Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start Ürgüp 0 0 0 376 -198 00:00
CP1 İbrahimpaşa 10,8 17 352 533 -449 02:00
CP2 Uçhisar 27,8 7,7 885 141 -372 05:00
CP3 Göreme 35,8 12,7 1026 496 -500 07:00
CP4 Çavuşin 48,2 6,5 1545 339 -241 09:00
CP5 Akdağ 54,7 7,9 1884 137 -120 10:30
CP6 Suunto Ürgüp 62,6 13,9 2021 367 -314 12:30
CP7 Damsa 76,5 11,3 2388 488 -359 15:00
CP8 Suunto Taşkınpaşa 87,8 12,9 2876 401 -403 18:00
CP9 Suunto Karlık 100,7 9,4 3277 306 -375 20:30
CP10 Taşocağı 110,1 9,7 3583 147 -324 22:30
Finish Ürgüp 119,8 0 3730 0 0 24:00

Program

19 Ekim 2018

10:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

10:00 - 24:00 Bilgi Merkezi - Ürgüp Sinema Salonu

10:00 - 24:00 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi - Ürgüp Sinema Salonu

17:00 - 24:00 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

17:00 - 17:30 Acıbadem Fulya Hastanesi Sağlık Önerileri – Yaralanmalardan Korunma - Ürgüp Sinema Salonu

18:00 - 18:30 Teknik Toplantı (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

18:30 - 19:00 Teknik Toplantı (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

19:00 - 22:00 Açılış Yemeği - Start & Finish Noktası

20 Ekim 2018

05:00 - 22:00 Bilgi Merkezi - Start & Finish Noktası

05:00 - 06:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CUT & CMT) - Ürgüp Sinema Salonu

05:00 - 06:45 Bırakma Çantası Teslimi - Start & Finish Noktası

06:45 - 06:55 CUT - CMT Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT ve CMT Startı - Start & Finish Noktası

07:30 - 09:30 Kayıt ve Koşu Paketlerinin Teslimi (CST) - Ürgüp Sinema Salonu

07:30 - 09:45 Bırakma Çantası Teslimi (CST) - Start & Finish Noktası

09:45 - 09:55 CST Koşu Brifingi - Start & Finish Noktası

10:00             CST Startı - Start & Finish Noktası

09:00 - 20:00 EXPO - Ürgüp Meydanı

11:00 - 24:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

12:15 - 12:45 CST İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

13:15 - 13:45 CMT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

16:30             CST Zaman Limiti

19:30             CMT Zaman Limiti

18:00 - 18:35 CUT İlk Sporcuların Varışı (Tahmini)

21 Ekim 2018

00:00 - 07:00 Finish Merkezi - Start & Finish Noktası

07:00             CUT Zaman Limiti

09:00 - 12:30 EXPO - Ürgüp Meydanı

07:00 - 18:00 Bilgi Merkezi - Argeus Travel & Events

10:00             Salcano Kapadokya Çocuk Koşusu - Ürgüp Meydanı

10:30             Ödül Töreni ve Kapanış - Ürgüp Meydanı

 

 

Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

Salomon Kapadokya Ultra-Trail®, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan eşsiz Kapadokya yöresinin vadilerinde ve platolarında gerçekleştirilen yaklaşık 119 km uzunluğunda ve 3730 m+ tırmanış içeren bir ultra patika koşusudur.

