seyit Aydogmus Team Run.BO Erkek 50+    
343 Necdet Özkan Erkek 50+    
344 Özlem Sökmen Kadın 40+    
345 Tamer Güneş Erkek 40+    
346 Muharrem Tuna ferdi Erkek 50+    
347 Bratu Toma Seven Sport Erkek 40+    
348 Ersavaş Güdül TEAM RUN.BO Erkek 40+    
349 Elena Gromova BiM Kadın 40+    
350 Ece Özkul Kadın 40-    
351 Edina Ifju Kadın 40+    
352 Mariann Sipos Kadın 50+    
353 Lütfi Postalcı Erkek 50+    
354 Bruno Salomon Erkek 40+    
355 Mathieu Hingant Erkek 40+    
356 Burcu Hacıemiroğlu Kadın 40-    
357 Marina Ivaniushenkova BIM Kadın 50+    
358 Sinem Çetintürk Atalay CBL Kadın 40-    
359 Caroline Potelle Kadın 40+    
360 Bilgehan Aydoğan Erkek 40+    
361 Tainturier Laurent Erkek 50+    
362 İhsan Şehla Erkek 40+    
363 Yavuz Ağaçdan Erkek 40-    
364 Özgür Özcan ADIM ADIM ANKARA Erkek 40-    
365 Pedro Faria Erkek 40+    
366 Alper Başpınar Runformance Erkek 40-    
367 Aleksei Davydov Gazprom Erkek 40+    
368 Yekaterina Demikhova Extreme Athletex Kadın 40-    
369 Ebru Battal SASFİT Kadın 40+    
370 Mehmet Özcan İnci Koşu dünyamız Erkek 40-    
371 Arda Barişta Erkek 40-    
372 Salomon Eric Erkek 40-    
373 Mehmet Özbaydar Buluşma Erkek 50+    
374 Aslı Özbaydar Buluşma Kadın 40+    
375 ADEM CAN ADIM ADIM Erkek 40+    
376 Aysun Can ADIM ADIM Kadın 40+    
377 Can Erturan BiKosuAdana Erkek 40-    
378 Ayşegül Yılmaz KOŞU DÜNYASI Kadın 40+    
379 Naciye Değirmencioğlu KOŞU DÜNYASI Kadın 50+    
380 Erol Uzun ankara koşuyor Erkek 50+    
381 Irmak Kılıç GÖZTEPE Erkek 40+    
382 Esra Uçtu Adım Adım Kadın 40-    
383 Gökhan Aslan - Erkek 40-    
384 Hilal İnal Kadın 40-    
385 Hatice Belkıs Çulcu Piri Kadın 40-    
386 Pınar Yetkin Gökgöz Kadın 40-    
387 Duygu Bacı Kadın 40-    
388 Nuran Baykal BirKoşuAdana Kadın 40+    
389 Arzu Secer BiKoşuAdana Kadın 40-    
390 Javier Arrue ATLETIKO SAN SEBASTIAN Erkek 40-    
391 Christophe Knaub Team Banfi Erkek 40+    
392 Jyothi Sridhar Kadın 40-    
393 Cihan Durmaz Erkek 40-    
394 Natalya Bratkova Extreme Athletex Kadın 40-    
395 Pelin Şengün ADIM ADIM İZMİR Kadın 40-    
396 Ayberk Enez Erkek 40-    
397 Süleyman Çavuşoğlu Erkek 40-    
398 Alejandra Gomez Kadın 40-    
399 Gülsüm Eryılmaz Elmas Kadın 40-    
400 Mesut Elmas Erkek 40-    
401 Oktay Demircan Boğaziçi Üniversitesi Spor Klubü Erkek 40+    
402 Ksenia Gordova Kadın 40-    
403 Sevim Özdemir Kadın 50+    
404 Natalia Dokuchaeva I Love Supersport Kadın 40+    
405 Bülent Karpuz EUROCAR Erkek 40+    
406 Burcu Can Kadın 40-    
407 Serkan Şahin Erkek 40-    