Koşu, 20 Ekim 2018 tarihinde saat 07:00'de Ürgüp şehir merkezinden başlar. Katılımcıların kısmi yeterlilik esasına göre, 24 saat içerisinde parkuru tamamlamaları gereklidir. Kısmi yeterlilik, katılımcıların karşılaşabilecekleri doğa koşullarında güvenli bir şekilde koşularına devam etmelerine olanak sağlayacak malzemeleri yanlarında taşımaları anlamına gelmektedir.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Amy Sproston Montrail 1974    
2 Rachid El-Morabity Grand Casablanca 1982    
3 Osman Demirhan Twilight Team 1982    
4 Hélder Lemos OCS ProAventuras 1984    
5 Kaya Çorak 1980    
6 Miha Markovic Never give up 1971    
7 Lee Shannon 1981    
8 Genin Arnaud RunningConseilSaintPierre Raidlight MutaSolaire 1989    
9 Alp Aslan Aydos537 1975    
10 Rachel Gorajala 1973    
11 Alessandro Marmorato 1985    
12 Rob Masson 1971    
13 Maciej Kaysiewicz Natural Born Runners Team 1971    
14 Ofir Vardi 1970    
15 Oktay Şen Samsun Koşu Kulübü 1993    
16 Oliver Murmann Trail Starters 1986    
17 Jaromir Krzyszczak Banda Grudnia 1982    
18 Aurelien Sorriaux 1986    
19 Stefan Tudor 1981    
20 Devrim Güleçoğlu DevRun 1967    
21 Yusuke Yamashita 1978    
22 Aneta Ściuba Stay Insane 1987    
23 Sónia Tubal 1977    
24 Raphael Renault 1991    
25 Turgut Baş Aydos537 1975    
26 Monika Matusiak 1976    
27 Alpaslan Bodur Aydos537 1979    
28 Pınar Ulus BİREYSEL 1984    
29 Mustafa Balı YARIMADA KOŞU GRUBU 1969    
30 Hüseyin Tepikoğlu KOŞU DÜNYAMIZ 1969    
31 Manuel Prado Gonzalez TEAMLOGITRAIL 1970    
32 Turgut Kozan 1983    
33 Eren Mumcu Zyna Team 1985    
34 Luca Thomain 1982    
35 Lucinda Sousa PROZIS XTRAIL/BERG OUTDOOR 1971    
36 Ohler Michael TSV Kandel 1969    
37 Maxim Knyazev 1990    
38 Gürsel Demircan 1960    
39 Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü 1960    
40 Thibaut Lecuru TEAM PROSPORT CHERBOURG 1982    
41 Tamer Kılıç Bireysel 1972    
42 Arnold Luc LCA Bern 1993    
43 David Tabbernor 1990    
44 Yordan Stoilov The Breakfast Club 1987    
45 Nuno Santos Fulham Running Club 1972    
46 Evgeniy Kachaev 1986    
47 Serkan İmrak Marathonist / Twilight Team 1976    
48 Amandeep Sıngh 1992    
49 David Ohara 1963    
50 Bekir Çakaroğlu İZELTAŞ 1987    
51 Guan Kheng Kho 1980    
52 Hiroshi Ando Never Stop Running 1979    
53 Burak Yılmaz 1974    
54 Güven Güçlütürk Yok 1971    
55 Masatake Yamamoto 1958    
56 João Valente GO!RUNNERS 1974    
57 Radana Stanar SRK ALBA 1961    
58 Ali Çiçekli SEAFARER 1975    
59 Gif Jittiwutikarn Cool cats 1976    
60 Mikhail Kozyr Runners 1981    
61 Schulz Richard Kalorien Challenge 1992    
62 Filip Morawski MarcinSwiercTeam 1974    
63 Seri Mohamed Reda ASBAC 1971    
64 Leszek Siennicki 1974    
65 Noureddine Hamamid ASBAC 1963    
66 Andrey Muratov Bodymaster 1985    
67 Fatih Gürbüz 1976    
68 Meng Shiing Tai 1976    
69 Serdar Özer Voltron 1980    
70 Marechal Nicolas SBR COACHING 1981    
71 Tony Wilkins 1958    
72 Savaş Yürekli Twilight Team 1976    
73 Ismail Almetwally 1988    
74 Onur Günduru Voltron 1980    
75 Cihan Karakır voltron 1980    
76 Srivathsal Venkataramu 1987    
77 Jakub Siek 1981    
78 Syafiq Hazmy Zulhaimi Denai Runners 1986    
79 Tolga Baloğlu 1974    
80 Persson Hans 1966    
81 Pavel Konov 1980    
82 Patinya Nathong Siamsky 1985    
83 Kostya Penkov Clapham Chasers 1973    
84 Peter Gøtze Varegg 1984    
85 Heid Jens 1976    
86 Melih Rüçhan Şensoy Ankarunning 1972    
87 Ufuk Sevinçer 1971    
88 Jan Gajda 1985    
89 Juan Velázquez Mejico 1960    
90 Nicholai Tandrup 1975    
91 Murat Tanınmış IZELTAS 1986    
92 Murat Baygeldi 1966    
93 John Fredy Huertas Jimenez 1979    
94 Katarzyna Winiarska PKB/Hercog Running Team 1980    
95 Stephen Graves 1985    
96 Mohamad Huzairi Shah Mohd Hussin Malatra 1990    
97 James O'shea Team 151 1988    
98 Duncan Redpath 1965    
99 Lee Hayes 1989    
100 Paweł Obradović Brembo 1975    
101 Carlos Llano Fernandez 1983    
102 Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 1976    
103 Caner Odabaşoğlu YDK - adidas Runners istanbul 1975    
104 Julie Gardner Macclesfield harriers 1960    
105 Oswald Uwe Sparsam team rechberghausen 1962    
106 Johann Padioleau 1977    
107 Charlotte Geen 1987    
108 Serhat Kırali BJK 1980    
109 Julian Ayres Trismart 1985    
110 Fabrizio Guidi Sanofi Runners 1968    
111 Sebastian Jones Clapham Chasers 1984    
112 Pier Francesco Nuzzi Tennis Club Parioli 1967    
113 Pillonel Etienne 1972    
114 Miloš Milisavljević BRC Trail CREW 1985    
115 Aure Loic 1ER RCA 1990    
116 Liess Makhlouf Algerian Trail Team 1979    
117 Le Saux Yann Gravity running Experience - Trail runner Foundation 1978    
118 Joao Novaes INSANITY 1983    
119 Christian Samuelsson 1976    
120 Michele Petrone ANIMATRAIL 1971    
121 Vitale Giovanni team@animatrail 1971    
122 Roberto Vitti Team Anima Trail 1979    
123 Piotr Rogórz 1974    
124 Edyta Rychcik0zygadło 1968    
125 Adam Walacik 1994    
126 Marc Frantzen 1974    
127 Yu Hidema 1977    
128 Bruno Carvalho 1984    
129 Paweł Kuźniar Fun2Run 1981    
130 Luca Paganin 1984    
131 Sertaç Eker ÇANAKKALE TRUVAARITMA 1981    
132 Sergio Punzi team anima trail 1961    
133 Przemysław Wojciechowski ChampionMan Team 1984    
134 Marek Jurkiewicz 1972    
135 Noblet Sebastien Portet Athletic Club 1974    
136 Tanzer Satır Aydos537 1969    
137 Sercan Çelik ZYNA TEAM 1985    
138 Orhan Altürk - 1990    
139 Alireza/abed Rezaei IRAN ULTRA 1979    
140 Kerem Sadi Ekiz 1979    
141 Alex Yap 1974    
142 Luigi Siani Team anima trail 1976    
143 Denis Litoshik 1979    
144 Gemma Game 1979    
145 Kenan Kıbıcı Caddebostan masterleri 1966    
146 Ilias Chatzichristos ADVENDURE 1970    
147 Cengiz Turgut 1972    
148 Ali Kansu RUNNING ACADEMY 1986    
149 Hameau Patrick 1972    
150 Nyikolaj Roskovics 1970    
151 Marco Boscain UNITED TRAIL&RUNNING 1976    
152 Stephan Vogel 1958    
153 Cecilia Flori 1980    
154 Ioannis Ntikiadis KASSIOS DIAS 1971    
155 Nottebohm Christian 1977    
156 Mateusz Mackowski 1975    
157 Sjaak Kuin 1974    
158 Simone Capoferri 1976    
159 German Makar 1981    
160 Emre Albayrak 1983    
161 Mikkel Kjær TIF 1974    
162 Biasino Fabrice 1977    
163 Wasmes Isabelle TRAKKS 1974    
164 Martin Perrier M&M's 1990