408 Murat Sarıkamışlı Kayseri Dağcılık ve İhtisas Spor Kulubü Erkek 40+    
409 Mark Mullinix Erkek 40+    
410 Ezgi Karaşin Kadın 40-    
411 Burcu Uzer Özbakır Kadın 40-    
412 Enes Eminler Sakarya Erkek 40-    
413 Süleyman Sayılan Erkek 40+    
414 Esra Karaşin Kadın 40-    
415 Gökçe Ziya Kadın 40-    
416 Mustafa Kemal Özel İslahiye Atletizm Kulübü Erkek 40-    
417 Kudret Ateş Erkek 40-    
418 Nazmi Serkan Atalay ODTÜ Orienteering Erkek 40-    
419 Ozan Bektaş ODTÜ Orienteering Erkek 40-    
420 Turgay Memiş Erkek 40-    
421 Tuğçe Gölgeli ODTÜ Orienteering Kadın 40-    
422 Şaban Doğan Erkek 40+    
423 Dobromir Dimitrov Marathon Plovdiv Erkek 40-    
424 Gadzhimurad Kharkharov I Love Supersport Erkek 40-    
425 Levent Alkışlar ANKYRA S.K. Erkek 50+    
426 Arzum Soylu kaş koşu Kadın 40+    
427 Selçuk Çukurova Adana atletizm klubu Erkek 40+    
428 Julian Savov Maraton Plovdiv Erkek 40+    
429 Ece Büyükyurt Memecan Kadın 40+    
430 Oleg Kiselev Erkek 40-    
431 Koray Eskiduman ODTÜ SK Erkek 40-    
432 Jochen Schmidt Palace Runners Erkek 40-    
433 Nedelcu Mihaela eXpelled Kadın 40-    
434 Lucy Tyndall Team Leah Kadın 40-    
435 Bahadır Tanyolaç Erkek 40+    
436 Emrah Tunç Asics Run TR Erkek 40-    
437 Yusuf Atmaca ferdi Erkek 40+    
438 Nuret Çalıcı EGE MARATON Erkek 50+    
439 Berkant Şener SASfit Erkek 40-    
440 A. Cüneyt Özcan Erkek 40+    
441 Konstantin Sherpaev Crazy Squirrels Erkek 40-    
442 Anton Livanov Crazy Squirrels Erkek 40-    
443 Mila Prokudina Crazy Squirrels Kadın 40-    
444 Ramazan Azrak Erkek 40-    
445 Kaya Heyse Erkek 40+    
446 Onur Sazak Erkek 40-    
447 Esra Yıldırım Kadın 40-    
448 Galina Kuzmina WakeAndRun Kadın 40-    
449 Ergün Cem Köken Erkek 40-    
450 Ayşegul Özduman Kadıköy Runners Kadın 40-    
451 Aleksandr Kistanov RUNNERS Siberia Erkek 40+    
452 Mehmet Akyol Erkek 50+    
453 Veysel Ozan Erkek 50+    
454 Ahmet Pasin Erkek 50+    
455 Mehmet Güzel Erkek 40-    
456 Şahin Ağırdemir Erkek 40+    
457 Emre Şahin Ankarunning Erkek 40-    
458 Semih Burhan Kantarcı ANKARUNNING Erkek 40-    
459 Özkan Kayalıca ANKARUNNING Erkek 40-    
460 Seçil Kınay Koç Topluluğu Spor Klübü Kadın 40-    
461 Esra Arıcı BİREYSEL Kadın 40+    
462 Utkan Çorbacıoğlu Doğuş Koşu Kulübü Erkek 40-    
463 Kerem Gürgensuyu BÜYÜKDERE BASKETBOL İHTİSAS SPOR KLUBÜ Erkek 40+    
464 Alexander Nicolai Ernst Von Dolgow Coca Cola Erkek 40+    
465 Vedat Yumşak Ankarunning Erkek 50+    
466 Oray Güngör Ankarunning Erkek 40-    
467 Çiğdem Çetinkaya ANKARUNNING Kadın 40-    
468 Abdülkadir Hatipoğlu Erkek 50+    
469 Evren Köylü ANKARA KOŞUYOR Erkek 40-    
470 Özgür Rahmi Özmen Adım Adım Ankara Erkek 40+    
471 M. İlker Çınar DO KOŞU KULÜBÜ Erkek 40+    
472 Erinc Celik runformance Erkek 40-    
473 Celal Kuz Yesido Erkek 40+    
474 Olena Akhmetshyna Kinosura Kadın 40-    
475 Mariia Litvin wake&run Kadın 40-    
476 Murat Taştan Beat Run Crew Erkek 40+    
477 Göknur Topaloğlu ANKARUNNING Kadın 40-    
478 Emre Ertekin Erkek 40+    
479 İsmail Bilge Önçeken ODTÜ Orienteering Erkek 40-    
480 Pavlo Kharchenko Erkek 40-    
481 Hüseyin Aleçakır Erkek 40-    
482 Ender Öksüz Erkek 40+    
483 Naz Buse Yılmaz Kadın 40-    
484 Ali Aslan Demir ODTÜ DKSK Erkek 40-    
485 Anastasia Dubova I Love Running Kadın 40-    
486 Osman Necdet Argat Runformance + Bursatriatlon Erkek 40-    
487 Hılal Koyuncu Kadın 40-    
488 Evgenia Semiakova Gepard Kadın 40-    
489 Andrei Zhigalin Run For Life Erkek 40-    
490 Celal Tunc Yuce R.E.D. runners Erkek 40-    
491 Murat Kilinc QNB Finansbank Erkek 40+    
492 Kamil İnak Erkek 40-    
493 G. Deniz Salpar Kadın 40-    
494 Gokhan Yasan Ankarunning Erkek 40-    
495 Alexander Yamshanov Erkek 40-    
496 Ceren Soner Baykal Kadın 40-    
497 Jeremy Welty Erkek 40-    
498 Lidia Welty Kadın 40-    
499 Ata Tan BANDAK Erkek 40+    
500 Adrian Martin Erkek 40+    
501 Evgenii Pischalov Rocketscienze Erkek 40-    
502 State Alexandra Ciucas x3 Kadın 40-    
503 State Dragos Ciucas x3 Erkek 40-    
504 Polina Sokolova Kadın 40-    
505 Gurkan Cetin Erkek 40-    
506 Gurkan Gulcan ultrun Erkek 40+    
507 Ezgi Küşüm ultrun Kadın 40-    
508 Vedat Çakıroğlu Erkek 40+    
509 Aydın Elgezen Elgezenleryolda Erkek 40-    
510 Arzu Akkuzu Elgezen Elgezenleryolda Kadın 40-    
511 Pierre Dionisi Erkek 40+    
512 Hakan Solak Adım Adım İzmir Erkek 40-    
513 Tatiana Ulianova Run for miracle Kadın 40-    
514 Ali Çelikcan Erkek 40+    
515 Mustafa Avcı Erkek 50+    
516 Mustafa İbrahim Aydıntan Erkek 50+    
517 Nüşabe Paşazade Ultra Çaylak Runners Kadın 40+    
518 Oğuz Erel Erkek 50+    
519 Serhat Haccak Rundamental Erkek 40-    
520 Modi Viviana Kadın 40-    
521 Volkan Süyük Erkek 40-    
522 Serhat Çulhalık Doğuş Koşu Kulübü Erkek 40-    
523 Arnaud Mace Erkek 40+    
524 Yasin Kansu NOVARTIS Erkek 40+    
525 Lora Wallace Mcguire Kadın 40-    
526 Eray Uysal Erkek 40+    
527 Kemal Birinci bireysel Erkek 50+    
528 Louis Dereboy Erkek 40-    
529 Sava Vladov Balkan Animals Erkek 40+    
530 Uğur Kaplan BİREYSEL Erkek 40-    
531 Muriel Rozelier Kadın 50+    
532 Georges Yared Erkek 50+    
533 Tuncer Altuntas Team Abuusagi Erkek 40+    
534 Sezgin Olgun Team Abuusagi Erkek 50+    
535 Murat Yeşiltaş YARIMADA koşu gurubu Erkek 40+    
536 Özgür Güner adidas Runners İstanbul Erkek 40+    
537 Memnune Bozoğlu ADIM ADIM Kadın 40-    
538 Youri Saadallah Erkek 40+    
539 Cafer Dalar Erkek 40+    
540 Zeynep Baktır Kadın 40-    
541 Şaban İlimsever ATAŞEHİR ATLETİZM Erkek 50+    
542 Jens Bijell Adim Adim Erkek 40+    
543 Nilgün Akpınar Ferdi Kadın 40-    
544 Muzaffer Taylan Adimadimizmir Erkek 40-    
545 Luca Monferini Erkek 40-    
546 Fatih Kale Ankarunning Erkek 40-    
547 Sinasi Eren WRT Erkek 50+    
548 Orhan Güner Subaşı Spor Erkek 40+    
549 Vincenzo Candela Atletica Leggera Mentana Erkek 40-    
550 Muhammet Emin Soydas Ferdi Erkek 40+    
551 Christine Yarng Kadın 40-    
552 Mehmet Yazıcı İSTANBUL MASTERS Erkek 50+    
553 Ali SARIMAN R.E.D. RUNNERS Erkek 40-    
554 Hediye İdi İzak Kadın 40-    
555 Baki Karaböce Koşu dünyamız Erkek 50+    
556 Barış Çetin Erkek 40+    
557 Salih Alagöz Erkek 40+    
558 Benni Skov Laursen NBRO Erkek 40-    
559 Irmak Demiral Erkek 40-    
560 Ferhat Sevil karşıyaka one team Erkek 40-    
561 Muammer Aksu Kdz. Ereğli Koşu grubu ( EKG ) Erkek 50+    
562 Olesia Builova Kadın 40+    
563 Anna Lolenko Kadın 40-    
564 Aydın Köfteci Bireysel Erkek 40-    
565 Serdar Bozkurt bireysel Erkek 40-    
566 İsa Arı Ferdi Erkek 40-    
567 Hüseyin Aktürk yol nereye biz oraya Erkek 50+    
568 Firat İncioglu Erkek 40-    
569 Aysu Gökalp ANKARUNNING Kadın 40-    
570 Zana Istrefi Kadın 40-    
571 Cumhur Halıcı yok Erkek 50+    
572 Beycan Vatansever Erkek 40-    
573 Natalya Balashova Kadın 40-    
574 Maya Korolko Kadın 40-    
575 Hakan Emden adidasrunnersistanbul Erkek 40+    
576 Evrim Aksu NEW-U GYM&MORE SPOR KLUBÜ Kadın 40-    
577 Olesia Mikheeva Kadın 40-    
578 Tatiana Mokrushina Kadın 40-    
579 Dmitrii Mokrushin Erkek 40-    
580 Francisco Câmara Ferreira endALZ Erkek 40+    
581 Hüseyin Yaylak Erkek 50+    
582 Olcay Peker R.E.D RUNNERS Erkek 40-    
583 Özgür Burgaç Erkek 40-    
584 Seniz Pamuk Kadın 40-    
585 Yücel Özer Özkök ANKYRA SK Erkek 40+    
586 Aysel Yalac ANKARUNNING Kadın 40-    
587 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Erkek 40+    
588 Alper Pancaroğlu ANKARUNNING Erkek 40-    
589 Mohssen Ashayeri Erkek 40-    
590 Melek Dingil THE MORUKS BERLIN Kadın 40-    
591 Özcan Kılıçlar Turkcell Running Team Erkek 40-    
592 Onder Ozok Kadıköy Runners Erkek 40-    
593 Cenk Metinkaya KAŞ KOŞ Erkek 50+    
594 Necati Karabucak Erkek 40-